Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
27. led 2010

Dáška dakujem, už tu pomaličky pobehujem a chystám sa ;)
aj tebe nech to hlavne rýchlo utečie a nech sa už nie si chorá
bežím kočeny zarábať prašule krásny den a budem sa tešiť večer ako kuknem čo nového wera a bobi
pa

dasa.77
27. led 2010

treba........boli me hlava...............znamena stop sex.
slusi ti to..................pojd na to
blizi se vyplata...................nemam za co nakupovat

dasa.77
27. led 2010

smouli........krasny dinosaurus.(DPO)

slavulilienka
27. led 2010

dasi 😀 😀 😀 ejha...tak to máš pekne zariadené... 😀

dasa.77
27. led 2010

slavu...........no nemam pravdu?

slavulilienka
27. led 2010

dasi...ako vždy...máš....my ženy máme pravdu vždy.... 😉 😀 júj si ma riadne rozosmiala...až ma sánka bolí.... 😀

dasa.77
27. led 2010

jo a jinak me prsa teda neboli.jen sem tam,kdyz mi stoji bradavky,tak jen ty na dotek.ale to je asi normalni,ze?

dasa.77
27. led 2010

myslite,ze kdyz sem napisu prisprostly vtipek,ze me admini nepokaraji?

slavulilienka
27. led 2010

dasi...jaska, že to je normal....ja ich mám celkovo citlivé, naliaté a žilnaté..., ale to som mala aj minulý mesiac, takže sa podľa toho neriadim..
inak....baby.....chcem si dať fotku do profilu, ale mi ju nechce zobrať, lebo že je veľká....no to och..., ako ju mám zmenšiť? Až taká zdatná teda nie som.... 🙄

dasa.77
27. led 2010

slavu,vytvor si zastupce,pak otevri v novem okne a z moznosti vyber upravit obrazek-oriznout.dej ulozit zmeny a pak ho pouzij.(vloz) pak jej muzes smazat.nebo to udelej primo z te dane fotky a nakonec po vlozeni si ji nastav do puvodni velikosti.

slavulilienka
27. led 2010

dasi...ježiši...veď to musíš na mňa pomaly...čo to? ako to? ....no počkaj idem sa trápiť... 😖

misha1009
27. led 2010

ahoj holky, hážu sem graf a jdu vás přečíst... 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a

dasa.77
27. led 2010

jsou dva chlapi a maji poslednich 20kc.a chcou se ozrat.tak jeden vezme penize,zajde do reznictvi a koupi kabanos.druhy nadava,co to udelal.a on na to,neboj a delej co ti reknu.vlezou do prvni hospody,objednaji si rundu.druhou,treti,pak jeden rekne,ja si ten kabanos strcim do poklopce,ty si kleknes a zacnes mi ho kourit.tak taky udelaji........cisnik se pohorsuje,nstve se a vyhodi je ven bez placni.tak to opakuji v dalsi a dalsi hospode.kdyz jsou u desate hospody,jsou uz uplne na mol a ten co kouril rekne..ja jsem uplne hotovej,uz nechci.a druhy na to....a co si myslis,ze ja? u pate hospody jsem ztratil ten zasranej kabanos!!

sliver
27. led 2010

misha a smouli krása len to tam hore držte držte držte a držte ;)
držím palce

dasa.77
27. led 2010

misha....moc pekny grafik.....jen tak dal

dasa.77
27. led 2010

tak,a ted se moooc omlouvam,ale vzpomela jsem si na ten vtip a musela ho napsat. 😉

admini.......slibuji,ze uz budu slusna!!!!

slavulilienka
27. led 2010

😀 no dááááááši.... 😀
počúvaj drahá...nie žeby som bola neschopná...., ale sakra! mi to nejde...zmenšiť...mi vypísalo, že je aj tak veľká...počkám asi na drahého, nech mi to tam dá...či čo..., alebo Ti ju pošlem cez IP a Ty mi ju zmenši...hm? 😕

dasa.77
27. led 2010

holky,taky se budu pomalu chystat

dasa.77
27. led 2010

joooo,tak kabanosu se ti zachtelo.....ja ti dam,ze pockas na tvojeho a on ti to tam da 😀 😀 😀

slavulilienka
27. led 2010

😀 hana... 😀

dasa.77
27. led 2010

musis to zmensit na povolenou velikost.kliknutim na obrazek zjistis,kolik MGb ma nova zmensena

slavulilienka
27. led 2010

1258x1532...a má mať len okolo 700....veď to sa hádam ani nebude dať... 🙄

dasa.77
27. led 2010

verim,ze to zvladnes.nebo mi to posli mailem a ja se pokusim to zmensit.i me to trvalo dele,nez jsem na to prisla.
77.dasa@seznam.cz

dasa.77
27. led 2010

sikulka

slavulilienka
27. led 2010

jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí mám to....tak už budete vidieť ako vypadám....nič moc...., ale čo už..... 😝

lucialen
27. led 2010

Posledny test som robila asi pred tyzdnom, uz boli krasne ciarky 🙂 Chcela som pockat s lekarom kym bude srdiecko, a nemam nijake problemy, takze radsej cakam, nech sa vo mne zbytocne nevrta. V piatok vas budem informovat 😉

dasa.77
27. led 2010

luci......drzime palce

dasa.77
27. led 2010

slavu.......foto jsi zvladla,tak jeste album 😉 .........kocenka 😀

dasa.77
27. led 2010

jdu se nacmarat

dasa.77
27. led 2010

ted jsem videla shaarku,kterou jsme nedavno vzpominaly v jinem tematu.koukla jsem na jeji albicko,ma tam i nekolik grafu BT.opravdu se da mluvit o velikem stesti.uz je ve 26tt.ten cas strasne leti.