Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eerikaa3
30. dub 2011

@veronicka33 ja si myslim ze ovu len pride 🙂

kamajota25
30. dub 2011

@nathali neviem, kolko dni som po ovu, na 13 DC som bola na folikulometrii a mala som 2 velke folikuly a hned mi aj pichol pregnyl, ale kedy bola ovu presne, neviem, dnes som 28 DC.... počkám ešte a budem testovať, aj keď sa bojim.... ze bude len jedna ciarka... už pár dní ma sem tam pobolieva brucho ako pred MS, ale nie stále... to ja nemávam, bolí ma, ale až keď dostanem... na tej folikulometrii som bola v piatok 15teho a na dalsi stvrtok som z nicoho nic dostala take krce do brucha, ze som sa nemohla ani pohnut a behom pol, tristvre hodinky mi to aj prestalo... bolelo ma to uplne dole v bruchu... to som nikdy nezazila

nathali
30. dub 2011

@kamajota25 no ked si dostala pregnyl tak folik praskne do 36hodin takze by si mala byt 13-14 dpo a to uz by na testiku mohlo byt vidiet 🙂 takze rano ked chces kludne mozes testnut to uz budes 15dpo 🙂

kamajota25
30. dub 2011

@nathali nastastie nemam doma test 🙂

veronicka33
30. dub 2011

@nathali no tak to asi tazko mu spríjemnim lebo ide po strasne dlhom case na nocnu a ako ho poznám nebude mat naladu na to takze snazenicko dnes ranko bolo a skusime este na vecer a zajtra no a potom uz smola bohuzial
lebo kym pride domov ja idem do prace tak sa uvidme ked sa s prace vratim asi ☹ je to od veci 😖

veronicka33
30. dub 2011

@eerikaa3 no dakujem snad len bude ale mohla by aby som to stihla lebo pred včerom a včera som mala strasny hlien a mokro a teraz uz nejak necitim ze by bolo 😒

nathali
30. dub 2011

@kamajota25 tak v pondelok supky dupky pre testik 🙂
@veronicka33 no ked to este takto poistite cez vikend tak myslim ze by s toho nieco mohlo byt 🙂
no je to pekne na nic ked sa takto obchadzate ☹ este ze to ma len raz za cas

veronicka33
30. dub 2011

@nathali no hej teraz mal za sebou 3 týzdne poobednu a to sme sa nevideli skoro vobec lebo ked prisiel ja uz som spala a rano sme sa videli asi 10 min takze som mala post 🙂 bola som u obvodneho na odber koli zdravotnemu preukazu pred 2 týzdnami a stretla som sestricku pytala som sa jej na vysledok a nic len mavla rukou a povedala ze nemoze nic povedat ze ma caka dr tak idem v pondelok a bojim sa ze co bude dufam ze nic zle ☹

kamajota25
30. dub 2011

@nathali No uvidím, či sa mi bude chcieť, lebo fakt sa bojim vysledku, lebo som teraz davala do toho dost vela sance, ked mi prvy krat nezabral a teraz hned 2 foliky a tak sme sa aj snazili... 🙂 Dr povedal, ze je vacsia sanca na dvojicky, ked su 2 foliky a ze velka sanca otehotnenia, aj ked este vacsia je pri prirodzenej ovu, lebo clostyl vraj zahustuje hlien a spermie sa tazsie dostanu k vajicku... a neviem, ci si uz nenamyslam priznaky, tie bolesti brucha, vsetko mi vadi a som aj dost unavena, stale by som spala

nathali
30. dub 2011

@veronicka33 no mozno ti to chce len dr. povedat a zakal sestricke hovorit o zdrav stave pacietok no ved uvidis som zvedava ze co ti povie

nathali
30. dub 2011

@kamajota25 no ved uvidis ked si mala dve vajka no mozno to bude dvojta radost 🙂
drzim palceky hlavne bud v pohode a ziadny stres a mozno si nenamyslas nic len si to este nechces priznat ale zas aj psychika je mocna carodejka drzim moc moc palce 🙂

veronicka33
30. dub 2011

@nathali aj veduca v robote mi to vravela ale je mi nejak divne casto ma boli hlava a je mi na vracanie tak neviem ale urcite v pondelok napisem 😒 drz palce aby to nebolo nic zle

nathali
30. dub 2011

@veronicka33 budem na teba myslet snad bude vsetko ok 😉

veronicka33
30. dub 2011

@nathali inak bola som u vestici a povedala mi ze do juna by sa malo podarit 😲 tak som zvedava 🙂

veronicka33
30. dub 2011

@nathali dakujem pekne 🙂

nathali
30. dub 2011

@veronicka33 no tak to je supeeer to dlho cakat nebudes 🙂
aj kamoska raz takto isla k vestkyni a ta jej povedala ze ak si nedaju pozor druhe mimi bude mat skoro a bude to dievca no jej syn mal asi pol roka ked zistila ze je tehu a teraz je uz 7 mes a cakaju dievca 😀

kamajota25
30. dub 2011

@nathali Dakujem 🙂 aj ja drzim palceky 🙂 idem si uz lahnut, MM je v praci, tak budem este chvilu citat, ale dlho nevydrzim, bude mi padat hlava a pritom som cele poobedie driemala na gauci 🙂

nathali
30. dub 2011

@kamajota25 tak dobru noc 🙂 ale vyzera to viac nez nadejne 🙂

veronicka33
30. dub 2011

@nathali to vazne?no tak dufam ze sa to splni aj mne ale moc tomu neverim 😒 uvidime necham sa prekvapkat uz na to tolko nemyslim od kedy pracujem nemam na to cas ked som bola doma tak nic ine mi nechodilo po rozume 😒

veronicka33
30. dub 2011

tak dobru noc a sladke sny 🙂

nathali
30. dub 2011

@veronicka33 no to ti verim ze si na to myslela ved si nemala na co ine myslet ale takto si aj hlava oddyhne a skor sa to podari 🙂
tak dobru noc baby 🙂

marim85
30. dub 2011

ahoj, prosím o radu: jsem po 1. cyklu léčby Clostilbegytem, teď mám 3. den menstruaci, která je ale extrémně silná (asi tak 2x více než bežně ☹ , nemáte některá podobnou zkušenost?

lifinka
1. kvě 2011

ahojky, tak mi jsme se vrátili včera v 17h z čarodejnic a do půl hodiny jsme byli všude zatopeni a dvě pole vedle nás byla jedna řeka, valilo se to nekutečně rychle to bylo proti loňsku síla.naštěstí byl mm doma, ale vše jsem řešila já, hasiče, starostka a na vše jeden zasr...ný kanál...byla jsem 2hodiny venku a to nstále pršelo, k baráku chyběl metr a měla jsem to doma...nemám na nic sílu, naštětsí drennáže zabraly do rána voda není jen malé kaluže...včera mě tak tvrdlo břicho z nervů, pořád jsem jen brečela, takže k léčbě v krku a rými jsem jen přispěla a hasiči nám dali kolem vchodů a garaže pytle s pískem 😔 brodila jsem se 50cm vody ani gumáky nestačily 😒

tyrisa
1. kvě 2011

Ahoj,tak dnes ráno mi přišla mrcha-načas.....

@marim85 Zrovna teď to zažívám,minulou MS jsem myslela,že bolesti umřu a dnes to začalo taky hrozně silným krvácením,ani po vyvolávačce tak silná nebyla....

@lifinka To je hrozný,doufám,že už nebude pršet...držím palce.

nathali
1. kvě 2011

Tabulka 1.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......57DC...(PC43dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........53DC...(PC39dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........41DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......31DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........30DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............26DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........22DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............20DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............18DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m.........14DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........13DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................13DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m............13DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................13DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........11DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........10DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.............5DC...(PC42dní)
tyrisa...............26r.....snž........14m............1DC...(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......10tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......7tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........7tt..........(snž.11m)
natyi25.........................7tt..........(snž.4m )

nathali
1. kvě 2011

dobre ranko kocky
tak u mna teplota zatial stale klesa
http://www.fertilityfriend.com/home/331739

@lifinka jezis no to je horzneee ☹ este ste vodu nemali v baraku snad uz prestane prsat a bude dobre
dnes si skus troska oddychnut nemozes sa prepinat

leeena_4
1. kvě 2011

@nathali To fakt vypadá, že jste rozhodně nic nepropásly a ovulka bude každým dnem. Zkoušela jsi testíky?
@lifinka ach jo, to je hrozný, že takovou spoušť udělá jeden déšť, ale nejdůležitější je miminko, tak zkus teď hodně odpočívat a zabývat se něčím veselým i když chápu, že to nejd nejlíp

nathali
1. kvě 2011

@leeena_4 testiky som neskusala lebo doma ani jeden nemam uz mi jedna baba ovu testiky ponukala ale uz na to teraz kaslem a kym by dosli bolo by asi aj po ovu a zajtra idem k dr. tak som zvedava ze co mi povie a mozno ovu caka aj na pregnyl 😀

leeena_4
1. kvě 2011

@nathali to je dobrý přístup 😉 a super, že zrovna zítra jdeš k mudrovi, to se přijdu podívat, jak jsi dopadla a držím palečky 😉 😵

elebe
1. kvě 2011

ahojky kočky.....začala som brať clostil.....beriem ho tretí deň a mám také dosť nafúknuté brucho,cítim také napätie a pichanie....je to v poho? a doki mi povedal že keď ho doberiem tak dva-tri dni potom sa treba snažilkovať.....u vás je to ako?