Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
13. dub 2011

@puckal 11 mi ukázal test takže si myslím že ovu naběhla 12

puckal
13. dub 2011

@kacnov ale pokud jsi měla ovu podle testů tak ti ji neblokl, kdyby jo tak máš testy negat. Já to zkusila tento měsíc, né zda mi ji blokuje ale jestli teploty nevystřelí jen kvůli práškům a i tak ovu byla. Ale já normálně beru od 14. a ovu byla 16.

nathali
13. dub 2011

Tabulka 12.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......56DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m.......40DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........36DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........35DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................33DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......28DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................28DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....27DC...(PC30dní)
nathali............23r....snž........23m........24DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................24DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........23DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m.......22DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........20DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.......13DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m.........12DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.................10DC...(PC43dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......,,,,,,4DC...(PC30dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r.............4DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......16tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........8tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......5tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........5tt..........(snž.11m)

nathali
13. dub 2011

ahoj holky 🙂
ja som konecne doma s prace dnes jak prsalo tak to nestalo za nic a len som pocitala minuty do konca 😀
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
tak som zvedava ze ake budu teploty dalsie dni

@puckal jeeej ty mas stale kraasny grafik ja myslim ze BT zajtra stupne 🙂 no moc ti drziim palceky 🙂

@eerikaa3 aj u teba to vypada kraasne no som napeta testni 🙂 drzim palceky aby sa ukazali //

majka moooooooooooooooooc Gratulujeeeeem 🙂 to je paraada ze mame dalsiu tehulku 🙂
ak chces dam ta do tabulky medzi tehulky 😉 a bacilky chytam chytam snad pomozu 🙂

eerikaa3
13. dub 2011

@nathali noooo ved ty mas pekne teploty,len tak dalej 😉 ,testnut sa bojim,pockam do zajtra,podla rannej teploty.No ,ale toto som si povedala aj vcera a ...

puckal
13. dub 2011

@nathali ahojky ty se máš že jsi už doma, já tu trčím do půl 6..... ale grafík máš také hezký a koukám že ti to už odpočítává, do kdy budeš čekat? No uvidím zítra ráno, doufám že stoupne, když ne tak je jasné že přijde MS..... ale je pravda že duben začal neočekávaně dobře, tolik těhulek, jen at tam ještě zbyde místo na nás tento měsíc, co?? 😅

puckal
13. dub 2011

@eerikaa3 jsem na tebe zvědavá, zítra juknu 😉

zuzana36
13. dub 2011

ahojte, zienky mala ste niektora po ovulacii husty biely vytok? ja som po ovu 4 den, ale vytok som po ovu veru nemala, alebo aspon nie tak silno ako teraz. je to o.k.?

nathali
13. dub 2011

@eerikaa3 tak to som na teba zvedvaaa 🙂 no snad teplota stupne a budu tam // 🙂 moc ti drzim palceky 🙂
@puckal sama pozeram ze jak sa to skvelo tento mesiac rozbehlo 🙂 to je super 🙂
myslim ze miesta je tam stale dost len aby // boli 😉 no ja testovat budem asi az ked bude 30dc ale bo az 35dc uvidim podla teplou

kamillka100
13. dub 2011

@nathali ahoj, akurat som sa ta isla opytat, ze kedy ides testovat, normalne som z toho nervozna, vela bab je v ocakavani, dufam ze kazda jedno ostane v tehu a ja s vami 😀 , boze keby sa to uz konecne podarilo, bola by som stastna a tesili by sme sa vsetky 😵 😵 😵 , stretli by sme sa v inej teme 🙂 napr. "konecne tehulky" 😀

lienkapp
13. dub 2011

@jika10 Ahoj, prave som sa vratila od Dr. Vyzera to tak ze ovulka vobec nebola. Zvysil mi davku na 3 tbl. denne. Ake ovu testy použivaš? ja by som chcela nejake väčšie balenie. Len neviem či to nebude drahe. Nevie s v akycg cenách sa pohybuju?

kamillka100
13. dub 2011

@lienkapp ahoj, ked chces ovulacne testy, tak ti mozem poradit , chod do temy stastna 13 grafy a tam najdes Lauriku a ona ich predava, cenu neviem, skus jej napisat IP, predava aj tehotenske testy, ze ked si budes objednavat, tak mozes aj tie, ktory den si??? ze ti dr. povedal, ze ovulka nebola, nebola si na folikulometrii skor???

daisyna
13. dub 2011

@majka_3 gratulace veliká 🙂! Mně také zabral hned na první pokus 😉

majka_3
13. dub 2011

@daisyna a ked zabral na prvy pokus je vsetko ok? ja mam s toho obavi ze sa nedarilo 2 roky a zraz je to tu 🙂 takk sabojim moc aj tesit 🙂 kedy si bola prvy krat na sone?

kamillka100
13. dub 2011

@kamillka100 prepac, uz viem ktory DC si, videla som ta v tabulke 😉

eerikaa3
13. dub 2011

@puckal no to aj ja,ale aj na teba 🙂

eerikaa3
13. dub 2011

@nathali diiik,dufajme a stretneme sa na spodku tabulky 😉

lifinka
13. dub 2011

@eerikaa3 graf pěkný ten pokles a stoupání je také ok!už by jsi mohla testnout, co?

eerikaa3
13. dub 2011

@lifinka ahoj, ako som pisala mam strach,ale rano podla teploty skusim .Ako je tebe?

lienkapp
13. dub 2011

@kamillka100 dakujem za radu. Ja nechodim na folikulometriu zatial len beriem clostil a 21.den mam vzdy odber krvi a on podla toho vie čo a ako. Som 35 den

nathali
13. dub 2011

@kamillka100 ja chcem este s testovanim pockat predsa mam silne testy a naco pozerat na duchov ked tak nech su tam uz riadne // 😀 ale mam strach ze to zas nevide ale co narobim musim pockat

@lienkapp ja som si ovu testy objednavala z MK.sk a cenovo su okolo0,50-0,60centov za jeden takze je to dobra cena v lekarni mas aj drahsie ale naco ked vyslodek ukazu rovnaky

@lifinka ahoooj 🙂 ako ti je?? co maly jak sa ma??

lienkapp
13. dub 2011

@nathali dakujem za tip 😉

kamillka100
13. dub 2011

@nathali normalne ta obdivujem, ja by som nevydrzala, ja planujem v piatok , pred navstevou do CAR,i ked viem, ze to bude asi zbytocne, ale to by nebol mesiac bez testovania, budem 10DPO, bud sa mi ukaze ciarka alebo budem v nedelu cakat mrchu, uvidime, budem vediet nacom som

lienkapp
13. dub 2011

@nathali mozem sa ta este opytat že kde si ich nasla, lebo hladam hladam a nevidim... 😅

lifinka
13. dub 2011

@eerikaa3 beru stodal na kašel....tak snad se ho už brzy zbavím....tak držím pěstičky

lifinka
13. dub 2011

@nathali máme tu mamku, tak mi vyžehlila 😕 a já vařila houbový guláš.Jinak beru ten stodal na kašel, kopanečky už jsem víc necítila, tak snad je ok.

nathali
13. dub 2011

@kamillka100 ja som citala v jednej diskusii ze niektorym babam sa tak skoro // neukazu a tehu byt mozu a jedna pisala ze na 16dpo nic a dalsi den na nu vykukli // tak naco sa budem ponahlat ked by som bola sklamana ja si radsej pockam ci ms pride a ked nie tak testnem 🙂

@lienkapp chod na Bazar= Pre rodicov- Ine pre mamicky a tehotne= a tam by mali mat baby ovu alebo aj tehu testy musis pohladat

@lifinka tak mamka aspon pomohla 🙂a Stodal pomaha?? nebooj malinka sa este rozkope uvidis ze je to baba nic sa jej nechce ani kopat 😀

daisyna
13. dub 2011

@majka_3 no tak to tě zklamu, byla jsem u lékaře, ale na utz ještě ne, půjdu až na ten integrovaný test (dělá se od 10. do konce 13. týdne), takže jen tiše doufám, že je vše ok..ale bojím se, to ano..

jika10
13. dub 2011

@lienkapp ja si to objednavam z www.ovulacnitesty.cz a jsem velmi spokojena. ted cekam jak dopadneme a budu objednavat taky

majka_3
13. dub 2011

@daisyna ja som bola na sone v pondelok len to bolo este moc skoro ze vraj to som bola v 4 tyzdni a v 4dni. tak o 2 tyzdne znovu...snad to tam bude 🙂
a to je ake sono co si ty pisala? 😅
inak drzim palce 😉 neboj vsetko bude ok 🙂