Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
17. únor 2011

@kamillka100 kde mas fotku? 😕 aj mna to mrzi,ze nikto nepribudol,ja idem zajtra k dr.,dufam,ze sa mi stav nezhorsi,na utz,chce vidiet ci sa mi odlupla cela sliznica pri mrche a povie co dalej..

jania023
17. únor 2011

@nathali ja som dnes 10dc nejako si na nas zabudla a nezmenila si to 😀

jania023
17. únor 2011

@mamkahelca chod ku lekarovy alebo na pohotovost vecer tam im poved co a jako a oni nebudu ryskovat tvoje zdravie tak ti urobia test ale pytaj z krvy tam je to iste..

jania023
17. únor 2011

@zuzka1. ahoj kde si sa stratila ako sa drzis??bola si na folikulmetrii??

zujka2
17. únor 2011

Ahojte dievčatá, ako sa máte? ja som bola chorá, končí mi mrcha a tento cyklus bez clostylu. skúsim bylinky a začala som chodiť na jogu. Držím všetkým palce!! Potrebujem motiváciu, tak šup šup nová tehulka. Verím, že všetci ju vyzeráme aby sme sa pridali. 🙂 Teda, aspoň ja začínam akosi upadať na duchu ☹

zuzka1.
17. únor 2011

@jania023 ahoj moja,

nemam cas, v sobotu polovnicky ples, tak doladujeme co treba, folikulometriu mam v sobotu rano. dam veidet. picha ma lavy vajecnik, co by malo byt ok, kedze minuly cyklus bol folik pri pravom, krize ma bolia, blee.
prsia zatial nie, tie az pri dufiku.
ale mam hlien uz treti den, to asi z toho clostiku. hlavne nech ho je habadej cez ovolku. dam vediet v sobotu.

ty ako? mala?

zuzka1.
17. únor 2011

@kamillka100 pri dufiku je spinenie, krvacanie bezne.,

mamkahelca
17. únor 2011

@puckal Ahojky,ja jsem s dcerkou otehotnela 10den po MS,tak nevim,jestli by se to podarilo i ted,to by byla asi nahoda,kdyz uz rok nic:((
ted je to 21dni od prvniho dne MS a sex byl prave 10den od MS a 18den po MSmi to znovu zacalo a stale to trva 4den,tak nevim jestli je to MS je to slabsi a nebo zahnizdovani,ale nevim jak dlouho to zahnizdovani trva,ja slysela,ze treba se lehce spini jeden den,ale tohle uz trva 4dny.
Kdyz jsem pred rokem vysadila HA,tak jsem mela kazdy mesic spozdeni,nekdy jeden tyden,14dni a i 6tydnu,tak uz jsem si myslela,ze bude mimi a ono jen spozdeni,pak uz jsem to mela presne dva mesice po 35dnech a ted jsem zas mela 15dni spozdeni a pak po MS,jsem zacala chodit na ultrazvuk ohledne ovulky a trikrat nic,tak mi dal clostik a rikal,ze az to dostanu,ze je mam brat 5-9den,coz je zitra,ale co kdyz to je neco jineho a ne MS ikdyz tak divne brzy,mam strach abych si neublizila.Je mi i divne,ze by me tu ovilku nehlidal pri brani clostiku v navodu to pisou,ale asi ne kazdy doktor to dela.

veronicka33
17. únor 2011

Ahojte dievčatá ako sa máte?ste tu?ked som tu ja tak tu nikdy nikto nieje🙂

jitek
17. únor 2011

Ahojky, tak já se po delší době taky hlásím. Byla jsem tady na podzim. Tři měsíce jsem brala clostík a třetí měsíc jsem otěhotněla (i když podle folikulometrie tam prý nic nebylo, žádný velký vajo 🙂 ) Ale nedopadlo to, začátkem ledna jsem byla na revizi a teď po šesti týdnech jsem byla na vyvolávačce, protože jsem to přád od revize nedostala.
A teď řeším dilema, jestli se nějakou dobu na hormony vykašlat, jak mi doporučil můj dr. a nebo po MS znova začít clostíkovat. Recept mi napsal, mám se rozhodnout sama. Já bych to ráda nechala jen na přírodě, ale myslím si, že mám anovulační cykly a že by se všechno jen zbytečně protáhlo a stejně bych u těch hormonů skončila.
No fakt nevím...

zujka2
17. únor 2011

@jitek ahojček, aj ja sa rozhodujem, či sa na to nevykašlem na chvíľu. som skôr za pauzu a oddych organizmu.

jania023
17. únor 2011

@zuzka1. ja stale ten isty problem zatial sliznica nizka tak sa uvidi je to lepsie ako min cyklus tak sa uvidi..dufam ze to este dorastie 😉

kamillka100
17. únor 2011

@zuzka1. dakujem moja, ale ja nespinim, len mi dnes klesla teplota a som len 25DC, zlakla som sa ci nedostanem mrchu uz dnes, ale nic 😉 , raz som hore, raz dole, divny graf

kamillka100
17. únor 2011

@jania023 ahojte, mozem sa opytat o aku sliznicu ide??? mne ju dr. nikdy nekontroloval a tiez som dobrala teraz treti mesiac clostil, to sa zistuje ultrazvukom po ovulacii???som zvedava 😀

gabriellka
17. únor 2011

@jania023 a aká by mala byť hodnota sliznice? Ja som dnes 11DC, bola som na folikulometrii a mala som sliznicu tuším 8. a folikul tiež 8 čo sa mi zdá málo na 11 DC.

nathali
17. únor 2011

Tabulka 17.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....59DC...(PC27dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....52DC...(PC28dní)
kkamca...........31r....snž......5r......50DC...(PC31dní)
pici..................27r....snž.....25m.....41DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....38DC..(PC31dní)
jessika............27r....snž....3m........27DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž..................25DC..(PC30dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.......23DC....(PC28dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......22DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......22DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.....18DC...(PC 35 dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......18DC..(PC45dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m........17DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž.........14m...15DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........12DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....11DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................10DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....9DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......9DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........3DC..(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........2DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........1DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........1DC ..(PC 31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....9tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......8tt..........(snž..3r)

jania023
17. únor 2011

@kamillka100 ahoj tak sliznica ked chces byt tehu muisi byt vysoka aby sa babo malo kde uchytit a ked je nizka tak z toho nic a clostil ma vedlajsi ucinok a to je to ze ju velmi znizuje a zahustuje a ked je husta tak spermijky neprejdu do maternice lebo je to tam upchate hlienom..preto treba pit alchemilku a grep dzus to zvysuje sliznicu a ACC je nato aby ju zriedil..ked chodis na folikulmetriu tak ju musi kontrolovat lebo samotna ovu nestaci ak niesu dobre podmienky a tak ti lekar moze hned povedat ci je nejaka sanca na tehu..

jania023
17. únor 2011

@gabriellka kolko by mala byt to neviem oni vecsinou hovoria sliznica nizka alebo vysoka..ale skus pozriet na net urcite tam nieco bude ..a potom daj vediet 🙂

kamillka100
17. únor 2011

@jania023 dakujem velmi pekne, dobre vediet, ked pojdem najblizsie len tak na kontrolu tak sa ho to opytam, ale zaujimave je, ze mi nic take nespominal, no ale ked sa clostil neberie, tak sliznica by mala byt ok, ci nie???

gabriellka
17. únor 2011

@jania023 že vraj by mala byť aspoň 7-8 mm, ale neber to ako 100%-tnú info...

jania023
17. únor 2011

@kamillka100 nie ved prave ze to niektory cyklus narasie a niektory nie..ja som natom 50 na 50 ako kedy a to som zrava ziadne gyn problemy je to naozaj len na nahode a natom ci mas nieco na podporu rastu...vyskusaj tu alchemilku nic za to nedas..ale opytaj sa lekara ci je sliznica vysoka ci nizka..ku akemu lekarovy chodis??ja chodim ku sedliakovy ten je super..chod ku nemu a uvidis budes spokojna..

jania023
17. únor 2011

@gabriellka takze ked si mala kolko si pysala 8 tak je to ok nie??

kamillka100
17. únor 2011

@gabriellka ty si mala folikul 8mm???? na 11dc

kamillka100
17. únor 2011

@jania023 ale odkial si??? ja ziadneho sedliaka nepoznam, no urcite sa ho opytam, ten cajik sa kupuje v lekarni? ja uz clostil nebudem brat

jania023
17. únor 2011

@kamillka100 ja som z kosic on je v starej nemocnici..ten cajik sa kupuje bud v lakrni alebo v obchode z bylinkami

kamillka100
17. únor 2011

@jania023 aha, no ja som z BJ, planujem ist do ke za Hrezakom, neviem aky je, ale chcem ist tam na vstupne nejake vysetrenie, len musim byt cista, bez hormonov, no som zvedava co mi na to povie

jania023
17. únor 2011

@kamillka100 on je v starej nemocnici nie bola som u neho ale ja som chodila ku tomu druhemu co je v meste teraz si nespomeniem na meno..oni su dvaja ku tomu druhemu ani nechod ten si otvorit biznis z detmi

jania023
17. únor 2011

@kamillka100 ja som bola v gyncare na masarykovej...tamnieje dobre

aidule
17. únor 2011

@gabriellka Rádo se stalo 🙂 😉 ! Vím, že čím déle to člověk bezvýsledně zkouší, tím energie a naděje ubývá, ale jednou jsme se rozhodli bojovat, tak dokud je i třeba jen minimální šance, potud by se bojovat mělo. Co se má stát, se stane. A chtějí-li dítka k nám, určitě se k nám dříve či později dostanou. Mě můžete věřit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všem snažilkám opravdu ze srdce držím palečky!!!!! 😉 😉

aidule
17. únor 2011

@sysinek Děkuji za gratulaci a posílám večerní pozdrávek! 😉