Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zibi
26. črc 2010

@cathy77 kde sluzis??ked tak napis IP 😉

zibi
26. črc 2010

@cathy77 no moj ide do afganistanu tak preto tak stresujem s tym tehu.. 😉

makovicka53
26. črc 2010

@brumca ..velmi pekne dakujem.... my sa snazime cca 2 roky no uvidim ako sa nam zadari.....takze zatial sa tiez nedari?

petasllov
26. črc 2010

@cathy77 pridaj sa ku mne do apríla 2011, nech nie som sama ☹

brumca
26. črc 2010

@makovicka53 ahoj, nieje zaco 🙂 hej zatial sa nedari...ale konecne mam cyklus celkom v poriadku ( tuk tuk tuk nechcem to zakriknut 🙂 ) ...lebo po vysadeni HAK som vobec nemavala mentruaciu az po injekciach a tabletkach 😒

10andrea12
26. črc 2010

ahojte babule tie ktore ste tehulky alebo ste boli tehulky mali ste na zac. tehu biely vytok?a este sa chcem opytat ci je mozne zeby zenu vobec neboleli prsia ale priserne brucho a krize to je nieco neskutocne ako ma bolia krize a brucho a este aj biely vytok mam mozno je to aj ms ktora by mala o tyzden dojst alebo som prechladena tento mesiac som pregnyl nepichala tak keby nahodou meskala mrcha testnem nema co skreslovat ake pokial nemeska netestujem bojim sa dalsieho sklamania 😖

brumca
26. črc 2010

@10andrea12 ahoj 🙂 tak ja mam zase velmi citlive prsia a boli ma aj v podbrusku, raz na lavej strane a raz na pravej...uz si zacinam mysliet, ze mam nejaku cystu ☹ ja tiez nejdem testovat kym nebude meskat...

anjelicek26
26. črc 2010

@10andrea12 - ja som mala ako prvy priznak strasne vela bieleho vytoku aj po ovu - drzalo sa to vlastne prve tyzdne tehu. A bolesti krizov - prvy raz v zivote - musela som ist na PN, ani pohnut som sa nemohla. Aj testik som spravila len preto, lebo mi doky chcel pichnut nejaku injekciu na krize... Prsia ma vlastne neboleli, bolo mi skor na mrchu... no a 11dpo tam bol dusik... hned v nasom prvom cykle s clostylom. A dnes mame 6 tyzdnove babo 😵

cathy77
27. črc 2010

andrea,brumca - mna ako som písala desne boleli(aj bolia) vaječníky, pichalo, bolelo ma v nich. Na prsia som čakala ako na spasonosný príznak(pri druhom mi stvrdli, boli strašne citlive a modre žilky...) ale div sa svete, prsia teraz skoro vobec, mam ich makke ako doteraz 😕 , akurat žilky trochu vidno. Ale u prvorodičiek by tie prsia mali byť zjavnejší a skoro istý príznak. Ale vidíte - 3 tehu a v každom iný priebeh príznakov, takže....
A k tomu výtoku... výtok po oplodnení sa musí zhustiť a zbelie... je to jasné prečo - aby chránilo zárodok pred vonk.vplyvmi- hocičím-infekciou atd, ktorá by sa mohla dnu dostať cez pošvu, akoby "upchá" krček, nech sa zarodok v klude vyvíja.
Zase Vám musím napísať, že obe máte nádejné príznaky. Brumča - ak si nemala pichaný Pregnal, kup si mamatest10(iný nie, same šmejdy su ostatne) a ak si tehu, budeš mať už pozitívny na sto pro... Ja na mamateste kolajnice krasne a urobila som si vraj25-ku(čistý šmejd nejaky) a tam ledva-ledva niečo vidno. Taže - obe kupujte Mamatest10 a testujte!! ja som už na 10.DPO mala čiaročku...

brumca
27. črc 2010

@cathy77 ahojky 🙂 naozaj su velmi individualne tie tehu priznaky, no ja sama neviem ci testnut alebo pockat ci bude meskat...mozno zajtra testnem, mam kupene mamatesty😀 som rada, ze nam tu vzdy tak pekne vsetko vysvetlis...aj dnes si si robila testik? 😉

makovicka53
27. črc 2010

@brumca ....no hezky..to vie az tak rozburat cyklus?ja ked som uzivala tak v pohodke mi nabehla,ale teraz mam zas ine problemy,vzdy sa nieco najde ☹

cathy77
27. črc 2010

brumca, musim pridať ešte aj včerajší testík ale mm došiel zo služby, najedol sa a šiel chudák na stavbu(staviame dom) tak ani nemal kedy to tu šturiť z mobilu. Dnes som už robila s citlivosťou 25 ale to taký šmejd nejaky ten test, je na nom čiaročka ale slabá... nema vyznam s inym testovať ako s mamatestom, ked raz začneš, vieš si progres pekne odsledovať den čo den. Tak som mm nakazala cestou mi kupiť dalsie mamatesty ale až večer ich budem mať tak testnem večer (i ked večer mas najmenej hcG) ale aby som mala do zbierky. Potom dakedy, snad už aj večer to konečne popridávam sem.
Inak poznam babu, čo mala na 14.DC negatívny, až na 17.DC mala pozitívny... tak keine stres, ak by si nemala čiaročku.
Všetko závisí od toho, kolko dní putuje oplodnene vajíčko vajcovodom(rozpätie 4-7 dní), potom ked dorazí do maternice, jeden den ešte pláva voľne v tekutine až na další den sa začne zahniezdovať a na 2-3. den od začatia zahniezdovania začne produkovať hcg, ktoré ti na teste ukaže tehotenstvo. Okrem toho hcg stupa veľmi individualne, tak sama vidíš, od kolkych vecí to záleží, kedy ti test ukáže. mne aj pajinke ukazal už na 10.DPO ale kludne to može byť u niekoho až na 14.DPO. Ale ja na tvojom mieste by som začala v 10.DPO s prvým rannym močom a odvtedy každý den, či už bude negat. alebo pozitivny vasledok - nech to mas pekne zdokumentovane. Ja som si tak robila rano 9.DPO a bol negat. a další den už bol jasne pozitívny. Tak sa toho neboj a testni každe rano 😉

cathy77
27. črc 2010

Hladina Hcg, hodnoty na začiatku tehu a dalej si pozrite tu:

http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_fu...

brutal, ake priepastne rozdiely!!! napr. 14.DPO(ja som dnes 13.DPO) je rozmedzie 3 - 426! fuuuha 😕 😅
to 426 je asi ked niektora pätorčatá čaká 😕 ...

10andrea12
27. črc 2010

@anjelicek26
@cathy77 nechcem si robit zbytocne nadeje ale krize bolia neskutocne aj rano ked vstavam odychnuta tak je to bolestive a hlavne ked som v klude citim vajecniky raz pravy raz lavy ako pisala brumca a niekedy mi pripada ako by mi tam bublalo v bruchu 😅vytok je biely a nezapacha tak hadam to nebude prechladnutie ani ziadna infekcia dal by boh aby to bolo tehu na prsiach nebadam nijake zmeny ani na dotyk nebolia minuly mesiac ma takto pred mrchou u boleli tak neviem ale testovat budem rozhodne az ked bude mrcha meskat cathy77 ty nas ozaj vies povzbudit a vsetko nam tak podrobne vysvetlit kedze my s brumcou sme take laicky neskusene raz snad aj my nie este zatial mamicky poradit babam.baby vsetky ste tu take zlate viete nas nakopnut pozitivne zato vaaaaam velmi pekne dakujem a som rada ze mi tu ma vzdy kto poradit a pozitivne ma naladit 😉

10andrea12
27. črc 2010

inak baby vcera sme boli s autom s manzelom v Ke boli sme s babkou mojou na vysetreni a ked sme sa vracali domov z nicoho nic mi prislo na zvracanie a oblieval ma studeny pot ale hrozne zle mi prislo manzel aj zastavil ale hned sme sli dalej preslo to mozno mi len v nakupnom centre prislo z oči aspon ja som si to myslela nooo neviem nechcem si nahovarat lebo sa bojim sklamania tak to nechavam zatial ze mi prislo z oci len....

anjelicek26
27. črc 2010

@10andrea12 - mne prislo takto blbo 9dpo a tiez som si nechcela nic nahovarat, utierala som juniorke zadok na zachode a dobre ma naplo 😅

Kolko dpo si??

10andrea12
27. črc 2010

@anjelicek26 ked ti mam pravdu povedat netusim kolky DPO som tento mesiac so vypustila ked som bola na folikometrii 11DC tak doktorka tam nic nevidela a vravela ze tak naskor o tyzden bude ovu kedze cerpa dovolenku doktorka tak povedala ze tento cyklus nechame tak ze nebudeme ani pichat pregnyl lebo ma nebude ako odsledovat dnes som 25 DC a netusim keda bola ovu alebo nebola vobec som sa nesledovala sex sme mali tak raz za 2-3 dni a neplanovane nemyslela som vobec na to ci mam alebo nemam plodne dni ale vcera ma len v aute napinalo a studeny pot oblieval tak neviem lebo nezvracala som preslo to asi za 10 min...ja som taka ze kym nemusim nezvraciam drzim to v sebe pokial to ide manzel otvoril v predu okno kedze ja som bola vzadu aby na mna fukalo ja som predychavala a potom sa to uvolnilo ale na cele som mala kropaje ako hrach 😀

hencidlo
27. črc 2010

caute babeny,
tak poslusne hlasim boli sme v martine na merani folikov a je tam len 1 folik ☹ , ale je vraj je idealny 22mm 😉 , tak ideme vo stvrtok na iui lebo mm mi povedal, ze no a co ked je len 1 ze mame skusit, mozno prave teraz sa to podari 😅
inak @10andrea12 nie, ze by som sa netesila s tebou ak si tehu, ale vies taketo priznaky som mala aj ja po 1 iui a kde nic tu nic 😢 , ale zas na druhej strane mozno ti to prave teraz vyjde, co ti aj zo srdiecka prajem 😵
@cathy77 ako tak citam, tak ty si hotovy odbornik tak ako aj pajinka ste uz zbehnute a viete co a ako, ozaj a nevies co je s pajinkou?

cathy77
27. črc 2010

hencidlo, neviem čo je s pajinkou, sama sem nakukujem niekoľkokrát denne, čo ak sa ozve, ako to s nimi vyzerá... neviem, obávam sa, čo sa deje, keď sa tak dlho neozýva 😕

pajinka111
27. črc 2010

Ahojík holkýýý 😉
koukám že máte o mě starost 😉 ..zatím nemusíte,už nekrvácícm ani nešpiním,dostala sem další injekci,ted jedu na kontolu ve čtvrtek,tak uvidím co bude nového..snad bude všechno v pořádku ,musím myslet pozitivně.. 😉
@hencidlo - máš krásný folík 😉 ,akorát na prasknutí,je lepší jeden a krásně velký a zralí než víc a malinkých,které pak třeba ani nedorostou 😉
cathy77- holka já mám v hlavě tolik starostí a všeho že ani nevím jestli sem ti pogratulovala k tvému mimískovi..?jestli ne,tak se omlouvám a moooooc ti gratuluji,vím že do horní tabulky se během chvíle přesuneme všechny 😉

sliver
27. črc 2010

tehulky
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 19tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 14tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // SUPEEEER
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 4tt

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............30DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................25DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
sliver............................29r..............0d................24DC...........................IVF......................dlhodobo...
brumca........................28r..............0d...............24DC...........................2x0,5cl................7mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 24DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............23DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................19DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 15DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............13DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................9DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................6DC............................0cl.......................

brumca
27. črc 2010

@pajinka111 ahoj 🙂 tesime sa, ze sa to zlepsuje, drzim palce na stvrtok aby bolo na kontrole vsetko v poriadku 😉

cathy77
28. črc 2010

paji - super, teším sa s tebou!!! 😵 😵 😉

pridávam svoju kolekciu testov konečne 😅 tých päť su mamatesty10, posledný je dnešný a tie dve šmejdy sú 25ky, ale to len preto som ich robila lebo som ich mala doma, ale okrem mamatestu by som už iný nekupila 😉

cathy77
28. črc 2010

paji - pozerala som, že Ty si testovala presne ako ja - od 10.DPO do 14.DPO 😉 ako cez kopirák to máme 😉

brumca
28. črc 2010

@cathy77 ahojky 🙂 kraaasne testiky 😀 😵 juuuj co by som aj ja dala za take dve ciaryyy 😉

pajinka111
28. črc 2010

@cathy77
no čárečky máš přesně jako já-takže držím palečky a pěstičky takýýýýý,krásné čárečky,za chvilku budeš mí tvoji čárečku silnější než na testíku 😉

hencidlo
28. črc 2010

@pajinka111 ved to ak mudr povedala, za je pekny, tak som si vecer bola dat pichnut pregnyl a zajtra ideme na iui 😉 , len sa akosi bojim, ked to minule nevyslo 😅 inak to som rada, ze u teba je vsetko dobré a dari sa vam, len tak dalej, musite to dotiahnut do stastliveho konca!!!!!!!!!!!!!!! 😉
@cathy77 ty mas ale kraaaaasne ciarocky, aj ja take pytam...........xixixi, tak sa pekne drzde až pekne rastiete 🙂

cathy77
28. črc 2010

brumca , paji, hencidlo - dakujeeeem Vám 😵
hencidlo, veľmi Ti prajem, aby Vám to IUI vyšlo... ach, to budú u Teba nasledujúce dni ako na ihlách,nie? 😉
brumca - tak kedy testuješ?????

hencidlo
28. črc 2010

@cathy77 ani mi nevrav, to zas budu vyzerat moje nechty(chudiatka.....xixixxi) a o tom co sa mi bude diat v hlave ani nehovorim, to cakanie je najhorsie 😝

brumca
28. črc 2010

@cathy77 ahojky 🙂 no ja som nevydrzala a dnes rano som testla...zda sa nam s drahym, ze je tam tienik...furt chodim kukat na ten test, raz ho vidim pekne, potom si hovorim, ze tam nieje, no hrooza 😀 no pockam dva dni a testnem zase...som 25DC, ale neviem, ktory DPO, lebo som nebola na folikulometrii a ani mi nepichali Pregnyl...