Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
21. bře 2011

@sysinek já bych šla znovu, jako jsou horší věci....tak jestli ti dr. říkala, tak se o tom ještě pobav s ní?Já bych neváhala...

puckal
21. bře 2011

@lifinka mi by jsme rádi......ale nějak to neumíme se překousat dál 😨

lifinka
21. bře 2011

@puckal já vím, není to lehké, jsem tu s vámi, abych vám stále dávala naději, že clostyl zabírá! 🙂 Mě se tak lehce nezbavíte😀

loretana
21. bře 2011

@sysinek
@jika10 a co IUI? já mám diagnostikován Syndrom PCO, ale manžel je v pořádku... já právě nevím, kdy se přiklánějí k IUI...

veronicka33
21. bře 2011

Ahojte dievčatá tak to ma mrzí že už mrškujete 😠 ,ale čo sa dá robit no ide sa dalej nie?dnes som bola na krv a aj na sono a bola tam moja super drt a povedala že som úplne ok tak sa teším 😀 že neni dovod na clostil a ine vyšetrenia takže a ešte že ovu bola skor ako na 10den ako mám na grafe takže nechápem,tak na rade je manžel ale budem chodit na sono aby mi presne povedala kedy sa máme snažilkovať 😀 ešte uvidím ako dopadnú testy a mám príst na 6 den po MS asi tak 🙂

jika10
21. bře 2011

@loretana No, jenze ja jsem podle Dr. taky v poradku. Tak doufam, ze to tak je. Ja myslim, ze u me by to mohlo opravdu byt tou hlavou, ze uz bych hoooodne chtela. Ale v mych letechs e tomu nikdo fakt divit nemuze a jeste kdyz se nedari 😒 Uvidim, co mi dneska rekne manza

jika10
21. bře 2011

@veronicka33 No tak to jsi dopadla na jednicku. A koukam, ze by jsi uz v te cekarne taky mohla zachvilku bydlet, vid 😀

veronicka33
21. bře 2011

@jika10 to ano chodím tam už jak domov 😀 len teraz prehovorit manžela na spermiogram nejak sa tomu bráni,ale za 11rokov sa može vela pomenit takže tak ale som rada že ja som ok,bohužial som si zabudla teplomer u mamy ked som bola na víkend takže ani BT nemožem pokračovať,ale aj tak načo nie?ved krásne BT a aj tak nič s toho ako dievčatá ☹

jika10
21. bře 2011

@veronicka33 No to mi povidej, krasne grafiky tady u nas nejak nefunguji. Asi je to teme dodavkama hormonu. Ja taky cekam na mrchu mrchovatou a pak jedu zase clostik a az to dostanu tak msim zavolat doktorovi, ze se opet nepovedlo 😖 Porad nechapu, jakto ze leden byl na tehulky tak uspesny a ted nic 😠

veronicka33
21. bře 2011

@jika10 no aj ja čakám ale už ma pobolievaju sem tam kríže takže zase asi s toho nič nebude 😀 a ani neviem kedy dostanem ms,lebo som mala skoro už na 25den a mávam na 26 alebo 28 ako kedy takže netuším ☹ je to celé na figu niekomu to víde hned a zas iné ženi sa trápia dlho 😠

leeena_4
21. bře 2011

Ahoj holky, koukám, že z těch krásných grafů, co jsem tu tenhle měsíc viděla nic nebude 😠 . To je škoda, ale nezoufejte, buďte rády za ovulku, držím palce 😉

lifinka
21. bře 2011

@veronicka33 tak vidíš, můžeš být klidná a snažilkovat...

jika10
21. bře 2011

@veronicka33 No to mi povidej, jak ja bych chtela mit pravidelnou mrchu. Jenze ja mela uvo na 19DC a LF mam 16 dnu, takze ted by mel byt muj cyklus 35 dnu, no me potes. A minuly byt 32 16DC ovu a LF 16 dnu. V tom aby se jeden vyznal. Ale jsem rada, ze alespon nejak funguju

lifinka
21. bře 2011

@leeena_4 ahojky, no doufaly jsme, že ke mě nějaká těhulinka přibude, ale neee, ale sluníčko už je krásné, tak to půjde lépe 😉 a co profuky ok?

jika10
21. bře 2011

@leeena_4 No je top hrozny, kdyz uz ani krasny grafik neni na 100% tehotensky

leeena_4
21. bře 2011

@jika10 na to už jsem přišla dávno, ono má smysl měřit do ovulky a pak to raději zahodit, ale kdo to má vydržet? 😀.
držím pěsti, ať se úspěch dostaví.
Já to mám teď všechno tím po...nahoru. Z posledního clostilu mi narostla cysta a musí do příští ms zmizet, jinak nám neudělají iui. Průchodné vejcovody mám oba, ale něco se po... protože už od soboty ráno krvácím. Takže mi nějak dneska docházejí síly a mám chuť se na to vy... Nejdřív PCO, pak cysta, teď krvácení. Do toho mi z HP vylezlo, že mám hormony v hodnotách předpubertální dívky. No, zkrátka zavřít se někam a probudit se až s lepší náladou a nezdolným optimismem 😉

lifinka
21. bře 2011

@leeena_4 a nemohla předčasně ta cysta prasknout?

leeena_4
21. bře 2011

@lifinka no já si to taky myslím, ale doktor, kterému jsem volala teď (ne můj) mi řekl, že to těžko, že ta tekutina je při vyšetření v děloze a ne tam. Ale v sobotu mi jiný doktor tvrdil, že to může být ovulace, že ten roztok to tam všechno podráždí. Tak ovulace to není určitě u mě 😀. Ale když to může být ovulace, může to být i cysta, ne? No fakt nevím, zas si hraju na Sherlocka Holmese.

lifinka
21. bře 2011

@leeena_4 no já nevím, já když jsem byla na průchodnosti tak jsem nosila vložky, protože ta modrá tekutina mi tekla..., tak proč by to nemohla být cysta, já si to myslím, že je to cysta, co jiného? Uvidíš podle Utz zda ji najdou nebo ne a ms máš mít kdy?

maruzi
21. bře 2011

@lifinka Uvidíš, třeba to půjde dřív, moje sestra měla termín porodu 21.7, taky říkala, že je škoda, že to nebude dřív, protože narozky má 13.7 a nakonec byla překvapena, protože malá si řekla o příchod na svět 7.7. Bylo to trochu dříve, ale byla veliká a už bude mít o prázdninách dva roky a je děsně šikovná.

leeena_4
21. bře 2011

@lifinka no právě - z čeho by se ta krev bralala, že jo?! No bylo by to báječný, kdyby to byla ta cysta. Jinak 8.4. mám přijít na vyvolávačku, mě ms sama nechodí, pokud teda nepřijde jako teď 11DC 😀

lifinka
21. bře 2011

@maruzi ivoška mi vyvolávali v 38tt měla jsem strašné otoky, málem jsem šla do porodky bosky 😀 tak uvidíme co přinese toto těhu!

lifinka
21. bře 2011

@leeena_4 šla bych na utz až přestaneš krvácet a uvidíš co řekne dr.,

veronicka33
21. bře 2011

@lifinka ahojky no ešte uvidím čo povedia testy s krvi ale des som bola u tej novej dr a povedala som jej že by som chcela chodit ku nej aj sestrička mi je sympatickejšia a hned sa tam lepšie chodí ked vás dr chápe a všetko vysvelí čo chcete vediet 😀 po Ms idem znova a bude ma sledovat a potom povie kedy sa môžme snažilkovat 😀 aby to vyšlo 🙂 tak uvidím

jika10
22. bře 2011

Ahoj holky, tak tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 .
Naladu mam pod psa, protoze me to v praci doslova se.e. Ja jsem tam hlavne pres ucetnictvi a personalistiku a jeden sef nechava vrtat v ucetnictvi dalsi kolegyni, ktera tomu nerozumi. A navic me tenhle sef prehlizi, jako bych byla vzduch. Ja chodim do prace a uz tyden se tam muzu maximalne rypat v nose 😠 😠 A tohle me faakt nebavi. Jestli proti me neco ma, tak at mi to rekne, nebo jestli si mam zbalit pet svestek a vypadnout, tak at mi to taky rekne, ale ne ze si budeme hrat na to, kdo to dyl vydrzi tu ignoraci 😠 😠 😠

daisyna
22. bře 2011

@jika10 no super, držíš se hezky ;)! Jak míváš dlouhou LF? Jinak z práce si nic nedělej a nervičky si šetři na děti, budeš je potřebovat :D..

daisyna
22. bře 2011

Jinak tady je můj.. http://www.fertilityfriend.com/home/2f6ed2... Může se po clostilu natáhnout LF?

jika10
22. bře 2011

@daisyna No posledni LF jsem mela 16 dnu, takze se neraduji a radeji pocitam s MS 😒 Ja vim, ze si z prace nic delat nemam, ale kdyz jdes do prace uz rano nastvana a zpruzena a vis, ze nebudes mit co delat, tak to mi fakt neprida.

jika10
22. bře 2011

@daisyna No ty to mas taky krasny a koukam, ze jsme na tom obe stejne, ze MS zacala stejne, ovulka byla stejne a ted jsme i na stejno z LF 😀
Ja nevim, jestli se muze LF natahnout, ale minuly cyklus jsem brala clostika a LF byla 16 dnu a ted jsem bez clostika a taky to vypada na 16 dnu, takze kdo vi. Navic ja zkoumam teprve druhy cyklus, takze v LF sama tapu, jestli je pokazdy stejne dlouha

jika10
22. bře 2011

No nic, jdu se pripravit do te otravne prace a ozvu se, az tam budu. Zatim ahojky