Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

daisyna
19. dub 2011

@jika10 jasně že řeknu...je to ještě daleko, pak se připomenu a dám vám ji sem, jenom se modlím, ať je všechno vpořádku..
No a já musím konečně odlepit zadek ze židle a jít udělat polévku. Jinak nám zůstala od včera rajská omajda a sekaná, takže druhé řešit nemusím 🙂. Je to šílené pořád vymýšlet co vařit.
A jak se naobědváme, tak vyrazíme směr dětské hřiště, tam se malé líbí a já tam zabiji časík klidně i na tři hoďky 🙂.
Snad ti to v práci uteče, musí to být deprimující, když tam tak hezky svítí sluníčko a vůbec je krásně..
Tak přeji krásný den a mizím, třeba se tu ukážu odpo nebo večer až bude malá spinkat..
Zatím ahojky!

kamillka100
19. dub 2011

@nathali ahoj moja, tak mi mozes dat , ze som 1DC, ale neviem ci by nebolo dobre aby si ma vymazala, clostil teraz neberiem a mam toho akurat tak dost,

koncim zo vsetkym, sem tam na vas mrknem,ale musim sa s tym nejako zmierit a je to tazke, som na to psychicky velmi zle, ta velka noc bude najhorsia v mojom zivote, dufam ze ked sa ozveme na druhy tyzden hrivnakovi, ze nas hned objedna, zase nebudeme takto cakat ☹ ☹ ☹ , tak na chvilocku vas opustam , majte sa pekne a drzim vsetkym palceky

lifinka
19. dub 2011

ahojky, tak holky puckal, jika10., kamillka100, co to čtu, mě snad už porazí!!!!!

Jinak noc děsná, mm mám opět v přírodě hraje si na vojáka a tak jsem na Iva sama, v noci měl horečky, kašel neustále a hlavně strašně blouznil, nemohla jsem ho z toho vzbudit, chudáček můj, tak mám o nudu a odpočinek postaráno a venku zrovinka krásně...tak do po je doma se mnou snad se vykurýruje, ale úspěch byl 14dní školka v kuse!!!

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka ahoj,no mas to vesele-nezavidim ti.Neskusala si mu echinaceove kvapky?Je to super na imunitu.

puckal
19. dub 2011

@lifinka no co naděláme 🙄 My k tobě chcme eale nemůžeme se k tobě nějak dostat.......
Malý má asi narušenou imunitu nebo co???

puckal
19. dub 2011

A ted obecná otázka, ale musím trošku podrobně 😅 včera jsem to dopoledne dostala ale do večere tam byla vel. 2x1cm červená.....a dnes ještě nic......vždy jsem rchu měla silnou 5 dní, ale od té doby co beru progesteron tak první 2dny silná 3dny špinění, potom 2dny silná 1 den špinění a ted toto....si myslím že mi asi moc nedorůstá sliznice, co myslíte 😅

puckal
19. dub 2011

@kamillka100 neztrácej naději, jsi v CARu a tam snad každému pomůžou, jen jim dej čas 🙂 A v tabulce zůstan aspon budeme vědět na čem jsi 😉 Já ted už také neberu clostík a uvidím co mi dr.29.4. navrhne 😅

lifinka
19. dub 2011

@puckal no právě, že podle krve je naprosto v pořádku, byli jsme na odběrech na imunologii před 14dny a brali mu vše...a vyšel zdráv, je to asi, že ji nemá dotvořenou a není proti bacilům hold imunní, někdo ve školce na něj prskne a on do večera je K.O.
moc mě to mrzí, ten graf byl vážně snad nejlepší, jaký si měla!já tomu prostě nerozumím....
@eerikaa3 nezkoušela, ale prý ještě je z hlívy ústřičné něco na imunitu, jinak má čaje, ale to je asi slabé.

puckal
19. dub 2011

@lifinka aha tak je asi náchylný....dáváš mi vitamínky???? Jo a psala jsem že MS byla jen málo a dnes zase ještě není 😲 Nevím co si mám o tom myslet....... 😒

lienkapp
19. dub 2011

no tak dnes som testla a nič. Asi zajtra zabehnem za Dr. už som 41 DC dnes ja fakt neviem. Normálne ma štve že mam taky dlhy cyklus, lebo len čakam a čakam a už by som mohla isť na ďalší cyklus.

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka Mozno to casom prejde,jeho telicko si zvykne na rozne infekcie a zacne samo bojovat. prajem mu skore uzdravenie.Ty sa mas?

lifinka
19. dub 2011

@puckal má ty marťánky a čaje na imunitu, no hold to musíme zvládnout.A teda to máš zvláštní, no možná bych i tgen test udělala, ty jsi ještě netestila, že?

lifinka
19. dub 2011

@eerikaa3 kdybych prospala celou noc, bylo by dobře 😀 ale to k tomu patří...jsem nervózní z kontroly je to ještě za 14dnů už mi z toho hrabe...mm je na týden na cvičení je voják, je stále v čudu...jinak mi dnes je dobře myslím tím od žaludku, vařím hříbkovou polévku dostala jsem na ní c´huť a ivovi ty hříbky vyberu ať nemá těžký žaludek, když je nemocný 😔

jika10
19. dub 2011

@lifinka Ja bych k tobe do tabulky taky chtela, ale vstup pouze se // na TT a to jaksi nevim jak zaridit. Asi kupuju spatny testy, ze tam ta druha carka vubec neni. Alespon ze mam krasny tlustice na ovu testikach. Holky mi sice rikali, ze jeste neni nic ztraceno, ale ja na zazraky kor u me neverim, takze v nedeli budu mit neprijemnou navstevu MS 😠

jika10
19. dub 2011

@daisyna Tak si to venku krasne uzij, ja bych misto prace sla taky radeji ven. No jo co nadelam, nekdo ty many musi vydelavat 😒

lifinka
19. dub 2011

@jika10 no nevím, jak už to zařídit, aby jsi byla dole v tabuulce, ale uvidíme ms ještě není.

jika10
19. dub 2011

@lifinka No to sice neni, ale jelikoz dnesni test byl negativni a mela jsem citl. 10, tak uz neverim, ze nedorazi

lifinka
19. dub 2011

@jika10 a kolikátý DPO?

jika10
19. dub 2011

@lifinka Dneska jsem 12 DPO

lifinka
19. dub 2011

@jika10 to my mohl být test poz.,ale ještě není nic straceno!!!

jika10
19. dub 2011

@lifinka No mohl, ale bohuzel neni. Radsi uz ani nedoufam. Navic kdyz byl "implantacni pokles" 8 DPO, tak si myslim, ze uz by na testu bylo neco videt, alespon duch

lifinka
19. dub 2011

@jika10 to si také myslím, že by už byly //.Je mi to líto ☹

jika10
19. dub 2011

@lifinka No to me taky, ale bohuzel s tim nic nenadelame. Jen nevim, kde delme chybu, kdyz se tak poctive snazilkujeme. A navic tenhle mesic jsem tomu verila

lifinka
19. dub 2011

@jika10 a na profukách jsi byla?víš, jestli nemáš srůsty, to by mohlo také vadit, pak se můžeš snažit jak chceš...

jika10
19. dub 2011

@lifinka No nebyla, na kazde prohlidce (rocni) mi dela vnitrni ultrazvuk, tak nevim, jestli by tim neco poznal.

lifinka
19. dub 2011

@jika10 podle mě nepoznal, mě při každé kontole vyšetřoval vnitřně v době snažení a když mi v poslední chvíli nabídl laparku, tak jsem souhlasila ašla na ni.tak bych se o tom pobavila s dr.Nic to není 😎 a já hned otěhotněla

jika10
19. dub 2011

@lifinka No tak asi jo, az dostanu MS, tak mu budu stejne volat, aby jsme se domluvili co dal, tak se ho na to zeptam. Ale zase, kdyz jsem mela v lednu pozitivni TT, tak asi srusty nejsou, nevim vubec tomu nerozumim 😅

nathali
19. dub 2011

Tabulka 19.4.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......46DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..........42DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........41DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................39DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......34DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................34DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m........30DC...(PC34dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........29DC...(PC28dní)
jika10.... ........31r....snž..........12m.......26DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m......19DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........18DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............16DC...(PC43dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m..........10DC...(PC30dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........10DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........10m..........1DC...(PC31dní)
veronicka33...33r....snž.........16m...........1DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž............................1DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......17tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........9tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......6tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........6tt..........(snž.11m)

lifinka
19. dub 2011

@jika10 hm to je taky pravda, no to taky dr. řekni, možná to byly špatné testy, anebo fakt jsi ok...a laparka není potřeba.

nathali
19. dub 2011

ahoj babulky
tak som si vas presla ale ani uz neviem co som chcela napisat jak som prerabala tabulku a same 1DC som pisala ☹

som mnou to je zatial tazkeeeee tu je graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739 zasmejte sa
ale ms nikde?!!!!!!!!!!! len spinim ale je to tmave troska silnejsie je to len rano a pocas dna mi spinenie ustupuje alebo uuuplne zmizne 😨 😨 😨 brucho ma boli ako na ms len obcas a to len chvilku viac ma bolia krize len tato noc bola strasnaaaa bolelo ma troska brucho ale za to krize hrozne nevedela som si nijak lahnut uz som mala pocit ze rano ze sa ms spustila v plnej parade ale nie nic! vobec tomu nerozumiem pri takom grafe aky mam??? 😕 😨 😨 😨
nosim stale intimku ktora je snehobiela a chodim stale wc uz som jak debil stale mam pocit ze uz ms sa spustila a nic alebo mi je tak super akoby ani vobec nemala prist sa v tom vobec nevyznam ☹
asi pockam do 35dc a ked nic a bude to takto idem k dr.nech nieco vymysli ach jaj ☹