Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
30. zář 2009

Mireag - já zas vím, že pokud MS začne po 18té hodině, tak ten den se už nepočítá, ale až ten další.. A pokud se ten den jedná fakt jen o špinění a pak začne silnější MS, tak je to taky tak.. Ale je fakt že někdo jen špiní celou dobu.

mimina321
30. zář 2009

ahoj tak som trochu nakukla
ja som hned dostala 2x1 😕 už sa neviem dočkať budúceho ciklu
ahoj jaspi 😵

jaspina
30. zář 2009

Ahoj mimi, jsem přesvědčená, že ti to pomůže- už jsem ti to psala do vlaštovek 😉
A s tou dávkou buď ráda, ta 1 tbl většinou stejně nefunguje a jen ti ubere měsíc z toho, na jak dlouho ti clostík dají. U mě to tak bylo. S 1tbl vůbec folíky nedorostly

mireag
30. zář 2009

jaspi, tak ja viem tak, ze do polnoci... 😅 Ale den hore dole. 😉
Inak mne ta jedna tableta zabrala hned. Teraz tiez budem brat 1tab, tak dufam, ze to zaberie tiez, lebo ako vravis, jaspi, zbytocne potom clovek strati cyklus. 😖

pajinka111
30. zář 2009

tenhle měsíc jsem měla být bez clostilu,páč chlap měl být na týden pryč,ale jeho pracovní kolega si zlomil nohu a sám tam jed nemůže,takže clostil nasadím 🙂 snad se folíky trochu pohnou,mě zatím nenaměřil víc než 19mm,většinou 18mm nebo spíš mín..

mimina321
30. zář 2009

jaspi 🤐
ja som strašne zvedavá ako to bude u mňa 😕 ked folík/y/dorastú pichne pregnyl a neviem či dostanem aj dup.alebo nie to mi nepovedal ale opýtam sa

mireag
30. zář 2009

Podla toho, co viem, mal by sa nasadit duph, lebo vraj Clo. oslabuje sliznicu. Ale uricte sa dokiho nato opytaj. 😉

mimina321
30. zář 2009

mireag oslabuje sliznicu? ved práve to môj problém-nízka sliznica ovu ani nie... 😕 no to musím zistiť,dore že si mi to napísala

jaspina
30. zář 2009

Mimina - ano oslabuje.. Mě hodně. Pokud nemáš problém z ovu, ale se sliznicí, tak ti měl spíš dát Utrogestan nebo Duphaston..ale třeba ti ho taky dá.

mimina321
30. zář 2009

jaspi no to sú veci,dúfam,že ho dá v pondelok bude musieť odpovedať na kopec otázok 😅 😵

pajinka111
30. zář 2009

já mám sliznici prý ukázkovou,prý pokaždé,beru utrogestan,ale za to folíky nic moc.. ☹

mireag
30. zář 2009

Tak ja som mala ukazkovu sliznicu tento cyklus a folik tiez. 😎 Ale duph. som nasadila az po ovulacii, t. z. 17dc a brala som ho do 26dc. Duph alebo utrog. su dolezite na uhniezdenie a posilnenie sliznice. A sliznica by vtedy mala mat cca 10mm.
🙂

tatranka111
30. zář 2009

baby a papáte aj nejaké vitamínky, alebo čajíky?

jaspina
30. zář 2009

Já když si vzpomenu, tak vit E a denně Femibion na doporučení gyndařky. Řekla mi ať to beru místo listovky - mám nějakou poruchu MTHFR..že listovku neumím vstřebat.

mireag
30. zář 2009

ja som akosi posledny tyzden nezobrala vobec ziadny vitamin.... 😖 Jaspi, ako ti zistila, ze nevstrebavas listovku?

tatranka111
30. zář 2009

ja papám calibrum babyplan a kúpila som si včera ženský čajík s alchemilkou......ináč ja som anemička tak kysleinu listovú a železo by som mala papat čo najčastejšie

mireag
30. zář 2009

Ja som napr. pocula mojho dr. ako vravi tehuli, ze nech neberie calibrum a tieto rozne veci, lebo su to umeliny a ze to kazi pri tehu krvny obraz - iba vravim, co povedal moj dr... 🙂 On odpruca brat New life, lebo je to bez syntetik a viac na prirodnej baze. Ale je to samozrejme vec kazdeho. 😉 Nemaju ho v kazdej lekarni, takze ho este stale nemam... 😅

jaspina
30. zář 2009

Mireag - ona mě poslala na hematologii a tam z odběrů.. Výsledky byly asi za měsíc. Poslala mě tam kvůli vyšetření srážlivosti. Chtěla vyšetřit genetickou dispozici na sraženiny. Můj taťka totiž umřel v dost nízkém věku na plicní embolii. Ta krev mi dopadla dobře, akorát zjistili tohle - prý je to hodně častá porucha..

sysysy
30. zář 2009

čau holky, jak jste tu rozebírali který den je 1DC, tak mě Dr. řekl, že první den se počítá až je jasně červená krev. A prý můžu klidně špinit i 4 dny, ale dokud je to hnědé, tak se to prostě nepočítá. Takže já to počítám až podle barvičky 😵

mireag
30. zář 2009

sysy, tak potom ako dlho menstruusej..? Spinis 3 dni a potom mas este 5 dni mrchu...? 😅 No zaujimave, ale ja v podstate zacinam krvacat hned. Takze mam mrchu 5 dni. 😉

jaspi, pocula som o tom, ze niekto nevstrebava listovku, tak prave preto sa pytam... 😖

sysysy
30. zář 2009

mireag - no, když mám sama od sebe MS (tak 44DC den a výše), tak mensrtuuju cca 10-12 dnů. Je to fakt pakárna, ale pak mám zas 3 měsíce volno 😎 A teď jsem 3 měsíce na duphastonu, tak po něm se délka MS upravila - 1-3 dny špiním, pak 1-2 dny mazec a pak zas pár dní mírný dojezd 🙂 Takže celkem do 7 dnů, což je u mě úúúúúspěch 😎

vendy6909
30. zář 2009

ahojte baby.uzivam clostilbegyt uz 4 krat.ked som si robila tehu test na 29 den cyklu tak mi uzkaza slabucku aj druhu ciarku.aspon sa mi zda.ale mrcha prisla.moze clostil nejako vplivat na tehu test,ze ukazuje zle.

jaspina
1. říj 2009

Vendy spíš bych to tipovala buď na blbý test nebo že v těle ta zvýšená hladina HCG byla, ale miminko se třeba pořádně nezahnízdilo.. Nepíchali ti před tím Pregnyl? On by ti namaloval pozitivní test - ale nevím na jak dlouho se t těle drží..

mireag
1. říj 2009

sysy, a clostik uz uzivas? Ja som 3dc, ale na moj vkus brutaaaalne krvacam. Som zvyknuta na menej... 😅 Ale bude to asi tym Duph a Clos. 😖 V sobotu nasadzujem znova 5-9dc 1tab. 😉

pajinka111
1. říj 2009

Ahojík,já taky hodně krvácím,je to mazec..normálně mívám jen takovou slabší ms,já taky myslím že je to tím utrošem, a vůbec všema hormonama..prý to záleží na výšce sliznice,když je nízká je menší krvácení,když je vysoká krvací se víc..minulí cyklus jsem měla ms 8 dní,normálně tak 3 až 4 dny

mireag
1. říj 2009

paji, tak mi je to uz jasne. Sliznica mala 10mm, takze preto... 😉 Mala by som si to uzivat a byt rada. 😀

janana
1. říj 2009

Ahoj holky! tak sem vás dočetla, včera sem byla celej den pryč.

Add 1 DC, tak mě taky MUDr. řekla, že to mám počítat až od čisté krve, že špinění se nebere.

Ještě sem se Vás chtěla zeptat, jestli je možný, že po Pregnylu ovulace nedorazí? Nebo dorazí dýl jak za 36 hodin. Dle BT a ovu hlenu u mě evídentně ještě neproběhla, takže teď nevím, jestli už nasadit Duph. nebo čekat jestli ještě přijde. Ovu test absolutně pozitivní, alr to bude určo tím Pregnylem. Pořád mě strašně bolí břicho, tak nevím, jestli se to blíží nebo už je to příprava na mrchu.

pajinka111
1. říj 2009

janana,já to měla přesně tak,tak sem taky usoudila že ovu vůbec nebyla ani po pregnylu,nic tomu nenasvědčovalo..
já měla sliznici 11mm,takže si to taky pěkně užívám 😀 ,mudr říkal že při takové sliznici by prý dotoři na umělém oplodnění slintali 😀

mireag
1. říj 2009

janana, tak poznam pripady, kedy pregnyl nezabral. Este trochu pockaj a potom nasad duph. Snad este ovu dorazi. 😉

janana
1. říj 2009

já taky měla sliznici 11 mm, říkala že je ukázková. Ale pak je mi to teda k ničemu, když ovu nebyla. Ach jo, už teda fakt přestávám doufat, že otěhotním, když ani Pragynl nezabírá. Mylsela sem si, že po něm je ovulace vždycky. ☹