Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
13. led 2010

ahoj jane 🙂

bobi3
13. led 2010

weruška, tak to presne som prevádzala ja minulý cyklus, keď som bola po IUI... test som si nechala v nočnom stolíku a chodievala som sa na neho pravidelne pozerať, dokonca sa mi v jednej chvíli aj zdalo, že tam duch je 😀 no povedz, ako taká strelená 😅 no podľa mňa to ešte nevzdávaj, mojej kámoške ukázalo druhú čiarku až týždeň po meškaní mrchy, a tvoja BT sa ešte drží, tak hlavu hore... 😉

ja už začínam špiniť, takže mrška už klope na dvere 😒

jane86
13. led 2010

Wera četla jsem, že testík zatím nic??? Třeba se ještě čárečka objeví. Já dnes ráno zase zvracela a je mi na nic. Už se docela těším až to přejde... 😒

wera
13. led 2010

no bobi ani nehovor, ja si ten test stále kontrolujem, som si ho aj dnes zobrala do roboty do kabelky, fakt si už pripadám ako strelená 😅 ...veď ja si dávam stále nádej pokým je teplotka hore, ale moc tomu už neverím... ale veď uvidím či sa do konca týždňa mrška prihlási alebo nie...

jane tak to Ti verím že sa už tešíš keď nevoľnosti prejdú, ale ver že ja sa už na tie nevoľnosti normálne teším... asi som fakt strelená 😀

lucialen
13. led 2010

Ahojte baby 🙂 Tak som prihodila testiky, vcera som bola cely den v skole, potom som urobila test a len slabulinka ciarka, no a dnes uz bola nastastie silnejsia 🙂 Idem precitat co mate nove

lucialen
13. led 2010

Weri, grafik je pekny, netestuj vecer, ja som tak dopadla vcera a len ma to nasr... Testuj zajtra z ranajsieho mocu. Drzim palce, aby tam bola ciarocka 🙂

bobi3
13. led 2010

veru, lepšie ráno hneď z prvého moču... trošku nechať odtiecť a potom z tej strednej časti 😉

juliet2812
13. led 2010

Ahojte dievčatá 🙂
Dlhšie som tu nebola, v prvom rade vám všetkým prajem šťastný Nový rok a hlavne nech sa vám splnia všetky vaše sníčky, hlavne tie bábätkovské 🙂
Ja som ešte pred Vianocami zistila, že sa nám bábätko nezadarilo ☹ nuž chvíľu mi trvalo, kým som to predýchala, ale teraz som už zase v celku v pohode.
Našťastie prišla aj dobrá správa od môjho dokiho, a to že mám PAP test zlepšený - z 2 s výkričníkom sa mi to zlepšilo na 2. Bola som veľmi šťastná, keď mi to oznámil, lebo mi hrozila operácia krčka maternice, ak by sa to zhoršilo na 3.
Takže teraz môžeme s priateľom pokračovať v snažilkovaní. Ďalším krokom však bude moje vyšetrenie priechodnosti vajíčkovodov - tzv. HSG.
Prosím vás, ktoré ste to už absolvovali - môžeme mi povedať, či sa mám obávať? A budem musieť byť na viac dní v nemocnici alebo je to len jednodňová záležitosť? Bolí to veľmi?
Ďakujem za rady.

alienka24
13. led 2010

ahojky juliet....já jsem to absolvovala, no a byla jsem v nemocnic asi jen na dopoledne, příjemný to teda vůbec není ☹ bolí to ale dá se ta bolest vydržet, hlavně se snaž nenervovat dopředu protože ten stres to může zhoršit a oto víc může to vyšetření bolet 😒 takže pozitivní přístup a drž se! 🙂

juliet2812
13. led 2010

Ďakujem Ti za info, Alienka.
A trvá to dlho to vyšetrenie? Či tú bolesť budem musieť dlho vydržať, hm?

alienka24
13. led 2010

no samo vyšetření je krátký, oni ti tam nejdřív zavedou všechny ty zrcadla, uchytí čípek (což teda už je nepříjemný a je cítit takový tlak jako při ms třeba) no a pak se tak asi 20vteřin vstřikuje ta kontrastní látka a jsi vlastně v tu chvíli ozářena rtg, takže jakmile je na tom vidět že je to průchodný tak to vyšetření končí, vyndají zrcadla a to je teda pak obrovská úleva, takže jde asi tak o nějakou minutu bolestivou, ale bohužel každá to máme jinak a bolí to každého jinak 😒

jane86
13. led 2010

wera já jsem se také těšila a teď se těším až přejdou. Kdyby to bylo jen ráno ale je to celý den... 😝

alienka24
13. led 2010

jane....prý na to pomáhá zázvorový čaj, a lízátka

dasa.77
13. led 2010

ahoj holky.tak jsem zacala prvni cyklus bez clostilu a zjistila jsem,ze opravdu nefunguji jak bych mela.ovu jeste nebyla,i kdyz kolem 15DC to vypadalo nadejne.teplota opet klesla a drzi se uz treti den dole. ☹

tak asi ty hormony zase tak nefunguji,jak se rika,ze jeste tri mesice po vysazeni.ovu bolesti jsem si ce mela,dnes je klid,ale tri dny po sobe me teda dost bolely vajecniky.ale to je tak vse.
nemam cas vas dnes docitat.tak snad zitra.ahoj

slavulilienka
13. led 2010

ahojte kočeny...ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
weri ešte to nevzdávaj...teplota je hore, tak skús znovu o dva dni... 😉

wera
13. led 2010

...teda babulíky dnes mi ten koník nejako blbne...sa mi nedarí poslať odpoveď... Uvidím ako budem mať teplotku zajtra a v piatok a testnem asi až v piatok...teda ak to vydržím dovtedy 🙂

dasi to mi je ľúto že hormóniky sa nechcú bez clostíku naštartovať... a neskúšala si aj ovu testíky?

smoulinkalenka
13. led 2010

ahoj clostilky
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
ja čakám na ovu,len neviem, čo ten dnešný vzostup BT znamená???
v piatok idem na kontrolu k Dr. folikov 😎

misha1009
13. led 2010

ahoj holky 🙂
werko, taky bych zkusila až v pátek, jestli se to povedlo, tak už by to mělo být v pá vidět a nemusíš se nervovat, že se žádná čárka neukázala... 🙂
Já mam tento měsíc po clost. dost zvláštní graf. Poslala bych ho, ale nevim jak... ☹

wera
13. led 2010

mishi a kde máš grafík? na fertility friend?

šmouli ten skok v grafe je v pohodičke, aj mne to pred ovu skáče 🙂

a ďakujem Vám všetkým moc za podporu 🙂

smoulinkalenka
13. led 2010

mischa
daj si v ľavo hore sharing a home page setup 😉 a skopíruj ten link 😵

smoulinkalenka
13. led 2010

wera no aj ja si myslím,že ten skok nič neznamená sa mi to úplne kopíruje s BT z predošlého cyklu 😝

alzbeta.hod
13. led 2010

ahojky všem tak budu mít odpoledne výsledky z krve, bojim bojim, jinak v albu nový testík

smoulinkalenka
13. led 2010

alzbetka gratulujem riadna bakuľa tučná Ti vyšla 😵 😉 🙂

alzbeta.hod
13. led 2010

jj nejprve nic a pak sílí a sílí až je takováto

jane86
13. led 2010

ali dík za radu, ale nepomáhá už jsem zkoušela 😖
alzbet tak pak dej vědět kolik je HCG?

alzbeta.hod
13. led 2010

jj dám teda to je nervák to čekání

bobi3
13. led 2010

ahoj dasi, ja som bola tento cyklus tiež bez clostilu... či ovu bola,moc neviem, rezignovala som na akékoľvek ovu testy a meranie BT, potrebovala som si od toho oddýchnuť, no asi na 10 DC som spozorovala mokré nohavičky, aj hlien, tak snáď to bola ovu, aj keď sa mi to zdá trochu skoro 😒 V piatok asi pôjdem za dokim, som zvedavá, či mi teraz dá zasa clostil... ty ho budeš brať opäť?

jaspina
13. led 2010

Tak jsem vás dočetla a já jsem strašpytel a měla jsem hrůzu že mě pošlou na tu průchodnost - ale já trpím i při klas. prohlídce, tak jsem ráda, že mi to udělají při laparce.

alzbeta.hod
13. led 2010

já to chápu, taky se děsím všeho a pomyšlení na průchodnost mě děsila víc jak laparka.