Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

adrika0
27. čer 2010

@brumca tak aj ja ti gratulujem a teším sa s tebou.......nech to dobre dopadne a dufam že aj ja sa budem tešit z tienika 🙂

brumca
27. čer 2010

@adrika0 ahojky 🙂 dakujem ste strasne zlate, ale snazim sa brat to tak neutralne aby som potom nebola sklamana ak to nevyslo 🙂 ale som rada, ze vas tu mam, lebo to nechcem nikomu hovorit a nechat si to len pre seba je tazke, tak aspon ze vam tu mozem napisat.

moniciak
27. čer 2010

@brumca jasne ze aj slaba sa rata to znamena ze ten hormon tam je ja som mala slabu aj 5 dni po vynechania az o 2 dni bola normalna a teraz uz mam aj foto z ultrazvuku...to ze by si dostala mrchu moze byt len keby si mala hormonalnu poruchu alebo by si potratila...ver mi 😉

brumca
27. čer 2010

@moniciak dakujem 🙂 juuj taketo spravy sa dobre citaju 😉 a gratulujem k babatku, nech krasne rastie a ste zdravucki...ty si teda tiez brala Clostil? a ako dlho? 😉

adrika0
27. čer 2010

@brumca jasne dobre padne ked sa maš s kym porozpravat a sme tu jedna pre druhu........

brumca
27. čer 2010

@adrika0 veru je to super, inac chodim sa stale kukat na ten test a raz hovorim, ze tam nic nieje, potom to zase ukazujem drahemu, ten hovori, ze on tam vidi tu slabu ciarku, no strasne nieco, taka neistota 😔 ideme niekam von aby som mala ine myslienky 🙂

10andrea12
27. čer 2010

brumca mas pravdu treba vypnut a verit ze tu ciarku si tam videla a basta!!!! 😎

brumca
27. čer 2010

Tak sme to nejako s drahym odfotitli, pridala som fotku do blogu, neviem ci tam nieco uvidite 😔 kuknite a napiste

10andrea12
27. čer 2010

@brumca ja tam vidim tu ciarku je taaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiblahozelaaaaaaam a tesim sa s tebou

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 jeeej naozaj ju tam vidis? 😀 dakujeeem cmuuuk

10andrea12
27. čer 2010

@brumca ozaj to tam vidim keby bol negativn nieje tam ani tienik sa tak tesim s tebou ze ma normalne rozbolelo zasa v podbrusku 😀 😀 😀 😀 😀

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 dakujem este raz a pocitam teda s tebou, nech pekne spolu aj bruskujeme 😉 😀

10andrea12
27. čer 2010

@brumca no ja velmi neverim zeby som bola ale hadam ta coskoro dobehnem 😀 😀 😝 😝 😉 ja mam pocit akoby som mala dostat kramy kazdu chvilku a mam b iely vytok tak neviem prsia ma vacsinou bolia najviac rano

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 tak aj ja mam pocit ak okeby ma mrcha kazdu chvilku dorazit a tiez ma bolia prsia a mam ich ako keby trosku zvacsene...vytok mam tiez, nieje to mykoza ako som si myslela, lebo je to iny vytok...

10andrea12
27. čer 2010

@brumca ja mam stale pocit vlhka teraz ma prezmenu picha ked lezim v klude v pravom vajecniku tak sa mi tam dufam nerobi nejaka cysta v kazdom pripade tu druhu ciarku som ti tam videla skus o 3 dni testnut mala by silniet 😉

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 urcite testnem znova a potom dam vediet 🙂 ideme si my teda prevetrat hlavy von 🙂 papaa vecer tu budem

10andrea12
27. čer 2010

@brumca ok paa my sme uz boli s manzelom aj s nasim psom 😀

brumca
27. čer 2010

ahojky 🙂 je tu niekto?

10andrea12
27. čer 2010

@brumca ahoj ja som tu

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 ahoj 🙂 jooj ako ten vikend rychlo ubehol, ze? ani v telke nic poriadne nieje, tak som na nete 😀

10andrea12
27. čer 2010

@brumca no to mas pravdu zbehlo to ako voda

moniciak
27. čer 2010

@brumca nie ja som to nebrala musim poklopat nam sa podarilo tak po troch mesiacoch🙂ale kamoske to lekar odporucil a sli sme sa na to pozriet...inak aj ja som videla tu ciarku ale si este pred mrchou???lebo ak ano tak je uplne normalne taka slaba ciarka ale sprav si este jeden pre istotu zajtra by uz mala byt tmavsia 😉

brumca
27. čer 2010

@moniciak tak vam sa to krasne rychlo podarilo 🙂 😉 ano som este pred mrchou, som 25DC...zajtra rano urcite zase skusim

10andrea12
27. čer 2010

@brumca ty si preco vlastne brala clostil?ako dlho ste sa snazili?

moniciak
27. čer 2010

@brumca tak to mas poto jasne ze si tom🙂 ja som mala len o kusok silnejsiu ked mi 5 dni meskala a mala som ten isty test...vsetko zavisi od toho kedy sa uhniezdi a tvoje sa uhniezdilo dost skoro 😉

olive
27. čer 2010

@brumca - tak ti potichoucku gratuluji a preji hodne stesti 🙂 .

Mne dnes vecer dorazila mrcha, tak tento mesic uz to mam sectene 😠 .

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 brala som ho preto, lebo mi nerastli foliky, teda ako som pred dvoma rokmi vysadila HAK tak mi vobec nechodila prirodzene menstruacia, az po injekcii alebo po liekoch, brala som Duphaston, Lutenyl a nastastie od januara tohto roku mi chodila sama mrcha...ale nemala som ovulku, kazdy mesiac som chodila na folikulometriu a tak kedze uz mam 28rokov opytal sa ma moj doktor, ze ci nezacneme so stimulaciou...tak som to hned brala a sli sme nato 🙂

brumca
27. čer 2010

@olive dakujem, ale budem sa tesit, az ked tam najdem dve silne ciary...inac som citala, ze niekore baby mali mrchu aj ked boli tehotne

10andrea12
27. čer 2010

@brumca tak to mas dobre a teraz si 2 cyklus s clostilom?tak to sa ti dobre zadarilo tesim sa s tebou ozaj velmi ja mam pco tak som zvedava kedy to postretne mna

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 ano druhy cyklus s Clostilom a prvy s Pregnylom, folik som mala pekny mozno aj velmi velky, zda sa mi 25mm...moj drahy mal dobry spermiogram, tak doktor to videl pozitivne...ale az cas teda ukaze 😵 inak ked mal moj doktor dovolenku tak ho zastupoval iny doktor, u ktoreho som bola aj na folikulometrii a ten ma vylakal diagnozou PCO...potom som prisla k mojmu a len kturil hlavou, ze to tak nieje...cize som si ale tu dobu, ked som myslela, ze mam podozrenie na PCO vsetko prestudovala...je to zakerna vec, ale da sa porazit a my ti budeme co najsilnejsie drzat palceky aby sa vam to co najskor podarilo 🙂

10andrea12
27. čer 2010

@brumca no uvidime ci a kedy sa zadari ja som prvy cyklus s pregnylom aj clostilom a cyklus predtym som mala ovulku normalne aj bez stimulacie tak vraj niesom na tom az tak zle 🙂 🙂 🙂 🙂