Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

polesuvka
14. dub 2009

amisa, můžu se tě zeptat a jak ho snášíš. Já jsem teď když to dobře doipatne před ovulkou a zatím v pohodě

amisa
14. dub 2009

polesuvka..no neviem i je to enjaky znak alebo co..ale tych 5 dni s liekmi..hlavneteda posledne tri dni som bola nervozna..taka neobsedela som nikde vsetko mi liezlo na nervy..ruky sa mi triasli nepozorna.a.le to mohlo byt aj vsugerovane ze som mala strach co tie lieky somnou spravia..a potom na 14 cyklu ma boleli vajecniky a teraz je 29 den a uz ma nejake tri dni pobolievaju vajecniky..mala som aj predmenstruacnu migrenu a inak nic.. cakam co sa atne uz by mal bytpredmenstruacny sindrom prejaveny..ale zatial nic..cakam.. a inak taka vec..poslednych par dni nemam vobec chut na sex..

amisa
14. dub 2009

polesuvka a ty?

polesuvka
14. dub 2009

jojda, no teda, holky mi tady psali co může čekat a já jsem zatím v pohodě jen sem tam nějaké to malí píchnutí jako kdyby u vaječníku. Jinak jsem v pohodě a že by to mělo chuť na sex no tak u mě možná ano protože já těď můžu pořád 🙂 🙂 a moje polovičky zaplať PánBůch taky. Jo jen si můj mazlík všiml, že mi zpevnili prsa a joko by se tročku i zvětšili. No uvidíme co to se mnou udělá

amisa
14. dub 2009

polesuvka ano to som si na sebe vsimla aj ja..to stimi prsiami a co teda mozem este ocakavat? aj mam pocit ze som sa kustik nabrala vodou..ale nie vela

polesuvka
14. dub 2009

tak žeprý určitě opuchnutí kotníků, bolest podbříšku a nevolnost během ovulky, taky žeprý hodně nafouklý podbříšek a můžu ti říct, že se od dnešního oběda cítím jak kulička a to jsem asi 14 DC takže před ovulkou a před Ms.Clostil. asi začíná půsovit tak snat tam dozrávájí velci a silní folici 😉 🙂, ptorože mi není zrovna nejlépe a už s etěším domů jak si natáhnu svoje brčka. Ještě že jsem zítra doma 🙂

amisa
14. dub 2009

to s tim pribratim do bruska mam..ale kotniky? tie nie..mozno v dalsom cykle..ak nejaky bude 😀

amisa
14. dub 2009

dufam ze vyuzijete volny den an sprvane veci 🙂 polesuvka 😉

polesuvka
14. dub 2009

neboj neboj vše je dolmuvené 🙂 😀

amisa
14. dub 2009

lucim sa papa

slunickoseznam.cz
14. dub 2009

holky a jak vite že je ovulka měříte bt?

polesuvka
14. dub 2009

jo jo měřím 😉

slunickoseznam.cz
14. dub 2009

ja to mam blbé ja měřit nemůžu tak asi koupím ovu testíky jinak nevim no 😠

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Hezký večer holčinky, teda člověk tu chvíli není a už jsou tu nové clostilky a ještě tolik popsáno.
Tak vás všechny zdravím a vítám a hlavně přeju, aby vám clostík pomohl k vytouženému miminku 🙂

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Šárko, tak vy půjde na inseminaci? A to už bude za chvíli, to je skvělá zpráva 🙂

Kri, skvělé, že kontrola dopadla dobře a cipísek je takový obřík 🙂

Amisa, zkusíš tedy testovat? To by bylo skvělé, kdyby ti to vyšlo, moc bych ti to přála 🙂

Sluníčko, také měřím teplotu, grafíky mám v albíčku. A ovulku taky testuju 😉

A jinak účinky u clostíku u mě: nejhorší to bylo první cyklus - od ovulky šíleně bolavá prsa, nejvíc bradavky, nafouklé bříško, v noci návaly horka a zima, budila jsem se propocená, občas bolest hlavy a únava. Další cykly už to bylo lepší a hlavně přetrvávaly ty noční návaly. No a v době před ovulkou nafouklé bříško a pak když bylo po ovulce, tak to splasklo nebo jak mám ten pocit popsat.

carmenuska
14. dub 2009

Ahojte kocky, po dlhsom case som sa tu objavila a neviem co noveho?Leni, pribudla nejaka tehulka? Len tu vidim nove tvare...tak vitajtre a nech clostil zabera. Leni a ty sa ako mas? Ja sa tej laparke nevyhnem, asi koncom mesiaca idem, musia ma este objednat. Inak mam noveho lekara a je fakt super a ze vraj u man je liecba clostilom zbytocna, ved vies ze som nan zareagovaôl az tak dobre, ze mam cystu. No a pri laparke aj tu daju prec. Ale povedal, ze to ze sa mi vytvorila ta cysta je znak, ze vajecniky funguju dobre....a to som mala najnizsiu davku clostilom. Takze teraz som bez vsetkych liekov a je mi uplne super....pekny vecer

papus
14. dub 2009

ahoj Leni přesně tak v pátek jdu na inseminaci taky jsem byla pěkně překvapená,myslela jsem,že jdu jen na utz a budem to zkoušet doma a pan dr mi řekl toto tak mě to potěšilo jsme na to zvědavá,když se to nepovede tak rovnou na IVF 😉 jsem teď pěkně nafouklá a prsa citlivá nateklá 😒

miluse
14. dub 2009

Hezký večer, nějak jsem dneska neměla čas se sem dneska podívat. Máme za sebou další vysátí od úpírů a za 3 týdny výsledky.

Nějaké novinky, jak dopadlo hromadné testování, 😕

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Carmenuska, ahojky, teda ty máš tolik novinek. To mě mrzí, že ta laparka tě nemine, no mě asi také ne. Opět dorazila ms, takže ještě příští cyklus clostík a když z toho nic nebude, tak laparka a průchodnost ☹
Je skvělé, že tvůj nový lékař je lepší než ten původní a máš z něj dobrý pocit. Teď už k vám miminko najde brzy cestičku a budeš těhulinka 🙂
No a tady - nové tváře a nová těhulinka je nejspíš Luuca, včera měla //, dneska se zatím neozvala. Nás tu bylo víc, co jsme na dnešek plánovaly velké povelikonoční testování a zatím nás mrcha předběhla 😠
Carmenuska, ty už tedy clostík neužíváš, viď? Tak si tělo odpočine, srovná se a třeba ta laparka ani nebude třeba 🙂
A i když už neužíváš clostík, tak se za námi přijď občas podívat, jsme holky zvědavé a rády si přečteme, co je u tebe nového.
Krásný večer 😵

moa
14. dub 2009

ahojte kocky tak asi som sa aj ja nakazila.pred chvilou som zacala spinit,ale nerozumiem tomu pri teplote 36.9 je to normalne ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

vzdy som myslela,ze to pride az ked teplota klesne pod liniu nie?
od 5Dc zacinam brat uz aj ja Clostyl uvidime co to povie 🙂

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Miluško, hromadné testování se nekonalo. Kikině i mě se rozjela mrcha 😠

Moa, tak asi nám ten velikonoční zajíc nepřinesl štěstí, viď ☹

Špinění a ms přijdou dříve, než teplota klesne pod linii. Ale zatím jen špiníš, tak ještě nebuď smutná. Dokud se nerozjede ms, tak to není ztracené 😉

Kočky, jdeme do hajan. Všem přeji dobrou noc 🙂

papus
14. dub 2009

Krásnou dobrou noc všem 🙂

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Dobré ránko clostilky 🙂

Miluško, tak jak to s tebou vypadá, nejsi těhulka?

Šárko, co ty, pořád máš nafouklé bříško? Hlavně ať vajíčka jsou pěkná a na pátek připravená 😉

Jinak u mě nic nového, pěkně mrchuju, tak jsem ani test nedělala. A co ty Kikina, testovala jsi?

miluse
15. dub 2009

Krásné ranko,

Leni, netestovala, ale teplota mě fakt zkouší, mrška jedna, kuk sem
http://www.fertilityfriend.com/home/miluse, jen tam ještě doplním tu dnešní.

Tu právě zkoumám opět svoje předchozí grafy, a takhle to bylo skoro vždycky. Jen doufám, že to zítra dostanu, páč si potřebuju zajet na ten hormonální profil, když už zase budu v Praze, jinak to asi nestihnu. Ale jako příznaky mrchy začínám mít taky, včera jsem se vážila a 2 kg nahoře a břicho jak balon ☹

Leni, to mě mrzí, že mrchuješ, ale neboj, letos to určo vyjde a budeme všechny bříškatý 😀

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Miluško, teba ta teplota fakt zkouší. Mě taky moc neklesala, tak jsem se radovala a místo toho mrcha a dneska teda pěkně hnusná. Vždycky mi vycházela na víkend a to nejhorší jsem přetrpěla doma a teď přišla později a musím to nějak přežít v práci. Už jsem si ale vzala brufen, protože mě dost bolí břicho 😠

A vy jedete zítra opět do Prahy? Je to docela síla, kolikrát tam musíš jet, než se dopracuješ k nějakému výsledku.

A jasně, že letos budeme všechny bříškatý, už si to zasloužíme 🙂

miluse
15. dub 2009

Leni, no já musím na hormonální profil a jelikož zítra jedeme za kulturou, tak bych to chtěla sfouknout v jednom a ještě se event. číhnout na václavák do kenvela na nějaký kalhoty, jsem si tam minule jedny vyhlídla, ale už jsem neměla časík, tak jestli vyjde zítra, tak bych se tam na ně jukla.

JJ, je to síla, ty všemožná vyšetření na začátku, ale zase si říkám, že je lepší, že to dělají teďky, než až třeba po těch 3 nevydařených pokusech. Alespoň to budmeme mít za sebou

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

No jo, už si vzpomínám, že vy jedete za kulturou. A vidíš, u nás bude Háta a nemůžu si vzpomenout, jak se jmenovalo to představení, na kterém jste byli u vás a moc se ti líbilo. U nás bude myslím Rozmarný duch nebo tak něco. Je to stejné jako u vás?

A já chci taky do Prahy na nákupy, pořád sháním nějaké pěkné rifličky, nic nemají a stejně si každý měsíc říkám, že už je nebudu potřebovat, že si rovnou koupím těhu rifle a zatím bych užila ty normální.

miluse
15. dub 2009

Ne ne, u nás se to jmenovalo Den na zkoušku.

Leni, tak si udělejte výlet do Prahy a spojte to i s nákupama, na václaváku se nakupuje dobře 😉 a pak i docela v Paladiu, sice tam najdeš i butiky s dražšími značkami, ale jsou tam i normální, asi tak jako ve všech nákupních centrech.

mannerka
15. dub 2009

ahojte kocky 😉
sme sa vcera vecer vratili z Talianska. Bolo strasne krasne, paradne nam vyslo pocasie 😵
Tak sme aj pri mori dva krat boli 😎 🙂

Inak mne nejako zblbol organizmus po tom clostile, normalne som uz mala mat mrchu a nic 😕
Neviem, ci to je tym, ze sme teraz 5 dni cestovali, alebo co.

Tak som si po dlhsej dobe zmerala aj BT a je stale hore...tak neviem, ze co to znamena 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/259065

Lenka,
ta mrska tvoja, teeeda, az mi tak smutno prislo, som tak dufala, ze tento mesiac by to mohlo vyjst ☹

miluse
15. dub 2009

Man, ahojky a zkoušela sis udělat testík? Ta tvoje teplota vypadá dost slibně, kdy jsi to měla dostat, kolik dní meškáš?

To je otázek po ránu co?

Jůů, Taliansko závidím.. taky bych někam vypadla. A to věřím, že tam bylo krásně a je fajn, že jste si to užily 😉