Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janana
10. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........36DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........32dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........29DC/16dpo/............2x1cl...........12mesiacov
denkap.....................30r .............0d............29DC /17dpo/.........2x1cl...........18 mesiaacov
janana......................28 let...........1d...........27DC. /9 dpo/.....................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............27dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........25DC/8dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........18DC.......................2x1cl..........18mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........18DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............19DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............19DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............14DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .14DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............12c.......................3x1cl.........4mesiac
govinda ....................29r..............Od............12DC......................2x1cl............11mesiacov jerryjanka..................26let............0d.............6DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............6DC.......................2x1cl..........7měsíců
sofokleska....................24r............0d..............2DC......................1x1cl..........15mesiacov

bobi3
10. lis 2009

ups 😅 pardóóón

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........36DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........32dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........29DC/15dpo/............2x1cl...........12mesiacov
denkap.....................30r .............0d............29DC /17dpo/.........2x1cl...........18 mesiaacov
janana......................28 let...........1d...........28DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............27dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........25DC/8dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........20DC/5dpo/..............2x1cl..........18mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........20DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............19DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............19DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............14DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .14DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............12dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda ....................29r..............Od............12DC......................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka..................26let............0d.............6DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............6DC.......................2x1cl..........7měsíců sofokleska....................24r............0d..............2DC......................1x1cl..........15mesiacov

bobi3
10. lis 2009

janana 😀

lenže ja už som 20DC, nie 18DC 😢

janana
10. lis 2009

Tak sem to blbě spočetla, je to teprve 12 dní, takže to bude určitě eště ten Pregnyl ☹

jaspina
10. lis 2009

Janana - třeba ne 😉
Já už to beru jen tak, že prostě ty 2 měsíce už to vydržím a clostil doberu a pak uvidíme co se bude dít. Včera jsem tu měla známou, kterou jsem neviděla 3 roky, ale ona už se tehdy snažila o mimčo.. Tak mi říkala, že má za sebou všechno včetně clostilu, pár IVF..snaží se 6 let a nic. 1x jim vyšlo umělé,ale neudrželo se.. Tak mi to nějak vzalo iluze.. A navíc jsem tak nachcípaná, že se mi nad tím ani přemýšlet nechce - asi je to dobře. Je mi líp.

janana
10. lis 2009

jaspina - kéž by to Pregnyl nebyl, ale vzhledem k tomu, že je to teprve 9. DPO se mi nezdá, že by ta čárka byla tak silná. Až mě to překvapuilo, jak je vidět. No počkám tak dva dny, když nedorazí MS, zkusím znovu test a uvidím.

jaspina
10. lis 2009

Janana ale když si 28DC to už by tam po Pregnylu asi nebyla ne? Snad to budou fakt regulérní // a prolomí se to tady.. Jak se cítíš? Máš nějaké příznaky?

mimina321
10. lis 2009

ahoj kočky 🙂
bobi ms dorazí test je neg. 😝 čo už
nemali ste niektorá po clostíku cystu?asi mi nepraskla,lebo mi blbne teplota 😖

mimina321
10. lis 2009

janana držím palce 😵

zakupanda
10. lis 2009

ahojky chci se zeptat je možný abych měla po clostili nízké teploty?díky.

bobi3
10. lis 2009

janana, a v ktorý DC si dostala pregnyl?

jaspina, ty sa nám tuším vzdávaš 😒 hlavu hore, ja zasa poznám kopec báb, ktorým clostík pomohol...

mimina321, ja som mala po clostyle cystu až 2x, veď kvôli tomu mi odporúčali laparku. Po laparke sa mi už cysta nevytvorila... zatiaľ 😖

monulkab
10. lis 2009

Govinda, no UTZ mi právě ještě nedělali, ovulaci jsem měla vyvolanou pregnylem, večer pře IUI, takže 1.10. Doufám že mi udělají ultrazvuk, už jsem z toho na nervy.

mimina321
10. lis 2009

bobi laparku? ja teda dúfam,že prasknú samé ☹ po ms mám prísť na kontrolu ako to vyzerá
podla teploty teraz ms neodhadnem........tie cysty mi to skreslujú 😖

jaspina
10. lis 2009

Monkula jak probíhá to IUI? Bolí to? A jaká je u toho úspěšnost?

Bobi - já jsem tak nějak rezignovala. Beru clostil teď už pátý měsíc, tak toho doufání už bylo dost a vždycky marné..
Navíc po těch hormonech vypadám furt jak puberťák a už mě to nebaví, budu ráda, až si od nich odpočinu 😔

mireag
10. lis 2009

Ahojte babule, tak // sa uz nekonaju... Plodik sa prestal vyvijat, tak cakam na mrchu. Vcera som bola na hcg a straaasne kleslo. Potom som bola na utz a tam tiez nic, takze mozem zacat od zaciatku. Jeden cyklus si dam pauzu a potom nasadim zase clostil.

janana
10. lis 2009

jaspina - právě že nemám, jen je mi pořád zle od žaludku, ale to mi bylo minulý měsíc taky, asi z těch všech hormonů, ani teplota není nijak vysoká. Jsem 27 DC a Pregnyl jsem dostala 15 DC. No zkusím test zítra a uvidím, jestli čárka slábne. Bojím se zas dalšího zklamání.

jaspina
10. lis 2009

Mireag - je mi to strašně moc líto 😔 😢

Janana - to znám - s tím zklamáním..ale doufám, že to tak nebude 😉

bobi3
10. lis 2009

jaspi, ja mám toho občas tiež plné zuby, a ako vravíš, aj mne sa po tvári vyhadzuje všetko možné 😖 ja mám aj dosť slabý žalúdok, takže všetky tie hormoše pekne cítim 😠 no stále si vravím, že to musí nejako vyjsť, predsa nikdy som nebola nejako chorá, nemala žiadne problémy, tak prečo by som nemohla mať aj ja bábo? niektoré otehotnejú len čo na nich chlap hodí trenírky a ja akoby som bola zakliata ☹

mireag, tak to ma veľmi mrzí, nezúfaj, hlavu hore, úspech je to, že sa ti vôbec podarilo otehotnieť... teraz už by to malo byť šupu, šup 😉 keď ono príroda občas sama rozhodne, ak plod nie je v poriadku

janana, ja mám žalúdok občas tiež na mraky, už ani neviem z čoho ☹ Ale pregnyl si dostala dosť neskoro, tak možno to je predsa len pregnyl, a na nete si nehľadala, že ako dlho sa z tela vyplavuje? tak veľmi by som ti priala, aby to bolo mimi... strašne držím palčeky!!!!!! O tých sklamaniach by som ja mohla napísať román 😔

janana
10. lis 2009

mireag - to mě mrzí. ☹

jaspina - minulý měsíc sem měla pozitivní test po Pregnylu ještě 10. den od injekce. Pak 14. den už nic. Tak počkám do toho 14. dn a uuvidím. Ani nevím, jestli by se vůbec čárka ukázala 9 DPO.

monulkab
10. lis 2009

Jaspina, nebolí, je to jako vyšetření na gyndě, šoupnou ti tam zrcadla aby se doki dostala k čípku a jelikož máš při ovulaci čípek otevřený, tak do něj vsune hadičku a stříkne tam spermie. Cítíš takovej tlak od té hadičky, a trochu potom pbobolívá břícho jako při menzesu, ale dá se to vydržet, druhý den jsem o tom už vůbec nevěděla, úspěšnost je tuším 10 - 15 procent...u IVF se udává 30%....

jaspina
10. lis 2009

Já jsem četla stránky zlínského CARu a tam u IVF udávali úspěšnost 60%.. U toho IUI je to jak u normálního snažení, tak nevím proč se to vůbec dělá..

monulkab
10. lis 2009

Dělá se to když je ženská ok a chlap má špatnej spermiogram, donese spermie, oni je proberou, vyberou ty dobrý a ty ti potom stířknou do dělohy, zvyšuje to pravděpodobnost, a je to taková poslední záchranná a hlavně relativně přirozená možnost před IVF.

mimina321
10. lis 2009

mireag to mi je lúto.... ☹

jaspina
10. lis 2009

monkulab - aha tak v tom případě jo. Já myslela, že to od chlapa prostě vezmou a dají to do té ženské..

bobi3
10. lis 2009

mňa asi tiež čaká IUI ako to teraz nevyjde ☹

jaspina
10. lis 2009

Já když už by to tak bylo, bych asi chtěla zrovna IVF..

bobi3
10. lis 2009

lenže môj mužíček má spermie ako blesky 😉 veď má aj dcérku z prvého manželstva
tak nie je potom IUI pre nás zbytočné, keď problém je len vo mne?

jaspina
10. lis 2009

Bobi u nás je taky právě problém v mých hormonech. Folíky rostou, ale nedaří se. Takže si myslím, že by pro nás bylo když, tak lepší IVF.

pajinka111
10. lis 2009

Ahojky holky,sem tam sem nakouknu,ale nemám moc co přispívat,dnes mám asi ovulku,chlapa mám už 3 dny pracovně pryč a vrátí se až za týden,takže nic se nekoná ☹ ,ale co,aspon se nemusím nervovat jestli dojde ms,TED VÍM ŽE DOJDE..ale clostil má asi fakt dojezd,protože mám asi ovulku i bez něj,teda na utz sem nebyla,ale dnes mi klesla teplota už 3 dny mě bolí v podbřišku a dnes byl ukázkový ovuhlen..s clostilem sem ho nikdy neměla...
Mireag,to je mi hrozně moc líto, ☹ bohužel tohle je příroda,víš třeba bylo něco špatně..příště to už vyjde uvidíš,hlavně víš,že mužeš otěhotnět..
jinak zdravím všechny

monulkab
10. lis 2009

no na mě clostil nemá zřejmě dojezd, protože mi absolutně rozválcoval můj cyklus......