Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sedmitecka
7. kvě 2010

soldi 🙂 , děkuju moc za povzbuzení a dodání síly 🙂 , snad máš pravdu a má to nějaký smysl a důvod 😕 ....ale sebralo mě to slušně 😢

holky, myslíte, že když mi zbyl clostil 5 tabletek, že si je můžu sama naordinovat ještě na 4. měsíc? abych aspoň něco dělala
😀

kkamca
7. kvě 2010

sedmitecka:no po 3 měsících by sis měla dát pauzičku..a aspon před tim IUI čkem budeš trošku čistá.Aspon teda já bych to tak řešila. 🙂

wera
7. kvě 2010

sedmitecka ja by som si na tvojom mieste dala naozaj prestávku tento mesiac... aspoň dáš telu trošičku oddych a je dosť pravdepodobné že Ti účinok clostylu pretrvá aj tento mesiac 😉
a s tou žiadosťou si nerob ťažkú hlavu... ja som si mojou žiadosťou na IVFko tiež dosť vyskákala keď sa mi stratila a hrali "mrtvého brouka" ... celkovo nám schválenie namiesto 30 dní trvalo takmer dva mesiace.... hmmm ale tak to asi chodí... ☹

elisabet
7. kvě 2010

no já zas mám zkušenost jinou, dr mi dala clostil i na čtvrtý cyklus za sebou, začnu hned jak příjde ms,. teda 4dc.

sliver
7. kvě 2010

sedmiteška - ja som mala clostyl 4 cykly za sebou, možno že by ti 5 tabletiek neuškodilo ;) ako sa rozhodneš

wera - bobi tu občas zavíta, isto sa poteší ked ťa tu nájde 🙂 chystá sa na IVF po neúspešných IUI
no ja sa tiež chystám, čakám schválenie žiadosti a potom uvidím kedy do toho pôjdem, podľa dovolenky a tak ;)

wera
8. kvě 2010

sliver tak to budem moc držať palce nech Vám žiadosť schvália čo najskôr 🙂 teda a s bobi sa možno v iscare v Ba stretneme 🙂 ....joj tak dúfam, že nám to všetkým výjde hneď na prvý šup a budeme o dva mesiace kecať už aj v inej témičke 😀

sedmitecka
8. kvě 2010

děkuju holky, asi máte pravdu a nechám tomu měsíc vplný průběh bez clostilu, ať si tělo odpočine před IUI 😉

wera, tak to jsi měla taky zajímavé, ztracená žádost a dva měsíce čekání .....je to o nervy, já už byla natěšená a teď nic z toho.......nechápu, proč to pořád všechno tak trvá, člověk jenom čeká 😖

sedmitecka
8. kvě 2010

elis ☹

wera
8. kvě 2010

sedmitecka to je normalne... ja už si z toho ani nerobím ťažkú hlavu, lebo mne nikdy nič nevýjde tak ako si naplánujem.... uvidíš tento mesiac si poriadne oddýchneš Ty aj Tvoje telo a potom budeš pripravená na stimuláciu pred IUI 😉 a čím budeš stimulovať? už Ti povedali?

hencidlo
8. kvě 2010

caute babeny,
takze po neuspesnom iui mi dali mesiac pauzu a potom hor sa opät do toho,

sliver oprav mi prosim, ze mam 3DC dik. 😉

a vam vsetkym prajem aby to dobre dopadlo 😀

sliver
8. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
Slavulilienka...............33r..............2d............. 41DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 37DC............................0cl..................dlouhodobě
pajinka111...............38let............1d.................33DC/16DPO/..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
elisabet.......................29let..........0d................30DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............28DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................25DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................23DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................23DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................22DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................20DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................19DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................16DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................3DC.......................3x1cl................3roky

sliver
8. kvě 2010

hencidlo krásne si oddýchni a načerpaj nové sily!!!

wera ale svadbu si si naplánovala a vyšla 😉 tak aj sa zadarí 😉

danielapro
8. kvě 2010

Ahojte holky.
Dlouho jsem tu nebyla a to z toho důvodu, že jsem se ve čtvrtek testla a bylo to negativní... ☹ Myslela jsem, že by.... 9DC jsem měla ovu a dnes jsem 29DC a MS nikde... Vypadalo to tak slibně... Ach jo.... Kéž by alespoň mrška došla....
Co jinak je tu nového?

wera
8. kvě 2010

sliver tak jasné, svadba vyšla super, aj zadariť sa určite musí 🙂 🙂 🙂 ... už sa moc teším na tento cyklus, teda okrem tých injekcií....ešte netuším ako sa mi podarí si ich pichať 🙂 ... môj drahý keď pozeral ako nám vysvetľuje pichanie injekcií a keď zbadal tú ihlu ktorú budem musieť pichať do brucha tak tam skoro odpadol 😀 ....slive a vy čakáte teraz na schválenie žiadosti?

sliver
8. kvě 2010

wera - áno čakám na schválenie žiadosti a potom mám dlhý protokol tak neviem kedy do toho pôjdem lebo tam je potom leto a máme naplánovanú dovolenku, tak neviem čo bude, bud pôjdeme na dovolenku a stimulovať budem až po dovolenke alebo počas dovolenky pôjdem na IVF..... neviem, ešte to neriešim, osud si to aj tak zariadi sám alebo sa dovtedy ešte niečo zmení ;)
zvládnete aj to pichanie, neboj, teda ja sa toho nebojím, som odhodlaná na všetko!
presne zadariť sa musí 🙂

danielapro ☹ škoda.... aké dlhé mávaš cykly? už si mala dostať?

wera
8. kvě 2010

sliver tak veď uvidíte ako sa doma dohodnete...možno Vám dovolenka a chvíľka oddychu pomôžu pripraviť sa do ďalšieho boja 😉 ...alebo sa možno podarí aj na dovolenke 😀 ...sliver a na laparoskopii si bola? mne totižto pred IVFkom odporučili hysteroskopiu na ktorej som aj tento týždeň bola... a my máme krátky prokotol takže začnej stimulovať od druhého dňa cyklu...teda niekedy koncom budúceho týždňa 🙂

sliver
9. kvě 2010

wera - som nebola na laparoskopii, dr. sa asi spolieha na to že je problém v mojom PCOS a drahý má zlú morfologiu, tak skusime IVF a možno ak sa nezadarí tak potom laparoskopiu.... men pred IVf robili kopec testov, dali mi nejaké antibiotiká na preliečenia mňa aj drahému... a ešte som bola na genetických testoch.... to bolo všetko
ja nie som moc nadšená že mm dlhý protokol lebo to dlho trvá ale že je to pre mňa lepšie a je tam pre mňa väčšia šanca, ked som sa pýtal dr. na to že prečo nemám krátky.....
juj závidím ti krátky 😉
aký je rozdiel medzi laparoskopiou a hysteroskopiou?

pajinka ako dnes?

wera
9. kvě 2010

sliver hysteroskopia je v podstate iba taká malá operácia pri ktorej Ti pozrú pôrodné cesty, krčok maternice a pozrú si maternicu či má správny tvar, či sa v nej nevyskytujú nejaké nečakané útvary...či nemáš nejakú vrodenú chybu maternice... hlavne nemáš žiadne štichy 😉 ... nepozerajú Ti priechodnosť vaječníkov, ale to je v podstate jedno kedže idem na IVFko 😎
bolo to úplne v pohodičke, iba som si pol hodinku pospala a bolesti boli iba minimálne, v podstate ako pri ms takže sa to v pohodičke dá vydržať 😉
...no tiež si neviem predstaviť dlhý...aj keď asi by som nemala na výber keď by mi to dr. predpísala... 😉 ...len budem musieť byť pod prísnejšou kontrolou a mám nižšie dávky ako bežne kvôli nábehu na ohss...tak dúfam že potvora nepríde 😉
a neboj určite sa Vám to prvý krát podarí, veď šance sú docela vysoké 😀

cathy77
9. kvě 2010

ahojte dievčatá, pridám sa k Vám, ako môžem... Písala som do iných tém, ale teraz patrím sem. V januári som potratila v 21.tt, genet. VVCH ☹ Veľmi som chcela hneď otehu( mám 32 a chcela by som ešte 2-3 detičky... to mám odvážne priania, že ☹ ), aj doki mi odporúčal hned po prvom menzese ísť na to... ale, žiaľ, momentálne 4. anovulák. A to som tento cyklus brala Clostil 1x1 a asi to bolo žalostne málo. Na 9.DC som mala 1 folik 13mm a tak to aj ostalo 😔 Ked som nabehla plná očakávaní 12.DC na folikulometriu, skoro ma porazilo. Od porodu som spontanne nemala ani jediný folik, až tento s Clostilom, ale aj to o ničom 😕 Tak ďalší cyklus 2x1 tbl, ale tiež som skeptická, že to bude málo. Svoje robí hlavne to, že mám PCO... Dnes som 18.DC, nech sa už tento cyklus rýchlo skončí...

sliver
9. kvě 2010

cathy vitaj
s tým januárom mi to je luto, velmo velmi
ale neboj clostyl ti pomôže, ved už máš jedno baby, tak je to len otázka času, nebojkaj, ver dr. a nejak to zvládnete, podľa mňa treba mať odvážne priania aby nás to posúvalo dalej!!! a u teb anie su až také nereálne!
nebojkaj, aj ja mám PCOS a bojujem ako sa len dá 😉
tak ako každá kočka čo tu píše
držím prsty

sedmitecka
9. kvě 2010

wera, budu stimulovat menopurem, injekce mi naštětsí bude píchat manžel, já omdlívám ☹ ☹ 😖 😖

pajinka111
10. kvě 2010

ahojík,tak mě dnes došla ms,alespon nemusím na vyvolávačku..včera sem už špinila, FF vyhodnotil můj minulí cyklus jako anovulační,tak nějak sem to cítila i já,i přesto že sem měla clostil a pregnyl.. ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

pajinka111
10. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
Slavulilienka...............33r..............2d............. 42DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 39DC............................0cl..................dlouhodobě
pajinka111...............38let............1d.................35DC/18DPO/..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
elisabet.......................29let..........0d................32DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............29DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................27DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................25DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................25DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................24DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................22DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................21DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................18DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................5DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d......................1DC..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL

sliver
10. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
Slavulilienka...............33r..............2d............. 42DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 39DC............................0cl..................dlouhodobě
elisabet.......................29let..........0d................32DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............29DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................27DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................25DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................25DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................24DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................22DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................21DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................18DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................5DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d......................1DC..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL

kkamca a elisabet??? čo kočky? dalšie tehu?

nanulik
10. kvě 2010

babulky môžete mi dať 16 tt 🙂
a ako sa inak mávate? občas sem chodím pozerať čo je tu nové 🙂 pozerám že vrchná tehulkovská tabulka je pomali väčšia ako spodná. len tak dalej snažilky bojujte nech sme všetci v jednej najkrajšej 😵
ja som mala íst dnes k doktorovi ale neordinoval tak idem zajtra. už sa neviem dočkať.
papa

kkamca
10. kvě 2010

nanulik ahoj..já těhu ne..u mě nebyla ani ovu..to bude megaaa cyklus.
Čekám na mrchu a hurá na hormonální profil.A pak clostil.

elisabet
10. kvě 2010

Ahojte holky, nene holky, ani u mě nic, prosím o přepsání, dnes jsem 2dc a 10měsíc snažení ☹ . ale tentokrát to vůbec neberu nijak tragicky, minule jsem si pobrečela a byla z toho špatná, teď je mi to tak nějak jedno, beru to tak jak to je 😉 , sedmitecka, já to asi teď nechám být, jen zkusím změnit nejdříve gynekologa, a pak se uvidí, já mám ještě na tetno cyklus clostil tak ho doberu, ve středu se obj. k tomu novému gyn, jelikož k němu se pacientky objednávají jen ve středu no a uvidíme co mi řekne, ta moje zatím ještě gynekoložka mi nedělá ani folikunometrii-nevím jestli jsem to napsala spráívně, za dou co beru clostil.teď to bude čtvrtý měsíc mě nevzala ani na prohlídku jestli mi tam neroste něco co nemá, no a tak jí změním, prý ten doktor se zabývá těmi co jim to nejde a tak uvidím co u něj, a podle toho se pak objednám do gyncentra.
Jinak teď sjem i uvažovala všechno hodit za hlavu, zatím 2dc se mi to daří 😀 😀 😀 a zvažovala jsem že bych tetno měsíc vynechala i měření, ale pak jsem si říkala že takto mám alespoň nějakou kontrolu nad svým tělíčkem, tak to měření asi budu praktikovat dál.
Tak holky, náladu nahoru a pozitivní myšlenky a bude nám mnohem lépe 😎 ,

pajinka111
10. kvě 2010

elisabet-asi bude nejlepší když změníš doktora,chce to aby tě prostě někdo kontroloval,poradil atd..já dr.změnila před spoustou let a díky němu mám dcerku..držím pěsti at nejdeš toho správného mudr.. 😉
taky už nebračím při každé ms,to bych brečela pořád..
tady posílám čapí rodinku online-at se nás to všech chytne
http://kki-darany.hu/wwwroot/golya/guestimage.html

moncas
10. kvě 2010

Holky, hlavu vzhůru, asi budu mít dvojčáta 🙂 Měla jsem klostík dva měsíce, první jsem měla jen jeden folík, tak jsme to zkusili doma, ale máme špatný spermiogram, tak podruhé při třech folících jsem šla na punkci a ICSI. Mám nejúžasnější doky a jsem jí moc vděčná.