Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
1. bře 2010

slavulilienka jej ty si z MT no dobre - super - ale idem až o mesiac 😢 dufam že vysledky budu lepšie

slavulilienka
1. bře 2010

určite budú jery.......musíš tomu veriť...budeme držkať paľušky.....čože to je mesiac, to ubehne ako voda..🙂

slavulilienka
1. bře 2010

babuľky lúčim sa s Vami pre dnešok...idem trošku potuľkať drahého....tak zatim papapa 🙂

sliver
1. bře 2010

to mne sa minule v Care stalo že som tam kukala po kočkách či niektoru nespoznám z koníka :D ako debo :D

jerryjanka
1. bře 2010

slavka dobru nocku
no ja som dnes kukala - bolo tam hrozne moc ludi ale nikto koho by som poznala 😀

nanulik
2. bře 2010

dobré ránko babulienky 🙂
jerry ty budeš mať teda konskú dávku 😉 to aby si mala rovno štvorčatá 😉 ale hlavne aby bolo aspon jedno a zdravé.
ja idem teraz k dr. lebo som včera trošku špinila 😖 nič ma nebolí ale aj tak so vyprdená až za ušami 😢 stačí ked mi dá nejaké lieky. alebo budem aj celé tehu v nemocnici hlavne aby sa drobčekovi nič nestalo. 😒

pajinka111
2. bře 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš Těhulky:
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt

snažilky:

ka 131.......................27let.............0d..............48DC..........................2x1tbl............30 mesiacov
jednave.....................26let............0d...............44DC...........................0cl.................18měsíců
wera.........................26let...........0d...............44DC...........................0x0cl..............? snažení
nana.76.....................33let...........2d...............36DC...........................2x1cl.............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................30DC(13DPO)...............0x0cl.............33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............25DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................24DC..........................2x1cl..............4 mesiace
xena.........................33r.............2d.................22DC.........................1cl.................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................21DC (7DPO)...............1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................21DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................15DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................13DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................12DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............12DC..........................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................12DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk
sliver.........................28r..............0d.................8DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................7DC............................0cl..................41měsíců
Slavulilienka.................33r..............2d.................5DC.........................2x1tbl.................13mesiacov.
danielapro...................26let...........0d.................4DC..........................3X1cl.................5mesicu ¨

jednave
2. bře 2010

Ahoj Paji a všechny snažilky, Paji díky za přidání do tabulky, ale prosím udělej tam malou změnu 🙂 No, já jsem ještě pořád v šoku, ale popořádku. Posledně jsem psala, že jsem měla jít včera k doktorovi, bo jsem byla už 43 den a mé dny nikde, k tomu mě bolelo břico jak při cystě a teploty byly stále od ovulky nahoře.
Tak jsem přišla k MUDr., ten mě vyšetřil a udělal ultrazvuk a jen tak mlčel, že jestli jsem si dělala test, že sliznice je vysoká a cysta tam není, ani žádná tekutina jakože by to byl pozůstatek cysty. Já jsem mu říkala, že test dělala minulý týden, ale byl negativní. Tak on, že mně píchne Agolutin na vyvolání menses a pak mně předepsal můj vysněný Clostil. Sestřička agolutin neměla, tak mě poslala pro něho do lékárny. V lékárně jsem si ho vyzvedla spolu s Clostilem a nedalo mně to a koupila si ještě test, když se MUDr. zdála ta sliznice vysoká. Test jsem si udělala na WC u lékaře a nestačila se divit, myslela jsem, že omdlím štěstím, teda zatím se nesmím moc radovat, ale normálně byly na něm 2 čárky, ta druhá sice slabší, ale sestřička říkala, že je to počáteční těhu.!!! A podle mě bych měla být cca v polovině 3 týdne. Takže je ještě čas na nějaké moc velké radování, ale i toto je u mě úspěch, bo já jsem menses bez hormonů vůbec neměla a počítala jsem s umělým. No a MUDr., když viděl testík, tak říkal, že mám přijít za 14 dnů, že už by na utz měl něco vidět.V noci jsme s manžou nemohli c z toho spát, já teda nespala vůbec, začínám cítit, že mě pobolívá břicho a častěj chodím na wc, ale jinak žádné další příznaky, tak doufám, že vše dopadne dobře a za 2 týdny mi těhu potvrdí i doktor.

pajinka111
2. bře 2010

ahojky
nanulik-držím palečky,at ti kontrola dopadne na výbornou a určitě dej vědět 😉
Jednave- obrovské gratulace!!!! to je ale štěstíčka,hned to v tabulce změním🙂
no a já dnes takhle:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

taky sem si teda udělala test ,ale byl negativní,ikdyž pořád mám v paměti,že všechny předchozí 3 tětěhotenství byly taky negativní,taky prsa mám tak nateklí že mě bolí až skoro u krku,taky mohla být ovulka až toho 21.2 a pak je ještě na všechno brzo,19 a 20,sem měla trochu zvýšenou teplotu z nachlazení..si něco asi chcu namlouvat 😉 .se zblázním už z tohohle grafu 🙂

sliver
2. bře 2010

jednave, to je úžasné!!!
tak skočíš rovno z tabulky snažiliek do tabulky tehuliek ;)
to je super, gratulujem
to ti verím že ste nemohli spať do vzrušenia ;)

nanulik: neboj, možno to bolo len také čistenie, aj kamoškám sa to stalo, že mali vtedy ked by origoš dostali krámy také ako keby čistenie, že trošku špinili, neboj nič to nebude

pajinka111
2. bře 2010

luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt
jednave.....................26let............0d...........44DC.....0cl....18měsíců..2.3.našla //

snažilky:

ka 131.......................27let.............0d..............48DC..........................2x1tbl............30 mesiacov
wera.........................26let...........0d...............44DC...........................0x0cl..............? snažení
nana.76.....................33let...........2d...............36DC...........................2x1cl.............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................30DC(13DPO)...............0x0cl.............33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............25DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................24DC..........................2x1cl..............4 mesiace
xena.........................33r.............2d.................22DC.........................1cl.................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................21DC (7DPO)...............1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................21DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................15DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................13DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................12DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............12DC..........................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................12DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk
sliver.........................28r..............0d.................8DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................7DC............................0cl..................41měsíců
Slavulilienka.................33r..............2d.................5DC.........................2x1tbl.................13mesiacov.
danielapro...................26let...........0d.................4DC..........................3X1cl.................5mesicu ¨

jednave
2. bře 2010

Holky, moc vám děkuju za gratulace, já se, ale ještě pořád bojím, šak mě určo chápete, je to ještě moc brzo, ale ikdyby to nedopadlo, tak su ráda, že jsem otěhotněla přirozeně, bo dle doktorů jsem měla jen malou šanci otěhotnět přirozeně. A víte čemu to připisuju, čajům od léčitele Jonáše, piju je třetí měsíc, před tím jsem nikdy v životě ovu neměla, v půlce února jsem zažila první ovu v životě, kdybyste některá chtěly, napíšu vám na něho číslo, já jsem teda bylinkám nikdy nevěřila, ale jsem si říkala, že zkusit se má všechno a ono to asi něco do sebe ty byliny má.

pajinka111
2. bře 2010

Jednave jasně že Tě chápeme..taky sem se mooc bála a bohužel to 2x nedopadlo,už sem si myslela že mít děti nikdy nebudu a pak přišla dcerka,všechno bylo přirozeně,ikdyž dcerku už mi udržovali injekcema
Je fajn když otěhotníš takhle aspon víš že to prostě jde..budeme ti držet všechny tady pěstičky a určitě podávej informace.. 🙂

nanulik
2. bře 2010

no tak som už doma. môj dr mal volno tak som bol u druhého. taký milý deduško 🙂 predpísal mi dufaston a že mám oddychovať. aj som sa ho pýtala na bolesť povedal že to sa maternica rozťahuje tak som sa ukludnila.

pajinko máš ukázkový graf tfuj tfuj tfuj. to je pro štěstí aby se to povedlo.

jednave gratuluju, že je to krásný pocit, hlavně se ničím nestresuj a odpočívej 🙂

jednave
2. bře 2010

Paji, díky, jsi hodná.
Nanulik, je to krásný pocit, ale ještě tomu moc nevěřím, že bude vše ok. ☹ , bo si říkám, že tolik štěstí najednou je u mě jakési podezřelé 😀 A ty jsi přišla na čárky v kterém týdnu?

nanulik
2. bře 2010

ja jsem to zjistila myslím v 5.tt. u jména mi to ukazuje špatne. teď jsem v 6tt+5d. ale taky jsem se bránila. holky z tohohle fóra mi už říkali ať si udělám test ale já nechtěla. myslela jsem že je to cysta. jsem na tom tak že přirozeně mi šanci nikdo nedával a povedlo se a my s přítelem jsme nejšťastnejší lidi na světě. a kdyby se něco stalo tak máme pořád jeden druhého a to je krásné.

pajinka111
2. bře 2010

nanulík,tak aspon že je všechno v pořádku,hlavně odpočívej,doktoři ví co říkají..
jednave pěkně si to užívej 😉

jednave
2. bře 2010

Nanuli, no ty jsi přesně můj případ. Ty psala, že ti MUDr. našel i cystu, tak jsem si říkala, že nic není ztracené a uděla test a ten první byl negativní, tak jsem si už byla potom jistá, že je to cysta, bo já mám cystu každou chvilku a taky nikdo z doktorů nevěřil, že otěhotním normálně

alienka24
2. bře 2010

dobré ránko holky, koukám že se tu stal další malý/nebo velký zázrak 😉 😉 to je mooooc dobře

jednave
2. bře 2010

Alienka, no tak bych řekla, že to je obrovský zázrak 😀

alienka24
2. bře 2010

no však to byl jen návrh jak moc velký ten zázrak je 😉

bobi3
2. bře 2010

krásne ránko princezny 🙂

jednave, to je super správa, blahoželám, verím, že to bude ok, strašne moc držím pästičky 😉

páji, a možno to čaká aj teba, grafík máš pekný, kedy sa chystáš k dokimu?

jerryjanka, je mi to ľúto, no tie dávka clostíku, pre ktoré si sa rozhodla, ma trochu vydesili, no verím, že to pomôže... nie je to ale tak, že ak je folikul na jednej strane, tak ďalší cyklus sa automaticky vytvorí na druhej strane? raz ovuluje jeden vaječník potom zas druhý, tak to je v prirodzenom cykle ženy, nie? teraz by si mala teda ovulovať z toho správneho... hm... 😕

slavu, prihováraš sa poriadne folíkom, aby pekne rástli? verím, že sono dopadne fajn 😉

nanulik, pekne sa opatruj a užívaj si to!!! 😉

pajinka111
2. bře 2010

bobi -zatím ještě počkám jestli dorazí ms,dám tomu do konce týdne,pokud nepřijde,hned v podělí jdu k dr.
mě se většinou dělají folíky v levém vaječníku, většinou to mám 3x levý a 1x pravý..to vím podle uzt když sem chodila po clostilu

alienka24
2. bře 2010

no já jsem teda tenhle měsíc taky nějak mimo, vypadá to že mi léčba atb. zabrala, po dobrání se u mě objevil plodný hlen a ovulace dle bolestí a teploty proběhla sam, takže fakt prima úspěch, no a ted to vypadá že se asi schyluje k ms, sice jsem si myslela že to dostanu tak v pátek ale včera večer jsem zašpinila a dneska byla teplota 36,9 takže asi klesá

sliver
2. bře 2010

kočeny len tak dalej v tom tehulkovaní
čo týždeň to nová tehu ...
ktorá bude dalšia v poradí? žeby pajinka? ;)

mne sa folík tvorí tiež len na jednej strane, na pravej

sliver
2. bře 2010

alienka možno fakt zabrali tie antibiotiká, to je super že ovu prebehla aj sama, takže ďalší mesiac sa ide na vec ;) a prehodíme ťa v tabulke
držím prsty

bobi3
2. bře 2010

ahoj ali, tak to som rada, že ATB zabrali, a pôjdeš aj na kontrolný odber?

ináč, babule, ja som dneš už 22DC (8DPO) 😕

titulienka
2. bře 2010

jeeeeej same nove tehulky super ...to je super ze som vosla do tejto temy chcem aj ja ..rychlo sa nakazit 😉

alienka24
2. bře 2010

bobi...no mám jít tedka v pátek na kontrolní stěry ale jestli se mi rozjede ms tak budu muset asi až příští týden 😒 jsem myslela že to dostanu až tak v sobotu a ono asi ne

sliver
2. bře 2010

alienka nevadí čím skôr tým lepšie, tým skôr sa môžete začať znova snažiť!!!
ja mávam niekedy nervy ked viem že nie som tehu a mrcha nie a nie prísť, nervujem sa že mi môže už dávno začať nový cyklus a nová šanca...

titulienka rýchlo sa nakaz ;) si 12DC to je tak akurát ;) tak šup šup