Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
12. dub 2011

@aduskatt coze??? 5 rokov sa snazite, tak ty si to babo ozaj zasluzis, chodis do car?

lifinka
12. dub 2011

@aduskatt člověk je tak nějak obrněnej proti neúspěchu, já to znám s prvního snažení, to byly 4roky.takže bu´d to vyjde anebo se jde dál...ale je to škoda, ale kým není ms....!

jika10
12. dub 2011

@aduskatt No to je strasny, cekat 5 roku a zazivat mesic co mesic zklamani. No ja bych se asi driv odstrelila. Nechapu, proc neni na svete nejaka spravedlnost. Nekdo mimco ani nechce a vlitne do toho ani nevi jak. A kdo mimiska chce, tak ma rpoblem otehu. Ach jo, zadna spravedlnost na tomhle svete neni 😠

daisyna
12. dub 2011

@nathali ahoj, byla jsem u dr. , ale nedělal mi utz :(... Podle ovu dnes končím 7. týden. V pondělí jdu na ko a na krevní odběry. Pořád mě bolí tak divně levá strana, tak se straším mimoděložňákem :((, bojím bojím..

lifinka
12. dub 2011

@daisyna neboj se, bolení bříška je v prvních týdnech normální, teda pokud to je snesitelné....mě přešlo tak myslím kolem 10tt.

lucinanm
12. dub 2011

chcem sa opytat, pomohla liecba clostylbegytom niekomu? po akej dobe to zabralo? poprosim vsetky info
dakujem

kamillka100
12. dub 2011

@lucinanm ahoj, no mne nie,ako avulka bola ....ale zial sa to nepodarilo ☹ ,ale vela aj pomohol, drzim prsty 😉

lucinanm
12. dub 2011

@kamillka100 smiem sa opytat ako si to potom poriesila? co ti pomohlo? kde bol problem? diky 🙂

kamillka100
12. dub 2011

@lucinanm ako problem som mala v ovulke a clostil zabral, ale nevyslo to, tak som to riesila... a isla som do CAR, vykaslala som sa na mojho gynekologa, moj chcel cakat ....musime sa snazit viac ako 2 roky a tak ma posle na nejake vysetrenia.... clostil by si mala brat cca 3 mesiace a potom si urobit pauzu, ale vela bab prestavku nemali, ty mas aky problem?

betina1984
12. dub 2011

@jika10 ďakujem, hlavne nech sa udrží...

lucinanm
12. dub 2011

@kamillka100 pravdepodobne s ovulaciou, netvoria sa podmienky na otehotnenie ☹ tak to riesi uz vyse troch rokov, co mi lezie uz na nervy, no povedal ze ked tento mesiac nic tak ma posle na IVF, z coho mam uz teraz stresy, co to bude ☹

lucinanm
12. dub 2011

@kamillka100 a ako ?

kamillka100
12. dub 2011

@lucinanm a ty chodis uz do car? a v car sa to tak tiahne, tolko rokov???no ja idem na konzultaciu v piatok a uvidime nacom sme, cely cykkus ma sledovali a teraz budem vediet vsetky vysledky,nic mi pri sledovani nehovoril a ked som sa ho pytala, tak mi odpovedal, ze vsetko preberiem na konzultacii, tak som zvedava 😉 , dufam, ze tolko nebudem cakat, snazime sa vyse roka a zda sa mi strasne dlho.... ☹ ☹ , do cca 2 mesiacoch budem dufam tehulka.....zacinam tomu verit a na konzultacii aby mi sanka nepadla.... 😒 ,

kamillka100
12. dub 2011

@lucinanm no dufam, ze na ivf nebudem musiet ist, ale vsetko je mozne, uvidime.... a bola si na laparoskopii? ci tam nebudem problem, beries teraz prvy krat clostil?

lifinka
12. dub 2011

@lucinanm tak já při prvním těhu také užívala clostyl 3cykly pak 2měsíce pauzy, proifuky vejcovodu zase na další cyklus clostyl, vždy 2x1tbl a byla jsem těhu. A tohle druhé těhujsem brala 4cykly clostyl poslední dva cykly po 3x1tbl. a také to vyšlo, takže běherm 5měsíců, kdežto první těhu celé 4roky než k něčemu došlo, změnila jsem dr, a šlo to jak po másle.Hodně štěstí.Já mám clostíkové dítko a druhé snad také vyjde, ale ještě není v náručí 😉

lifinka
12. dub 2011

@betina1984 gratulka!konečně se plní tabulka

aduskatt
12. dub 2011

@kamillka100 ano, chodim....
@lifinka no, my sme sa prvykrat tiez nacakali.5 rokov.......

jania023
12. dub 2011

Tak uz som tu aj z depokov ☹ ☹ na mna sa bocian vykaslal ☹

aduskatt
12. dub 2011

@jania023 detto

zuzka1.
12. dub 2011

@jania023 ale jani, mrcha ti prisla???
ideme dalej, hlavu hore 😉

jika10
12. dub 2011

@aduskatt
@jania023 Holky Vam uz dorazila mrcha joooo??? No to me podrz. A kde jsou ty tehulky??? 😒

jania023
12. dub 2011

@zuzka1.
@jika10
@aduskatt ale nie ziadna mrcha este stale som na utrosi a nejak nemam odvahu ho vysadit 😒

lifinka
12. dub 2011

@aduskatt já jsem se právě bála, jak to bude s druhým těhu, ale naštěstí to bylo jen 5měsíců, ale hned se dal clostík na nic se nečekalo, mám to štětsí, že na mě reaguje.Snad už se brzy dočkáte, je to trápeníčko...

daisyna
12. dub 2011

@lifinka děkuji za podporu, u malé mě také bolel podbřišek a ty vazy, jen si nepamatuji, že by to bylo jen na jedné straně.. A je mi teda mnohem hůře než u prvního těhu, no co, nějak to přežiju, hlavně ať je mimís zdravučký..

lifinka
12. dub 2011

@daisyna tak to je druhé těhu? Že ji nemáš v pase napsanou? No mě to povídej, je to jiné od začátku i u mně, ještě min, týden jsem zvracela 😝

lifinka
12. dub 2011

@jania023 a pokud ho nevysadíš ms nedojde, jo?a kolikátý si DPO?

jania023
12. dub 2011

@lifinka ja neviem ale myslim ze asi to tak je nie?? dnes 16DPO

lifinka
12. dub 2011

@jania023 já nevím, nikdy jsem pak nic nebrala po clostyle max. pregnyl na ovulku 🙂

jania023
12. dub 2011

@lifinka aha tak ja neeviem ale myslim si to ..ale uz netestujem idem asi na gyndu v pondelok tak uz pockam

lifinka
12. dub 2011

@jania023 ok, a vy jste v zahraničí?