Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
7. pro 2010

nathali, no dám do alba tu chaloupku, byla jsem už na nervy, a taky jsem objednaná na první pohovor do Reprofitu, uvidím, co mi řeknou, musím se odpoutat něčím jiným. A jak ty???

nathali
7. pro 2010

mne je stale rovnako zaludok na vode ale bopolieva ma niekedy podbrusko tak ze som si myslela ze uz ms dorazila ale nic zatial no vcera po sexiku som spinila troska taku ruzovu krv+vytok ale dnes zase nic po spineni ani stopy tak neviem ze co sa deje a poctivo cakam a az teraz ranajkujem 😀 lebo rano som si dala pernik a to som asi nemala ostalo mi pekne tazko na zaludku

nat28
8. pro 2010

baby minule som tu pisala o tom, ze dr. mi chce nasadit clostyl a najprv povedala ze menzes bude vyvolavat agulotinom a minule zas povedala ze na to aby mi dala clostyl, potrebujem dostat menzes spontanne, teda bez agulotinu! Tak ako to teda je? 😨

nathali
8. pro 2010

@nat28 je jedno ako to dostanes hlavne ze ti ms prisla a potom sa hned dava na 5DC clostilbegyt myslim ze tvoja dr sa pekne vyhovara a nechce ti ho nasadit sla by som od nej prec a nalsa si lepsiu dr.

nat28
8. pro 2010

@nathali no aj mna prekvapilo preco raz hovori tak a potom tvrdi nieco uplne ine...ale ked mi toto povedala, je pravda ze sme mali zle vysledky spg takze hovorila ze aj tak nic. Medzitym sme boli na dalsom spg v CAR-e a tam mu vysiel ukazkovy spg, tak sa chystam znovu svojej dr a uvidime co povie tentokrat. 😨 A ked mam velmi nepravidelny menzes, naposledy 85.dc a teraz som 45.dc a nist zatial, bude mi stacit len clostyl, alebo je treba aj duphaston? Lebo ten mi vobec dr nespominala

nathali
8. pro 2010

@nat28 ja som zase prestala menstruovat bez liekov mi to proste nepride a ja som brala najskor duphastom ale potom dr presiel na clostil+ pregnyl ten mi pichal aby mi na 100%prisla ovu a chodila som k nemu na sono kazdy mesiac 13DC ze ako velke foliky su tak teraz cakame a dufame
no snad sa tvoje dr spameta a nasadi spravnu liecbu

nat28
8. pro 2010

@nathali no tak sa spytam aj na ten duphaston, lebo neviem teda ci mi len samotny clostyl dokaze skratit tie moje nekonecne dlhe cykly. Inak je pravda, ze clovek ked ide dr., najprv aby 3 dni stravil na internete, lebo inak mam pocit ze lekari ta len odbiju a nemaju moc zaujem riesit. Ale ked vidia ze vies o com je rec, hned sa s tebou bavia inak 😎 Kolky cyklus beries clostyl? A je pravda, ze clostyl sa smie brat za cely zivot len max 6 mesiacov, inak je zvysene riziko rakoviny???

nathali
8. pro 2010

@nat28 ja som ho teraz mala tri mesiace a mne chodila ms po nom na 28-29DC takze super a vecina bab po polroku clostilu oteh 🙂
a to je nejaka blbost ze je zvysene riziko rakoviny to mas aj ked ked beres HAK a fajcis a rakovinove bunky ma kazdy clovek v sebe len u niekoho to prepukne a u druheho nie to je otazne takze nad tym zas takto nepremysaj ze clostil brat nebudes lebo je tam riziko rakoviny

nat28
8. pro 2010

@nathali no ved ja ho chcem brat, aj HAK som brala 9r. nonstop (za co si teraz sypem popol na hlavu, ale co uz) 😒 len ma to zaujalo, to je vsetko. Takze tebe clostyl cyklus krasne upravil, ako citam, super 😉 a brala si ho naraz spolu s duphastonom, ci najprv d. a potom samostatne c.?

nathali
8. pro 2010

najprv som brala duphaston a potom clostil ale k tomu mi pichali ten pregnyl co je na prasknutie vajicka no on mi cyklus sice upravil ale ked vysadim vsetky tieto lieko som brala tak mi ms zase nepride 😅

nat28
8. pro 2010

a brala si predtym HAK? Mne pekne rozhadzal cyklus, keby som toto bola predvidala, bola by som to vysadila ovela skor. ale po boji je kazdy general 😝 a uz sa snazite dlho?

lifinka
8. pro 2010

nat28, já být tebou změním dr., já to tak měla celé 2 roky a dr., nic neřešila a já blbá tam stále chodila....pak jsem přešla k novému dr., a do roku a půl jsem byla těhu s clostylem.
nathali, tak kolik jsi dnes DC? To vypadá slibně 😀

nathali
8. pro 2010

@lifinka dnes som 26DC a je mi celkom v dobre na nete som si len tak pozerela ze asi kolkaty tt mozem byt a vyslo my ze 3 ale berem to aj tak z rezervou a ze ms moze prist kedykolvek a ty co jak je tebe??kolkaty DC si??

lifinka
8. pro 2010

nathali, věřím, že jsi těhu 😉 , no já, zaobírám se IUI, IVF a je mi nanic...dnes jsem si zase dělala test, už byl poslední takže už jsem s test, určo skončila 😒 a neúspěšně.Bolí mě jen už prsa jinak nic, nikde mě nepíchá a tak musím jít dalej 😔 nejradši bych si sama nasadila closty tento 4 cyklus jak bude pokud z clostylu dostanu ms, ale to by mě dr., hnal, kdybych tam přišla na pregnyl nebo na ulz, co?
🙂 Když řekl ať dát měsíc pauzu.Já jsem jééé také 26DC, ty jsi měla ms také 13.11. 😀

tiburcia
8. pro 2010

@nathali držím palce 😵

nathali
8. pro 2010

@lifinka anoo 😀
ale myslim ze este nemusis byt smutna mozno // sa objavia neskor ako aj u inych bab mna napriklad prsia nebolia len bradavky ale prsia mam take gumenne 😅 no ked mna bolali bradavky tak som vedela ze ms pride lebo to sa mi stavalo po clostile a okrem toho ze ma sem tam zaboli podbrusko a je mi tazko od zaludka mi nic neni jo..... ale priserne ma bolia vlasy to sa mi snad ani este nestalo staci ked si dam do vlasou sponku a davam ju dole mam pocit ze som si vytrahala snad vsetky vlasy a dnes som sa skoro ani neocesala nechaapem 😅 😕
no stale sa snazim na to nemyslet aby som ked tak nebola sklamana a testit budem az 30DC ak nepride ms dovtedy

tiburcia
8. pro 2010

@lifinka a jak dlouho máš po ovu? třeba je to ještě brzo....

jinak já už jsem na clostilu, příští týden mám ultrazvuk, snad něco naroste 🙂

nathali
8. pro 2010

@tiburcia joj dakujem teraz to budem potrebovat snad baby mate pravdu 🙂

lifinka
8. pro 2010

nathali, tak ještě 4dny do testování 😉 budu stebou odpočítávat 😀
tiburcia, a koli. den jdeš na UTZ?Já už měla po clostíku 10DC 19,2mm folík.Ale to jsem už brala 3tbl denně a ty kolik bereš? Jinak si myslím, že už brzo není, první těhu jsem měla 11DPO poz. test. a dnes jsem 16DPO.

lifinka
8. pro 2010

Teď jsem se obj. ještě k obvodnímu na krev,ať mi vše zjistí včetně clamyd., které jsem měla před prvním těhu, ty se úpřeléčily antib., a pak mi dorovnal hladinu štítné žlázy, no a já nebyla krom hormonů rok na odběrech, třeba se tam něco zjistí.

nathali
8. pro 2010

@lifinka ahaa tak to by ti uz testik mohol ukazat ja som mala ovu az 13DC a folik krasny 20mm 🙂
holky ale uz zacinam mat pocit ze to asi vazne vyslo lebo mi je strasne zle a to som zjedla len jeden krajec chleba s oblubenou pomazankou a potom s tej pomazanky ma strasne naplo ale vracat sa mi neda aj ked by som chcela len mi to ostane v krku stat a je mi zas strasne tazko na zaladku 😝 a to mam ist teraz do prace fuj idem si kupit nejake suche palicky ktore budem zuzlat cely den tak sa majte zajtra tu isto budem papa 🙂

lifinka
8. pro 2010

nathali, to je jasné!!!!Já ti snad test přijedu udělat sama 😀 nevydržím to, obdivujem ta, ať ti v práci není zle....

tiburcia
8. pro 2010

@lifinka no na začátek mi dal jen jednu denně, pak to bude zvyšovat. Na folikulometrii jdu 13DC, tak uvidíme...já jsem ovu totiž mívala až 29DC.

lifinka
8. pro 2010

tiburcia, budu držet pěstičky, aby folíci byly velcí 🙂

andrejta
8. pro 2010

@10andrea12 ahoj, andrejka, tak aky bol mikulas? mne nadelil na 10 DC vraj privelky folik (27), sestricka mi povedala, ze je privelky na taky termin a ze to bude asi cysticka. Tak neviem, ale kazali mi pichnut si Pregnyl hned poobede a ze na druhy den IUI, tak som odmietla. A ze vraj na kontrolu mam prist az ked dostanem menzes a ak nie tak mam ist k svojej gynoske. To je aka starostlivost - pokial nemaju z teba peniaze, tak je po starostlivosti. Ty si pisala, ze aj po pregnyle ked ste sa snazili doma, tak potom si bola na kontrolu v CAR, vsak? Tak som mierne sklamana z pristupu. Ze pokial ti to tam oni nesupnu, tak ani Utrogestan pre istotu uz netreba, ani nic. Viac ich nezaujimam. Fuj, asi som sa samonastartovala 😠 , nebudem sa rozculovat - skodi to 😀. Aspon som sa vyzalovala 😉

lifinka
9. pro 2010

nathali, ako sa dnes citíš?

tiburcia
9. pro 2010

@lifinka děkuji....snad nějaké budou 😅 a co ty?

10andrea12
9. pro 2010

@andrejta ahoj no mikulas bol stedry .-)no ja som chodila stale na 10 DPO na krv ci stupa hcg ci sa podarilo poobede som uz volalla vysledky no je to ozaj smutne ze ked clovek odmietne a chce to skusta prirodzene tak uz sa im to nepaci lebo maju skrt cez rozpocet no 27 mm je ozaj uz vela ale snad praske a vam sa zadari budem drzat prsty 🙂

lifinka
9. pro 2010

tiburcia,neboj budou folíci, no já nic čekám na ms.

kamillka100
10. pro 2010

ahojte baby, chcem od vas radu
tento cyklus som brala clostibegyt lebo nemavam ovulaciu, na 10 den som bola na ultrazvuk a dr. mi povedal, ze zabral iba na jeden vajecnik 16mm, tak ze nemame sa milovat 3 dni, az na 13-14 den, bojim sa ze sme to prepasli. 11,12 den som citila bolest toho praveho vajecnika a na 13 som uz ho ani necitila, mohol prasknut skor???nikdy som ovulaciu nemala, tak neviem ako sa to prejavuje, da sa zistit ci mi folikul praskol? lebo dr. mi uz nekazal prist na ultrazvuk. dakujem za kazdu jednu radu