Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
3. lis 2009

sysy - moj doki ked som mu povedala že sa snažime už rok - tak mi povedal aby som prišla druhy den rano na hormonalny profil - ten mi urobil a povedal mi potom že on na to odbornik nie je že mi môže napisať lieky ale ked nevie či je parnter v poriadku je lepšie isť do caru - že tam nam urobia všetky potrebne vyšetrenia a podla toho sa zariadia - no a ked som brala clostil tak som už zasa chodila na uzv k nemu aj mi predpisoval lieky a nemal problem - ale som rada že do caru ma poslal kvoli tomu že tam nam fakt urobili vyšetrenia ktore by on nebol schopný urobiť sám. teraz viem že hlienik mam super - spermie v nom žiju aj 8 hodín po styku, čo je super, spermio až na morfo mame ok - a aj s našou morfo sa da otehu prirodzene, ja mam pco - a na to beriem duphaston kvoli zlym hormonalnym hladinam, ovulujem sama, aj ms mam sama bez pomoci - teraz ma čaka laparka či mam priechodne vajcovody - ale až po vianociach pojdem.

sysysy
3. lis 2009

Jerryjanka - mně se do Caru moc nechce, už jsem to všechno jednou absolvovala...a pak jsem jen díky dojezdu stimulace po IVF otěhotněla přirozeně - a to měl manžel pohyblivost 10% a taky morfo...no, nutně podotknout, že den před odběrem jsme byli na oslavě, kde se manžel na kuráž napil a pak měl otravu alkoholem 😀 😀 😀
A na lapárku jsem se taky Dr. ptala, tam mě nepošle - dle něho to můj problém neřeší, já potřebuju injekce z centra....ach jooooooooo ☹ ☹ ☹

jerryjanka
3. lis 2009

sysy - no ved si zareagovala na clostil - myslim že injeckie by mali prist na radu až ked nezareaguješ ani na clostil - a teda vôbec ale ty si zareagovala - uvidiš či folik dorastie

zakupanda
3. lis 2009

tak to tu pročítám a chápu spravně kdyz nezabere clostík tak se pak dávají ty injekce?

jerryjanka
3. lis 2009

ano zakupanda - ale tie ti da len doki v care. su to rovnake injekcie ako sa použivaju pri IVF ale su to ovela nižšie dávky

simusca
3. lis 2009

ahoj holky. Došla som vas pozdraviť, bo som tu už dlho nebola. Keďže už neberiem clostil, tak ani nesledujem, koľký DC som, ešteže máme tú super tabuľku, aspoň trošku som v obraze. 🙂
My máme doma týždeň šteniatko a je to fakt super na psychiku. Keby ma to nelákalo kuknúť na koníka, ako ktorá pokračujete, tak si na bábeno ani nespomeniem. Tak uvidím, možno aj toto trošku pomôže a nakoniec sa zadarí aj prirodzene. A keď nie, budem si s niektorými vymieňať skúsenosti z laparky.

zakupanda
3. lis 2009

no tak aby jsme si rozumeli potrebuju to vysvetlit ted prvne beru clostík protože u mě nedochází pravd.k ovulaci tak dok.říkala ze se může dáívat max.půl roku a dle ultrazvuku se pry zvyšují dávky tak by mě zajímalo jestli clostík někomu zabral a otěhotněl.

zakupanda
3. lis 2009

záleží teda jak budou nastimulované folíky

jerryjanka
3. lis 2009

simusca - minimalne so mnou - tiež chceš isť na lsk v januari že?
zakupanda jasne su tu kočky čo zostali tehule po clostile - no ja medzi ne nepatrim

alamala
3. lis 2009

Ahojky 🙂
Zakupando mě např.doktor první dva měsíce dal 2x1 a jelikož za celou dobu žádný folík nebyl řekl ať si jeden přidám a rázem se mi dva folíci objevili, sice mi neřekl velikost,ale prý by mohly dorůst do potřebné velikosti. Je zajímavé,že oba byli na jednom vaječníku.Ale bohužel i po radostném 8 denním spoždění mrcha přišla ☹ A teď jedu poslední čtvrtý pokus a pak dám tělu na nějaký čas pokoj,mám strach z cysty.
Jinak děkuji za přidání do tabulky 😵

barcaldine
3. lis 2009

Bobi,
neni za co, hlavne ked by to pomohlo 😉
Co sa tyka snazenia, nechcem ti to tu naplanovat ja, to by som citila prilis velku zodpovednost za vase snazenie 😀 ale, myslim ze spermie na vajko pockaju skor, ako vajko na spermie, teda, ta zivotnost spermii je dlhsia ako vajicka ( ak sa mylim opravte ma prosim) .
Teda moj nazor: pred alebo v den pregnylu, potom kludne pauza ( ale ak mate chut nemusi byt) ale nemyslim si ze je potrebne obden takto podla planu, hlavne po pregnyle, (napr. vecer, alebo druhy den rano)
No je to zlozite to takto planovat 😕 tak uz koncim hehe.
Hlavne este raz drzim palce 😉

zakupanda
4. lis 2009

alamala:já beru ted zatím 1tabletku od 3-7dc to znamená,že dnes beru poslední tak jsem zvědavá co bude vidět na utz,v pondeli jdu na ult tak jsem zvědavá jestli folík vyrostl.asi máme podobný problém taky jsem měla minulý měsic na levé straně(11-12mm)to bylo 29.9-to mi dělala první utz tak co myslíš to je asi málo měli by být větších rozměrů asi,no a 5.10 to byl 3utz a na pravým bylo 16mm,ale asi by mělo být víc co říkala dok.a po víkendu jsem šla znova a folíku už nerostli takže když mě folíky rostou jaká je šance že po clostíku se zvětší než co jsem měla je to možné?

bobi3
4. lis 2009

tak dnes aktualizujem ja 🙂

Těhulky:

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........30DC /12DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........31DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........30DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........28DC(14DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........26dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........23DC/10dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........21DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............21dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........19DC.....................2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........14DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............13DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............13DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............8DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..8DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............6dc.......................3x1cl.........4mesiac

bobi3
4. lis 2009

barcaldine, ďakujem, len môj manželík včera nebol doma, takže pôjdeme na to až dnes večer... pregnyl som dostala až o pol 4 popoludní, takže podľa mňa to je ešte v poho, ak sa posnažíme dnes a potom ešte aj zajtra... jáj, som z toho nervózna už teraz... ☹

alamala, ak ti clostil 2x1 moc nezabral, buď pri užívaní 3x1 opatrná... mala som top odobne a spravila sa mi žiaľ cysta 😒 o laparke si nerozmýšľala?

zakupanda, samozrejme clostil viacerým zabral, poznám dokonca aj osobne jednu holku, čo sa im to takto podarilo, veľa však závisí, ako reaguješ na liečbu ty... no ako čítam, folíky ti rastú, aj keď tak poskromnejšie... držím palce na ten utz v pondelok, daj potom vedieť 😉

slavulilienka
4. lis 2009

nebojkaj...určite sa zadaríííííííííííííííííííííííííííííííí 😉

zakupanda
4. lis 2009

bobi:jo určitě se ozvu jsem napnutá jak kšandy 😲

bobi3
4. lis 2009

slavulilenka, ďakujem 😉 , a u teba stále len jedna / ??? 😒

zakupanda, to verím, ja som bola v pondelok a tiež som nevedela čo ma čaká... no mala somnakonieck rásny 4 folíky, veľkosť síce doki nepovedal, ale bol spokojný, takže u mňa to dopadlo skvele, teraz už to len využiť 😉 držím palčeky

jaspina
4. lis 2009

Holky tak já jsem testila a bohužel opět nic.. ☹

bobi3
4. lis 2009

jaspi, a stále ti to mešká? pozerám, že si už 31DC... 😕

možno to chce ešte trochu trpezlivosti 😉

jaspina
4. lis 2009

Bobi - mešká, ale asi už brzo. Možná jak jsem si brala Utroš pozděj kvůli ovulce.. Akorát jsem 27DC trošku špinila a pak nic - no ale na testu ani stínek a už by tam asi byl.. Taky mě teď furt bolí hlava a to mívám před MS..

jerryjanka
4. lis 2009

tak idem na koniec tabulky som dnes 0 DC špiním a zajtra asi pride ms v plnej kráse - takže zasa nič a ideme dalej

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........30DC /12DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:
jaspina......................27 let...........0d..........31DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........30DC........................?cl..........0 mesiacov

slavulilienka.................32 let..........2d...........26dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........23DC/10dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........21DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............21dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........19DC.....................2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........14DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............13DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............13DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............8DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..8DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............6dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka...................26let............0d............0DC.......................4x1cl........22 mesiacov

bobi3
4. lis 2009

to ma mrzí, holky, koniec cyklu mne vždy naháňa strach... 😢

slavulilienka
4. lis 2009

bobi...jj stále jedna...totiž od včera...dnes som netestila a už ani nebudem....počkám si na mrchu....no a ak.....ak bude meškať, potom testnem znovu...včera som vysadila Duphaston, ikeď som ho mala dnes doužívať, som si povedala, že načo sa budem dopovoať, keď na testíku len jedna / , aspoň mi príde mrcha skôr a mne nebude zle...no nie? 😉 ale prsia ma bolia fest. 😒

janana
4. lis 2009

jaspi - tak to je mi líto. U mě teda ovulace podle grafu asi proběhla, dokonce sme se ten den i snažili, ale moc tomu nedávám, protože MUDr. říkala, že ten folikul je divńej, že to vajíčko stejně asi nebude k tomu, aby se oplodnilo
no už sem s tím nějak srovnaná, od příštího měsíce najde na gynex a zbytek vysadím. Možná si ještě nechám zkontrolovat štítnou žlázu. Ale to jak tak vše. S umělým zatím asi ještě počkám.

Jinak co se týče ovulky po Pregnylu, tak minulý měsíc sem měla ovulaci 5. den od injekce a tenhle 3. den.

bobi3
4. lis 2009

slavulilenka, mňa naposledy tiež strašne boleli prsia a dokonca môj manžel si všimol, že sa mi nejako zväčšili... tak som potajomky dúfala... no dostala som to na 26DC a tak silno, že som už aj prestala veriť, že sa nám to raz podarí...
no ale stimulujem odznova, tak uvidíme... no už občas fakt niekedy nevládzem
😒

bobi3
4. lis 2009

janana, ovu až na 5. deň od pregnylu? mne ho pichli včera a dnes ma už dosť pobolieva podbruško... žeby ovu jeden deň po? kto sa ma v tom vyznať ☹

slavulilienka
4. lis 2009

no ja už neviem, či dúfať, či nie...ale som si povedala, že sa už nebudem trápiť, bo mi to nerobí dobre...len vrieskam potom po deťoch a oni chúďatká si určite myslia, že mi prepína... 😀 budem sa tváriť, že mi to je jedno...aj keď nie je..., no a uvidíme budeme skúšať, kým budeme vládať... 😀 , ja som to včera vyrevala zo seba ale akosi som sa z toho vyspala.. 😉 skúsime to odznova...raz sa to musí podariť..či? 😀

bobi3
4. lis 2009

slavulilenka, tak u vás sa to už dvakrát podarilo, takže šanca je veľká 🙂
ja by som chcela mať aspoň jedno...

govinda
4. lis 2009

Ahojte kočky. Chcem sa s vami poradiť ohľadom Clostilu. Dnes mám začať brať Clostil 2x1. Je jedno, či ich zjem ráno alebo večer? A užívate k tomu aj Duphaston? Mne lekár povedal: 2x1 Clostil 5-10DC a Duphaston 2x1 11-25DC. Nie je to skoro ten Duphaston? Čítala som, že Duphaston až po ovulke, inak vlastne ani ovulka neprebehne ... 😒 . Neviete mi poradiť?
A ešte otázočka, pred dvoma rokmi som brala Clostil 1x1, folík bol, pichol sa Pregnyl a bola ovulka. Duphaston som toho času nebrala. Teraz sa neplánuje žiaden Pregnyl. Je možné mať ovulku aj bez neho?

mimina321
4. lis 2009

ahoj kočky idem nakuknúť čo nové 😉