Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ituka37
9. lis 2010

@ahojky15 no mne hneď naordinoval doktor 2x 1 tbl. od 5 dc. čiže 10 tbl. Myslím, že jednou ani nezačínal lebo zvačša to nezaberie a zaberie az vačšia davka. ty si tiež len teraz začala?

tinara23
9. lis 2010

@ahojky15 mne tiež naordinoval 2x1tbl, ale od 3 dc. Mne nezabral, ale ja som zvláštny prípad, mne bolo z neho blbo, tak som po piatich tbl. prestala ☹

ituka37
9. lis 2010

@tinara23 🙂 no ale teraz ho ideš brať znovu? mne nerobí nič také, zatial mi z neho nie je zle.

tinara23
9. lis 2010

@ituka37 nejdem ho brať, ja už k môjmu dokimu nepáchnem, mám tam iba nervy, nikdy tam nie je, nesledoval ma pri nom. idem 24.11. do iscare nech mi spravia komplet vyšetrenia. Nebudem sa zbytočne liekmi dopovať, keď nepoznám príčinu prečo sa nedarí. Dúfam, že tam dostanem odpoveď.

ituka37
9. lis 2010

@tinara23 no tak to dúfam aj ja, že ti tam povedia že očo ide, a zmeň už toho doktora 😠 ved ja mam nervy aj za teba 😖

tinara23
9. lis 2010

@ituka37 🙂 🙂 🙂 nemaj nervy 🙂 no najhoršie je, že ja som k nemu išla na odporučanie, ale chvália ho, tak neviem či som iba ja nemala šťastie. Však uvidím, aj tak peenkuje stále.

veronicka33
9. lis 2010

@slivocka niekto to berie krátko a hned to zaberie,ale u mna tak akurát zabralo,že som pribrala,a chce sa mi viacej spať a aj jem dosť sladké a že vraj mám s toho aj cystu,tak to poteší.Uvidím čo mi povie zajtra 😒

ituka37
9. lis 2010

@tinara23 no veď uvidíš čo ti tam povedia, ale aj tak nemože jeden lekár len tak niekomu predpísať clostil ked nevie prečo sa nedarí a neurobil žiadne vyšetrenia.. 😠

mkr
10. lis 2010

příští cyklus taky začnu brát clostil, žádný extra vyšetření mi nedělal, jen UTZ a folikul tam byl a pěkný, mám teda jen 1 tbl od 5 dc, povedlo se otěhotnět někomu po prvním užívání?

10andrea12
10. lis 2010

janana.......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, HONZIK
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, NIKOLKA
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, MATHIAS
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, GABRIEL
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // , 33tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 32tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 36tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 35tt nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 26tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 30tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 30tt alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 19tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 19tt adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 14tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 17tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 18tt
10andrea12.................26r.............0d.............3x1cl..3mesiace.......9 mesiacov....2.10. našla // 10tt
snažilky:
jonnie...........................34r...............0d...............41DC.........................3x1.........................7mesiacov
kkamca........................30let............1d.............. 38DC......................2 x 1cl.......................dlouhodobě
nela00..........................33 let...........0d...............34DC............................0cl.......................2 roky+3mes.
sofokleska..................25r................0d..............30DC.........................1x1cl......................2roky
katkaajurko.................28r................0d..............23DC.........................1x1cl......................18 mesiacov
elisabet........................30let............0d..............18DC.........................2x1cl......................14mesicu
sliver.............................29r...............0d..............11DC..............................IVF.....................dlhodobo...
tigi.................................30r................0d.............10DC.............................0cl.......................20mesiac
hencidlo.......................31let............0d................8DC.........................3x1cl.......................4roky
kraskanz1....................23r....................................1DC........................ 2x1cl................
fomarik.......27..............0d.................25DC.......................3x1cl.......4,5 roka.....sme po 2 IUI(15.11 budeme vedieť ako sme dopadli)

tereza123123
11. lis 2010

Ahojte babule je tu tolko prispevkov ze sa opytam radsej takto.po vymene svojho dr mi novy doktor zistil PCO a nasadil mi clostilbegyt uzivala som ho od 3 po 8 den menstruacie jednu tabletu.chcela som sa spytat ake mate stym skusenosti?menstruacny ciklus sa upravil hned? Moj menstruacny ciklus sa pohyboval od 36 po 40 dni som teda zvedava ci sa mi ma hned po prvom cikle uzivania upravit na 28? Podarilo sa niekomu otehotniet uz po prvom uzivani clostilbegydu? Inak dost tazko znasam uzivanie tohoto lieku.padaju mi vlasy a mam zle sny vrrr

lifinka
11. lis 2010

ahojky, tak už mám za sebou 2cykly užívání clostylu a včera jsem byla u dr, aby mi píchl agolutin na vyvolání měsíčků jelikož opět se nezadařilo ☹ od 3dne c. budu brát už 3tbl. denně, ach jo..... 😔

10andrea12
11. lis 2010

@lifinka ja som otehotnela v 3 cykle s clostilom a tiez pri zvysenej davke na 3x1 tak drzim prasty 😉

brumca
11. lis 2010

@lifinka ahoj 🙂 nebud smutna, nam sa to podarilo tiez v 3.cykle s Clostilom, brala som mensiu davku, ale kazda sme ina 😉 drzim ti moc palceky 😵

leontyna83
11. lis 2010

Ahojky holky, taky beru Clostík. Dostala jsem ho od doktora jen na dva měsíce a má brát 2x1 tbl od 3dne cyklu. Zítra dobírám první dávku, tak jsem zvědavá jestli přijde ovulka. Jinak se cítím víc unavená a musím říct,že mi bylo chvílema špatně od žaludku.
Držím Vám všem palce 🙂

andrejta
11. lis 2010

ahojte, som tu nova a neviem sa dost dobre zaradit 😀 . Tiez sa "liecim" Clostilbegytom a bola som aj na IUI - prvykrat som bola asi pred mesiacom, aj som zareagovala na Clostilbegyt, aj mi pichli Pregnyl a vsetko ostatne, ale nezadarilo sa. Tak som zacala druhy cyklus s Clostilom, ale na 11 den na ultrazvuku nebolo vidno ziaden folikul, tak som bola na dalsej kontrole (krv a ultrazvuk) dnes a zas mi povedali, aby som prisla na dalsiu kontrolu v nedelu rano. Tak by som sa chcela opytat, ci ste niektora boli na tom podobne a ci to ma este v tomto cykle zmysel, lebo sestricky, ktore robia tieto vysetrenia mi nevedia/nechcu povedat nic blizsie. Len, ze pridite zas o 4 dni. Dakujem za akukolvek odpoved

10andrea12
11. lis 2010

@andrejta ahoj ja som bola tak ako ty v prvom cylke s clostilom 2x1 a pichnutym pregnylom nepodarilo sa druhy cykus s clostilom na 12 DC folikometria na utz nic lekarka povedala ze tento cyklus nechame tak lebo mi nebude mat ako naordinovat kedy pichnut pregnyl lebo mala 2 tyzdne dovolenky a nemala ma ako odledovat na 40 Dc picnuty agolutin lebo bol pravdepodobne anovulak mrche sa uracilo prist az na 12sty den po pichnuti 3 cyklus zvysena davka clostilu na 3x1 na 12 DC nic ziaden folik na 14 Dc nic ziaden folik vyzeralo to na anovulak na 17 DC povedala lekarka ze konecne sa rozhybali vajecniky vyypocitala ze pregnyl si mam dat pichnut na 24 DC ovulka na 26 DC a uspesny 3 cyklus lekarka bola nadsena a ja stastna a to som ratala ze dalsi cyklus nic a ono to vyslo.drzim ti prsty

lifinka
12. lis 2010

holky moc děkuji za podporu na první dítě jsem čekala moc dlouho a nechci, aby se to opět opakovalo.Tak budu doufat, že to už vyjde.A chtěla jsem se ještě zeptat zda máte při braní clostylu pobolívání v podbřišku a také citlivost bradavek?Právě jsem si min. cyklus dělala testíky, protože mi to přišlo jako těhu příznaky, ale ono nic testy neg....všem držím pěstičky 😎

nlenka
12. lis 2010

Ahoj holky,dovolím si zařadit si do vašich řad. Clostyl beru tento měsíc poprvé,takže vlastně nevím do čeho jdu. Měla by to mít nějaké "divné" účinky? Trošku mě bolí hlava,motá se a taky je mi šoufl od žaludku.
Clostyl mám brát zatím 2x denně,dávku mám na dva měsíce. V květnu jsem bohužel potratila,ale jinak se o druhé dítko snažíme už 19 měsíců. Ovulku mám,jen prý potřebuje trošku popořit. Ale jak jsem se dočetla,tak většina z vás otěhotněla celkem brzo.Je tady někdo komu to bohužel nevyšlo?

kiara81
12. lis 2010

ahojík děvčata...já po klostíku přibrala ted 4 kila tento měsíc mám 3cyklus a dnes jsem 15DC a břicho mám jak nafouklý balon a hrozný tlaky na spodek myslíte že ještě folikul neprasknul???nebo už prasknul??já se v tomhle nějak nevyznám

kiara81
12. lis 2010

@lifinka ahojík já mám ted bolesti v podbříšku a citlivé bradavky...tak nevím jestli to k tomu patří...ale asi jo normálně bez clostíku jsem to neměla...tak přeju at se zadaří

andrejta
12. lis 2010

@10andrea12 jeej, dakujem za odpoved, ja budem mat v nedelu 17 DC, ale prvotne vysetrenia hormonalneho profilu boli asi ok, teda nikto mi nepovedal, ze mam anovulacne cykly. Ale asi mam posunutu ovulku do druhej polovice cyklu. Pred par mesiacmi som si kupila ovulacne testy a ciarocky sa ukazovali na taky 17 až 19 DC. Tak hadam v nedelu to bude ok. Uvidime a dam potom vediet. Este raz dakujem

lifinka
12. lis 2010

já teda také pěkně přibírám na váze 😠 z min. kontroly mi dr., řekl, že už mám na ultz, dojít 9 den cyklu mazec, dříve jsem měla 14den c. a teď tak brzy?No min,cykl., jsme to zmeškali už na ultr., nic nenašel a to jsem byla 12 den c.zajímavé 😲 😲

ituka37
12. lis 2010

ahojte, ja som bola dnes na folikulometrií a je to 10 DC, mam 3 foliky, 12, 10 a 9 mm.povedal doky...no ale zrejeme z toho aj tak nič nebude keďže mame teraz krízu ☹ tak ak sa kríza vyrieši tak potom uvidíme

tinara23
12. lis 2010

@ituka37 no tak pekne foliky rastú 🙂 no a pekne nech kríza za pár dní pominie, foliky budú pekné veľke na snaženie, tak žiadna kríza 🙂 budem držať všetky prsty 🙂 aj na nohách 🙂

ituka37
13. lis 2010

@tinara23 ďakujem ďakujem, ja dúfam v to isté...len aby to tak bolo 😒

tinara23
13. lis 2010

@ituka37 neboj neboj, len treba sa snažiť a nie krízovať 🙂 musíme myslieť pozitívne 🙂

nathali
13. lis 2010

ahoj baby 🙂
chcem sa vas spytat po akej dobe uzivania clostilbegitu sa vam posdarilo oteh?
ja beriem clostibegit uz druhy mesiac spolu s pregnylom ale stale sa nam nedari oteh.este mame jeden posledny mesiac a potom neviem co bude da sa ze po mesacnej pauze zase uzivat clostilbegit???
som s toho nejak zufala po rok a pol rocnom snazeni stale nic a dnes mi prisla ms a to som ju ani necakala ☹

tinara23
13. lis 2010

@nathali sú tu baby, ktoré otehotneli už v prvom cykle, ale sú tu baby, ktoré v treťom otehotneli. Je to indivindi, ale treba veriť, že sa podarí. 🙂

nathali
13. lis 2010

@tinara23 ja som niekedy uz taka otravena s toho vstkeho a najradsej by som babo chcela hned ale viem ze to tak nefunguje ale verim stale 😉 🙂 ved raz to prist musi no nie 🙂