Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 no mě z těch 4 cyklů našel folík jen ve dvou z nich, prý už možná bylo po ovulce, anebo byl za střevama třeba a neviděl...oslavu si užij a dej si malinko vínka na uvolnění, ale jen malinko, mysli na zadní vrátka ještě!

lifinka
22. led 2011

@jania023 jako paterčata jo? 😀

kamillka100
22. led 2011

@lifinka dakujem, tak pa pa, pit nebudem, idem autom, aspon mam vyhovorku 😀

jania023
22. led 2011

@lifinka no ved vies si to predstavit??ja uz mam jedno tak este 2by som zvyladla ale 3 uz nie 😒 normalne som zdrava len koli stresu som mala 3 anovulacnes cykli tak preto ten clostik ale mne lekar da co chcem a to bol moj napad ze si ho vezmem a vyskusam ho 😠

linka
22. led 2011

@kamillka100 na aku oslavu ides? prijemnu zabavu 🙂

lifinka
23. led 2011

dobré ránko, tak mi jsme měli strašnou noc Ivošek se o půl noci začal dusit, nemohl se nadechnout(janá laryngytida) skončili jsme na pohotovosti, jela jsem jako o život, naštěstí vím, že se musí jít hned ven, tak jsem ho zabalila do peřiny a byli jsme na balkoně , ale moc to tentokrát nepomohlo tak honem nasadit prednison na roztahnutí sliznice, aby mohl dýchat a honem k dr.tam dostal ještě inhalaci a prášky na otok sliznice, a tak jsme za 2h dojeli asi kolem 2,30 ráno, jsem dnes vyřízená a břicho bolí.... ☹ ale hlavně, že Ivoškovi to pomohlo, dnes jedem ještě inhalovat...ach jo to sou stavy někdy.

kamillka100 a co oslava?

cabalkova
23. led 2011

@lifinka Lifi, tak to bylo dost drama... a pupik te boli porad? Me teda docela taky, to vis, po tech svych predchozich zkusenostech se moc a moc bojim, aby se mimi nepustilo, ale beru to jako znameni, ze se tam neco deje a ze to snad bude v poradku.

kamillka100
23. led 2011

no caute, kazdemu davam vediet, az sa z toho smejem 😀
dnes som trochu zaspala, tak som si nemerala o spravnom case, ale nevadi, BT klesla
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
tak ma to aj trochu potesilo, bala som sa, ze to moze byt ozaj cysta, ked TT negativne, ale uvidime, dufam ze mrcha pride i ked ju vobec nepocitujem, vobec ma brucho neboli, asi to bude zazrak ked pride bez bolesti, lutujem tie baby ktore maju neprvavidelny cyklus, kolko nervov, nikdy viac, raz som to teraz zazila a dost !!!!!!!!!! 😠
oslava bola fajna 😉

lifinka
23. led 2011

@cabalkova mě právě pupík bolel jen tak do čtvrka a po tom včerejšku zase, ale to přikládám stresu a nošení Ivoška, víš, jinak neboj, je to tím, že se vše přiz

lifinka
23. led 2011

@cabalkova ale neboj, je to tím, že se vše přizpůsobuje, neměj strach! držím pěstičky a mocmoc moc!

lifinka
23. led 2011

@kamillka100 no teda klesla, ale uvidíme co zítřek 🙂 když jsi si ji neměřila kdys měla, tak je to rozházené takže to nemůžem nějak srovnávat....jaký byl rozdíl v čase?

nathali
23. led 2011

Tabulka 23.1.2011

Snažilky:
lifinka..............30r....snž...5m......39DC.....(PC34dní)....//
cabalkova.....36r....snž......3r......37DC....(PC35 dni) ....//
eerikaa3.........39r.....snž..14m...35DC...(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............31DC....(PC28dní)
chersi...............23r....snž....20m..28DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...26DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...26DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......26DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....24DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....24DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......19DC...(PC27dní)
pici..................27r....snž.....25m.....16DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........10DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r..........10DC....(PC31dní)
jika10.... .......31r....snž.....10m.......7DC ...(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.......7DC...(PC33dní)
puckal...........28r.....snž.....7m.........6DC...(PC46dní)

nathali
23. led 2011

cau holky 🙂
@lifinka tak vy ste mnali doma riadne veselo ☹ ale nastastie to dopadlo dobre este ze vies ze co robit
@kamillka100 vypada to u teba dobre snad mrcha nepride a ukazu sa krasne // 😉 aj ked neviem co znamena ten pokles 😒

kamillka100
23. led 2011

@lifinka pol hodiny, to nie je az taky rozdiel, no ja sa utesujem, ze mrcha pride, krize ma strasne bolia, ale brucho vobec 😠 😠 😠 , ale dam urcite vediet, hned ako dostanem, dnes budem zase riadne napata

kamillka100
23. led 2011

@nathali neverim,ze som v tehu, vcera som si robila TT a negativny, i ked dnes nanho cumim a vidim tam slabucky odtien, ale tak do polovice z farbeny,ale takych testov som mala strasne vela a nic, ja som sa s tym zmierila, len nech pride konecne mrcha, clostil uz pripraveny 😀, posledna sanca, do tretice vsetko dobre 😀

lifinka
23. led 2011

@nathali no byl to děs, nevíš, jestli se ti dítě nadechne...pak jsem volalal na 155 a oni na nic nečekejte hned jeďte nebo vám pošlu sanitu a já že pojedem sami, že jsem podala čípkem první pomoc....a ona mě pochválila 😉 , díky za ty // ať se to plní tabulka jedna jen saméma //.
kamillka100 mrknu do mého grafu, já totiž měla také pokles, mrknu na který den to připadlo....

lifinka
23. led 2011

@kamillka100 tak pokles jsem měla na 13DPO a o 0,3 stupně 😉 nevím no, byl to den před očekávanou ms... 😀

lifinka
23. led 2011

@kamillka100 já vím, že už si nechceš dělat naděje, že je to otrava, ale fakt se těším na zítřejší tvoji BT, no s tím testom no vidíš a když bys to odfotila sem???

leeena_4
23. led 2011

ahojky holky, tak já dnes takhle - http://www.fertilityfriend.com/home/325d11 jen ať neklesá

nathali
23. led 2011

@kamillka100 mozno mas len malo hcg poznam jednu babu co mala slabucke duchy na TT a potom jej odrazu vyskocili kolajnice no mozno to tak bude aj u teba 😉
@lifinka si skvela mamina 🙂 vaazne niektore by mohly zmetkovat a ty nie 🙂
inak som vas chcela hodit uz pod tabulku snaziel medzi tehulky ale vravim si ze to spravim az ked pridete od dr.aby ste si boli na milion% iste 🙂
a myslim ze s // to bude tak ze kazdy mesiac nejaka tehulka 🙂 lebo u bab to vyzera vaazne super 🙂

kamillka100
23. led 2011

@lifinka nebude to urcite vidiet, to len vidno na svetle a dokonca ked ho prehnem, ale to nie pozitivny, ozaj takych som mala vela, dokonca som mala este vyraznejsiu ciaru a mrcha prisla ako hodinky, no ja som tiez riadne zvedava na zajtrajsok
este sa chcem opytat, ked si prezeras cipok, tak lezis alebo kucis?

nathali
23. led 2011

@leeena_4 jeeej to vyzera super tak tfuj tfuj tfuj nech len stupa 🙂 a potom krasne // na TT 🙂
@kamillka100 nooo ak mas ten testik tak nam ho ukaz 🙂

lifinka
23. led 2011

@nathali no já napřed ti chtěla napsat ať jsme zvlášť, ale právě proto, že dr, ještě nebyl nechceme riskovat 🙂 díky ti za pochvalu...

lifinka
23. led 2011

@kamillka100 dřepím a prostředníkem ten je nejdelší 😉

kamillka100
23. led 2011

@lifinka lifinka, prestan ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , smejem sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ozaj ked mi nepride do utorka, tak v stredu pojdem za dr. budem vyzerat ako debil, ale je mi to jedno, nech mi pichne vyvolavacku, lebo ozaj sa necitim na mrchu, citila som sa 3-4 dni do zadu, tak to je ozaj sila ☹ , ale dakujem ze vsetky pri mne stojite a drzite ma, lebo asi by som sa zblaznila, lutujem mojho manzela, taka som podrazdena 😀

lifinka
23. led 2011

@leeena_4 dobrá teplotku, ať to vyjde!

kamillka100
23. led 2011

@lifinka mozes mi poslat ten graf, zase mi to zacina vrtat, ale nie, nie, nie , vsak ty si mala uz vtedy pozitivny test 😉

lifinka
23. led 2011

@kamillka100 ve tvé situaci, bychom byla každá na druhou polovičku nepříjemná 😠 a co u dr, bys řekla, že se to ten ten stratilo a měla jsi pokoj, a hlavně si nech udělat UTZ ať to radši zkontroluje a nejlespší by ještě byl stejně odběr kve na HCG

lifinka
23. led 2011

@kamillka100
http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34
aha to máš pravdu s tím poz, testem...