Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
9. pro 2009

Já taky nezvracela a bolesti jsem taky neměla nějaké velké. Akorád jsem byla nafouklá z toho plynu a bolela mě žebra.

jaspina
9. pro 2009

Dík holky, snad to bude v poho.. Stejně - co by člověk pro mimíska neudělal že? Nějaká laparka nás nezastaví 😉

dudunidu
9. pro 2009

No já měla hodně nepříjemný zákrok, profouknutí vejcovodů plynem...Ale přesně, člověk musí prostě udělat pro těhu maximum🙂

bobi3
9. pro 2009

hej, dudu, mne tiež prefukovali a potom to dosť bolelo, ale je to asi rôzne... no pre mimi všetko, nie? 😉

nana.76
9. pro 2009

bobi ja byla vcera na inseminaci,chtela jsem se zeptat trosku jsem po tom zakroku spinila.traba po tom ivf vubec,ale snad je to normalni ted uz je to o.k jen me boli trosku pod brisku,ale to mam asi potom pergnylu 🙂

bobi3
9. pro 2009

nana, ja som tiež špinila, ale len tak jednorázovo, na druhý deň potom už nie, a podbruško ma bolelo ako pred mrchou... ale vraj to je ok 😉 držím palčeky, aby to vyšlo!!!!!

a teraz berieš duphaston? kedy budeš testovať?
😨

nana.76
9. pro 2009

bobi3 ja beru utrogestan a testovat budu asi az tak za 10dni myslim ze to driv nema cenu.tak ja to mela taky jednorazove,tak uz jsem klidna.a ty budes testovat kdy?TAKY TI PREJI HODNE STESTICKA 🙂 TO BYCHOM MELI KRASNY DAREK NA VANOCE 🙂

dudunidu
9. pro 2009

Bobi: jojo, přesně, já se těch zákroků ani tolik nebojím, beru to jako samozřejmost, já mám ale děsný strach z porodu 😕 Jo a jak ses ptala na ten výtok,. který je příznakem těhu, říká se, že je bílý a fakt je to příznak. 😅

alamala
9. pro 2009

Ahojky,
dudunidu tak strach z porodu,to mi povidej,to jsou mé noční můry 😕 Některá to má hned za sebou a některá se u toho trápí hodiny a hodiny!!!Tak snad budu ten první případ!Ale jediné z čím jsi sem opravdu jistá je,že chci manžela u porodu,ať vydí,že to není tak jednoduchá věc,ať si toho víc váží!
Jinak ten příznak bílý výtok,tak ten mám. 🙂

dudunidu
9. pro 2009

Ahojky, jojo, porod je holt noční můra nás všech. Zajímavé je, že některé holky s blížícím se porodem přehodnotily svůj postoj a strach a naopak se na porod těší. 😕 No a co epidural, nemyslela jsi na něj? Jinak já jsem si taky vždycky myslela, že budu mít u porodu manžu, ale momentálně uvažuju, že ho tam asi nebudu chtít. Mám k tomu víc důvodů:
1) nechci, aby mě viděl v takovém stavu - nechci to popisovat nechutně, ale z ženské při porodu nevyjde třeba jen miminko...
2) říká se, že někteří chlapi mají pak dlouho problém se sexem, protože se jim vybaví právě porod... Upřímně řečeno hezký pohled to asi nebude....
3) O mém utrpení bude manža vědět, i když bude sedět jen na chodbě za dveřma, uslyší můj řev 😉 ,
4) když tam bude, obávám se, že to budu prožívat hůř, bez něj se budu snažit být trochu statečnější, před ním naopak budu zranitelná holčička, která musí být ochraňována, a budu se víc litovat
5) slyšela jsem, že podle nějakého posledního průzkumu je pro rodičky ideální, jsou-li u porodu jen ženy. Dokonce ani doktoři. No neptejte se mě, kdo to publikoval, nevím, ale znělo to přesvědčivě. I tradičně vždy bývaly porodní sestry a ne bratři... No doktor mi upřímně řečeno nevadí🙂 Ale třeba na tom něco bude🙂
6) to neznamená, že nebudu u porodu potřebovat podporu, ale možná bych raději u sebe měla nejlepší kámošku, která už mimi má, takže i ví, co budu prožívat a dá mi víc dobrých rad než manža🙂

No vím, že jsem se svým názorem asi hodně výjimka, dnes jsou chlapi u porodu skoro vždy🙂

wera
9. pro 2009

prajem pekný podvečer 🙂

neboj dudun určite nie si sama ktorá má takýto názor... ja si tiež neviem predstaviť že by som mala môjho drahého pri pôrode..... podľa mňa by sa tam zložil na zem skôr ako by som začala tlačiť 😉 takže to asi nechám na ňom či pri tom bude alebo nebude 🙂

ali a ako sa cítiš? už máš aj nejaké tehu príznaky?

alamala
9. pro 2009

Vidíš má nejlepší kamarádka,to mě nenapadlo. Nevím,jak by na to reagovala 🙂 Já se tohodle vůbec nebojim,mit manžela u sebe,takové pocity jako máš ke mě ještě nedorazili. A jinak už mi před dvěma lety koupil krásnou knížku,jmenuje se Kniha o těhotenství @ porodu,autor:Antonín Pařízek a je to naprostá bomba. Je tam všechno úplně detailně od A až do Z,živé fotografie,takže oba moc dobře víme,do čeho půjdeme. Zatím je manža v pohodě,uvidíme až se to bude blížit.A taky stojí u hlavy,takže to nejhorší taky tak hrozně nevidí 🙂

alamala
9. pro 2009

Ahoj wera, no příznaky jen pouze bolest bříška a ten výtok,ale jinak nic. Mám hroznou fobii ze zvracení,proto ani neholduji a nikdy jsem neholdovala alkoholu,mám z něj respekt,protože se bojím,že budu zvracet.Takže jen čekám jestli to dorazí z mimiska 😒 ale snad se to zvládne,některé nezvrací vůbec,tak to třeba neschytám 🙂

dudunidu
9. pro 2009

Weri: No jo, můj manža je taky dost citlivka, už jen o MS nechce nejlépe ani slyšet, takže raději fakt ho nechám za dveřma🙂)

Ali: supr, dík za doporučení, jednou ji taky pořídíme🙂)

alamala
9. pro 2009

Určitě velmi doporučuji 🙂 ,je to už druhé vydání. Jsou tam nejen problémy s nepolodnosti,tak i co ma ženská jíst,když se chystá přijít do jiného stavu,dále o ovulaci,jak to přesně probíhá a samozřejmě různé ženské probémy a taky co potřebuješ do porodnice pro sebe,mimiska a manžu a když se ti to narodí,co všechno budeš potřebat,prostě bomba 🙂

dudunidu
9. pro 2009

jejda a co se má jíst??? Já jím tak nějak všechno?? Jen si dávám denně listovku 😕

alamala
9. pro 2009

no a je tam taky krásně napsáno,jak ti mimisek roste v bříšku a co probíhá uvnitř každý týden,co všechno těhulku čeká za vyšetření v kterém měsíci atd.Tak teď už je můj drobeček veliký 2mm,to je obr co 🙂

dudunidu
9. pro 2009

takový prďoušek? to je sladkééééééé 😀 😅

carmenuska
9. pro 2009

Kocky, vsetky vas zdravim, nemam cas sem chodit, tehotna nie som, akurat mam plodne dni.......A neviemktory to je presne den cyklu uz to ani nesledujem.....Mozete ma kludne z tej tabulky vymazat, uz nie som clostilka, neberiem ho a ani ho uz nechcem. Neviem co bude dalje, musim vsetko nechat ulezat v hlave a cez sviatky popremyslat. Zelam vam, aby sa tych tehuliek objavilo viac a nech si vsetky najdete pod stromcekom vytuzene //.

alamala
9. pro 2009

už jsem vlastně v 6 týdnu,4 týden po oplodnění,neboli zkutečné stáří zárodku a to je skutečná velikost 3mm 😀 Zárodek se začíná výrazně měnit,z plochého,trojvrstevnatého tvaru vzniká válcovitý útvar se stále více zřetelným koncem hlavy. Vzniká základ ucha,žaberní oblouky,základ čočky oka,základ srdce,základ horní končetiny,základ páteře a základ dolní končetiny. Tak takhle je holčičky chytrá ta knížka 🙂 naprosto úžasné 🙂 Už se taky prý zárodek vznáší v plodové vodě,dokážete si to představit,takhle malé?

dudunidu
9. pro 2009

Ahoj carmeluska, dobře, držíme ti palce a mažu tě z tabulky. Krásné svátky! 🙂

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............53DC/28dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................40dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

sofokleska..................24r.............0d..........31DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........31DC/11dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812...................30 r..............0d..........31DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........30DC ..........................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........29DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........22DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........22dc /8dpo/.................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........21DC/6dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........21DC/6dpo/..................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............20DC/6dpo/..................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................32let............0d............17DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............16C.............................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.................10DC..........................0cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...............8DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................8DC..........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d................3DC..........................2x1cl.............7měsíců slavulilienka.................32 let.........2d.............1DC.........................0cl................9 mesiacov

dudunidu
9. pro 2009

Holky jdu se dívat na TV, jsem zvědavá na výsledky Domu snů, tipuju na vítěze modré! 😉

wera
9. pro 2009

tak príjemné sledovanie dudun 🙂 ja teda neviem čo je to za program... ale určite je dobrý 🙂

wera
9. pro 2009

ali tá knižočka vyzerá veľmi zaujímavo 🙂 teda musí to byť paráda takto sledovať malého krpčeka každý týždeň, je super že vieš čo všetko sa teraz v tvojom brušku odohráva 🙂

alamala
9. pro 2009

máš pravdu wera,je to paráda,tak hlavně aby se vše vyvíjelo,jak má 🙂 To je nejdůležitější!Proto mám tak hrozný strach,jak dopadne utz,jestli uslyším srdíčko 😒

wera
9. pro 2009

ali srdiečko by malo byť vidieť až niekedy 7-8 týždeň... je to tak? a hlavne sa neboj uvidíš že všetko bude v najlepšom poriadku a určite uvidíš aj srdiečko 🙂

alamala
9. pro 2009

vidět asi ano,ale srdeční ozvěny mají být v 6týdnu!

wera
9. pro 2009

už v šiestom? som si myslela že neskôr
nebooooj uvidíš že bude všetučko v najlepšom poriadku 😀

alamala
9. pro 2009

v 7 týdnu už je vidět srdeční hrbolek a v 6 týdnu jsou srdeční ozvěny,tedy aspoň podle té knihy 🙂 Bojím,ale to je asi přirozené!

wera
9. pro 2009

je to prirodzené... ale hlavne treba myslieť pozitívne aby sa aj babatenko cítilo dobre 🙂