Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vanilka31
18. říj 2011

@lienkalienocka hm hm no po dvou neúspěších.. hlavně musím myslet pozitivně 🙂

mijadave
18. říj 2011

@vanilka31 nic ine neostava... 😉 to iste som si hovorila, ked som o babo prisla 3x, aj ked to bolo tazke 😉 depky este nikdy nikomu nepomohli a to ze to 2x nevyslo - ved do tretice vsetko dobre, nie? 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@vanilka31 presne tak, aj ked bolo nejake sklamanie, treba zdvihnut hlavu. asi by to nebol zivot keby sme vzdy dostali, co by sme si zaumienili 😉
@mijadave 🙂

vanilka31
18. říj 2011

@mijadave Jj třeba jo, nějaké možnosti ještě jsou, tak naději mám. Máš pravdu, že depky nepomůžou. Já mám za sebou taky jeden potrat.

vanilka31
18. říj 2011

@lienkalienocka Máš pravdu, kdyby nám všechno padalo samo do klína, byla by to nuda 🙂

mijadave
18. říj 2011

@vanilka31 to ma mrzi... iste to bolo pre Teba tazke... ja som o babo prisla 2x, nez som mala syna a potom este raz a pri dcere som tiez krvacala, no nastastie sa to podarilo zastavit... 😉

vanilka31
18. říj 2011

@mijadave To jsi si už hodně zkusila, ale naštěstí máš dvě zdravé děti.

mijadave
18. říj 2011

@vanilka31 to hej, no aj tak by som este chcela babo... 😉 ale ak sa nebude dat, mas pravdu, mam krasne zdrave deti 😉

lenka7791
18. říj 2011

@mijadave ahoj, prosím o opravu v tab. na 6 DC. Ďakujem krásne.

mijadave
18. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............34...........39..............13...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca...............23.........1,5r.............33...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............30............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............29............29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............23............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............22............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............18............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............17............29.............2............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988.........23..........17m............17............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............16............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........15............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............11............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................9............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............6............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Aduskatt.................35..........6r..................2...........33............................Clost., calibrum
Veji.........................25..........7m.................1...........28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+3..................15+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+0.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+6............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

mijadave
18. říj 2011

@lenka7791 opravene 😉

mijadave
19. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............35...........39..............14...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca...............23.........1,5r.............34...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............31............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............30............29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............24............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............23............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............19............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............18............29.............3............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988.........23..........17m............18............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............17............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........16............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............12............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m..............10............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............7............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Aduskatt.................35..........6r..................3...........33............................Clost., calibrum
Veji.........................25..........7m.................2...........28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+4..................15+2..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+1.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+0............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

jeny
19. říj 2011

ja som tiez planovala 3 deti a horko tazko sa nam podarilo jedno, ja som jedinacik viem ake je to tazke preto som nechcela dopustit aby moja dcera zostala sama aj v jej skolke ma uz kazdy surodenca ☹

mijadave
19. říj 2011

@jeny ja viem, ono, niekedy je to tazke dopracovat sa vobec k jednemu... ja mam tiez tazku cestu za sebou k 2 detom... 😒 ale nevzdame sa nie? 😉

jeny
19. říj 2011

@mijadave no jasne ze nie 🙂 raz to predsa musi prist....

mijadave
19. říj 2011

@jeny no ved jasne, ze ideme dalej 😉

aidule
19. říj 2011

@jeny Omlouvám se za vstup do vašeho diskutování, ale ráda bych jen podpořila fakt, aby to člověk nevzdával. Sama jsem poprvé otěhotněla naprosto bez problémů, ale u druhého mimi se už nedařilo a nedařilo. Nakonec došlo i na IVF, ale ani to nevyšlo. Tak jsme pak, po domluvě s lékařkou, zkusili minimálku s clostilem, ale moc jsem tomu nevěřila, nebo jsem se spíš bála doufat. V té době jsem raději začla přemýšlet nad změnou pracovní a pomalu se smiřovala s tím, že dcerka bude jedináček. No a pak jsem jeden měsíc (týden před minulýma Vánocema 🙂) našla na testíku // 😀 😀 😀. Dnes mám vedle sebe 2 měsíční Natálku (mimochodem krásné jméno pro holčičku, však? 😉) a jsem moc ráda, že to tak vyšlo. Mezi holčičkama je sice rozdíl 6 let, ale ta starší se chová k malé nádherně a navíc dokáže už i málo vypomáhat (hlídání, vození kočárku, přidržet flašku apod.). Opravdu by to člověk neměl vzdávat, i když každý nezdařený pokus vyčerpává fyzicky, psychicky i finančně. Ale má-li to vyjít, tak to vyjde a vytoužené mimi si cestu k vám domů určo najde 🙂 😉! Budu moc držet palečky.

janielik87
19. říj 2011

Ahoj baby 🙂 Tak ja som bola na vikend u nasich 🙂 bolo super a v nedelu sme brali k nam moju mamu na 2 dni. Dnes rano odisla. Boli sme v kine, galerii, opere, poprechadzali sme sa ostosest 🙂 Ani ma nestihla nicim vytocit. Tesim sa. Fakt pekne dni za mnou.
Podbrusko ma nejako omina ako pred mrchou, vcera som si na toaletaku nasla take hnede ako ked sa rozbieha..odvtedy uz nic. Som ale len 24DC a beriem duphaston do 26DC...tak neviem, co si mam o tom mysliet. Ved po duphastone by mala dojst az 4dni po dobrati...nie?

mijadave
19. říj 2011

@janielik87 ahoj, no v podstate to spinenie moze mat suvis aj s uhniezdovanim... 😉

janielik87
19. říj 2011

@mijadave 🙂 to by bolo krasne, ale ovulu som pravdepodobne mala niekedy okolo 14-16DC, tak nie je to neskoro teraz? :D a bradavky ma zacali dost pobolievat vcera. Predtym som ich necitila, teraz ma nejako palia ci co...

jeny
19. říj 2011

@aidule dakujeme za povzbudenie, tesim sa ze si sa dockala malej Natalky a starsia dcerka sestricky. Ja som vzdy chcela vekovy rozdiel 2-3 roky maximalne no zial clovek mieni........ale uz mi je to jedno, nech je rozdiel aj vacsi len nech neostane sama mimochodom tiez mam Natalku 🙂 Ak to ma prist tak to pride len keby to clovek mohol nejako dopredu vediet ze kedy asi 😀

jeny
19. říj 2011

@janielik87 aj mna napadlo jedine uhniezdovanie, tiez beriem duphaston ale takuto skusenost som este nemala

mijadave
19. říj 2011

@janielik87 tazko povedat 😉 uvidis neskor 😉 ja s takym skusenost nemam 🙂

janielik87
19. říj 2011

@jeny
@mijadave no ja mam cely cas pocit, ze uz uz mi dojde menstruacia, ale nemala by este. No uvidime, co to 🙂 Kiez by ste mali pravdu. 🙂 To by som sa tesila.

mijadave
19. říj 2011

@janielik87 to by sme sa tesili s Tebou, neboj 😉

sambuca
19. říj 2011

Ahoj ženy 😉 dlouho jsem se tu neukázala, máme šíleně moc práce na baráku a navíc včera jsme si přivezli další miminko (pejska), už mám doma 2 bordeauxské dogy, tak je toho dost. Novým těhulkám gratuluji 😀 a ptám se tedy, jak se všichni máte?

mijadave
19. říj 2011

@sambuca ahoooooj, to je fakt, ze si tu dlho nebola 😉 takze mas uz dvoch psikov, super 😉 ja za seba mozem povedat, ze ani nic nove, stale sa snazime, zatial bez vysledku ☹ ale inak pohoda 😉 a Ty?

sambuca
19. říj 2011

@mijadave já to tenhle měsíc neřešila vůbec, už mě to štvalo, neustálé sledování sama sebe... tak mám štěnátko a k tomu toho staršího 60 kg raubíře. No nicméně mám opožděnou MS, měla přijít nejdýl včera. Beru utrogestan, vysadila jsem ho ve čtvrtek a pořád nic, jen šílené bolesti v podbřišku, v noci mě to až vzbudilo.. leťela jsem pro vložku, ale zbytečně... tak já nevim. Asi si dnes koupim test..

mijadave
19. říj 2011

@sambuca ja som vypla min. cyklus, no tento som zas zacala so sojou... uz ked ju mam doma, tak ju doberiem... merat som zas zacala, hlavne preto, lebo podla nej vzdy viem, kedy pride ms... 😉 tak drzim pasticky, nech su tam // 😀

sambuca
19. říj 2011

@mijadave děkuji 😉 a můžu se zeptat? Jak podle BT poznáš kdy MS přijde? Já měla ráno 37,2 a před MS má nějak klesat, ne? Moc se v tom nevyznám. Díky 😀