Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
17. kvě 2011

@leeena_4 ja som tiez raz dostala 2x agolutin a nebolo to bohvie co 😝 snad sa ti to uz nestane 🙂a ms by uz vobec nemusela chodit 😉
no on je sikovny a vela sa naucil od yorkshira kamoska ma psika a on ked si sadol tak jednu packu mal zdvihnutu a kocur zacal po nom opakovat 😀 a pes po kocurovi no su zlatyyy 😀 a priatel ho naucil packu dat 🙂 ja som ho naucila ze ked pride domov tak si sadne pocka kym mu dam poruhy dole a potom moze ist ale teraz to uz pekne flaka 😀 no je aj spokojnejsi ked bol vonku ale on sa von aj sam vypita 😀 a to je s nim na nevydrzanie 😀

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali to si umím představit. Mě každé ráno v sedum chodí ta naše dvojka budit, nejdřív do mě jemně Aguška žďuchá čumákem, když to nezabere, plácá mě tlapou a když ani to ne, tak mi čelem tlačí do lícních kostí a do toho mi Tesinka z druhé strany vyloví nohy z podpeřiny a začně ožužlávat palec. Musím vstát, vyvenčit je, dát jim nažrat, pomazlit je. Ony si pak lehnou na gauč a usnou a já už jsem probraná a nemůžu zalézt znova, o víkendu je to na zabití 😀

nathali
17. kvě 2011

@leeena_4 joooj jake su svetoveeeee 🙂 no cez vikend by si clovek rad pospal a oni sa chcu maznat 😀 ale aspon masa spolocnost 🙂 ja si to bez Buba uz neviem predstavit ved by tu bolo take divne ticho on zas priatela rano budil ze ho hryzkal do palca 😀 ale vzdy na cas o 6:00 😀 super budik ale potom to uz diky bohu prestal robit ale rad sa po nas prechadza hlavne po mne

lienkapp
17. kvě 2011

@nathali no lenže my sme sa snažilkovali až 14 DC kedže som nebola doma. no tak tento mesiac nič a ideme dalej. len dufam že mrcha zase nepride a budem musiet isť zase na Agolutin ako to bolo teraz. 😢

nathali
17. kvě 2011

@lienkapp nemysli na to takto babam sa podarilo v tedy ked mysleli ze skoro ani nesexovali 😉
jedna mi pisala ze oteh 10dc a ovu mala az 13-14dc a dalsia ze mala ovu a oni ju nestihli a bum je tehu 😉 takze mysli pozitivne a nadej je vzdy .-)

lienkapp
17. kvě 2011

@nathali dakujem ti za povzbudenie. Aj mne to už začina liezť na mozog. Tak snaď to vyjde.

nathali
17. kvě 2011

@lienkapp no to vies ze to vijde!!! 🙂
aj ja som taka bola ale uz som sa tym nejak vyrovnala a nechavam to tak a nesilim to ved mimino raz pride 😉

jika10
17. kvě 2011

Tak holky a jdu si pobrecet, zastrelit se a zahrabat. Dneska se mi kolegyne priznala, ze je opravdu tehulka, konci treti mesic a termin porodu ma 12.12. Rikala mi, ze se s tim nejak nemuze srovnat, ze tohle meli v planu az za rok a pul, takze na to neni uplne pripravena. A ja, ktera se na toho mimiska tesi, tak nepricchazi. Co jsem komu udelala ☹

eerikaa3
17. kvě 2011

@jika10 Aaaaaaaaaale to nerob, viem ze je to tazke,ale nech ta utesi,ze ked ty budes mat mimiska,ako velmi budes stastna oproti nej,ktora citi sklamanie a nepozna tu radost hm? 😉

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 to je zivot co.... to snad neni pravda. Preju to vsem, ale fakt, nekdo do tho prijde ani nevi jak... Ze to zrovna vychytaj nahodne... Se zblaznim...

jika10
17. kvě 2011

@eerikaa3 Ja vim, ze si mimiska uziju uplne jinak nez ona, ale jsem hlavne skutna z toho, ze ona nechtela a je tehulka a ja chci a muzu si o tom nechat jenom zdat ☹
@terioza1 Ja ji to taky preju, ale potom co kouri a pije alkohol nevim, jestli si to mimco zaslouzi. Chapes, ze jeste pred mesicem rikala, jak si s pritelem koupili ten novy fernet a yvypili celou flasku a to uz byla tehulka.

Asi zacnu chlastat a hulit a bude to

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 Jeeezis.... ja ani nevim, ze nejaky novy fernet je 😀 Chovam se tak, jako bych tehule byla a furt nic :( To u nas na skole uz v 7-8tride jsou tehule - des a hruza. Dalsi tmavy deti budou. A normalni zensky nic... Vrazdila bych za tuhle nespravedlnost... Deti maj deti a nektery dospely nemuzou mit.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! 🙄

tyrisa
17. kvě 2011

Ahoj děvčátka,dnes jsem měla náročný den tak jen na skok a pak hají...Bolí mě celý den břicho,tak si říkám,že se blíží ta ovulka,i vlhko jsem měla,když jsem jela pro malou do školky,tak vám letím do lékárny pro ovutesty,ať vím....no a je negativní,tak teda nevím z čeho mě to bolí ☹

terioza1
17. kvě 2011

holky, po jake dobe se dostavuje ovu po dobrani clostu? CCA???

eerikaa3
17. kvě 2011

@jika10 ja viem,ani mne nie je jedno ak v mojom okoli sa taketo vyskytne, 😒 Hej?si strngnem s tebou 😀

eerikaa3
17. kvě 2011

@terioza1 do 36-48hodin

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 No to me taky rozciluje, nekdo se rozmnozuje rychlosti blesku a nekomu to nejde. Bohuzel je to tak, ze vetsinou to nejde tem, kteri se na mimco fakt tesi a muzou mu dat veskery komfort. Asi vsechny nasporeny penize venuju na charitu a pak kdyz budu mit s prominutim holou prdel, tak teprve si to mimco zaslouzim. Nebo ja uz nevim, co pro to udelat vic, nez chtit mimco

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 Vid... ja to taky nechapu.. Nejhorsi je, ze cim vic o tom vis, tim je vsechno horsi. To, ze jsem se docetla, ze vajicko je schopne oplozeni jen asi 17 - 24hodim me rozciluje. A jeste vic me to rozciluje, kdyz prijde zakyne, ze je v tom.. No prastila bych ji... Decko si vezme na sebe jeji matka a maj socialku 16tacu na decko... A mlady si soulozej dal a dal... a maj porad deti.. a my, ktere to chceme a rozkrajely bychom se pro toho mrnouse, stale nic. Ja nevim, proc je to tak nespravedlivy. Sice verim, ze to, co se ma stat, se stane, ale do haje dubovyho, proc ty 14-ti lety holky.... K cemu to je... :( Ja tady jim nejakej clostil a Estrofem, vubec nevim, kdy je ovu, abych se do zoho strefila a oni si uzijou a prijdou, ze pristi rok uz do 8. nebo do 9. tridy nejdou, pac budou rodit...!!!!!!!!!!!

terioza1
17. kvě 2011

@eerikaa3 Dekuju a Estrofem nahodou nevis, na co je? Ja vim, ze na dorustani sliznice (?) ale je to na to, aby tam ty spermijky dyl vydrzely? Nebo tohle nejak nemam zmakly, tak promin, jestli melu blbosti... Nevis nahodou?

dicinka1
17. kvě 2011

@terioza1 estrofem je na to aby narastla sliznica..ale ked som ho brala mala som taky hlienik priesvitny,natahovaci..a o takom sa hovori,že je to plodny hlien..ulahčuje spermimam prejst cez ten hlien.. 😉

eerikaa3
17. kvě 2011

@terioza1 ja som tiez vela nevedela a opytala som sa presne tak ako ty.Estrofem je prirodzeny estrogen ,na sliznicu,predmenstruacny syndrom .Ja som ho brala dva mesiace a teraz je treti den co ho neberiem,lebo od poslednej menstruacie,ktora este aj meskala 9 dni,som po menzes spinila cely mesiac.Dr.povedal,ze je to z estrofemu.Tak teraz som len na clostyle uz 6cyklus

eerikaa3
17. kvě 2011

@dicinka1 ano?ja som nemala ☹

jika10
17. kvě 2011

@eerikaa3 povez kdy a kde a budu tam 😀
@terioza1 Hele kocko, ja treba kdyz beru clostika 3-7 DC, tak ovu mam az 16 DC, jako ted. A je jasny, ze takovy lidi deti mit museji, vzdyt by jinak nevyzili. Vzdyt je zivime my, oni delat nebudou

dicinka1
17. kvě 2011

@terioza1 po dobrani clostylu?podla toho kedy ho berieš..ak ho berieš 5-9 dc tak ovulka bude asi okolo 12-17 dc..kto ako ma..to je indi-vidi-... 😉 a to hore čo ti niekto pisal,to 36-48 hodin to je ovulacia od pozitivneho ovulačneho testu 😉

jika10
17. kvě 2011

@tyrisa ovu teprve bude. Me bricho pred ovu zacina bolet 2-3 dny, takze nezoufej

terioza1
17. kvě 2011

@dicinka1
@eerikaa3

Dekuju holky.

Ted mam ale zase deprese, pac clostil jsem dobrala v sobotu rano (to jsem mela posledni) a spali jsme spolu v nedeli a vcera ne a az dneska brzy rano v 5 🙄 (jsem jeste polospala). A jestlize je ovu 36-48hodin, tak jsme to zmeskali ☹ ☹ ☹ ☹ Do p+deleeeee!

terioza1
17. kvě 2011

@dicinka1 Ahaaaaa.. takze zejtra pro ovu test 🙂
@jika10 svataaa pravda. Nikdy delat nebudou, jen kecy ti vlejvaj do hlavy. A ja naivne vzdycky verim 😀

eerikaa3
17. kvě 2011

@dicinka1 ten niekto som bola ja,
@terioza1 sorry som sa pomylila,ja som myslela na pregnyl

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 nic jste nezmeskali. Kolikaty DC jsi???

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 podle me je nejlepsi se pravidelne snazit od cca 10-12 dne cyklu do nejakeho 20 dne cyklu. Pekne ob den, tim nic nezkazis