Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
2. kvě 2010

koira skúsila by som ešte zajtra ten istý test či bude tmavnúť alebo slabnúť...
ja som tak neskoro už pregnyl nemala ale každá sme iná 😉
no vyzerá to veľmi veľmi veľmi nádejne
držím prsty!!!
daj potom vedieť 😉

koira
2. kvě 2010

diky moc holky..udelali jste mi mooc radost 🙂

nana.76
2. kvě 2010

koira ja myslím že jsi těhule,pregnyl už to pravděpodobně neni 🙂

pajinka111
3. kvě 2010

Ahojky holky
tak sem přece jen testla,ikdyž to bylo víc než jasné že nic,tento cyklus je určitě anovulák,tak doufám že śe spustí brzo ms..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

sliver
3. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
Slavulilienka...............33r..............2d............. 36DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 32DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.............30DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d.................28DC/11DPO/..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
elisabet.......................29let..........0d................25DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............23DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................23DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................18DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................18DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................17DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................15DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................14DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................28r..............0d..................11DC...........................IVF...............12 mesiacov

sliver
3. kvě 2010

pajinka škoda :(
veď ty si mala doteraz také krásne grafy, tento sa asi teraz zbláznil.....

pajinka111
3. kvě 2010

holky ,
já každej test natáčím prohllížím pod všema úhlama a nikdy nic a dušíček,ted sem šla kolem okna,že test vyhodím a jako bych tam něco zahlídla..ale nejde to vyfotit-mám jen mobil-asi su paranoidní,ikdyž holky v jiné diskuzi,mi píšou že tam vidí taky ducha,ikdyž já ho na foto nevidím,jen na tom testu..tohle by byl div,všechny ostatní cykly sem se cítila typicky těhu 😀 ,hlavně hrozně bolavá prsa,ted prostě nic i teploty jsou dole,pokud tam vážně něco je,tak je to asi pregnyl,budu muset testenout ještě zítra..taky sem něměla ani ducha ,když sem těhu byla..

sliver
3. kvě 2010

držím prsty!!!
skús zajtra ráno a daj vedieť ;)
a kedy si mala pregnyl?

pajinka111
3. kvě 2010

sliver-pregnyl sem měla 17DC,tak podle holek už by tam být neměl,ale já myslím že je to on,pokud teda tu čárku nevidím jen ve své hlavě..testík mám i v albu,tak je krapet větší,ale tam taky nic nevidím..zítra dám vědět ,ale žádný naděje si nedělám,nic mi není

elisabet
3. kvě 2010

Ahojte holky, tak jak je? Pajinko, doufám že zítra bude čárka silenější, i když se říká že hcg roste co dva dny??? Jasem snad někde četla? A tak když neporoste zítra tak určitě zkus pozítří. No já dnes nějak vyskočila, no mě to nevadí, pravda, a kdyby se teplota udržela a nebo ještě stoupla tak bych se vůbec nezlobila 😀 . Ale taky si to nijak nemaluju, dokonce jsem si ani nekoupila těhu test ať mě to neláká, taky si myslím že zkončím jako každý měsíc, taky tentokrát nemám žádné příznaky, oproti jiným cyklum, teď mě jen trošičku bolí prsa a břicho mě bolí jako bych to měla každou chvilku dostat a to mě bolí už týden, ale žádné píchání a ni nic podobného, no ale je zase spousta těhulek co příznaky nemají žádné, že???

nana.76
3. kvě 2010

paji myslím že tam je mam na to čich 🙂

koira
3. kvě 2010

ahoj holky tak u me carka sílí..juchů snad to vyjde 😀
preji vsem brzke //

kkamca
3. kvě 2010

pajinko:dotaz k těm tvým grafíkům co máš v albu..ty nízké teploty byly měřeny v puse?
A pokud ne a bylo měřeno pochvě--objasni mi,proč tomu tak bylo?a proč máš ted teploty pěkné..to dělá clostil?díky.
Testík jsem koukala..ty ovu jsou moc pěkné.. 🙂 A těhu..no budu zvědavá na zítra. 😉 Snad bude vidět víc.

amisa
3. kvě 2010

pajinka kukam kukam v notebooku som nevidela nic ale ked som to hodila na druhy monitor co mam pripojeny tak tam cosi je, velmi drzim palce aby to zosilnelo. 😉

amisa
3. kvě 2010

pajinka este chcem dodat vlastnu skusenost, ani dva tri dni po sebe som na testoch nic okrem jemneeeho pruzku nevidela, ale nariklad na inej znacke testu ( a bol oznaceny ako menje citlivy) som pruzok videla zretelnejsie. Skus teda rozne znacky testov a daj tomu mozno den dva pokoj.

lebo5
3. kvě 2010

pajinka tiež držím palce 😉

pajinka111
3. kvě 2010

holky moooooc děkuji za podporu,ale já si žádný naděje nedělám,myslím ten duch je ještě po pregnylu,přece jen su už 12dpo,tak už by něco mělo jít vidět..
co si tak matně vzpomínám z mích 3 těhu,že mě pokaždé bolely prsa a v křížích,v křížích mě bolí vlastně pořád a prsa každý cyklus,jenom tenhle ne..
je fakt že tenkrát sem neměla nic ani pár dní po vynechání ms,ale dr říkal,že sem nejspíš měla později ovulaci
zítra nebo pozítří mám dostat ms,takže myslím se rozhodne..

kkamca
3. kvě 2010

pajinka111:až budeš mít čas..odpověz mi.díky. 🙂

pajinka111
3. kvě 2010

kkamca -omlouvám se,že jsem ti neodpověděla.. 😉 to nejsou moje grafy s tou nízkou teplotou a těhotenskou křivkou,jsou z netu,měřeno prý v pochvě,kdysi než sem brala utrogestan sem mívala taky dost nízkou teplotu,ted když beru utroš-je to vlastně progesteron,tak mi trošku teplotu zvýšil..tak sem je tam dala,aby se mohly třeba mrknout ty co mají nízkou teplotu,aby nezoufaly 😉
jinak sem ten testík ukazovala své 11leté dceři,neřekla sem jí co to je,ale ona si na to odpověděla sama,prý je to test jestli dobře vidíme a hned mi toho ducha ukázala-na testu ,tady na foto už nic nevidíme..ale ani tak si teda naděje dělat nebudu,je to nejspíš pregnylkový dušík 😉

kkamca
3. kvě 2010

PAJINKA111:ahaaaa..děkuji za vysvětlení.ty bereš utroš od kolikátého dne cyklu?

pajinka111
3. kvě 2010

kkamca-beru utroš od 17DC,teda chodím na UTZ a mám ho nasadit až po ovulce..

nana.76
3. kvě 2010

paji třeba ne zkus testnout hned zítra rano 🙂 🙂 a uvidiš že ti už nikam neuteče 🙂

pajinka111
3. kvě 2010

nana ,díky mooc,snad máš na to vážně dobrý nos.. 😉 ..
pár testíku mám,tak zítra ráno zkusím další..bud a nebo 😝

nana.76
3. kvě 2010

budu na tebe myslet a hned rano písni 🙂

elisabet
3. kvě 2010

nana nechceš strčit nos taky ke mě 😀 😀 😀

nana.76
3. kvě 2010

bez problema Eli taky to tentokrat klapne 🙂 musíme věřit 🙂

pajinka111
4. kvě 2010

Ahojky holky,
já pořád nevím,sice tam něco je,ale pořád myslím že je to pregnylový duch,přece jen su 13dpo a ten duch je hrozně málo..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

nana.76
4. kvě 2010

paji no to teda pregnylak není,mohla jsi klidně otěhotnět o něco později.Dnes tu čarku tam vidím dobře,takže tichounka gratulace 🙂 🙂

pajinka111
4. kvě 2010

holky tak sem dávám testíky 3hod po uschnutí,ale je to hodně zvětšené..
nana díky,ale nevím,myslím že je to pregnyl,váhám jestli mám zavolat dr,nebo počkat do čtvrtka..

elisabet
4. kvě 2010

Holky taky přidávám dnešní graf, no nevím nevím, včera to vypadalo krásně a dnes zase jako na tobogánu,
Pajinko, tiše závidím a těším se s tebou, vždyť vůbec nezáleží jestli už jsi 13dpo, jak jsem koukala na tabulku jak roste hcg tak to roste sice rychle každým dnem ale má tam velké rozmezí, a tak tobě třeba mmůže hcg růst o něco pomaleji, možná i tím jsi měla nízké teploty, tak mě napadlo, nemáš problémy se štítnou žlázou? Někde jsem četla že když je funkce štítky zvýšená nebo snížená, má to za následek velmi nízké nebo v druhém případě velmi vysoké teplotky, ? No ale já tam každopádně čárku taky vidím, a to jsem jí včera neviděla teda vůbec! Já chci taky takový testík!!!!!
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa