Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
6. led 2011

@veronicka33 urcite zmen doktora,ja by som tiez zmenila,ale byvam v malom meste a tu tolko na vyber nie je,jedine ak nas posle do CAR 😒 tam bude urcite iny pristup.

nathali
6. led 2011

@veronicka33 urcite zmen doktora toto je co za pristup!!a tak dlho si brala clostil az rok?? ja som pocula ze sa moze len tri mesiace potom pauza(tak to mam teraz ja) a potom zas tri mesiace alebo sa to da este ako pol roka brat v kuse a potom prestavka,nemyslis ze si uz telo na clostiol zvyklo a preto nereaguje?? a ja ked som brala clostil tak som chodila aj 3x na sono pokym nevidel folik tak velky aky by mal byt a v ten den mi este aj pregnyl pichol na to ze ma moj dr.kopu pacientok sa o kazdu stara ako by bola len jedina pacientka na nic necakaj a utekaj od neho preco k lepsiemu

veronicka33
6. led 2011

@linka ved práve aj u nás sú iba dvaja a to na jedne chodbe a pomaly aj v miestnosti,jedine že by som chodila do Blavy a tam sa mi zase nechce lebo tu to mám dost blízko 🙂

linka
6. led 2011

@nathali ani mna dr.nesledovala tie dva mesiace co som uzivala clostil 😖

veronicka33
6. led 2011

@nathali nie v kuse s prestávkami ale aj tak ten pregnyl to je divné že mi to nikdy nepichol budem končiť zajtra sa ozvem tak krásne sníčky 🙂

lucka_0906
6. led 2011

@kamillka100 caves, bola som 12ty den mal velkost 11 mm, potom kazdy druhy den a na 15ty den mi pichla pregnyl, mal velkost okolo 20mm. A ze na 17ty den by mala byt ovulka.
Zapal podla mna nemas. Ja som mala prvy mesiac tiez velke bolesti, aj po dobrati liekov. Lekarke som vravela, vraj je to liekmi, ale ze nic vazne

veronicka33
6. led 2011

ešte som chcela napísať že som brala vždy iba jednu tableku a niektoré tu písali že brali druhý cyklus už po dve tabl 😒

linka
6. led 2011

@veronicka33 ja som obidva cykly brala dve tablety od 3-7DC 😉

kamillka100
6. led 2011

@veronicka33 ty si brala len po jednej kazdy den? nikdy ti nezvysil davku? lebo ja hned od zaciatku beriem jednu rano a jednu vecer a kamoska mi povedala, ze potom mi zvysi na dvojitu davku, tak teraz neviem aky lekar je spravny, ci tvoj alebo moj 😠 , ale 17.1 to zistim, uz si zacinam pisat co vsetko sa mam opytat, lebo pridem k nemu stale taka vymleta, ze neviem ani otvorit usta, na vsetko zabudnem 😀

kamillka100
6. led 2011

@linka ale toto nechapem, ze preco ty si brala od tretieho dna a ja az do piateho, to je tiez divne 😒 , zalezi od dlzky cyklu?

linka
6. led 2011

@kamillka100 dlzku cyklu pozeram mame rovnaku,neviem preco to tak je 😒

kamillka100
6. led 2011

@lucka_0906 joooooooooooj tak som rada, mozno budem mat aj ja ovulka, potesila si ma a uz len pockat manzela kym sa okupe a sup do posteli a snazilkovat 😀 tak dakujem ti velmi pekne 😉

linka
6. led 2011

@kamillka100 tak tak snazilkovat treba 😀

kamillka100
6. led 2011

@linka opytam sa dr. ked pojdem k nemu 😉 , som zvedava, ze preco sa inac berie, lebo ked pocitam, ze keby som ho brala od tretieho dna, tak by ovulka mala teoreticky vyjst skor a ked ja ho beriem az na 5 den, tak ovulka by sa mala posunut

nathali
6. led 2011

@kamillka100 aj ja som brala od 5-9DC dva cykly a potom my to dal uz od 3-7DC ale druhu a tretiu davku som mala zvysenu z jednej na dve tabl.

nathali
6. led 2011

@veronicka33 aj tebe krasnu dobru noc 🙂

kamillka100
6. led 2011

@linka az som sa rozosmiala, ze stale hladam len to pozitivne 😀 😀 😀 , ze ovulka mi urcite pride i ked mi lekar povedal, ze nie 😀 😀 😀 ale co mi ine zostava, len verit 😀

linka
6. led 2011

a snazit sme sa mali hlavne 14,15 a 16DC,ale my sme sa snazili aj pred aj po tychto dnoch 😅 clovek nikdy nevie 😉

nathali
6. led 2011

@kamillka100 ono nie vzudy musi ovu prist na 13-14DC citala som ze niektore baby ju mali az na 27DC a oteh. takze nic nenio stratene 🙂 a ja som ju asi mala az 20DC ak nie este neskor 😕

kamillka100
6. led 2011

este som zabudla, ale teraz som si zmerala BT a mam 36,9, viem ze sa vecer nemeria ale len tak pre zaujimavost, dufam ze zajta ju budem mat tiez taku istu vysoku 😉 , ked som to dobre pochopila tak ked sa zvysi, ovulka prebehla? 😉

kamillka100
6. led 2011

no baby, idem snazilkovat, dobru nocku, zajtra ked pridem do roboty tak sa ozvem, sladke snicky 😉

nathali
6. led 2011

@kamillka100 jak si si merata BT tak som to skusila aj ja a mam teraz 37,3 😀 tak som zvedava na rano ale vstavam skor a budem merat okolo pol siedmej tak bude asi nizsia no som zvedava 😕

linka
6. led 2011

@nathali kiez by si mala taku teplotu aj rano 😵

linka
6. led 2011

no nic,idem si lahnut k tv,picha ma vajecnik,dobru noc 😵

nathali
6. led 2011

@linka no snad mas pravdu 🙂 ale moc tomu neveri ked este budem aj skorej vstavat
no babulky dobru noc 🙂

vera_j
7. led 2011

@linka taky si zkoušela snažit se opravdu celý měsíc?...my to zkoušeli od 5 DC ob den až do konce a nic...dokonce po dobu 3 měsíců.....nechtělo se mi zjišťovat, kdy mám ovulku, jelikož měřit BT bych zapomínala a ovu testy jsou drahé a vychází mi prapodivně....a přeji dobré ráno 😉

lifinka
7. led 2011

ahojky všem 😉 musím vás dočítat, ale asi až večer, mám dnes lítání jedu do velkoměsta 😀 .Dnešní teplota 37,1.

kamillka100
7. led 2011

dobre ranko, no ja mam dnes rano 36,6 ☹ ☹ ☹ , nezvysila sa mi, vajecnik ma boli ☹ , vcera som mala prvy krat 36,2, zvysila sa mi o 0,4, ale 3 dni do zadu som tiez mala 36,6, tak ja som z toho jelen, mozno dr. mal predsa pravdu ☹ ☹ ☹ normalne som dnes znechutena, skazilo mi cely den ☹

lucka_0906
7. led 2011

@kamillka100 ja som si prave preto prestala merat, lebo mi to skalalo ako tebe a tiez som potom bola z toho nestastna, pretoze som kazde rano bola plna ocakavania :((
V ktory den cyklu ides na folikulometriu?

kamillka100
7. led 2011

@lucka_0906 ja uz na folikulometriu neidem, ja som bola len na 11DC a dr. mi pvoedal, ze folikul je 11mm, vraj je maly, ze vraj nestihne dorast, ale ja som stale dufala, ze co ked, preto som si zacala merat aj BT, len to mi neide do hlavy, ze preco ma bolia vajecniky, hlavne pravy, vcera ma bolel aj pri vstavani a chodeni ☹ , 17.1 idem ale si len predpisat lieky-bud clostilbegyt alebo mi ma dat nieco ine ☹

lucka_0906
7. led 2011

@kamillka100 to je zvlastne, co ti povedal lekar. Vidis, ved mne dorastol a to sme mali rovnaku velkost a v rovnaky den sme boli.
Vajecniky boli velmi aj mna - hlavne prvy mesiac, ale vtedy bohuzial nenarastlo nic..