Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
12. led 2010

Jaspina: jasné že si treba oddýchnuť, to je supiš, nie je nič divné na tom že sa aj tešíš
Koľko budeš v nemocnici a koľko potom doma?
Držím prsty

jaspina
12. led 2010

Jdu do klasické nemocnice - nástup v neděli, laparka v pondělí a že by mě měli pustit koncem týdne a pak 2-3 týdny doma - ale záleží na tom, co budou dělat. Jestli najdou cystu, srůsty nebo kdyby třeba odstraňovali vejcovod, tak je to na dýl..

bobi3
12. led 2010

tak mňa na laparku brali v utorok, v stredu zákrok, no a v piatok už bol pre mňa manžel... ostala som doma potom ešte týždeň... no cítila som sa fajn, až keď mi vybrali stehy... 😒

jaspina
12. led 2010

Mě říkala doktorka, že radši nechává doma dýl - aby se to břicho dobře zahojilo a připravilo na těhu 😉

wera
12. led 2010

bobi a čo bolelo keď vyberali stehy? joj ani ma nestrašte dievčence lebo mám husiu kožu na chrbte....

slavulilienka
12. led 2010

ahojte babiky.....sorry, že som sa včera už neozvala, ale bola som na pohotovosti u zubára, lebo ma fest bolel zúbok...dlho som čakala a nakoniec mi aj tak nič nerobil, lebo povedal, že nevie ktorý zub to môže byť a poslal ma na rentgen...
weri , krásny grafík máš...držím paľuchy.....aj nanulke....
ja som dnes začala merať...trochu neskôr , ale predsa , takže ja takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 🙂

sliver
12. led 2010

bobi ostala ti aj jazva na brušku po stehoch?

wera
12. led 2010

ahoj slavuli 🙂 jeeej to s tým zúbkom je mi ľúto... a ako to dopadlo? našli problém?

slavulilienka
12. led 2010

weri...ale áno, teda dúfam, mala som v jednom zube kaz a ten zrejme robil neplechu, tak hádam to bude ok...v piatok pôjdem znovu, ale s iným zúbkom , tak dovtedy hádam zistíme či to bol ten pravý... 😉 juuuuj tieto zuby, že to nemáme ako krokodýly...zakaždým by mal vypadnúť a narásť nový..no nie? 😝
A inak čo máš nové weri? Nejdeš testiť?

wera
12. led 2010

tak tak to by bola paráda keby nám narástol vždy nový a zdravý zúbok 🙂
neviem či mám testnúť...bojím sa... testovala som v nedeľu a testík bol negatívny, aj keď to bolo ešte asi skoro... rozmýšľam že skúsim testnúť zajtra ak nájdem ráno odvahu... ale dnes som si už bola kúpiť 3 testy 🙂

slavulilienka
12. led 2010

weri zajtra testni, možno to bolo naozaj skoro...veľmi Ti prajem //..budem držať aj na nohách.. 😉

sliver
12. led 2010

weri aj ja ti budem silno držať prsty
možno aj ja testnem ak nájdem odvahu, tiež som mala v nedelu negatívny a potom bola depka, tak stále neviem, snažím sa seba presviedčať že ešte počkaj, ešte počkaj.... no uvidím aká bude BT ráno, zatial sa drží rovnako 😉

wera
12. led 2010

ďakujem slavuli a sliver 🙂

a sliver aj ja Ti budem moc moc držať palčeky 🙂 ak sa teplotka stále drží tak je to dobré znamenie 🙂 ja si tiež stále nahováram že čo ak to bolo skoro, čo ak som... toto čakanie je vždy asi to najhoršie... 😠

bobi3
12. led 2010

Holky, tak ja som mala bolesti, keď som sa prebrala z narkózy asi jeden deň, no potom to zotavovanie ide veľmi rýchlo. Na bruchu som samozrejme spať nemohla, robili mi tri dierky, takže aj stehy som mala na troch miestach. Pár dní po OP som si ani nohavice obliecť nemohla, tak som celý čas chodila len v nočnej košeli 🙂 ešte že som nikam nemusela ísť 😀 Stehy mi dosť trčali, boli to také pichľavé drôtiky alebo také niečo 😕 , takže ak som o to nechtiac zavadila, zabolelo to 😒 Keď mi ich doki vyberal, tak samozrejme to bolo ešte trochu bolestivé, ale zvládla som to 😅 No potom som už behala jedna radosť 😀 Som rada, že som sa pre laparku nakoniec rozhodla, aj keď zatiaľ bez výsledku. No aspoň viem, že mám všetko priechodné. Jazvičky mi ostali také malé, je ich vidieť len trošku.

slavi, ahoj, ten zúbok ma mrzí 😠

wera, sliver, určite zajtra testnite, ak mrška nedôjde... držíme paľuchy

sliver
12. led 2010

jo presne toto čakanie je najťažšie lebo niekedy mám taký pocit nech už sakra tá mrcha príde a môže začať nová nádej a nie len čakať a čakať kedy príde
jo teplotka sa drží no len u mna je ten problém že si meriam teplotu prvý krát a to tiež až od 18DC po ovu a to odvtedy mám stále 37,1-37,3
posledné tri dni mám 37,3

wera
12. led 2010

no sliver tá teplotka je dosť vysoká, to je dobrééé 😉

alienka24
12. led 2010

ahoj holky, jeee koukám že je to tady samá vysoká teplotka 🙂 to je prima, jen tak dál at je z toho tady pořádná epidemie a šíří se to co nejrychleji 😀

mě postihla nějaká střevní chřipka asi, ted jsem teda v lepší fázi, je mi jen blbě a nemusím teda nic vylučovat ☹ stejně už nemám co

kikinka222
12. led 2010

ahoj,tak dnes jsem zkoušela čípek a zdá se že se začíná otevírat.už bylo na čase.jsem 19dc.koupila jsem si dnes 5 ovulačních testů.tak jsem zvedavá jestli aspon jeden z nich bude pozitivní. 🙂

alienka24
12. led 2010

kikinko...tak držím palce 😵

wera
12. led 2010

kiki tak daj vedieť ako dopadnú ovu testíky 😉

ali to mi je ľúto že Ťa postretla takáto črevná potvora...tak hlavne oddychuj, nasaď nejakú suchárovú diétu a nezabudni veľa veľa tekutín 🙂

kikinka222
12. led 2010

určitě dám vědět.jen nevím kdy mám začít testovat asi už dneska odpoledne???

alienka24
12. led 2010

wera...no taky by mě zajímalo kde sem k tomu přišla ☹ ale snad to brzo přejde

wera
12. led 2010

kiki najlepší čas na ovu testík je poobede, takže na Tvojom mieste by som určite začala už dnes, aby ste to náhodou neprepásli 😉

ali no to si mohla chytiť hocikde...je to ako klasická chrípka a takisto sa šíri, tak hlavne aby Ti to čo najskôr prešlo 🙂

cibka
12. led 2010

ahoj holky tak jsem dorazila z prahy gennetu hádejte jak jsem dopadla 😉 co bude dál jsem po laparce

alienka24
12. led 2010

cibka....no tak copa ti řekli?

cibka
12. led 2010

ali: přístí týden ve středu jdu na utz, zjistí jestli mi vyrostli foliky a pokud ano hned v pátek půjdu na iui a pokud ne nebo se nezadaří tak v unoru pujdu na ivf ani jesm to nečekala že to půjde takle rychle myslim že jsou to dobré zpravy ani mi nenasadila clostik prej kdyz sem po tý laparce že by se to mohlo chytit i bez léků 🙂

alienka24
12. led 2010

cibka....no tak to je prima, tak budu držet palce aby stačilo to IUI 😉 😉

cibka
12. led 2010

ali díky jsem zvedavá jak to celý dopadne

wera
12. led 2010

ahoj cibka, to je supeeeer 🙂 aj ja budem moc moc držať palčeky aby si budúcu stredu mala aspoň jeden krásny folík a aby sa iui podarilo 🙂

cibka
12. led 2010

wera:díky všm co jste tady moc děkuju a držim palce at se nám to letos povede a otěhotníme,popřípadě i porodíme 🙂 je to fajn si tu s vámi psát a svěřit se hned je člověku líp.
jsem zvědavá jestli nějaký ten folík vyroste když neberu žádný léky