Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
13. srp 2011

Ahoj holky, ty dny tak utikaji.... chlap mi prave odjel s dceeerou pod stan, ale podle pocasi pocitam, ze se zitra vratej 🙂

@aduskatt nazdar moja, stale netestujes? To mas teda recht... ja bych nevydrzela...

elys
13. srp 2011

Ahojte...
Práve mám 13DC, od 3DC som brala Clost. (úplne prvá moja liečba od doktora).
Chcem sa spýtať, či ste cítili prasknutie folikulu? Doktor mi totižto povedal, že máme šetriť "chlapcov" a máme skúšať až na 14DC, ale čo ak bude ovulácia neskôr, poprípade po inekcii? Mám sa spoliehať na jeho výpočty, alebo čakať, kedy ma bude pichať v boku a potom "zaútočiť" na vajíčko?

petruskaaa
13. srp 2011

Ahoj holky,můžu se k vám přidat a čas od času sem juknout?O miminko se snažíme necelý rok.Teď beru 2 cyklus Closťák,ale žádná sláva,tak se tu ráda třeba něco nového dozvím 🙂

kacnov
13. srp 2011

@petruskaaa ahojky no jasně 🙂
já už budu brát 5tý měsíc pořád nic :( tak uvidíme jak a co bude

lifinka
13. srp 2011

@aduskatt ahojky, tak že by? kolik máš ms zpoždění?

petruskaaa
13. srp 2011

@kacnov No u mě v 1. cyklu s Clost. na 14 DC místo ovulky dorazila MS,tak že jsem na 3 cykly dostala Proveru na srovnání a tenhle cyklus mám zase Clost.Dnes jsem 25 DC a dle BT ovulka ještě nebyla.V pondělí Mudr.,tak jsem zvědavá co on na to 😖 . A ty víš,jestli ovulku máš?

kacnov
13. srp 2011

@petruskaaa no po píchanci ano já mám PCO takže ani moc mi nepřichází MS jen po vyvolávačce :(

lorreine
13. srp 2011

Tak som konečne prestala po potrate krvácať....cítim sa fajn. Takže od pondelka znovu cvičím...potom, čo som sa od potratu stále ládovala čokoládovými sušenkami, mi to iba prospeje... 🙂
Tak premýšľam, že by sme budúci víkend mohli s manželom už znovu niečo skúsiť...🙂

aduskatt
13. srp 2011

@terioza1 ahojky, netestujem..a asi uz ani nemusim☹(vyzera to blede.svina asi pride do dvoch dni

aduskatt
13. srp 2011

@petruskaaa vitaj a zarad sa, xixi

aduskatt
13. srp 2011

@kacnov ja mam tiez PCO, ale mrchu pravidelne

aduskatt
13. srp 2011

@lifinka minuly s clostilom mavam 30-32.dnes sice je 32den, ale uz som zacala malinko spinit, takze to nevidim ruzovo

terioza1
13. srp 2011

@aduskatt zlaaatko, treba se uhnizduje 🙂 A spinit muzes i pri tehu... tetni a uvidis... kdyztak zajdi k dr pro ...no utragestan nebo jak se to jmenuje... na udrzeni..

aduskatt
13. srp 2011

@terioza1 utrogestan mam, ale ten je prd platny, ked sa nic neoplodnilo☹

terioza1
13. srp 2011

@aduskatt ale vsak to jeste nevis... kdyz testnes, budes vedet

terioza1
13. srp 2011

@lorreine to je naaaaaaadhernej napad s tim zkousenim.. pamatuj si, ze telo je nastartovany na tehu, bude mit nejspis i rebound fenomen a je to jako kdyz pohnojis zahradku.... 🙂 Drzim moooooc palce..

terioza1
13. srp 2011

@elys ja soulozila na doporuceni moji dr denne.... a povedlo se🙂 A soulozila jsem jinak denne, nechela jsem riskovat, ze bych to propasla..

aduskatt
13. srp 2011

@terioza1 myslim, ze uz viem aj bez toho.......v pondelok doobeda sa spusti

terioza1
13. srp 2011

@aduskatt no tak uvidis, no.... Doufam, ze nedorazi.. 🙂 Urcite ti nedorazi..

aduskatt
13. srp 2011

@terioza1 jedine, ze by sa jej opravilo GPS🙂))

jeny
14. srp 2011

@aduskatt juuj to snad nie ☹ nechapem preco to nejde ked mate take krasne foliky, ja aspon viem ze foliky nechcu dorast, ale ak raz budem mat daky velky tak uz ma to fakt nastve ak sa ani potom nezadari 😠

petruskaaa
14. srp 2011

@kacnov co je PCO?

lorreine
14. srp 2011

@terioza1 Dííííky, si tiež myslím, že to nieje zlý nápad. Hlavne sa poteší manžel. Pretože sme samozrejme nemali teraz žiaden sex. No a doktor ma upozorňoval, že mám tomu dať minimálne dva týždne, aby som si náhodou neuhnala nejakú infekciu. Ale pojdem na kontrolu a keď povie, že je všetko čisté, tak hups na to. Budúcu sobotu to budú dva týždne...takže uvidíme 🙂

terioza1
14. srp 2011

@lorreine kdyz i povim, ze ja hned prvni den potratu dostala obrovskou chut na sex... je to hnusny, ale ja kdyz jsem nastvana nebo nejakym zpusobem vytocena nebo smutna, no proste ze to nejsem ja, mam hroznou chut na sex... a soulozili jsme hned prvni den... je to hnusny, ja vim, ale taky zadna infekce 🙂 Vliiiiitni na to holka, az za 14dni najdes // 🙂 a fakt se pise, ze vetsina tehu po prodelanem potratu jsou v poradku a mimika krasny a zdravy...

lorreine
14. srp 2011

@petruskaaa Nás je tú s PCO viac....až ma udivuje, že sa tvrdí, že to postihuje asi 10-15 % žien, keď nás je tu toľko 🙂. Znamená to policystické ovárie. Takže na vaječníkoch sa tvorí veľa malých puchýřků, ale žiaden jaksi nechce dorásť a vypustiť vajíčko. Čo znamená, že šanca na otehotnenie je malá. Samozrejme záleží na forme, pretože sem-tam sa uvoľniť može a potom žena otehotnie. Inak tieto ženy sú viac náchylné na potraty (viď ja), majú tiež problémy s pleťou (tiež moj prípad), sú náchylnejšie na kardiovaskulárne onemocnenia a aj cukrovku. Lieči sa to hormonálne. Takže Clostilbegyt určite pomáha.

terioza1
14. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...13...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............9............21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............3...........28.......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m..............8............30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............33...........30............16?....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............18...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............28...........32............18..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............14...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............9.....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............9............33.....................Clost., Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m........................6+1.......................23.8.2011...........Listovka

elys
14. srp 2011

Babeny, prosím Vás, mali ste niekedy počas brania Clostylu na 13DC a 14DC špinenie??? Ja neviem, čo s tým. Ešte aj BT mi stúpla. Včera 36,8 a dnes 37,1 neviem, čo s tým. Bola už ovulácia alebo nie? Kto máte podobnú skúsenosť prosím. Na ultrazvuk idem zajtra, bojím sa, že sme to už prešvihli. Doktor mi kázal počkať so sexom do 14DC, tak sme čakali a dnes tá zvýšená teplota. Pomoooc

elys
14. srp 2011

@terioza1 ahooj. co musim splnit, aby som bola medzi vami? 🙂

lorreine
14. srp 2011

@terioza1 To si ma trochu ukľudnila, pretože som si fakt myslela, že som nejaká divná...pretože som tiež mala už pár dní potom chuť na sex...ale keďže manžel nerád "prechádza na červenú" a ani som sa fyzicky ja necítila (o psychike už nehovoriac), tak sme to nechali. Ale chuť bola a stále je. Kolega v práci (moj výborný kamarát) mi hovoril, že to je určite preto, že to má zakázané, tak preto to tak veľmi chcem 😀 .

terioza1
14. srp 2011

@elys ahoj, spineni muze bejt to, ze je ovulace 🙂 tak sup na to, at to neprosvihnete 🙂
Jinak mi napis, kolik ti je roku, jak dlouho se snazite, kolikaty jsi den cyklu (DC), jaky jsi mela posledni cyklus ( PC) a kolikaty jsi den po ovulaci ( DPO).. ale DPO asi mit teda jeste nebudes.