Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
22. dub 2009

ahoj Leni, tak jsem dnes vyfasovala další dávku Clostíku....obdivuju vás, co už jedete čtvrtý, pátý kolo Clostilu...zrovna jsem přemýšlela, jestli si neřeknu dr., že dvě kola by mohly stačit a pohnout se dál...

jerryjanka
22. dub 2009

ja mavam tiež v pohodke ovulku ale pregnyl mi pichli aj tak sice len 5000j. ale asi pre istotu

saska1
22. dub 2009

leni...ďakujem 😉 dúfajme, že máš pravdu 😵

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

Májo, taky nejsem z clostíku nadšená, ale radši to vydržím a budu zkoušet než budu muset pod kudlu. A třeba nebudu muset. Když jsem se objednávala na pondělí na UTZ, tak mi dr. říkala, že kdyby to nevyšlo, tak by clostík mohla dát ještě na 2 cykly a že si o tom promluvíme, tak uvidím.
My máme i blbý, že do CARu to máme daleko, navíc oba pracujeme někde jinde a já z práce nemůžu moc odcházet, takže do CARu se moc nehrnu, stejně by nejspíš začali podobnou léčbou.

Jerry, ty jsi všude, zrovna jsem se dívala do Grafomaniaček, jestli nepřibyla nějaká nová těhulka a našla jsem tam tebe a teď jsi zase tady 😀

jerryjanka
22. dub 2009

lenka no jasne ja transponujem do každej riadnej temy 😀

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

saska, nemáš za co. zkus napsat marietce IP, třeba se ti ozve 😉

jerry, to jo, grafomanička jsou riadna tema. já jí ráda pročítám, ale pak bych tu mohla vysedávat do noci 😝

jerryjanka
22. dub 2009

hej - su tam celkom fajn holky, aj tu 🙂
a ešte chodim do dvoch či troch, jednu o jednom kočiku, jedna o sanatoriu helios a jednu snažime sa po lete 2008 a valstne sem tam aj PCO

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

no prostě jsi všude 😉

jerryjanka
22. dub 2009

aaaaale nie
ved to je 5, 6 tem a pišem aktivne tak do troch
do ostatnych len sem tam 😀
lenik už maš obhliadnuty nejaky pekny kočik?

ma.ja
22. dub 2009

Leni určitě máš pravdu, ale co když je problém někde jinde, už nejsme nejmladší, tak se mi moc nechce zkoušet něco co nefunguje. Je to blbý říkat, že clostík nefunguje, když za sebou mám jen jeden cyklus

jerryjanka
22. dub 2009

ma.ja - no najmladšie nie sme ale ja mam taky plan 3 cykly s clostilom tri bez neho, 3x IUI a ked nič tak laparka 🙄

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jerry, kočík už mám vybraný - dokonce dva, mám je v albíčku 😉
a vy jste si taky vybrali pěkný kočík 🙂
já už bych ho nejradši měla doma a kochala se s ním, bych si do něj dala třeba panenku a vozila jí po bytě 😀

Majo, to jo, nejmladší už nejsme a já když to teď nevyjde během léta, tak prostě půjdu na tu laparku a pak kdyžtak CAR. Teď jsem si řekla, že si dám oddych, pojedu na dovču, v létě vyrazíme na hory, očistím se od hormonů a pak na to zase vlítneme.
A jak píšeš, clostík u každého nefunguje, ale ty ho máš poprvé, tak ještě vydrž. Teď se nastartoval organismus a třeba v dalším cyklu už to vyjde 🙂

mannerka
22. dub 2009

caute kocky 😉
vidim, ze uz kociky vyberate 😵

Ja som este nestihla ani ziadny pozriet, stale som v praci ☹ Ale urcite nejaky pekny vyberieme, aj nejake pekne topanocky k nemu, aby sa nam dobre kocikovalo 😉

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

ahoj man, těhulinko, jak se má mimísek, nezlobí maminku? 🙂

moc radši nepracuj, teď je právě důležitější vybrat si kočík, pokojíček pro miminko, oblečení, plínečky, jééééé na to už se mooooc těším 🙂

ma.ja
22. dub 2009

berušky děkuju za podporu 🙂
včera jsem na jedné diskusi četla, že se zadařilo přirozeně i s horším spermiem, tak mi to dodalo optimismus 🙂
my máme do Caru kousek, navíc dr.co k ní chodím s Carem spolupracuje, takže si myslím, že by to mohlo být jednodušší

michamicha
22. dub 2009

ahoj, já byla dneska na brigádě u nás v kojeňáku, hrabali jsme jim listí na zahradě a za odměnu nás provedli po celym ústavu, ty miminka tam, zamáčkla jsem slzičku 😢
ptaly jsme se tam s kolegyňkama jak to vypadá s adopcema a v Plzni se prý čeká tak 1-2,5 roku, ale v Praze prý kolem 3 let...hned bych si nějaký mimísko vzala 😵 byla tam jedna holčička kolem roku, už hezky stála v postýlce a když nás viděla, tak se začala smát a "volat" na nás, byla taková hodně společenská 😵 sestřička nám vyprávěla ty příběhy těch dětí, fakt síla, já nechápu jak někdo může odložit dítě a ani se na něj nepřijede podívat, pak pošle 1x za půlroku pohled a to dítě nemůžou dát ani k adopci, z takových "rodičů" je mi zle 😝 😠

mannerka
22. dub 2009

leni,
fazulka zatial nezlobi, ved mi je to aj cudne, niekedy mam pocit, ze ani tehu nie som 😕 Mozu ranne nevolnosti prist neskor?

ma.ja
inak k spermiogramu...my sme medzicasom boli aj na tomto vysetreni, nedopadlo velmi dobre a doporucili nam dokonca IVF - ICSI ☹ To som este nevedela, ze som tehu..
Takze je to take diskutabilne s tym spermiogramom...podla mna ked je tam zopar sikovnych spermii, vzdy moze nejaka dobehnut do ciela 😉 😀

ma.ja
22. dub 2009

man : jsi další z mnoha, kterým se to podle dr. nemohlo povést "doma"...takže pomalu začnu věřit na osud 🙂
jenže ono se to řekne, "mysli na něco jiného", ale to asi známe všechny!!!

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

Majo, i tady je dneska už bývalá clostilka Kri, měli horší spermio, partner už byl objednaný k urologovi a nakonec tam nedošel, protože čekají miminko 🙂

A máš to fajn, když to nemáš do CARu daleko a navíc když dr. s ním spolupracuje. Moje dr. taky s jedním spolupracuje, ale ten je ještě dál než ten, co mám taky dál, ale o trošku blíž. Fuj, to jsem se do toho zamotala 😝

Ahoj micha, teda to muselo být krásný vidět všechna ta miminka, já bych asi jedno musela tajně ukrást 🙂 A jako taky nechápu, jak může někdo odložit svoje děťátko a takhle malinké. Kdyby na něj čekali tak dlouho jako my, tak by si to určitě rozmysleli. Já bych takovým rodičům, kteří jednou svoje děťátko odložili, už nedala šanci ho vidět nebo nedejbože si ho vzít zpět, protože když to udělali jednou, tak ho odloží i po druhé. Ach jo, taky je mi za takových lidí zle 😠

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

Man, nevolnosti nemusí přijít vůbec, některé mamince je celé těhotenství dobře a přeju to i tobě, ať je tvé těhulkování bezproblémové 🙂

michamicha
22. dub 2009

jako dokážu pochopit, když se rodina dostane do nějakých potíží, třeba nemají kde bydlet nebo tak a chodí tam za tím děckem, zajímají se o to jak se má a hlavně chtějí si ho vzít zpátky do péče, ale když tam jsou děti narkomanek, který si píchaly i v těhotenství, těm prý dítě odeberou už v porodnici...
a pak nám ta sestra vyprávěla, že třeba od jedný matky už tam měli pátý dítě 😕 prej to dělá pro prachy, třeba uvede jako otce vietnamce, aby dostal trvalej pobyt nebo jak to dělají....no síla...

michamicha
22. dub 2009

tak já se pro dnešek loučím, jdeme s manžílkem na véču 🙂

mannerka
22. dub 2009

micha,
uplne si viem predstavit ako si sa citila.
Mne je fakt najviac luto prave deticiek, ktorym rodicia poslu z casu na cas pohladnicu a nemozu byt pre to adoptovane 😠 😢 To su uplne sebecki ludia ! Odopieraju tomu dietatku pravo na nejaky pekny zivot ☹
smutne je to ...

jerryjanka
22. dub 2009

lenik hej pekne maš vybrate - vidim že by si asi chcela dievčatko radšej 😀
x-lander a bolder - tie sa pačili aj mne - len skôr 3kolky
potom ešte aj austin z tych lacnejšich je fajn

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

micha, krásný podvečer a ať se vám večeře vydaří 🙂

jerry, jj máš pravdu, chtěli bychom radšej dievčatko, ale když to bude chlapeček, tak prostě změníme barvu 😉
3kolky se mi také líbí, ale odradilo mě, že se s nima moc dobře nejezdí, už jsem jich pár zkusila a prostě se mi zdálo, že se špatně ovládají. ale jinak jsou přímo "prďácké" a nemají chybu 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

ja som skušala tiež par - a s tým speedikom sa ide fantasticky- perfektne sa skladá jednou rukou sa to da zložiť.
a dizajnovo sa mi pači najviac.
tak uvidime no - mne je to jedno - brala by som aj chlapca aj dievčatko

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jerry, přesně, je jedno, zda to bude chlapec nebo holčička, hlavně že bude miminko a zdravé, to je nejdůležitější 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

jasneeeeee - aj dvojičky by som brala kludne 😵

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jj, já taky. tak si držme palce, ať máme ty naše dětičky brzy v bříšku 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

lenik - ved už v máááááááji 😀