Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucialen
7. led 2010

Alienka, tak to mi jasne, ze aj okolo toho je vela roboty, stimulovania a ostatne veci co si pisala, ale toto mi pride take triafanie do prazdna 😒 Mozno sa mi to zda jednoduche, ked som tym nepresla, ale taketo skusanie tiez nie je zrovna najlahsie.
Weri, to ja mojho este objednavam na spermiogram, ale neviem, kedy ten doki aj robi, ho tam najst, to uz je pokrok. Moj zatial hovori, ze v pohode, len som zvedava dokedy 😒 Dufam, ze sa vam zadari aj bez toho IUI a rovno tento mesiac 🙂

jane86
7. led 2010

Holky ani nevíte jak moc bych Vám všem přála // na testu.

wera
7. led 2010

šmouli hej hej clomid je clostík 🙂 budem držať moc moc palčeky aby si mala pekné folíky 🙂 kedy ideš na folikulometriu?

luci a kam idete na spermiogram? do centra?

jane ďakujeme, verím že sa nám určite tiež tento rok podarí dosiahnuť vytúžený výsledok 🙂

wera
7. led 2010

luci som si pozerala Tvoj albumík a máš krásneho psíčka aj mačičku 🙂

lucialen
7. led 2010

Diky Wera 🙂 Nie do centra, len normalne k urologovi. No moj doki stale veri, ze to bude ok, ked uz som raz otehotnela 😒 To musela byt nejaka nahoda

wera
7. led 2010

luci presne to isté hovorí môj doki aj mne, že ak to už raz išlo tak tam nemôže byť problém.... ale zjavne je... a verím že sa musí zadariť, aj keď sa bojím že dovtedy asi zošediviem od toho čakania 😖

lucialen
7. led 2010

Wera, presne to je aj moj pripad, s tym rozdielom, ze ja uz sediviem 😀 Ale naozaj

cibka
7. led 2010

jane: ahojky, jen odpočívej v životě se ještě napracuješ 😉

jane86
7. led 2010

To je pravda a ž budu mít odrozeno (3 děti ) tak pak už budu do práce chodit do smrti páč důchod už nebude 😀 😀 😀

kkamca
7. led 2010

jane86:taky si přeješ 3 děti? 🙂

wera
7. led 2010

babulíky aj ja chcem aspoň tri detváky 🙂 veď nech je doma sranda 😉

kkamca
7. led 2010

wera: 😀

wera
7. led 2010

a som to chcela tak že teraz do tridsiatky aspoň dve a potom ďalšie tak v 35-tke

kkamca
7. led 2010

wera:tak to si měla stjný plán jako já..Ale třeba ti to ještě vyjde--mě už ne..mě bude 30 za měsíc.a mám teda zatim jedno.

kikinka222
7. led 2010

wera-ahojky tak to mám taky naplánované dvě děti po sobě do tak do 28-30ti a pak jeste jedno určitě.i když kdyby to bylo možné tak bych brala klidně i čtyři. 😀 problém je v tom že nemam ani jedno jeste a kdo ví kdy bude. ☹

wera
7. led 2010

nebojte babulíky všetko vyjde, aj keď možno trošičku neskôr ako sme si plánovali... ale určite to výjde 😀

elaaa
7. led 2010

Ahoj holky,můžu se zeptat? Dnes jsem dostala recept na Clostylbegyt a Pregnyl. Ten Pregnyl nikde nemají a tam, kde by mi ho objednali, mi řekli, že doplatek by byl 1500! Opravdu to tak je? Mám na receptu PREGNYL 1500 (3y1500UT). Díky moc za odpověď.

jane86
7. led 2010

Jojo také chci 3 dětičky.
elaaaa já za pregnyl nic neplatila

elaaa
7. led 2010

Tak díky, já si říkala, že by mi to snad Dr. řekla.... A zabral? Vidím, že jsi těhulka, tak moc gratuluji. Já mám 4 anovulační cykly za sebou a ted snad poprve prijde ovu. Může se stát, že by ji Clostyl a Pregnyl nevyvolal?

kikinka222
7. led 2010

ahoj může se stát že clostil nezabere a pak´se dávka bude zvyšovat.jaké máš dávkování.ale většinou po clostilu ovulka bude. 🙂

alienka24
7. led 2010

elaaa...ahoj, já teda za injekci pregnylu platila u dr asi 100Kč, a může se stát že ti folikuly nedosrostou ani po clostylu, já třeba první 3 měsíce před 2 lety nereagovala vůbec

elaaa
7. led 2010

Mám 2xdenně 1 tabletku na 5 dnů a pak pregnyl 1500. Už jsme volala v Brně do 5 lékaren a nikde ten Pregnyl nemají, no tak super teda. Ale ten pregnyl mi píchne sestra, Dr. tam ani nebude, takže UTZ na sliznici mi dělat nebude, snad to neva... Jinak MS dostávám, jen ta ovu dle BT nikde.

alienka24
7. led 2010

elaaa no ona by ti měla hlavně udělat utz jestli tam nějaký ty folíky máš

elaaa
7. led 2010

Takasi věří, že prostě budou, budu sledovat BT. Ta by měla vystoupnout, jen když folikuly prasknou ne? Tzn. že kdyby folikuly nebyly a pichla mi Pregnyl, tak BT nestoupne. Chápu to dobře?

alienka24
7. led 2010

no já spíš nechápu co je to za doktora a koukám že je to docela běžné nesledovat jestli teda folíky rostou nebo ne zvlášt jestli to bereš poprvé, nemusíš na to zareagovat vůbec, nebo taky můžeš reagovat třeba že jich budeš mít pět nebo 6 a co? budeš mít paterčata? chjo, já vím že to ted vypadá jakože straším ale mě to prostě přijde že to ten doktor chce odfláknout ☹

jane86
7. led 2010

elaaa pomohl pregnyl ale i laparka.

alienka24
7. led 2010

elaaa....máš pravdu pokud není ovulace tak je BT furt stejná

misha1009
7. led 2010

ahoj holky, tak jsem dneska začala brát clost., tak uvidíme, jestli se tentokrát zadaří..

smoulinkalenka
7. led 2010

babule môže sa clostil s paralenom strrraaašne ma bolí hlava 😝

alienka24
7. led 2010

misha....tak držím palečky 😉
smoulinka....asi může 🙂 a mě taky bolí hlava a myslím že právě po clostilu 😅