Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
11. led 2010

no taky doufám, ale věřím že tam aspon jeden bude 😉 pozitivní myšlení je základ úspěchu 😀

wera
11. led 2010

tak tak treba myslieť pozitívne 🙂 🙂 🙂

misha1009
11. led 2010

tak s tím musím jen souhlasit! 🙂

alienka24
11. led 2010

jojo už jsem na tohle téme přečetla i dost knížek a je až neuvěřitelný co člověk sám dokáže díky psychice, např uzdravení rakoviny...apod. zrovna ted jednu takovou knihu čtu 😉

wera
11. led 2010

tak babulíky prajem dobrú nocku, ja už idem spať, dnes som nejaká unavená... papa 🙂

misha1009
11. led 2010

taky to balím, pěkný večer

alamala
11. led 2010

Ahojky,
holky to máte pravdu,že pozitivní myšlení je hrozně moc důležité. To vím i u sebe,jakmile mi není do smíchu většinou mi do toho ještě něco začne být. Třeba teď když se pohádám s manželem a začnu myslet negativně rázem se mi udělá špatně třeba od žaludku nebo bolest hlavy,teď už se do toho ozývá i drobeček,že mě pěkně píchá v břiše. Ale to je asi normální 😉
No a jinak když jsem začla myslet poslední měsíc snažení na clostíku pozitivně,že mě budou po novém roce čekat jiné věci než jen hormony, rázem se zadařilo!Už jsem se nemohla dočkat až si od všeho vyčistím přírodními věcmi tělo a rázem je to v bříšku 🙂 Takže nezoufejte,myslete pozitivně a to malé štěstíčko k vám jistě také dorazí,věřte tomu 🙂 🙂 🙂

alzbeta.hod
11. led 2010

holky děkuju vám všem, vypadá to že clostil fakt zabral hned na poprve

sliver
11. led 2010

ahojte kočeny

alamala: koľko si brala clostyl?

jojo pozitívne myslenie je veľmi dôležité!!!
Mne síce mrška ešte neprišla (29DC) ale už teraz sa teším na to že začne nový cyklus a nová nádej.....
A raz to isto víde

alamala
11. led 2010

ahoj alzbet.hod také moc gratuluji,tak už jsme tu dvě boleslavačky těhu 🙂

sliver brala jsem clostyl 4měsíce a ten poslední měsíc se to povedlo!První dva měsíce jsem brala 2x1 3-7DC a zbylé dva mi to zvedl na 3x1 3-7DC!

sliver
11. led 2010

to máš skoro ako ja
ja idem yačať akurát 4.mesiac s tým že prvý mesiac som brala 2*1, druhý 3*1, tretí 2*2 a teraz idem dať štvrtý mesiac s dávkou 2*2 ale už asi posledný lebo sa trošku obávam a asi navrhnem dr. prestávku ;)

pajinka111
11. led 2010

Ahojík všem...
gratuluju všem těhulkám a zdravím nováčky 😉
Já jsem pořád nesnažilka,snad se zse někdy zapojím,ale aspon nemám už depky že se nedaří,třeba se pak po tom všem zadaří..
dočítat vše za tu dobu co jsem tady nebyla je skoro nemožné🙂
tak držím všem pěstičky..

alamala
11. led 2010

přestávka po čtyřech měsících je opravdu na místě,taky jsem byla domluvená s doktorem,že dáme jen čtyři měsíce a pak pauzu,aby se mi nevytvořila cysta 😒 atd. Doporučení je po třech měsících pauza,ale povídal,že ten jeden měsíc ještě zvládneme a podívej se je z toho drobeček v mém bříšku a to jsem se toho tolik bála 🙂

kkamca
12. led 2010

Dobré ráno..clostilky.
Já dnes takto:http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
mám ještě cca 9 dní do mrchy,ale začínám pomalu cítit podbřišek,záda.Klasika jako každý měsíc.

K tomu clostilu a pauze..taky mi doktor řikal že se bere 3 měs a pak pauza.Ale znám lidi ,kteří ho budou brát 6 měs 😒 Takže co doktor to názor.Já bych jako na měsíc vysadila a pak zas 3 měsíce. 😉

nanulik
12. led 2010

dobré ránko prajem všetkým, dnes som nemerala, lebo som sa zobudila o pol piatej a išla som rozospatá na wc, a potom som už nezaspala, tak by sa merať neoplatilo, ale aj tak si myslím že m. príde asi tak o tri štyri dni. Idem trochu prispieť svojou brigádnickou prácou do štátneho rozpočtu, poobede s chrastítkom na emisnú kontrolu a potom učiť ústavné právo. Dnes mám krásny program 😀 pa a pekný a úspešný den

wera
12. led 2010

dobré ránko žienky 🙂 tak a tu je môj dnešný grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db
nanulik teda máš dnes zaujímavý program 😉

kkamca
12. led 2010

wera:stále pěkný graf.mě si děla teplota co chce

wera
12. led 2010

a páči aj dnešná tabuľka:

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............84DC/55dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............73dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............46DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............63DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............42DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............31DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............31DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............30DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............30DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............29DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............29DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............27DC /11dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................27DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................26DC /13dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............26DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................20DC/5dpo/...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................16DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.................10DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................10DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d...................8DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d...................6DC............čeká na laparku ..............8 měsíců

wera
12. led 2010

kkamči ja neviem čo si mám o tej mojej bláznivej teplote myslieť.... ☹ kamči a kedy chceš testovať? 😉

nela00
12. led 2010

ahojte
wera pekne sa držíš 😉
ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/n no myslim, že som 13 dpo. ale už z toho asi nič nebude 😒

kkamca
12. led 2010

wera:ale pořád si dost vysoko.. 🙂
Jinak já netestuji vůbec..mrcha by měla dojít cca v neděli.To jedině až tak na 40 dc..dřív nee.To u mě nemá cenu.Mám cykly nepravidelné.

wera
12. led 2010

nely nevzdávaj to možno si len 11 dpo 😉
kamči teplotka je vysoko ale presa len dnes trochu klesla...

smoulinkalenka
12. led 2010

Ahojte
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

wera držím palce.... 😉

wera
12. led 2010

ďakujem šmouli 🙂
teda pozerám na Tvoj grafík a vidím že máš riadne dlhú mršku....

smoulinkalenka
12. led 2010

wera neviem,čo sa to stalo a prečo sa mi tak natiahla....môže to byť tým duphastonom??? alebo femi kapkami??? aj mňa to prekvapilo...takú silnú som už poriadne dlho nemala ak vôbec niekedy...ani také bolesti...a úplne so mňa vychádzali také kusy krvi... 😒 😖 😕

bobi3
12. led 2010

krásne ránko princezny 😵

nelka, wera, obom vám držím palce, možno trochu pokles, no podľa mňa ešte nič nie je stratené... ja už začínam špiniť, takže mrška asi dôjde presne na 28. deň a potom hold sa do nového boja 😉

wera
12. led 2010

šmouli môže to byť aj jedným aj druhým, možno Ti narásta vysoká sliznica a preto si sa tak dlho čistila...

ahoj bobi 🙂 teda aké krásne oslovenie aj dnes ráno 😀 bobi tak nech mrška rýchlo preletí a potom šup šup do nového boja 🙂 🙂 🙂

jaspina
12. led 2010

Zdravím, tak už mám termín laparky - 15.2. A normálně asi jsem blázen, ale já se těším i bojím zároveň 😀 Řekla jsem si, že si to zpříjemním, tak mám domluvený nadstandart, abych tam měla WC, sprchu, TV, lednici a hlavně net 😉 Jarek mi koupil nový župánek a ještě se chystám pořídit nějaké super čtivo. No hlavně se teda těším na tu pohodu, jak pak budu doma. Únor- venku zima a já se na to budu dívat z pohovky 😵

wera
12. led 2010

ahoj jaspi to je super, budem moc držať palce aby všetko prebehlo rýchlo a bez problémikov a hlavne si domka potom poriadne oddychni aby si nabrala sily do nového snažilkovania 🙂

bobi3
12. led 2010

ahoj jaspi
a ideš na jednodňovú chirurgiu alebo klasicky do nemocnice? Ja som sa presne na to tešila. Že keď už bude potom, ako budem doma leňošiť 😉 aj som si nakúpila DVDečka, no nakoniec som nevidela ani jedno, dosť veľa som spala... tak držíme palčeky 😵