Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
26. dub 2011

@nathali zlaticko, nechce sa mi pocitat, tabulecka za dnesok nebude?🙂

tyrisa
26. dub 2011

@blandik To asi ještě zítra nebude,ale díky....vám taky přeji,ať se to podaří,vím mě se to teď píše,ale i já jsem minulý měsíc byla zklamaná,takže příští měsíc se tu může zadařit i ostatním...držím palce.

aduskatt
26. dub 2011

@tyrisa moja, ja som sklamana uz 5rokov a zijem.som si zvykla🙂

tyrisa
26. dub 2011

@aduskatt děkuji....myslím,že je lepší si zkontrolovat kdy se vyloučí,než se pak radovat nad falešným pozitivním testem...tak doufám,že za dva dny budem zkoumat tvého dušíka 🙂

aduskatt
26. dub 2011

@tyrisa mojho za dva dni isto ne.najskor za dva tyzdne🙂

tyrisa
26. dub 2011

@aduskatt to mě mrzí...my se snažili 14měsíců,nedokážu si představit 5let.A v čem je problém,jestli se můžu zeptat?

aduskatt
26. dub 2011

@tyrisa PCO

tyrisa
26. dub 2011

@aduskatt jsem si to musela najít....to je blbý, a léčit se to nedá?Na laparoskopii jsi asi byla,co?

tyrisa
26. dub 2011

Jdu spinkat,zítra vstávám do školy s malou,přeji krásnou dobrou noc....

aduskatt
26. dub 2011

@tyrisa som pod lekarskym dozorom🙂) zatial skusame len upravu liekmi........

aduskatt
26. dub 2011

@tyrisa dobru

tyrisa
27. dub 2011

Dobré ráno přeji...no jak pro koho.Bohužel dnešní test se ukázal jako negativní...dělala jsem si dva po sobě....takže už mám zkušenost s falešně pozitivním tt,to je ale blbý vtip vám řeknu ☹

tyrisa
27. dub 2011

Tak tady to máte

jika10
27. dub 2011

@tyrisa Je mi lito, ze dnes carecka zmizela. Koukam ze tem TT se neda verit ☹ Ale neboj, jednou to vyjde, musi 😉

tyrisa
27. dub 2011

@jika10 njn,bohužel...

natyi25
27. dub 2011

Dievčatá, tak ja som clostyl ani pregnyl nepoužila, dnes som ho nechala sestričke 🙂
je to tam 🙂 6tt+2!!!!!ja sa táááák stráááášne tešííííím 🙂 zázraky sa dejú, tak šup šup do snaženia 🙂 naša blška má 4,4mm + srdiečko bliká o 100 6 :D
od radosti tuším zošaliem 🙂 strašne vám prajem zažiť tento pocit, je to úžasnéééé 😉

jika10
27. dub 2011

@natyi25 No taaaaaaaaaak obrovitaaaaaaaaaaaaaaaaanska gratulka 😉 A jak dlouho jste se snazinkovali???
@tyrisa Vim jake je to zklamani, ja si to prozila v lednu, jen ta carecka byla zretelna na TT s citl. 25, takze Dr uznal, ze slo a brzky potrat

natyi25
27. dub 2011

@jika10 nie dlho...v sept. 2010 som vysadila HAK, cca od decembra? ale vo februári mi diagnostikovali PCO + inz. rezistenciu...nasadili metformin, mala som nabehnúť teraz na clostyl...no pošťastilo sa skôr 🙂 metformin som brala cca 7týždnov, takže pochybujem, že stihol zabrať, keď som v 6tt 🙂 uf...baby...hlavy hore, zázraky sa dejú a verím, že čoskoro aj Vy sa budete tešiť // a blške na monitore 🙂

tyrisa
27. dub 2011

@natyi25 gratuluji,to je dobře,že i takové věci se dějí 🙂
@jika10 no,já jsem se ted byla podívat na ty testy z rána a duch tam zas je,akorát trochu slabší,teplota se mi drží nahoře,zas zabitý den,protože nebudu schopna myslet na nic jiného...

lienkapp
27. dub 2011

@loretana ahoj ja som dnes testila a nič. Asi zajtra alebo pozajtra zabehnem za Dr. že čo sa deje. 😖

lienkapp
27. dub 2011

@nathali ja som prave otestovala 10citl. a nič. Ja už fakt neviem. Clostik nachystany, len ma štve že sa to takto naťahuje. ☹ Už sme mohli znova snažilkovať:

lienkapp
27. dub 2011

@loretana určite zavolaj, nič za to nedaš a aspon vieš na com si.

jika10
27. dub 2011

@natyi25 No tak to ti tise zavidim, my zaciname 17 mesic snazeni. Ja vysadila HAk jiz v listopadu 2009 😒

jika10
27. dub 2011

@tyrisa Hlavu na horu, a jak dlouhou ma LF. Me se minuly mesic taky teploty drzely nahore a poroz pregnyl zvysuje teploty

tyrisa
27. dub 2011

@jika10 to nevím,já jsem neměla vůbec MS a chodila jsem na vyvolávačky....já vím,že pregnyl zvyšuje teplotu,ale já jsem testovala 9DPO,abych zjistila,jestli působí ještě a test byl negativ...navíc minulý měsíc mi teplota klesla 11DPO a za 4dny MS

jika10
27. dub 2011

@tyrisa Aha, no me teplota klesne az den pred MS nebo v den MS

tyrisa
27. dub 2011

@jika10 nejlepší bude počkat.....že já blbá testovala tak brzo ☹

loretana
27. dub 2011

@lienkapp já vysadila utrogestan a dnes jsem začala špinit:( takže předpokládám, že se každým dnem rozeběhne MS:( holt nám nezbyde, než pokračovat dál....:(

jika10
27. dub 2011

@tyrisa No ale uz jsi se poucila a rpiste to neudelas. O to vic budes prekvapena ze // carecek

tyrisa
27. dub 2011

@jika10 souhlasím