Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

misha1009
31. led 2010

weru, nn, nezkoušela... už 4 dny mě hodně bolí prsa a štípe v břiše, tak to čekám každou chvíli...
sliver, to je mi líto, vim, je to rána, my to zažili nedávno taky, ale aspoň víte, kde je problém, uvidíš, že se to za chvilku zlepší 🙂 a zázraky se dějí 😉
bombulka, zkusila bych ten clostyl - pomohl hodně holčinám a je jedno, jestli je to léčba stará 20 let, ale účinná 😉
kkamco, ahoj 🙂

jerryjanka
31. led 2010

bombulka - nechodiš nahodou do splnu? mi to pripada ako tie ich strašne dobre nazory... 🙄

misha1009
31. led 2010

holky, chtěla jsem se zeptat, pomohl vám utroš prodloužit LF v dalších cyklech, kdy jste ho už nebraly?

sliver
31. led 2010

bombulka: ja by som isto skúsila clostyl, presne v care ti odporučia IVF lebo to je ich naj, aj mne odporučili IVF ale beriem to ako až poslednú možnosť, skúsim predtým IUI a aj laparku

misha: dakujem, už som v poho, idem dalej a teším sa na IUI a pôjdem don aj ked mi nebude odporučané, však za pokus nič nedám, sme to dnes s drahým prebrali a skúsime asi 2*IUI, potom možno bylinky, relax a kadejaké liečby, laparku a až potom IVF, to beriem až ako poslednú možnosť
máš krásny graf!!!

však uvidím osud si to isto zariadi sááám a príde to vtedy ked to bude mať prísť

misha1009
31. led 2010

sliver, to je ten nejlepší přístup!!! kolikrát doktoři řeknou něco a pak je to všechno úplně jinak!!!! 🙂

jerryjanka
31. led 2010

sliver takže iui a potom laparka? a kedy bude iui? u nas dufam začiatok marca

sliver
31. led 2010

idem v stredu na utz a ak mi piatkové foliky dorástli tak ako maju (v piatok som mala dva dominantné 14mm) tak mi daju pregnyl a potom asi v piatok, no uvidíme ako narástli
doktori nevedia všetko, ja kamoške povedali že jedine IVF, aj nan išla no neúspešne a mesiac nato otehotnela normálnou cestou, tak som si povedala že to skúsim postupne a niečo isto víde ;)

jerry ty ideš na tu laparku? a potom na IUI?

jerryjanka
31. led 2010

sli - ano ja najskôr laparo tento tyžden a v marci chcem iui
ak teda budu dobre vysledky
chcem to postupne tak ako ty akurat v inom poradí 😀
no a ked to beriem tak že iui zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia oproti normalnemu styku, dalšie zvyšenie bude clostil a snad aspon 2 vajička a tretie zvyšenie pravdepodobnosti bude to že budem čerstvo po laparo - tak uvidime ako to vyjde.

bobi3
31. led 2010

pekný večer princezny 😉

jerryjanka
31. led 2010

ahoj bobi

sliver
31. led 2010

ahoj Bobi,
ty si skúsenejšia s IUI ako ja tak otázočka ;)
kedy po IUI vieš či to vyšlo alebo nie
a môžeš mať aj sex po IUI? teda ten nasledujúci týžden myslim ;)

jerryjanka
31. led 2010

sli - na iui som nebola ale odpoviem ti ak môžem
po iui ak ta nič neboli môžeš sexovať aj druhy den hned
či to vyšlo - zistiš testom najskôr asi tak 10 dni po iui alebo zvyčajne posielaju na krvne testy cca 15 dni po iui 😉

xena1
31. led 2010

sliver my sme sexikovali na 2den po IUI,trocha ma bolelo brusko ale to je asi indi vindi...a vysledok mam si 14 den po IUI urobit tehu test

sliver
31. led 2010

ďakujem kočky

zakupanda
1. únor 2010

dobré ráno

bobi3
1. únor 2010

krásne ránko 🙂

sliver, prepáč, ja som včera zaspala 😀 ale vidím, že ti už odpovedala jerryjanka a nemohla lepšie 😵 mňa bruško už na druhý deň nebolelo...

ahoj zaku 😉 idem skopčiť tabuľku

bobi3
1. únor 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............85DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............35DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............30DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d.................30DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................28DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............27DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................26DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................22DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................20DC (5DPPO)............1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................20dc...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................19dc..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................18DC .............................................20mesiac
sliver.........................28r..............0d.................17DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d.................17DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d.................14DC............................0cl................40snažení
zakupanda..................33let............1d................13DC............................3x1tbl.............10měsíců
jerryjanka...................26let...........0d.................11DC.....................lsk 04.02.2010........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d.................6DC..........................2x1cl....1x ivf 32mesic

zakupanda
1. únor 2010

ahoj bobi jak je?
😀

misha1009
1. únor 2010

krásné ráno, přikládám graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a

nela00
1. únor 2010

ahojte ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/n asi 1dpo 😀
mishka testuuuuj 😉

bobi3
1. únor 2010

zaku, ty akurát pred ovulkou? 😵 ja sa mám fajn, trochu nedočkavá, ale v pohode 😅

mishka, tak to vyzerá na tehu, kedy budeš testovať?

ahoj nelka, no pekne ti to stúplo 😉 aj ste snažilkovali?

misha1009
1. únor 2010

nela - vypadá to tak 🙂... na testy je ještě brzy, nechci být zklamaná - už ho bylo hodně...
holky, nemáte někdo zkušenost s utrogestanem? tento měsíc ho neberu a mam už o 1-2 dny prodlouženou LF, myslíte, že to mohl ovlivnit? /brala jsem ho před 2 měs./ diky za odpovědi

nela00
1. únor 2010

mishka s utrog. skúsenosť nemám, ale už by test mohol niečo ukázať 😉
bobi kuke BD 😀

misha1009
1. únor 2010

nela, bobi, počkám do pátku, když nedorazí ms, tak testnu, jestli se něco zakuklilo, tak to do pátku vydrží a jestli ne, tak dorazí mrcha...

bobi3
1. únor 2010

mishi, ty mávaš také dlhé cykly? 😕

zakupanda
1. únor 2010

bobi jo ovu příjde teprve počítám tak 2dny,a kdy ty se dozvíš výsledky jak to dopadlo nebo kdy budeš testovat to je hrozný to čekání vid?

wera
1. únor 2010

🙂 dobré ránko babulky

bobi3
1. únor 2010

zaku, veď to ☹ to čakanie je najhoršie, ja už na sebe pozorujem aj to, že horšie spávam, stále na to myslím 😠 tak testovať by som chcela začiatkom budúceho týždňa, ak nedojde mrcha 😝

ahoj weruška 🙂

zakupanda
1. únor 2010

bobi tak ti držím moc palečky