Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
28. únor 2011

@gabriellka teraz ti poviem ze pravdaze darujem ale ked tam budu noazaj tak ma budu musiet zabit aby mi ich vzali 😀 😀 no len aby si nakoniec aj ty nemala nejake 3cata a mozes aj ty darovat...ze potom ti poviem ze daruj mi jedno ked aj ja som ti darovala 😀

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 😀 😀 😀

jania023
28. únor 2011

@gabriellka 😀

kamillka100
28. únor 2011

@gabriellka gabika nesmut, ze ti tento mesiac clostil nezabral, ako keby som citala svoj prispevok , mne prvy krat zabral, mala som jeden velky folikul, na druhy mesiac mi nezabral, tak som stým chcela skoncit, ze sa vykaslem na clostil, ale poradila mi jedna kamoska co robi v CAR, ze vajecniky sa zvyknu kazdy mesiac striedat a vraj na 3 mesiac mi moze clostil zabrat, tak som to skusila aj treti mesiac a mala som opat krasny velky folikul, tak nesmut a vyskusaj aj treti mesiac, mozno sa akurat podari, este som zabudla druhy mesiac cyklu mi povedal, ze nie je tam ziaden dominantny folikul a podal BT ovulacia prebehla neskor, ale nemam to potvrdene od dr. tak nemozem tvrdit na 100%

gabriellka
28. únor 2011

@kamillka100 dakujem za povzbudenie. dobre to padlo 😉 ty si teraz tuším bez clostíku, či? ideš aj napriek tomu na folikulometriu, alebo čo vlastne teraz? ozaj a ako si dopadla u toho endokrinologa?

kamillka100
28. únor 2011

@gabriellka ano , teraz som bez clostilu, na folikulometriu nechodim, tak uvidim, u endokrinologa mam zvyseny nejaky hormon, neviem ako sa vola, tak zajtra mam priniest 24h moc a idem aj na krv, tak uvidime niekedy stvrtok ake budem mat vysledky

jania023
28. únor 2011

@kamillka100 nieje to prolaktin nahodou?

kamillka100
28. únor 2011

@jania023 moja ozaj neviem, sestricka mi povedala, ze mam zvyseny jeden hormon, ze stava sa ze rano je zvyseny a poobede uz nie, tak preto chcu mi dat nejaku tabletku ako zareagujem na nu a po nej mi opäť zoberu krv, ale zajtra sa urcite opytam, na prolaktin sa nosi 24h moc?

akin
1. bře 2011

Ahoj kamillka100, mně dělali test na prolaktin jenom z krve. Žádná moč nebyla třeba. Jen vím, že mi sestřička říkala, že se "prolaktin" probouzí cca 2 hodiny po probuzení. Že nemám chodit na krev hned po probuzení. Šla jsem cca 2-3 hodiny po vstávání a test dopadl dobře 😉

chersi
1. bře 2011

Ahojky holky, hlásím dnes 1DC takže laparoskopie se bude konat, hurráá

jania023
1. bře 2011

ahoj moj grafik je celkom zaujimavy 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

jania023
1. bře 2011

@akin
@kamillka100 tak ja som mala ten prolaktiv velmi vysoky a to bol dovod preco som nemohla otehotniiet ...pokial mi ho znizili tak ubehlo aj par rokov...brala som parlodel a to bo teda riadny humus citila som sa ako schyzofrenik po mon boze chran ho dabudnut vziat 😠

nathali
1. bře 2011

Tabulka 1.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....53DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....50DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......34DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......34DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......30DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........24DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....23DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................22DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....21DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......21DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........15DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........14DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........13DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........13DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................12DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................10DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........9DC....(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......4DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m.........1DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r........//...........(snž.3m)

kamillka100
1. bře 2011

ahojte, no pytala som sa sestricky aky hormon mam zly, tak mi neochotne povedala, ze nejaky nadoblickovy a oblickovy hormon, tak dnes musim zobrat tabletku a zajtra rano do osmej rano na krv, vysledky budu az o tyzden

nathali
1. bře 2011

Dobre ranko
@jania023 a aspon ti lieky zabrali ked boli ?? inak graf vyzera celkom dobre
@kamillka100 tak snad ti tie lieky zaberu a to beres na ten hormon?

kamillka100
1. bře 2011

@nathali asi hej, to su len dva tabletky, musim ich zobrat naraz a zajtra do urciteho casu prist na krv, nemozem to prepast

kamillka100
1. bře 2011

@nathali prepac dve tabletky

jania023
1. bře 2011

@nathali neviem ci zabrali mam stale tie bolesti v podbrusku na lavej strane a este k tomu dnes aj vytok kremovy tak neviemci je to dore znamenie

zuzka1.
1. bře 2011

@jania023 aj ja mam kremovy vytok uz asi 4 -5dni! co to je?? 😕

jania023
1. bře 2011

@zuzka1. Ja tiez tak a ktomu pocit na mn ale ta pride az10.3 tak neviem..uz nejdes k lekarke??opytaj sa jej ci je to ok a daj vediet..co sa toho vytoku tyka tak ja ho mam vela stale mam dojem ze som si cvrkla do gati 😠 No fuj

zuzka1.
1. bře 2011

@jania023 no ja mam tiez pocit na mrchu, aj ten vytok. k dr uz nejdes, uz az na folikulometiru dalsi cyklus. ja mam mrchu cca o 10dni dostat.

kamillka100
1. bře 2011

@zuzka1. zuzka aj ja som mavala take vytoky od kedy som zacala brat clostil a duphaston, ked som bola po ovulacii, tak cca od 3DPO az do mrchy, citala som , ze to moze sposobovat clostil a duphaston, tak neviem, uvidim tento mesiac bez clostilu 😉

zuzka1.
1. bře 2011

@kamillka100 ja si myslim, ze to je z liekov, len jania myslim dufik nema. neviem.
nerieism, pre mna su rozhodujuce //, snad sa dockame coskoro.

loretana
1. bře 2011

ahojky holky.. máte zkušenost s tím, že po první cyklu s clostíkem Vám Dr. na další cyklus další balení nenapsal? Brala jsem Clostil tento cyklus poprvé a když jsem se ptala, co s dalším cyklem, říkal, že si myslí, že Clostík nemusí být nutně a ani mi ho nenapsal... já mám jen strach, abych ten další cyklus nepromrhala, navíc mám cykly dlouhé cca 50 dní...:( Jen jsem chtěla vědět, jestli je běžné, že se clostík nebere v kuse ale třeba s pauzami mezi cykly...

gabriellka
1. bře 2011

@loretana nepočula som o tom ešte. ja som včera bola u doktora ale nie u svojho, ale u iného na folikulometrii, tak som to využila, lebo chcem poznať aj viac názorov. A ten mi povedal že clostyl sa môže brať aj rok bez prestávky a keď po roku nezaberie, tak potom do CAR (prefuky vaječníkov, laparoskopia...) ale nikde som nepočula že po prvom mesiaci by ho hneď vysadil. Väčšinou až po troch cykloch dávajú pauzu. Nechápem na čo ti ho potom predpisoval. Veď po prvom cykle ešte ani nemôže vedieť či ti zabral, alebo čo... 😖 zvláštne

kamillka100
1. bře 2011

@zuzka1. no dufajme ze ano, velmi by som si to priala, hoci by som mala rodit 24.12 😀

kamillka100
1. bře 2011

@loretana presne tak ako ti napisala gabika, nechapem tomu 😒 , kazdy lekar ma iny nazor, joj 😠 , ale urcite sa neberie len jeden mesiac, je to 3 mesacna liecba a potom sa robi pauza, aspon moj mi tak vysvetlil, ale patri do tej skupine d...... 😠 , ale mozno tvoj videl, ze k ovulacii dochadza, tak je zbytocne do teba pchat, je to hormonalna liecba

jania023
1. bře 2011

@zuzka1.
@kamillka100 Ja mam ten vytok ale dufik nemam..cakam mrchu za 9 dni tak je to divne.. Lebo take mavam Den dva pred mn..

loretana
1. bře 2011

@kamillka100
@gabriellka ach jo ach jo, já si to myslela... když mi řekl, kdy to máme zkoušet a od kdy brát utrogestan, zeptala jsem se, co dál a řekl, že si udělám 18. den po snažení test a uvidíme... a když nic, tak se zase objednám na 11 den na folikulometriii... a já mu říkám - a tedy clostilbegyt už brát nebudu? a on tak zakroutil halovu a řekl, že myslí, že to není potřeba... tak jsme z toho jelen a sama navím... byl to totiž záskot za mou lékařku, ale je také hrozně schopný, chválený, tak snad ví, co dělá... jen by mě pak mrzeklo, že vlastně promrhám jeden cyklus a při mých dlouhých cyklech okolo 50 dní, to je skoro jako kdybych přišlsa o 2 měsíce:(

jika10
1. bře 2011

Dobry vecer, holky. Cely den jsem se nedostala k internetu, behala jsem po nemocnicich. Jinak, muj grafik vypada taky dost zvlastne, tak premyslim, zda ovulka bude. Grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757

Jo a jinak, kdyz jste meli pauzu od clostiku, dala se ovulka nejak poznat??? Pri clostiku me bolelo brisko, ale ted zatim nic necitim, tak nevim, co se deje