Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
20. dub 2009

amisa tak drzim palce .... daj vediet ako dopadol test

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

amisa, tak držím pěstičky. kup si mamatest, ten je hodně dobrý 😉

monara
20. dub 2009

jzizala: vítej holka 🙂 ...mám taky clostil 3. - 7. den (už 6. (a poslední) měsíc bez přestávky) a 20. - 26. den utroš, dřív jsem taky dostala menstruaci dřív i přes utroš, takže nic nemožného, poslední cykly mám však čím dál delší, předminule 32, minule 35 dnů...takže mě neustále něco překvapuje.. 😠

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Ahoj Mon, jak se máš a jaký jste měli víkend?

monara
20. dub 2009

ahoj Leni 🙂 píšu po dlouhé době, ale to neznamená, že Vás nečtu 😉 . Spíš u nás bohužel nic nového, tak válčíme dál, pracovní víkend jsme strávili na zahradě, aspoň nebyl čas myslet na společný cíl nás všech clostilek tady...momentálně čekám na mrchu...měli jsme 14. den 1 folik 18 mm, tak uvidíme, jestli z něj něco vylezlo 😀

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Tak to jste pěkně pracovali, ale ono když svítí sluníčko, tak to jde hned líp od ruky. My se chystáme příští víkend řezat dřevo, tak se docela těším, u toho se vždycky tak utahám, že usnu jako to dřevo 😀
Folík jsi měla pěkný, do ovulky určitě ještě trošku povyrostl a teď tedy to hrozné čekání 😖 Já ty dny od ovulky do ms nemám ráda, vždycky se to hrozně táhne.

kikina666
20. dub 2009

lenka pozor na foliky az ti neporaskaju ked sa budes natahovat s tym drevom

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

kikina, jasně, to víš, že si dám pozor. já ho budu jen skládat, až bude nařezané. a budu opatrná 😉

kikina666
20. dub 2009

☹ no ved preto .... este 2 dni a idem na utz ☹ som zvedava kolko folikov mam a ake

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

ty se máš, už jen 2 dny, já ještě celý týden, už jsem taky celá nedočkavá 😝

ma.ja
20. dub 2009

ahojte clostilky....jdu číst, co jsem zameškala, něco nového???

ma.ja
20. dub 2009

koukám, že jsme na tom všechny dost podobně, já jsem dnes 28DC-zatím nic, ale mrcha už je určitě na cestě.
Včera jsem měla, můj chlap přijel z melouchu, vyprávěl, kdo všechno čeká rodinu... a já jsem to pěkně ořvala.
Je to náročné to plánované rodičovství...

ma.ja
20. dub 2009

....jsem trubka....včera jsem měla taky krizi...

kikina666
20. dub 2009

ma.ja ............. vitaj v klube urevanych .... asi by sme si mali zalozit novu temu ..... s nazvom Klub urevanych lebo to tu k tomu tak akurat smeruje ...

ma.ja
20. dub 2009

kiki...dneska jsem byla v Liberci, jen tak pocourat po městě, a zjišťuju, že už mi to opravdu začíná lízt na mozek, takových těhulek a kočárků....a já nic, v pátek jsem si kupovala vložky a doufala, že nebudou potřeba....
.....chtělo by to nějaké rozjařovadlo....

kikina666
20. dub 2009

ma.ja ak na nejake prides ... tak daj vediet mne by sa toho zislo na tony

papus
20. dub 2009

kiki jsem z práce doma 😉 jednu pani jsme si přesunula jinak bych to do večera nevydržela ta rýma mě unavuje 😠

Ahoj Leni 😉 no pořádně jsme to ještě dodělávali,když byla ta ovulka 🙂 tak to doslova a do písmene řekl 😀 😀

ma.ja
20. dub 2009

jdu ještě chvíli na sluníčko, než přijede miláček z práce, pak musíme nakoupit, vidím to na pořádnýho slaďocha 🙂

kikina666
20. dub 2009

papus a ty co robis ak sa smiem spytat, ked si napisala ze jednu pani si si presunula ... mozes aj do IP

papus
20. dub 2009

kiki já jsem kadeřnice 😉

kikina666
20. dub 2009

aha ... no tak teba by som potrebovala ako sol ... neviem co s tymi mojimi strapatymi vlasmi 😀

papus
20. dub 2009

škoda,že jsi tak daleko 😒

kikina666
20. dub 2009

no hej ... cheelo by to nejaku zmenu

papus
20. dub 2009

já bych taky potřebovala,ale nejsou lidi 😀

kikina666
20. dub 2009

papus ... 😀 😀 😀

papus
20. dub 2009

kiki jsem zas nějaká nafouklá myslíš,že je to po tom clostíku???

vendy05
20. dub 2009

Ahojda clostilky, teda koukám, co jste toho popsaly, tak jsem to tak nějak prolítla...
jzizalce jsem odepsala do ip
Jinak koukám, že je vás hodně čekatelek na ovulaci, tak posílám strašně moc moc moc těhu bacilků, ať se spermošíci zavrtají tam kde mají 😵 😵

mannerka
20. dub 2009

ahojcek kocky 😉
som dnes volala po vysledky krvi a vyzera to tak, ze som tehu 😵 hCG je nad 1000, na UTZ idem 6.5.09, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku ...

vendy,
ako sa vam s fazulkou dari ? 😉

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

tak jsem opět tady, v práci nám nešel net a koukám, kolik je toho zase popsáno 😉

ma.jo, taky mě to vždycky chytne, když slyším o nové těhulce a všem maminkám koukám do kočárků a pak to doma obrečím 😢 vypadá to, že místo tématu úspěšné clostilky založíme fakt klub ubrečených zoufalek 😀

šárko, tak ty jsi kadeřnice, to jsem vždycky obdivovala, jak někdo umí pracovat s vlasy a dělat nás ještě krásnější 🙂

vendy, těhulinko, ahoj, chytám bacílky, ať už na mě taky konečně skočí a nakazí mě 😉

man, to jsou skvělé zprávy, moooooc gratuluji, uvidíš, že bude vše v pořádku. to je krásné, další úspěšná clostilka 😵

mannerka
20. dub 2009

leni,
cakam na teba a vlastne na vsetky clostilky v tejto temicke, nech mozeme ozaj zalozit tu novu temu 😉

Inak tomu este stale neviem uverit, taky maly zazrak sa mi to zda byt...hlavne po tom, co mi Dr povedal, ze ziadna ovu nebola . Ale je fakt ze v ten den som si povedala, ze tehu teda tento mesiac nebudem a riesila som uplne ine veci, zurky, Taliansko, ani mrchu som nesledovala a dokonca na zaver ani BT som nemerala 😅