Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucka_0906
23. led 2011

@kamillka100 joj, dakujem 🙂 Dnes mam nejaky na figu den.. neverim, ze raz to moze vyjst..

kamillka100
23. led 2011

@lucka_0906 ani ja, dnes som akurat si poplakala a povedala aj manzelovi, ze som neplodna, ked uz teraz nevyslo sme vymakli ovulku, sexovali sme od 12DC ddo 20dc a nic, tak som asi prekliata, vsak som nikomu neublizila, nechapem preco ja??? normalne ma taky zivot nebavi, co to je za zivot.............cakat kedy skonci mrcha, tak sa sustredit na ovulku a potom po ovulke cakat na mrchu, cely rok ma to drzi a mam toho dost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamillka100
23. led 2011

@lucka_0906 ako sa dlho snazite?

jania023
23. led 2011

Ahoj tak ja som si robila druhy ovu testik pred chvilkou ..ten z obeda bol uz negativny oproti vcerajsiemu co bol krasne pozitivny...ale teraz som robila druhy a ten bol pozitivny tak ja uz nerozumiem...som asi nejaka divna o 13hod negativny a o 18h30 pozitivny tak divne nie??

kamillka100
23. led 2011

@jania023 ja uz neviem co si mam mysliet o tych OT, ja im uz neverim, ja som testovala, ale kazdy den o rovnakom case a mme vysiel prvy negativny, 2-3-4 pozitivny a 5 negativny, ver, ze ovulku mas a skus ma sexik aj dnes, vsak nic za to nedas 😉 a ktory den si teraz?

linka
23. led 2011

@kamillka100 raz to musi skoncit to nestastie nie !!!!! viem,ako sa citis,ked pride mrcha,to iste som vravela ja minuly mesiac,ze uz na vsetko kaslem,ze koncim !! ale vdaka lifinke som sa nezrutila a bojujem dalej...nesnazim sa par mesiacov,ale roky,tak ked tak dlho cakam, tak to dotiahnem do konca !!

kamillka100
23. led 2011

@linka hej , ale do kedy sa tak budeme trapit? ja mam toho dost, vsetko davam bokom a stale myslim, ze teraz to uz vyjde, alebo si namysla, ze to uz vyslo, zanedbala som vsetko okolo seba ☹ ☹ ☹ , ja uz to nechcem, ked sa teraz nepodari, tak to budem riesit nejako inak, hoci aj umelym oplodnenim, nech to stoji co chce, je mi to jedno, tak sa urcite nebudem ubijat

linka
23. led 2011

@kamillka100 no ved o to ide,ze ked to nejde prirodzene,tak pomozu lekari,ale chcela som hlavne tymto povedat,aby sme nestracali nadej,musime si ist za tym po com tak velmi tuzime,nech to obnasa cokolvek...ale ja to dotiahnem a verim,ze tou milujucou maminou raz budem 😉

kamillka100
23. led 2011

@linka boze, normalne si ma rozplakala, tak ti drzim velmi prsteky, moc ti to prajem a kazdej , ktora to preziva ako my, dufam, ze aj ja budem maminkou, velmi by som si to priala, keby sa dalo kupit tehotenstvo, tak hned by som utekala do obchodu a kupila by som si ho za kazdu cenu 😉 , tak teraz sa snaz aby sa ti to podarilo 😉

kamillka100
23. led 2011

@kamillka100 idem sa napapkat a dat si horuci kupel, nech ma ta bolest prejde a zajtra tu mrknem, dobru nocku 😉

linka
23. led 2011

@kamillka100 vsetky do jednej maminami budeme,ale tebe prvej prenechavam stafetu,ked som si uz tolko pockala,tak tych par masiacov ma nezabije.. 🙂

jania023
23. led 2011

@kamillka100 dnes som 16DC takze mne bola ovulka vcera...len neviem ci nemam dalsiu ovulku cico ked je zase pozitivny 😠

linka
23. led 2011

@kamillka100 dufam,ze som sa ta nejak nedotkla,ale co ine nam pomoze,ked uz nie povzbudzujuce slova 😉

zujka2
23. led 2011

@mourinka29 ja som v štvrtom mesiaci ale zatiaľ nemám problém

zujka2
23. led 2011

@linka ahoj linka, vieš, čo je zvláštne? že často na teba myslím a mám ti taký vnútorný pocit, že všetko ti dobre dopadne. DRŽÍM TI PALCE!!!

zujka2
23. led 2011

@kamillka100 Kami ja by som si asi kúpila aj dve. preistotu, lebo teraz je veľa neplodných párov, aby to nebol úzkoprofilový tovar. napísala si to veľmi pekne. fakt je, že človek by dal za to všetko. niekedy mám pocit akoby som sa rútila zo skaly a nevedela čo sa dolu nachádza. verím však, že sila myšlienky je dôležitá a tak už teraz nás vidím ako super maminy 🙂)

nathali
23. led 2011

cauky holky pridavam sa k vam s depresivnou naladou :( cely den mam zly :(
@kamillka100 to ma mrzi ze ti ms dorazila :( ale hlavu hore raz to pride 🙂

cabalkova
23. led 2011

@linka Lini, dekuju za gratulaci, zatim jsme moc opatrni a doufame, ze si to mimi nerozmysli... a ten testik funguje jako kazdy jiny, namocis prouzek do moci a misto carky se ti stav objevi na displeji. Akorat jedina skoda je, ze tam vydrzi jen 24 hodin, pak zhasne. Tak jsem to hoooonem vyfotila.

lucka_0906
24. led 2011

Dobre ranko kocky.. nesiel mi od vcera vecera vecera konik. Normalne som bola nastvana. Uz sa stavam pomaly zavislou 🙂
@kamillka100 kami, my sa snazime 11 mesiacov. Viem, ze to nie su roky, ak napr. linka, ale aj tak ma to strasne strasne nici. Ako si pisala, vsetko sa sustreduje len na to a veci a ludia v mojom okoli si zanedbavani. Niekedy si myslim, ze miesto gynekologa by som skor potrebovala psychologa 😀

zuzka1.
24. led 2011

dobre ranko,

@kamillka100 mrzi ma to, ale hlavu hore, podari sa, aj ked viem, ze sklamanie je velke. budeme tehosky vsetky abude nam dobre, len si musime este dlhsie pockat. hlavu hore.... 😉
@jania023 neries, snazilkujte 😉 dnes si 16DC aj ty, ze???ci ty si bola vcera? si bola den predo mnou? beres aj dufik, aj kyselinu listovu???

ja som nabudena, kamaratka ma od stvrtku potvrdnee tehu, 7tt, po 7 rokoch snazenia. Od piatku je PN, zacala krvacat, tak lezi.
dalsia po 11 potratoch je tehu, vysla s pravdou von len teraz, je 18tt. oni ale maju geneticku poruchu-chromozomi u muza.

tie ma nabudili, ked nie teraz, tak nabuduce, ked nie,tak vyjde, hlavne, ze aj dr chytil nadej aj ja. 😵

nathali
24. led 2011

Tabulka 24.1.2011

Snažilky:
lifinka..............30r....snž...5m......40DC.....(PC34dní)....//
cabalkova.....36r....snž......3r......38DC....(PC35 dni) ....//
eerikaa3.........39r.....snž..14m...36DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..29DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...27DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...27DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......27DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....25DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....25DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......20DC...(PC27dní)
pici..................27r....snž.....25m.....17DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........11DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r..........11DC....(PC31dní)
jika10.... .......31r....snž.....10m.......8DC ...(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.......8DC...(PC33dní)
puckal...........28r.....snž.....7m.........7DC...(PC46dní)
kamillka100...25r....snž..................1DC....(PC30dní)

nathali
24. led 2011

dobre ranko 🙂
konik zase nesiel ale uz je dobre a fungujee 🙂
@lucka_0906 nie si sama so zavislostou na koniku 😀 ale myslim ze to neni taka prava zavislost skor sa tesime ze pokecame s babami co nam rozumeju
@kamillka100 ako ti je???ms sa uz rozbehla??snad ta moc nepotrapi

jania023
24. led 2011

@zuzka1. ajoj..tak ja som dnes 17DC uz sa vajecniky pomaly ukludnuju a prestavaju boliet...ja som tiez nemohla 10 rokov otehotniet a nakoniec mam krasnu dceru ale to asi len zazrakom🙂inac sme zdravy manzel aj ja tak neviem preco ten neuspech tolko rokov ☹
tentokrat to beriem ale sportovo ..bude fajn a ked nie tak mam aspon tu jednu princeznicku 😀 ..ale myslim ze to vyjde mam take tusenie a tie sa vecsinou plnia 😀
moj grafik na dnes ..co si o ^nom myslite??
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

jania023
24. led 2011

@zuzka1. nie nemam dufik ina vitamin e a kys.kistovu to mi staci 😅 ale zato papkame ananasik-fuj ako ja ho nemusim 😠 😒

puckal
24. led 2011

Dobré ránko, tak od neděle měřím a stačí mi ty dvě teploty a nevím co to znamená http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Nerozumíte tomu někdo 😨

jania023
24. led 2011

@puckal Ahoj este si len na zaciatku cyklu takze nedtrachuj🙂

zuzka1.
24. led 2011

@jania023 mne dal ten dufik dr, inak som ho brala na udrziavanie aj v prvom tehu. vtedy som bola na rizikovom od 7tt, osm krvacala. v nemocke kazdy mesiac, waa. no prezili sme. 😉

nathali
24. led 2011

@jania023 a lekari ani nic nezistili ze preco vam to tak dlho neslo??a nedalo sa nejako pomoct??ale cakanie sa vyplatilo 🙂 a tento krat dlho cakat urcite nebudes 😉

leeena_4
24. led 2011

Ahojky holky, posílám svůj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/325d11