Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

luckamb
18. dub 2012

@dadanr ty jo, tak že by dvojčátka?? No Tak to jsem zvědavá jak dopandeš :D Držím palce

kacule1978
18. dub 2012

@isabellaa mně tekly slzy hned ráno, když jsem si změřila BT a viděla špinění. A to se snažíme 14 dní 😀

milacik3
18. dub 2012

@lenkahh no ja som bola na 10Dc a mala som 1,4 cm...a to podla mna povedal vela ze ma byt 2,7 cm...mne povedal tak 2,4-2,5 cm ze praskne..

milacik3
18. dub 2012

@kacule1978 a ty si dnes kolkaty DC ? a beries po clostile este nejake lieky?

kacule1978
18. dub 2012

@milacik3 napsali mi utrogestan.....ale brala jsem ho den a pak měla dle testu ovulku......takže jsem ho vysadila a kašlu na to........dnes mám 3 - 4 dny po ovulaci 😒

lenkahh
18. dub 2012

@majushkab ja som zatiaľ prvý cyklus s clostilom, zrejme preto to ide pomalšie. ale schválne som sa ho pýtala a vravel 27 mm a bola som taka prekvapená, že som sa ho ani nič viac neopýtala 😀 ale v piatok idem zas a isto mu niečo poviem. ved už len kvôly práci tam nemôžem toľko chodiť 😉

isabellaa
18. dub 2012

@kacule1978 a preco si ho vysadila, nemala si ho brat aspon par dni?? Ja mam duphaston a budem ho brat 10dni, podporuje cinnost zlteho telieska, pride mrcha a ak ovula prebehne tak po duphastone lepsie udrzanie mimca

lenkahh
18. dub 2012

@milacik3 tiež mi to bolo divné, lebo stále Vás tu čítam, ale do takej veľkosti zrejme nikto nečakal 😀 dúfam, že mi neprešvihne ovulu 😉

kacule1978
18. dub 2012

@isabellaa nechtěla jsem aby mi zastavil ovu.....měla jsem ho brát od 17 dne, ale ovu jsem měla 19 / mudr předpokládala že OVU bude dříve /

isabellaa
18. dub 2012

no to ano, ale preco si si to neposunula a neberies ho teraz? po ovulke napr. od 20, ktory si dc?22,23?
mrcha ti pride bez utrogestanu?, i ked samozrejme by nemusela 😀

milacik3
18. dub 2012

@kacule1978 takze teraz neberies ziadne lieky ? keby si bola tehu tak...utogestan je na podporu tehu...ty nemas problemy s MS vsak? ja musim po ovulke brat lieky aby som dostala MS... 😒

kacule1978
18. dub 2012

@milacik3 já ji mám nepravidelnou, ale minulý měsíc jsem ji dostala asi za 28 dni........asi diky kontryhelovemu caji, ktery jsem zacala pit......a ted jak rikam, nechtela jsem zastavit ovu / navic mi to nepredepsala moje doktorka, moje ma zlomenou ruku a mela dost podivny zastup, nechtela me ani zkontrolovat....a na dalsi kontrolu me taky neposlala, pry to neni nutne???????? ☹ / priste jdu jinam

milacik3
18. dub 2012

@isabellaa to iste aj ja tak mam 🙂 10 dni dufaston
@lenkahh no aj ja prvykrat mam clostil a som sa ho pytala ako bude vediet ze praskne...povedal ze budem mat pichanie -bolesti alebo trocha krvi... No myslela som ze to nebudem vediet a poviem ti vedela som riadne ma to bolelo.... takze mi sme nepresvihli snazili sme sa 😀

milacik3
18. dub 2012

@kacule1978 aha a tv.doktorka bude dlho marodovat? 😒 ja tiez som rozmyslala ze kedy dat lieky...ale zajtra si ich az dam...vsak to je jedno o jeden den neskor...

bambul7
18. dub 2012

@lenkahh klud. folik praska okolo 2-2,2 niekedy aj vacsej velkosti... na 16. dc mas slusnu velkost podla mna, ja som mala min. cyklus na 17.DC 1,8 cm..
@kacule1978 nie vzdy. niekedy je takzvane oneskorene stupanie teplot aj dva-tri dni po ovulke. na tie mikroskopy som citala vselijake recenzie, ale skor je vraj dost nepresny, takze berme do uvahy ovu test a ten ti ukaze aj dva dni dopredu ovulku... dokonca som sa stretla aj s tym, ze mali pozitivny ovu test, potom negativne a o tyzden na to opat pozitivne a ovulovali, takze tazko povedat... cakaj. nic ine ti nezostava. hlavne sa nestresuj, prosim ...

lenkahh
18. dub 2012

@milacik3 ja chodím zatiaľ každý druhý den na sono a máme sa snažiť až ked on povie 😒 neviem prečo to tak chce, lebo väčšinou sa nesmú snažiť tí, čo majú zlý spermiogram. my sme zatiaľ na žiadnom neboli. zrejme chce, aby boli borci čo najsilnejši 😀 😀 😀

isabellaa
18. dub 2012

@milacik3 a mala si to potvrdene aj sonom, ze praskol, lebo ja som tiez citila pichanie, ale bol este maly 1,5-1,7cm a tiez som 1cyklus s clostilom a lekar povedal, ze od dalsieho cyklu po 2tabletky, ze cakal lepsiu odozvu- ze viac narastie a ze tento cyklus asi ovula ani nebude, i ked mozno by este mohla byt na nejaky 18dc

lenkahh
18. dub 2012

@bambul7 ja som dnes 12 DC a 16 mm má folik. a ked mi robil sono tak kukal a vravel, že sa to začína pomaličky rozbiehať. už som mala strach čo znamená pomaly, lebo pred dvoma dnami vravel, že nič nevidí. ale ked povedal,že ma 16 mm tak som sa ukludnila 😀 ja mám super doktora, nič mi nezostáva len mu veriť. ale s tou veľkosťou na prasknutie ho este v piatok pootravujem 😀 😀

milacik3
18. dub 2012

@lenkahh 😀 mozno ano...nam nic nezakazal a tak kazdy den sa snazime...lebo som nevedela kedy bude..tak aby sme nepresvihli...to ja by som nemohla tak casto asi by ma vyhodili z prace 😀. ani mi sme neboli na spermiog. sa uvidi ci to teraz vyslo alebo nie ale aj tak som velmi rada ze lieky zabrali a ovulku som mala 😉

milacik3
18. dub 2012

@isabellaa no nestras 🙂 nemam to potvrdene len to boli tak bolesti neviem to opisat ako tahanie, pichanie...cely den a vecer to prestalo...vcera som bola 16 DC.

lenkahh
18. dub 2012

@milacik3 držím palce, aby si si našla // 😉 ja robím na 2 smeny. tento týžden mám poobede, takže v pohode. ale už minulý týžden som chýbala a v pondelok tiež isto budem, lebo doky ma určite bude chcieť vidieť. teraz mám trošku výhodu, lebo mi začalo skúškove ( som ext.student) a na skúšky ma stále púšťajú 😀 😀 horšie to bude, ked mi fakt bude treba ist na skúšku 😀 😀 😀

kacule1978
18. dub 2012

@lenkahh takové doktory Vám závidím ☹

lenkahh
18. dub 2012

@kacule1978 on je fakt super. každú ženu má tak pod dohľadom a naplánuje jej sexík (aspon čo som počula) a nejedna pri nom otehotnela 😀

milacik3
18. dub 2012

@lenkahh 😀 aj ja som ext.student a tento rok mam statnice ☹ a dakujem snad sa podari...aj ja drzim palceky nech mas aj ty stastie. To mas dobre ze ked si na zmeny ti to tak vychadza.... 🙂

bambul7
18. dub 2012

ahojte, babulky. takze moj folik narastol z pondelkovych 1,77 cm iba na 1,9. Co je nic moc. Ale dr. hovoril, ze vyckame, ci praskne. V piatok mam dalsi ultrazvuk 😔

milacik3
18. dub 2012

@bambul7 hm tak ale to nie je az tak malo...za par dni budes mat viacej neboj 😉

bambul7
18. dub 2012

@milacik3 je to malo.. za dva dni mi narastol sotva milimeter... doki z toho bol nestastny. Min. mesiac som sice ovulku mala neskor, ale folik rastol krasne... uvidim v piatok, co povie.. a inak, este raz som sa pytala, ci staci milovat sa kazdy druhy den a povedal mi na to, ze pravdepodobnost je vyssia, ak sa posnazime kazdy den. Ze spermie setrit netreba (ale ako som pisala davnejsie, tak my mame dobry spermiogram ) Vraj trikrat denne to je zbytocne, ale tak raz za 24 hodin vhodne.

dadenka111
18. dub 2012

@bambul7 ty si tak isto 18DC. aj ja cakam na ovulku. nejak sa jej stale nechce http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka na meranie uz nechodim. bola som naposledy 13DC a potom ma zrusili, ze nic sa tam nedeje. 😒

milacik3
18. dub 2012

@bambul7 ano to aj ja si myslim...mi tiez tak kazdy den vecer 1x...podla mna to nie je na skodu 😉 😀 tak dufam ze sa rozhime leniva je 😠

bambul7
18. dub 2012

@dadenka111 naraz sme, pozeram... bola si objednana na IUI? Zvazujem tuto moznost, ak sa nezadari tento cyklus ... ale tak.. nadej umiera posledna. Uz si ani nepamatam, preco mi vlastne ten pregnyl nemoze pichnut.. musim do toho este raz zabrdnut v piatok, ak by som nemala ovulu dovtedy... 😒
@milacik3 na skodu to nie je, lenze ja pri tych bolestiach nemam absolutne naladu, navyse my dvaja casovo sa zladit, to je dost narocne... ach.. uz nech je pondelok, nech som po ovu a chcem //