Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
27. led 2011

@lifinka dneska jsem 11DPO

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 no dneska bych netestila, počkala bych na ranní moč,, tak co třeba zítra??? 😀

leeena_4
27. led 2011

@lifinka uvidíme, uvidíme 😉 😀 jsem srab 😀. Vždyť podle provery mi má přijít až v sobotu a clostík mi ji mohl klidně o dva dny šoupnout, takže by měla přijít až v pondělí

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 aha, tak já nikdy s clostylem nic nebrala, takže to nevím, co se děje v těle....

nathali
27. led 2011

@lifinka tak to je super ze tam mas maminku 🙂 aspon ti troska pomohla a ty si mozes oddychnut snad sa ti cez den ulavi 🙂
ja som sa konecne najedla som bola hladna ze by som chladnicku zjedla 😀
@leeena_4 ja radsej chodim na kazdy pohovor aspon nebudem mat zle svedomie
inak kazdopadne by ti testik uz ukazal ze jak si na tom tak drzim palce a som napeta aj za teba 🙂

veronicka33
27. led 2011

Ahojte dievčatá tak mne teplota už klesá ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

leeena_4
27. led 2011

@nathali jojo, je to lepší, aspoň ti nic neuteče 😉

@veronicka33 to nemusí ješt nic znamenat, ale chápu, že jsi smutná, nebuj, pokud mrcha dorazí, tak za chvíli je tu další pokus 😉

leeena_4
27. led 2011

@veronicka33 ty tam nemáš doplněný sexík během ovulace, nebo jste to nevychytali?

nathali
27. led 2011

@veronicka33 mozno len na jeden den klesla a zajtra stupne 🙂 uvidis no kazdopadne ti moc moc drziim palceky 🙂nove tehulky tu potrebujeme ako sol 🙂
@lifinka@cabalkova a vy kedy idete na utz???
@cabalkova co priznaky uz mas nejake?? 🙂

lifinka
27. led 2011

@veronicka33 ještě je náděj, že teplota klesla dnes, nic neznamená, zítra zase vyskočí, ju?

lifinka
27. led 2011

@nathali v pondělí jdu na druhý UTZ, ale stále hledám na netě kolikátý jsem týden, jedna stránka mi napíše, že jsem už v 7tt, což je blbost, jinde 6tt, ale když 4.1. byla ovulka tak k tomu přičtu 14dní nééé? Když ovu byla tak pozdě?

veronicka33
27. led 2011

@leeena_4 no ja už ani sama neviem ale asi nie,ja ani neviem ako to vlastne je?treba sa snažiť pred ovu alebo cez nu?mna to vôbec nejak nezaujímala až poslednu dobu ked sa nam nedarí.ani neviem kedy mávam ovu občas ma picha vo vaječníku a to je možno ovu však? 🙂 smejem sa a zaroven sa sklamem lebo sme sa malo snažili 😒

nathali
27. led 2011

@leeena_4 no to ano snazim sa byt poctiva ked sa jedna o pohovory ale priznam sa ze som na par nebola ked som zistila ze o co ide 😀 😅 ved na co ze??volali mi z jednej firmi ze by som bola telefonistka co by nebol az taky problem ale plat zavysel od toho ze kolko veci cez tel.predas a to pre mna uz bol problem 😀 😕 😕

veronicka33
27. led 2011

@nathali no dakujem ale aj tak viem že s toho nič nebude začínaju ma boliet kríže takže mrška dorazí,ale ešte má čas 😒

nathali
27. led 2011

@lifinka presne tak 🙂 +14 dni a vies v ktorom si tt 🙂
@veronicka33 myslim ze je potreba sa snazit pred ovu a po ovu aspon tak som to citala niekde 😅 vraj vtedy je najvecsia sanca oteh.ale kamoska mi raz pisala ze oni sa za mesiac snazili len 4x a vyslo to 😀 takze nadej je vzdy 🙂

leeena_4
27. led 2011

@nathali no jasně, něco je fakt ztráta času a jsou to právě tyhle práce, kdy základní plat nula a jen provize a to je fakt na prd
@lifinka hele bolely tě ty záda úplně dole nad zadkem? mě tam bolelo 4 dny vlevo jako blázen, pak to přestalo na dva dni, včera jsem zase nemohla ani sedět a dneska zase nic...
@veronicka33 tak pokud jste se nesnažili v těch zelených dnech, tak ani těhu být nemůžeš. Lepší je před a v den ovu, pak už to nemá smysl, vajíčko po ovu čeká jen asi 12-24 hodin

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 ty záda byli šílené, nedalo se to někdy už vydržet, mm když mě večer masíroval, spíš mě musel jen hladit, jak to někdy bolelo, tak to je na tom místě ano, jak to popisuješ...tyjo!!!

lifinka
27. led 2011

@nathali tak to bych byla 5tt+2

veronicka33
27. led 2011

@leeena_4 aha no tak som potom v háji🙂lebo snažili sme sa ale neviem presne myslím prvý zelený dník a potom už nie.

leeena_4
27. led 2011

@lifinka jeden den ten minulý týden jsem taky myslela, že už půjdu na injekci, nebo co. Ale ještě jsem nikdy takový těhupříznak neslyšela

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 leni, to jsou ty vyjímky, víš 😀

leeena_4
27. led 2011

@lifinka 😀 no říkám si, že z nastydnutí to není, to by to nepřicházelo a neodcházelo tak naráz, uvidíme

nathali
27. led 2011

@lifinka jeeej takze si uz v 6tt 🙂 a pas si zmenis az ked ti to dr.povie ze v ktorom tt si??
baby no ja z vas odpadnem taketo priznaky som este nepocula ale to je asi jedno hlavne aby to dobre dopadlo 🙂
@leeena_4 takze si jasnaaaa aj podla lifinky priznakov 🙂 tak uz chyba len testiik 🙂

leeena_4
27. led 2011

@nathali holky ten testík je rozhodující, možná si dneska koupím mamatest a zítra to zkusím, jestli seberu odvahu, uvidíme 😉 každopádně budete mezi prvními, co se to vůbec dozví, jak to dopadlo 😉

nathali
27. led 2011

@leeena_4 no som zvedava 😀 ci zajtra testnes !!
ja idem zajtra na brigadu tak tu budem az vecer ale budem cely den napeta ze co?? 😀

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 je to jak píšeš, odeznívalo a pak zese bolely, no jako na kolotoči, ale už je to fajn, teď mě zase moc pálí bradavky...
nathali, přesně tak, počkám na pondělí a hned si to v pase změním 😵

leeena_4
27. led 2011

@nathali já jsem taky zvědavá 😀

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 nejlepší by byl mamatest 10, já jsem měla také všechny, jen jeden jiný s citl,25 a byl celkem slabý...i přesto, že všechny byly krásné //

leeena_4
27. led 2011

@lifinka no možná ho cestou domů koupím, uvidím v jaké budu formě 😀

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 Leni, když zítra testneš a nic nebude tak není nic straceno, někdy je hnízdění později a pak i test je pozdě pozitivní 😉 takže zítra testni, už se těším 😀 no doufám, že k vůli tobě budu v noci spát 😀 😉