Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
19. led 2010

jasné kamči tak držím palce aby Ti doki povedal takú správu akú by si najradšej počula 😉 ja som stráááááášne zvedavá čo mi zajtra povedia v centre 🙂

bobi3
19. led 2010

weri, ja som bola na laparke v nemocnici na Antolskej v BA, bola som tam 4 dni, ale platila som aj tak 166 EUR, to za výber operatéra... no bolo to ok, starali sa o mňa, sú tam fakt zlaté sestričky, určite odporúčam 🙂

a ty si vlastne odkiaľ? v ktorom centre by ti to robili?

wera
19. led 2010

bobi ja som z Bratislavy 🙂 do centra ideme do iscare, takže by mi to robili buď tam alebo by mi to vedel spraviť môj doki len neviem či u neho alebo niekde v nemocnici... takže uvidím čo mi povedia v centre... ale tiež by som si radšej zvolila môjho dokiho ako niekoho neznámeho...

bobi3
19. led 2010

hej, hej, lepšie je vybrať si, ak máš tú možnosť... mňa operoval Dr. Oravec, bol veľmi zlatý. Som zvedavá, čo ti zajtra v centre povedia, držím veľmo veľmo palčeky 🙂 mňa v piatok čaká sono na folíky 😵

wera
19. led 2010

tak na to centrum som strašne zvedavá aj ja 🙂 idem tam k nejakej pani doktorke tak som zvedavá aká bude a čo všetko mi povie 🙂 a verím že v piatok už bude pekne vidno nejaké rastúce folíky 😉

bobi3
19. led 2010

tak to dúfam aj ja 😔

a ideš teda zajtra sama či s manželom?

wera
19. led 2010

bobi tak drahý sa mi práve vyjadril že tam so mnou nepôjde, takže idem sama... povedal že tam pôjde až keď budú chcieť od neho nejaké vyšetrenia... no aspoň nejaký krok vpred 🙂

bobi3
19. led 2010

veru, aspoň to 😒 do frasa aj s chlapmi 😠

môj manžel so mnou párkrát takto bol, aj keď ma potom čakal v čakárni... bolo to od neho milé... no tiež takéto procedúry absolvovať nemusí 😒

wera
19. led 2010

tak tak s chlapmi je niekedy ťažko...sú väčšinou tvrdohlavý... ale tak čo už s nimi 🙂
ja len dúfam že keď tam pôjdeme na iui tak to zvládne.... 😉 ale tak na to ho pripravujem už aspoň mesiac... len uvidíme či ma najskôr nepošle na laparku

slavulilienka
19. led 2010

ahojte žienky..ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
inak mám otázočku..neviem či ste sa s tým už niektorá stretli a viem že to nesúvisí nijako zo snažením, ale nemáte niektorá skúsenosť s resekciou zubného koreňa? moja zubná mi povedala, že ak sa mi ten zub čo mi lieči už pomaly rok teraz po tejto vložke nezlepší, tak pôjdem do nemocnice na tú resekciu...veľmi sa bojím...na nete som sa čo to dozvedela, že to nejako nebolí, skôr že to je nepríjemný zákrok, no už teraz mám z toho husiu kožu..

bobi3
19. led 2010

wera, tak to je možné, že najprv ťa pošle na laparku... mne môj doki povedal, že IUI až po laparke, ale každý hovorí niečo iné 😒

ahoj slavi 🙂 so zubami moc skúseností nemám, takže neporadím 😒

bobi3
19. led 2010

tak ja hlásim, že hormonálny profil mám v poriadku, som úspešne po laparoskopii, spg ukážkový, a výsledok žiadny 😒 už ani môj doktor tomu nerozumie 😠

sliver
19. led 2010

ahojte kočeny,
tak ja mám novinku, idem v pondelok 25.1. do Caru ;)
a ked tu tak vypisujete o manželoch tak ja mám iný prípad, rpesne opačný.
Môj dr. chcel spermiogram môjho manžela, on tam zavolal že či mu spravia spermiogram a oni sa ho spýtali že či príde ja na konzultáciu s manželkou
A on že hej :D
Tak ideme na konzultáciu ;)
Len teraz neviem ako mám ísť k dr. lebo chcú kartu, teda papiere od dr. a je mi to blbé pýtať od dr. ale hádam nebude robiť caviky okolo toho.... a v poho mi to dá
Som tiež rada že sa to možno niekam inam posunie.... lebo v poslednej dobe otehotneli všetky kolegine, dokonca aj tá čo si len raz nedala bacha :(

wera
19. led 2010

ahoj sliver 🙂 tak teda gratulujem k centru, to je super 🙂 a k tvojmu dokimu choď normálne, veď čo je to predsa tvoja karta 🙂 teda a závidím odhodlanie Tvojho manželíka, to je super aj ja chceeem 🙂 ten môj tam zajtra so mnou nepôjde...že až keď tak bude musieť ísť na nejaké vyšetrenie...

slavuli ani ja nemám zo zubami takúto skúsenosť, takže Ti tiež neviem poradiť...

bobi super že máte všetko okey a verím že teraz sa už musí zadariť 🙂

dasa.77
19. led 2010

ahoj holky.ja se dnes mezi vas bojim.same slovenky 😀 😀 😀
no,ja problem s mym drahousem resim uz aspon rok.taky nechce jit do centra.ale posledne uz moc neprotestoval 😎

dasa.77
19. led 2010

mam docteno,dnes to byla brnkacka.od vcera jste toho moc nenapsaly.tak ja bezim.papa

alienka24
19. led 2010

tak holky mám dilema jestli teda jet ještě zítra na utz nebo ne jestli teda folíky praskli nebo ne

sliver
19. led 2010

nebojkaj Dáška, my ťa nehryzieme ;)

jo môj drahý sa zachoval úžasne, asi vidí že ma to dosť trápi tak sa mi snaží pomôcť a byť mi oporou vo všetkom a vie ako veľa to pre mňa znamená

my baby všetko tak prežívame akosi viacej ;)
chlapi sú viac flegmoši a ako im je dobre 😀

alienka24
19. led 2010

sliver....no ono toho hlavně chlapi ani tolik nevydržej 😉

sliver
19. led 2010

😀 dobrý dotaz 😀

wera
19. led 2010

ali tak ja by som na tvojom mieste ked tak radsej na utz skocila, budes aspon kludnejsia 🙂

sliver to máš pravdu, chlapi to majú podľa mňa na háku...to iba môj švagor je výnimkou, ten bol za všetky vyšetrenia a to mu to sestra ani nemusela navrhnúť, sám s tým prišiel... a už teraz by mal najradšej už aspoň 5 detí 😉

alienka24
19. led 2010

wera...no když mě se tam strašně nechce říkám si že ten pregnyl určitě zabral a oni praskly

sliver
19. led 2010

Ali ja by som isto išla, neviem aký máš vzťah k dr. ale ja som cyklus predtým chodila počas foli každý druhý mesiac a nakoniec aj každý ked sme sledovali či foliky praskli
Ako pre pokoj v duši ;)

wera
19. led 2010

ali veď ako myslíš 🙂 ...verím že sa Ti tam už ani moc nechce... tiež ma tie všetky vyšetrenia vyčerpávajú... tak veď skús si to ešte rozmyslieť a uvidíš, ale ja si myslím že po pregnyle by mali určite prasknúť 🙂

alienka24
19. led 2010

no já si právě říkám že proč by nepraskli když v létě jsem měla 3 a taky po pregnylu praskly a žádná cysta se nekonala, takže to tak musí bejt i ted a hotovo, já sem po tom pregnylu strašně unavená, fakt masakr a to mám ještě začít brát utrogestan od zítra, to bude něco 😝

wera
19. led 2010

neboj ali to nevoľno po pregnyle za chvíľku zmizne a bude dobre 🙂

alienka24
19. led 2010

wera...jj já vím, to mi totiž bude zas blbě z utrogestanu 😀 😀 nee dělám si srandu, budu ho zavádět a to bude v cajku 😉

wera
19. led 2010

no ja som utro ešte nebrala tak si neviem predstaviť... ale z duphastonu mne naštastie nič nebývalo... ale tak pre mimčo vydržíme hocičo, no nie? 😉

ja si už idem lahnúť, lebo som strašne unavená 🙂 dobrú noc prajem 🙂

alienka24
19. led 2010

dobrou noc i tobě 😉

bobi3
20. led 2010

krásne ránko princezny 🙂

dnes začínam ja?

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............90DC/61dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............80dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............53DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............36DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............71DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............51DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............40DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d..............38DC..............................0cl..............13 mesiacov
nana.76....................33let...........2d................28DC/13dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................24DC/10DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................23DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................18DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................18DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................16DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................14DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d...................8DC.............................1x1cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d....................8dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d.....................7dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................6DC ..................................................20mesiac
sliver.........................28r.............0d...................5DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d...................5DC.............................2x1cl..............? snažení
kkamca.....................29let...........1d....................2DC................................0cl..............40snažení