Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
15. únor 2011

@kamajota25
ahoj, ja takisto beriem clostil...prvy cyklus...zatial v pohode...uvidime dalej.A caj z alchemilky., jedna bylinkarka mi poradila,aby som ho pila vzdy v kombinacii s nejakou bylinkou.Vraj sam o sebe je nebezpecny, a vyvolava potraty.

gabriellka
15. únor 2011

@kamajota25 tak sme na tom podbne aj s dlžkou snaženia aj s liečbou. Tiež beriem clostyl v kombinácii s duphastonom a pijem aj alchemilku. Clostyl beriem teraz tretí cyklus a s alchemilkou som začala iba min. týždeň. Ja bývam z clostylu nafúknutá ako balon, ale hneď ako ho prestanem brať tak sa cítim v poho. Tak snáď zaberie 😉

gabriellka
15. únor 2011

@lucka_0906 mne sa nechce čítať celá tá téma, ale zaujíma ma to. Dozvedela si sa tam niečo zaujímavé?

lucka_0906
15. únor 2011

@gabriellka ja som dnes precitala 15 stran a dalej som nevladala 🙂 Zaujimave citanie, ja rozhodne do toho idem. Je to vec neskodna, ublizit nemoze, len pomoct. Tie baby odporucaju napriklad na ovul.hlien grepovy dzus, ja som ho teraz skusala a ti poviem, ze zabral skvele 🙂 Teraz som dobrala treti cyklus Clostil a skusim aspon mesiac-dva, potom CAR..

gabriellka
15. únor 2011

@lucka_0906 tak som zvedavá, asi sa pustím aj ja do čítania... videla som ťa prispievať aj v téme o jonášovi. máš aj výpočet?

veronicka33
15. únor 2011

Ahojte dievcata ste tu este niektora?moj graf >http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

aidule
15. únor 2011

@kamajota25 Zdravím! S čajíkem sice nemám zkušenosti, ale s clostibegytem jen ty nejlepší-po 2.cyklu se nám podařilo otěhotnět, tak držím pěstičky i vašemu snaženíčku, ať vše klapne k plné spokojenosti!!! 🙂 😉

gabriellka
16. únor 2011

@aidule presne taký príspevok ako si sem dala mi dáva množstvo energie a nádeje, že sa to za chvíľu podarí aj nám. dakujem za príspevok 😉

veruska72
16. únor 2011

Ahoj holky, tak já taky povzbudím. 😉
Clostil jsem brala 2 měsíce v dávce 1x1 tabl., třetí měsíc v dávce 2x1 tabl. a vypadá to, že se zadařilo 😀 . Takže po třech měsících s clostilem.
Už jsem si myslela, že ty dvě // snad nikdy neuvidím 😉.
Držím palce!!!

lifinka
16. únor 2011

kamillka100 tak co testík???

puckal
16. únor 2011

Dobré ránko, tak MS dnes dorazila v plné parádě, aspon že na sebe nenechala dlouho čekat. V pátek začínám zase s clostíkem 😉 Ted ani nevím, kdo dělá tabulku, komu napsat? Nathali?

lifinka
16. únor 2011

@puckal no nathali tu od zítřka nebude už celý týden, nezdá se mi to....

puckal
16. únor 2011

@lifinka A nathali vede tabulku? Tak já jí zkusím najít a ten týden jí klidně budu vést za ní. A nevíš jak je na tom? Ta taky měla šanci 😉

lifinka
16. únor 2011

@puckal no právě, říkala, že o víkendu testne...ale kde je nevím, jj dělala tabulku ona...snad je ok...

lifinka
16. únor 2011

@puckal myslela jsem jakože už tu týden není, špatně jsem to napsala, ale klidně pokud chceš udělel tabulku...

lifinka
16. únor 2011

@veruska72 ,aidule, moc vám holky blahopřeji k // 🙂

puckal
16. únor 2011

@lifinka musím jí první najít.... jen doufám že je holka v pohodě, byla tu předtím skoro každý den....

sysinek
16. únor 2011

@aidule
jeeeeee...super...gratulujem 🙂

lifinka
16. únor 2011

@puckal no právě mám obavy, aby se jí něco nestalo,je to divné už týden tu nebyla to se jí nepodobá...

sysinek
16. únor 2011

@veruska72
tak to je pozitivna spravicka...aspon si nam dala nadej...pekne 🙂

lucka_0906
16. únor 2011

@puckal takze dorazila svina ☹ Ja uz som mala dnes spinenie, takze cakam kazdou hodinou.

@gabriellka jo, mam aj vypocet od Dr. Jonasa. Moj blizky kamos ho mal tiez - im sa zadarilo. Tak som to riskla. Aj ked to bude uz rok, co ho mam..Dr. Jonas vraj za 30 rokov praxe ma 99% uspesnost do 2 rokov...
Nic zle na tom nie je.. proste si urobis pekny vecer, ked ti on vyrata "plodny" den 🙂 Aj ked je mimo ovulky. Rozmyslas nad tym? Stalo to tusim 20 eur. Ked si zratam co vsetko som uz minula za vsetky veci suviasiace s tehu..tak je to zanedbatelna ciastka 🙂

sysinek
16. únor 2011

@lucka_0906 aj ja som si dala spravit vypocet od Dr. Jonasa...uz na tom fungujeme pol roka, uvidime dalej...inac poznam dost bab, ktorym pomohol.Dokonca im naplanoval presne pohlavie dietatka....

lucka_0906
16. únor 2011

@sysinek super 🙂 Snad nam vsetkym pomze.. Preco nie.. verit treba vsetkemu a hlavne ked to je bezbolestne 😉

jika10
16. únor 2011

Dobre rano holky, tak podle grafiku vypadam asi takhle http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , ale pocitove vypadam spise na mrchu, takze ji cekam do patku v plne parade 😒 . No nic mame dalsi kolo, i kdyz ted si dam od clostiku mesic pauzicku. Beru ho uz 3 mesice v kuse. Doktor chce, abych ho brala pekne celych 6 mesicu, ale o te pauze se nemusi dozvedet 😅

jika10
16. únor 2011

Taky si delam starosti od Natali. Bud nasla dve // a uziva si to, ale myslim, ze by nam to dala vedet a nebo se neco stalo, coz doufam ze ne. Musime doufat, ze jim jenom doma nefunguje internet a nedostane se za nama

puckal
16. únor 2011

@lifinka taky zjištuji. No musíme doufat že se brzo ukáže, třeba s pozitivní zprávou....nebo jí třeba nefunguje net apod.

lifinka
16. únor 2011

@puckal snad jen nefunguje net...psávaly jsme si i IP a maily a teď tohle...

lifinka
16. únor 2011

@jika10 ještě ji nemáš tak žádné závěry 😉 a test tě neláká?

puckal
16. únor 2011

@jika10 no ale grafík máš pořád pěkný 🙂 Mě teplota ale taky klesla až dnes, když jsem jí do hodky potom dostala, a vůbec jsem se na ni necítila. A nechceš ještě 1 kolo zkusi s clostíkem? Podívej na lifinku, ta dala ještě 4.kolo že půjde potom do CAR a zadailo se 🙂