Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
27. únor 2010

hezkou sobotu všem..
sliver,mě to taky vychází o několik dní po ovulce..některé holky že to zkoušeli,ale nevím tomu moc nevěřím..bud je ovulka nebo není a to pak nejde..
tady mám grafík,na to že mám zítra dostat ms su nějak vysoko,ovšem to už tady bylo taky několikrát a pak to najednou spadlo.
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

pajinka111
27. únor 2010

luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt

snažilky
misa1misa...................22 let.........0d...............60DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............55DC...........................0cl...............11 mesiacov
govinda ......................29r............0d...............52DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d...............51DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
ka 131.......................27r.............0d...............46DC.........................2x1tbl............30 mesia
wera.........................26let...........0d...............42DC............................0x0cl..............? snažení
nana.76.....................33let...........2d...............33DC..........................2x1cl...............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................27DC(9DPO)...............0x0cl................33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............23DC..........................0 cl............15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............22DC..........................2x1cl.............4 mesiace
xena.........................33r.............2d................20DC..........................1cl................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................19DC (5DPO)................1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................19DC...........................2x1cl................7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................13DC...........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................11DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................10DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............10DC............................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................10DC..........................3x1cl.............2roky..po lsk-IUI 4.3.
sliver.........................28r..............0d.................6DC ........................3x1tbl.............10 mesiaco
kkamca......................30let...........1d.................5DC............................0cl..................41měsíců

titulienka
27. únor 2010

pajinka ale ja nemyslim, ze ti mrcha pride ty mas na mrchu az velmi pekny grafik 😉

pajinka111
27. únor 2010

titulienka,no je ten grafík takovej k zamyšlení,ale nevěřím tomu,bylo by to asi velká náhoda,po několikaměsíční pauze sme se tento měsíc začali snažit navíc ani nemám clostil,utroš,prostě nic..navíc uplně cítím že se řítí,už od včera se kontroluju,no nejdelší cyklus mám 32dní,tak do 4 dnů přijde určitě,taky mám zatím dost krátkou LUT.fázi,tak asi dojde za pár dní..no ten minulí grafík je naprosto jiný..budu počítat s tím horším a mužu pak být příjemně překvapená 😉 ..ovšem to si se za ty roky rovnalo skoro zázraku a dr.jak by se divil 🙂

sliver
27. únor 2010

pajinka držím prsty, neboj vydrž, možno neklesne a budeme sa všetky radovať spolu s tebou
o 4 dni uvidíme...
ale verím tomu že neklesne, nádej zomiera posledná

nana.76
27. únor 2010

pajinka koukam ze se snazime stejne ja teda o mesic min,tak uz bychom se ale mohli dockat nemyslis? 🙂

pajinka111
27. únor 2010

nana já teda o hodně víc,střelila sem to jen tak do boku..už je to několik let,bylo by tam šílený číslo🙂

alienka24
27. únor 2010

ahoj holky, jdu vás pozdravit, jsem tu dlouho nebyla když ted ani ted clostyl nezobu, jak se tu máte?

elisabet
27. únor 2010

Ahojte dnes, pajinko, já v tom ještě neumím chodit ale než jsem si začala měřit BT tak jsem si pročetla teorii a bylo tam že teplota se drží až do prvního dne MS ☹ a že klesna a ž první den co to dostaneš nebo druhý či třetí, ☹ tak to bohužel ještě nemusí nic znamenat ☹ . Ale to nemění na tom nic že ti to strašně moc přeju a doufám že já se pletu a tvoje teplotka bude stoupat nebo alespoň se držet i dalších několik dnů 😉 🙂 ak přikládám dnešní graf, já na tom nejsem o moc lépe, teploty mám prý rozházené a jak mi dnes ukázal ovulku tak na sobě jsem ten den nic nepozorovala. Jestli jsem si dobře nahmatala čípek tak ten byl měkký a otevřený 14Dc a ovu mi to označilo na 16DC a to jsme měla čípek tvrdý a uzavřený, takže já sama nevím 😒 , ale jak píšu, neumím v tom ještě chodit a svoje tělo ještě zdaleka tak neznám abych mohla dělat nějaké ty závěry 😉 .
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

pajinka111
27. únor 2010

elisabet máš v tomhle naprostou pravdu,mě někdy teploty začnou klesat už před ms,jindy klesne naráz v den ms..takže vím že tohle nic neznamená..taky se mi zdá že sem měla ovulku o dva dny dřív..ale uvidím,ms stejně přijde ,myslím že ani tento graf není úplně stoprocentní co se týče ovulky,stačí jaýkoli menší zadaný údaj a je všechno jinak..

elisabet
27. únor 2010

a pajinko, jestli máš pár dní před ms, nejsi netrpělivá na test? já jsem hrozně netrpělivá a už bych si ho dělala i když vím že se dočkám sklamaání, je to 50na50 😉

elisabet
27. únor 2010

teď nevím, sklamání a nebo zklamání? Teď jsem z toho jakenk 😀

elisabet
27. únor 2010

teda Janek-jsem chtěla napsat, ups 😀 😀

pajinka111
27. únor 2010

já sem testila,ikdyž sem říkala že nebudu🙂,ale bylo to nejspíš stejně brzo a bylo to negativní,ale dcerka i 2 těhotenství před tím byly negativní i několik dní po ms,poznalo se to jen z krve..nějak to dopadne,trošku nervozní su,taky je mi trochu špatně,ale to tím že sem si asi začalo něco namlouvat,taky su nachlazená,tak i teplotky jsou nejspíš zkreslené,ale zvýšenou teplotu sem měla jen 19 a 20.2 a to jen mírně,pak už né..

jerryjanka
27. únor 2010

ahojte
tak mne sa uzv bliži - už o dva dni budem vedieť či pojdeme na to iui 😅

sliver
27. únor 2010

jerry tak sa pekne staraj o tie folíky ;) nech len rastu a rastu...

jerryjanka
27. únor 2010

sli - no teraz to už neovplyvnim...

aspasia77
27. únor 2010

Dievčatá, tento cyklus som brala clostil. Bola som na folikumetrii v pondelok a aj vo štvrtok, ked mi povedal, ze vyzerá, ze foliky prasknu, ze sa mame teda snazit...To bol 15 den cyklu. Od piatku ma bolia vaječniky, nie je to neznesitelná bolest ale citim ich ako keby som mala dostat MS. Myslite, ze je to ovulkou, alebo sa mi tvori cysta? Aj dnes mám taku bolest a som nafuknutá. Je nutné pichat aj pregnyl?

alienka24
27. únor 2010

aspasia...no pregnyl je prostě jistota že folíky prasknou takže pokud tzhle tvoje příznaky nepominou tak bych mazala na gyndu

pajinka111
27. únor 2010

jasně pregnyl je přesně jak píše alienka taková jistota na prasknutí,ale stoprocentní není samozřejmě nic..cystu sem nikdy neměla tak nevím jak se to projevuje..

alienka24
27. únor 2010

no právě že bolestma se projevuje, ale já musím říct že pokud mám nastimulovaný vaječníky tak mě pak i po pregnylu ještě tak dva dny podbřišek bolí a jsem nafouklá ale pak to ustává

danielapro
27. únor 2010

Ahojte holky.

Mohla bych se k vám přidat?

soldi
27. únor 2010

danielka urcite ano, ale asi tu niekto nie je teraz. v grafy BT su babeny, tak pod tam, ak sa chces nieco pytat 🙂

aspasia77
27. únor 2010

Dakujem Vam..No, je to druhý den. 17 den cyklu. Kolko dni mávate ovulacné bolesti?

sliver
27. únor 2010

ale ako to že tu nikto nie je, samo že tu je... 😉

sliver
27. únor 2010

a každý nový je len a len vítaný

alienka24
27. únor 2010

sliver...no tak já jsem taková staronová 🙂 😀 😀 😀 dlouho sem tu nebola

soldi
27. únor 2010

sliver, prepac 🙂 len nikto neodpisoval a som myslela, ze keby potrebovala nieco surne, sme k dispozicii aj v inej teme 😉

danielapro
27. únor 2010

sliver, děkuji. Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s clostil? Jestli pomůže k ovu a třeba i k těhu? Mám za sebou první měsíc s clostil a zatím ovu nedošla, dokonce jsem musela na vyvolávačku, teď jsem dostala MS a chystám se na další clostil.

sliver
27. únor 2010

jojo alienka pamätám ;)
daniela je vítaná ;)
aspasia ja som mávala také ovu bolesti 2-3 dni, no po IUi som mala až kým neprišla mrcha

a ozi alienka ako sa máš? čo máš nového? dlhšie si tu nebola.... ako pokračuješ v snažení?