Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
11. led 2011

@zujka2 dakujem 🙂 joooj baby keby bol tento rok fakt taky plodny ako sa vravi,aby kazda snazilka bola tehulka,vratane mna samozrejme 😀 😉

kamillka100
11. led 2011

@linka no uz sa mi zvysila 16dc 36,2, 17dc 36,5, 18DC 36:6, 19DC 36,8 len tie ovulacne testy sa mi zdaju divne, nikdy viac si ich nekupim, uz raz som sa sklamala a teraz zase, v 15dc mi ukazalo slabulinku, v 16,17 silnu a 18dc o trochu slabsiu, tak ja teraz neviem.... 😒 , co si mam o tom mysliet ci bola ovulka alebo ozaj nebola, ale bolesti od vcera uz nemam, vobec necitim uz vajecniky, len trochu maternica ma boli, tak ako pred mrchou, ale to je zriedkavo, asi to bude duphastonom, lebo aj minuly mesiac som tak citila

kamillka100
11. led 2011

@zujka2 drzim palce 😉 , dufam ze na druhy cyklus ostanes tehulka, beries clostil?

linka
11. led 2011

@kamillka100 ja si myslim,ze ovu uz prebehla,aj ja som to tak mala ako to ty teraz opisujes 😉

kamillka100
11. led 2011

@linka budes tehulka a mozno, ze uz si 😉 , no uvidime, ale drzim ti velmi palce a kazdej jednej 😉 nezasluzime sa tak trapit ☹

linka
11. led 2011

@kamillka100 dost sme sa uz potrapili si myslim 😔

kamillka100
11. led 2011

@linka joj bola by som velmi rada, ked dr. ma tak zneistil, ze som ozaj nevedela a mozno ma oklamal aby som sa na to velmi nesustredila, lebo kazal nam to skusat a aby som brala aj duphaston, tak neviem.... 😒

linka
11. led 2011

@kamillka100 urcite ta neoklamal,to by si nedovolil 🙂 a bud rada,ze mas aj duphaston,ten ti udrzi plod,ja ho nemam ☹

zujka2
11. led 2011

@linka najhoršie je, že teraz zbieram informácie zo všetkých strán a neviem si ich utriediť. manžel vraví, že by sme si mohli adoptovať. ale neviem sa s tým nejak zmieriť... úprimne verím, že si tehotná!!!

kamillka100
11. led 2011

@linka aha a preco ti ho nedal? nechapem, vsak automaticky sa predpisuje clostil s duphastonom, nechapem......a zvykla ti mrcha aj meskat??? lebo dnes by si ju mala dostat

zujka2
11. led 2011

@kamillka100 áno, som v treťom cykle. cítim, že príde ms. neviem čo mám ešte brať aby som si zvýšila šance.

linka
11. led 2011

@zujka2 kolko sa snazite?
@kamillka100 neviem,preco mi ho nedala...

kamillka100
11. led 2011

@zujka2 pocula som, ze ked zena doberie clostil , tak vraj zvykne hned po dobrati clostilu otehotniet, ako nasa nathali, ta neviem co je na tom pravda, mozno tento cyklus co bude, tak ti to vyjde, drzim palce a ked sa ta mozem opytat, stale ti clostil zabral? ci stalo sa,ze ti ziaden folikul nedorastol?

zujka2
11. led 2011

@kamillka100 veru, neviem ako ale malo by to byť nejak inak zabezpečené. aby mohol mať bábo každý kto naozaj chce. držím ti palce aby to vyšlo!

zujka2
11. led 2011

@kamillka100 prvý krát som ho mala malý, ale mala som len jednu tabletu denne. tento posledný cyklus neviem, lebo som nebola na sone. takže zase uvidíme zase v novom cykle.

zujka2
11. led 2011

@linka je to tak komplikovane odpovedať. lebo s manželom sme chodili spolu 12 rokov, vždy sme to robili bez chránenia sa. s dohľadom lekára sa snažíme rok. tak asi objektívnejší je ten rok.

nathali
11. led 2011

ahoj holky som tu len na skok teraz som dosla domov od kamosky a je mi nejak zle a tresti mi v hlave :( a ma este prist jedna kamaratka na pokec tak asi dnes uz nepridem a zajtra asi az vecer pridem lebo asi pojdem na brigadu
@linka ja som vedela ze ms nedorazii 🙂 testni !!!!!!!!! 🙂
a ak u mna pojde vsetko dobre a mimis sa udrzi a // budu silniet tak k dr pojdem az 28.1 🙂
majte sa papa 🙂

kamillka100
11. led 2011

@zujka2 aha, pytam sa preto lebo ja som pri prvom cykle po clostila mala folikul, druhy cyklus mi povedal, ze je ale maly, ze nedorastol, ale to som bola na 11dc a citla som, ze ovulka bola na 16 dc, este mam tretiu sancu s clostilom a potom prestavka, tak dufam ze sa konecne podari, ten svet je ozaj velmi nespravodlivy, ale co nic neurobime ☹ , dufam, ze kazdym mesiacom z nas bude ubudat na tehulky a nie snazilky 😉

linka
11. led 2011

@nathali ahoj,drz sa a uzivaj si to 🙂

kamillka100
11. led 2011

no ja vas opustam, idem k sestre na navstevu, ale zajtra tu pridem, zajtra idem na vysetrenie stitnej zlazy, tak som velmi zvedava, drzte palce 😉

zujka2
11. led 2011

@kamillka100 mne vôbec nepovedal, že si mám dať po troch mesiach pauzu. a nezvýšil ti dávku? vraj sa berú aj tri tabletky denne. vidím to tak, že čo doktor to iný meter na pacienta 🙂

linka
11. led 2011

@kamillka100 nech vysetrenie dobre dopadne,papa 😉
ja si idem dat sprchu 🙂

zujka2
11. led 2011

@linka ahoj linka 🙂

kamillka100
11. led 2011

@zujka2 nie nedal, ale idem k nemu na druhy tyzden , tak sa ho mozem opytat, ci by som nemohla brat 3 tabletky , ale ako ich budem brat?, ked sa berie rano a vecer, no uvidim co mi na to povie, lebo chcem mu povedat, ze ci ho mozem brat od 3DC a nie od 5DC, pocula som, ze vraj je to lepsie, lebo folikul nie vzdy stihne dorast do 10DC

kamillka100
11. led 2011

@linka dakujem, si zlata, zajtra dam vediet a tebe drzim palce aby ti mrcha neprisla 😉 a coskoro testni, lebo sme tu kazda jedna na nervy 🙂

lifinka
11. led 2011

kamillka100 no vypadá to u tebe na 17DC -ovulka.Když ještě zítra bude tepl. vyšší, tak byla na ten 17DC.

linka
11. led 2011

tak uz som tu 😉
@kamillka100 ja som tiez brala od 3DC clostil 🙂 spytaj sa ho,za pytanie nic nedas 😉

linka
11. led 2011

pekne ste mi zdrhli ☹

si31si
11. led 2011

no ja som si kupila ovu testy od 12dc testujem a nic tam neni videť ☹

linka
11. led 2011

@si31si a aky mavas dlhy cyklus?