Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
12. lis 2009

kraska, no ja teraz som na clostile a mám brať aj duphaston, ale to si dám až po ovulke. Ja mám tiež málo progesteronu, duphaston to spraví, skráti cyklus, ale keby aj ovulku privolal 😀 . Mňa ani tak neštvú tie dlhé cykly, ale keby aspoň boli ovulačné ☹

carmen, a po prvom cykle si mala koľko folíkov? A ovulku si kedy mala? Mňa lekár na usg ani na folikulometriu neobjednal, tak vlastne ani neviem, či nejako reagujem na clostil 😒

kraskanz1
12. lis 2009

govinda tak to je dobre lebo ja berem duphaston uz teraz asi uz druhy den (aj si ho idem hned dat lebo zabudnem 😀 )akurat to mi tu pisali ze on zastavi ovu a ja mam konecne jeden folik 😎 ..a ked sa este mozem pridat...tak ja som pri prvom clostyle vobec neregovala a pri drhum najpr doky povedal ze ziadna znamka a dnes jeden folik tak som zvedava este jeden cyklus budem mat s clostilom ale uz 3x1 tak dfuam ze to uz bude ovu cyklus 😀 😀 😀

govinda
12. lis 2009

kraska, no mne doki nasadil clostil 2x1 od 5-10DC a Duphaston 2x1 od 11-25DC, ale keď som si tu prečítala kopec názorov na to, že duphaston môže zastaviť ovulu, tak som ešte na nejakú stránku napísala nejakému dokimu, že aký má názor na clostil a duphaston a ten mi odpísal, že duphaston až po ovule by sa mal dať, tak teraz čakám na ovulu ako na spasenie, lebo som 13DC, ovula zatiaľ nikde a DUphaston zatiaľ tiež neberiem. Meriam BT, uvidíme, či ovula bude, lebo doki ma ani neobjednal na folikulometriu, tak len môže hádať, či folíky rastú alebo nie 😠

dasa.77
12. lis 2009

ahoj,nemam moc casu.

bobi,tak treba ti to ted vyjde

janana...........to je super,hned se mi zvedla nalada 😉
jane86............stesti se na nas usmeje,ale kdy?

tak hlasim,ze jsem 3den po ovu.prosim upravit v tabulce.ja nevim kde

dasa.77
12. lis 2009

zase spatne,ja se zblaznim

oprava

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

simusca
12. lis 2009

ahoj holky.
janana - moc gratulujem, // nech silnejú a bábo pekne rastie.
mireag - je mi to ľúto 😢, ale nabudúce už bude všetko OK
U mňa nič nové, ovu zrejme nedorazila, ale zato som dostala asi zápal moč.mechúra, či čo - hrozné bolesti, tak zajtra trasiem k lekárke. A to som chcela mať do Vianoc pokoj od všetkých liekov aj lekárov. ☹ Zrejme dostanem antibiotiká a keďže som 21DC a predsa len tajne dúfam, že možno existuje maličká šanca, že by som mohla byť tehu, tak sa ich aj bojím užívať, no nie som šiši? 😀

alamala
12. lis 2009

Ahoj holky,tak jsem dnes 14DC a ovu zatim nikde ☹ čekám na to,jak na boží smilování,protože si musím posunout braní utroše,aby mi neovlivňoval výsledky z krve,tam se prý dozvím jestli ovu proběhla. Zatím si jen dělám ovu testy a čekám!Kéž by mi poslední šance z clostikem vyšla. Zeptám se Vás,když se ukáže večer v 6h na ovu testu //(v tolik se totiž každý den vracím z práce) 😒 kdy je nelepší na to vlétnout????Manžela to hrozně zajímá. Minulý cyklus jsme to dělali skoro denně,aby se něco nezmeškalo a doslechla jsem se,že to zase není moc dobré kvůli kvalitě spermií. Tak mám strach jestli jsme to nějak nepo....sami.Předem díky za rady 🙂

janana
12. lis 2009

simusca, dasa77 - díky. Dám vědět, jak to se mnou pokračuje.

alamala - pokud jsou obě čárky na ovu testu stejný, měl by styk proběhnout cca do 12ti hodin, ale doporučujou sexovat už dva dny, den před ovulkou a v den ovulky, to je prej největší jistota. My to tenhle měsíc takhle udělali, a možná že......... 😉

alamala
12. lis 2009

jenomže nejhorší je kdy bude,aby sievychytal ten den před ovulkou ☹ Jak dlouho vůbec v ženské žijou spermie?
Jinak Janano pokud to možná .....u tebe vyjde tak ti moc držím pěsti,protože kolik pěstí,tolik štěstí!!!! 🙂 Kéž by to štěstí měli všechny,které po tom malém drobečkovi touží.

dasa.77
12. lis 2009

alamala...........spermie vydrzi v zene az 4 dny.Zalezi na hlenu,jejich kvalite,ale s kazdym dnem schopnost a sance na oplodneni klesa.

govinda
12. lis 2009

dasi, tak som pozerala tvoj grafík a vidím, že ovu až na 19DC. Ja som myslím 13DC a už sa tu rozčuľujem, že prečo ešte nie je ovu 😀 . Tak jej dávam ešte šancu 🙂

dasa.77
12. lis 2009

govinda,u kazde je to jinak,nekdo ma delsi cykly,shaarka mela ovu 37DC a je tehu 😉

dasa.77
12. lis 2009

govi,podle me byla ovu 18DC,podle bolesti.19DC nebyly skoro zadne.Ale graf neni 100%,plus minus 1-2 dny

govinda
12. lis 2009

dasi, myslím, že najpodstatnejšie je, že bola 😉

kkamca
13. lis 2009

dobré ráno clostilkám..
janana:tiše gratuluji.. 😵

pajinka111
13. lis 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //
janana......................28 let...........1d...........29DC./11dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........39DC........................?cl............0 mesiacov
kkamca.....................29let..........1d.............30dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let.........0d...........28DC/11dpo/.............2x1cl.......18 mesiacov
bobi3........................32let..........0d...........23DC/8dpo/..............2x1cl.........18mesiacov
dasa.77.....................31let..........0d...........23DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............22DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............22DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............17DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d.......... .17DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d............15dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda .....................29r............0d.............15dc.....................2x1cl........11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d.............9DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.............9DC.......................2x1cl..........7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d.............6DC................... .....0cl..........9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d.............5DC......................1x1cl..........15mesiacov
nanulik........................27r.............0d.............5DC.......................1x1cl...............12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d..............4DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mimina321..................30r.............0d...............2dc.......................0cl...............13mesiacov

janana
13. lis 2009

kkamca - díky.

jiank já měla asi ovulku tenhle měsíc až 18 DC. Minulý dokonce 21DC. Takže je to fakt individuální. Jinak u mě zatím žádná změna, stále //. Tak už trošinku tomu začínám věřit.

bobi3
13. lis 2009

krásne ránko princezny

janana, stále držíme päste 🙂 a veríme!!!

kkamca, a ty ako? ty už tiež finišuješ, nie? mrcha sa dúfam nehlási... 😒

govinda, tak držím palce s tými hormónami, moja sestra má zníženú činnosť štítnej žľazy a doktorka na endokrinológii jej povedala, že ak otehotnie, tak má hneď dojsť... takže to sa dár iešiť asi aj počas tehu, či nie? každopádne usilovne snažilkujte 😉

simusca, nie si šiši, ja si tiež takto hovorievam, že čo ak som tehu... a to už vyše roka 😀 tak ale nádej zomiera posledná, nie? určite sa však na účinok tých ATB opýtaj...

alamala, a dostala si aj pregnyl? možno podľa toho ovu príde... Mne tiež môj doki vravel, že snažilkovať obdeň, že sú tie potvorky kvalitnejšie a silnejšie, takže je väčšia šanca 😉

bobi3
13. lis 2009

babulky, ja som dnes spozorovala taký bledožltý výtok, nič ma nebolí ani nesvrbí... neviete čo to môže byť? bojím, bojím 😢 dnes som 8DPO

kraskanz1
13. lis 2009

caute clostilky..tak ja som dnes zasa v praci jaaj no couz peniazky treba zarabat aby sme mali na clostil 😀 😀 😀
janana tak gratulujem urcite budes tehu a testy sa nezvyknu mylit len tak pre nic za nic nemas //
mna vcera strasne bolelo bruho aj minuli mesiac somt o mala ked som brala duphaston doslova cela maternica ma bolaela a teraz zasa zacina je to normlane pri duphastone mate stym niekto skusenosti..ked som sa pytala dokyho ze preoc on ze asi som bola prechladnuta ale tak aj teraz ma to zacina boliet a zas az odkedy berem duph. 😠

denkap
13. lis 2009

ahojte zienky,
konecne piatok, za par hodin zacne vikend 😀

bobi, neusidluje sa drobcek v tebe, ked mas vytok?

kraskanz, ja som z duphastonu len rozcitlivena a bolia ma prsia, inac sa nic nedialo doteraz so mnou.

nela00
13. lis 2009

bobi neskúšala si odmerať?

bobi3
13. lis 2009

denk ap, to veru neviem, a to sa tak prejavuje? bodaj by si mala pravdu
😀

nela, čo či som neskúšala odmerať? 😕 BT som dnes mala 37,2

kraskanz, mne z duphastonu nie je nič, možno len občas sa mi vyhodí nejaký pupák... momentálne presne v strede čela 😝 takže vyzerám zaujímavo 😀

nela00
13. lis 2009

bobi myslela som či nemáš IP 😉

kraskanz1
13. lis 2009

no mne sa pupaciky konecne hoja lebo doteraz stale len vznilai nove je to hrozne take vleke podkozne vlemi bolave mala som s toho normalne depky nie az take velke ale boli 😀 no dfuam ze sa moje hormony konecne ukludnia a uz budem mat cistu plet vyzera to nadejne...
no a este jedna otazocka nieco mi doky spomynal o chlamidiach ze aj na to sa robia nejake vysetrenia to tiez sposobuje nepldonost???ako ze aj take vysetrenie bude treba urobit vraj 😕

bobi3
13. lis 2009

nemám, prečo?

bobi3
13. lis 2009

kraskanz, vyšetrenie na chlamýdie si určite daj spraviť, aj na ureaplazmu a mykoplazmu... ak ich máš, aj to môže byť problém prečo to nejde
mne to robil, našťastie som ok 🙂

amisa
13. lis 2009

Janan ja sa bojim po Mirage ti aj blahozelat..ale pevne pevne ti drzim ja aj clostilove tehulky palceky..aj na nohach.
Komu treba este drzat v najblizsej dobe?

denkap
13. lis 2009

vsetkym 😵