Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
25. lis 2010

tiburcia, s prvním početí jsem také užívala clostík a brala jsem ho 3měsíce pak 2 měsíce pauza a pak jeden měsíc a pak jsme otěhotněla, je to už před 4 roky a teď ho od září zase beru, a mám jen nafouklé břicho a citlivé bradavky 😉 Na folikometrii právě chodíš, aby ti dr., změřil dozrávající folikuly a pokud je dostatečně veliký třeba přes 19mm, tak ti může ještě dopomoci k ovulaci injekcí Pregnyl, která ti zaručí ovulaci do asi 32h.Prostě mi dr., řekne ať už se ten den po injekci snažíme tak po 3 dny 😀 Jinak folikometrie, je zhruba ve 12,13 DC, ale já ji díky asi clostíku, který jsem už brala 3xdenně měla folikul 19,2mm v ten 10DC.

tiburcia
25. lis 2010

@10andrea12
@lifinka

holky děkuju.... já se trochu bojím těch cyst...ale co člověk nadělá, zkusí všechno, aby dosáhl výsledku co chce 😵

lifinka
25. lis 2010

tiburcia,neboj jsme v tom všechny....nejlepší jsou na tom holky, co hned po 1cyklu otěhotní 🙂 ,musíme být pozitivní a nic si nepřipouštět 😉 držím pěstičky 😉

lifinka
25. lis 2010

tiburcia, jak dlouho bereš clostík?

tiburcia
25. lis 2010

@lifinka začnu ho brát až teď v novém cyklu a mám ho zatím napsaný na 4 měsíce... kéž by zabral co nejdřív.... ale už si aspoň říkám, že se něco děje 😉 a jsem moc ráda po přečtení vašich příspěvků, že i pomáhá 🙂

lifinka
25. lis 2010

tiburcia, jasně musí nám pomoct!!!!!!! 🙂

tiburcia
25. lis 2010

musí a hotovo!! 🙂

minis
25. lis 2010

ahojte baby 🙂, potrebujemporadit...clostyl som uz dobrala 4 mesiac, + aj s duspastonom, aj pregnyl som mala 2 krat. vzdy som mala menzes nepravidelne, az s clostylom a s duph. sa mi upravil, mala som pekne 3 dni a teraz min. vikend som mala zase dostat a v nedelu vecer ma strasne bolelo brucho, ja ze fajn, zase dosla, ale nic...v pondelok rano trosku a vlastne cela mrcha mi trvala tak pol dna, potom ze normalne nic, ani v utorok a vcera trosku take spinenie...dnes som bola aj na krv, test som si nerobila....aky mate na to nazor ? 🙂 dakujem vam : )

lifinka
25. lis 2010

tiburcia, já jsem od pondělí v očekávání, stále si ještě dělám ovu testy, jelikož na diskuzi holky, píší, že se těhu dá zjistit, když ti právě ovu testy stále sílý, prostě neslábnou....tak jsem celá nervózní.když jsem byla v po na gyndě se synem, tak řekl dr., když se zeptal, co by radši jestli holku nebo kluka, tak mu řekl bratříčka, že sestřičku dá Jonášovi, to je jeho 3 letý kamoš 😀 nastal s dr., výbuch smíchu 😀 😀 😀

tiburcia
25. lis 2010

@lifinka o těch ovu testech jsem to slyšela...budu moc držet pěsti!!!

lifinka
25. lis 2010

minis, tak možné je všechno, ale já už bych si udělala těhu test, a výsledkek bude kdy z krve?Může se stát, že jak se vajíčko zachycuje na sliznici, tak to může způsobit špinění, no to jsem celá zvědavá, jak to dopadne, udělej si těhu test, nebo odpol. voláš na výsledek?Dej vědět 😉 držím pěstičky 😉

lifinka
25. lis 2010

tiburcia, děkuji, tajně doufám, ale pak to zklamání je děsný....

tiburcia
25. lis 2010

@lifinka jj to znám ☹ ale neboj, chce to myslet pozitivně...

lifinka
25. lis 2010

tiburcia, ještě že se tak utišujeme 😀 hned je člověku lépe 😉 Dneska jdu poprvé k léčitelce, prý je výborná, tak jsem zvědavá zda mi něco řekne-mohla by říci, jste těhotná 😀 😵

tiburcia
25. lis 2010

@lifinka držím palce 😵

ssassi
25. lis 2010

@tiburcia ahoj, já jsem díky clostíku první měsíc těhotná! no tak každý prášek je svým způsobem svinstvo, které tělu nepřidá. ale k miminku hodně ženám pomohlo! no, mně ještě po utrazvuku píchla doktorka pregnyl, pomáhá folíku prasknout. u mně se naštěstí podařilo hned první měsíc s clostilbegytem. jistě, bylo mi šoufl, všechno mě bolelo, byla jsem nateklá jak vzducholoď, ale jsem těhotná! a to jsem měla velké problémy s cyklem a vaječníky a tak nějak se vším! ničeho se neboj, budu držet palce 😉

tiburcia
25. lis 2010

@ssassi děkuju... třeba nám to taky vyjde....

nathali
25. lis 2010

ahojky holky 🙂
dnes som bola na utz a foliky su velke 20mm a pichol mi aj pregnyl5000 ale neviem ci mam posluchnut dr a sexovat az zajtra alebo to poistit aj dnes vecer?? som s toho na nervy bojim sa aby mi folik nepraskol skor a mi to nestihli no a po novom roku si davame 2 mesiace s liecbou pokoj -samozrejme ked nam to nevide a potom sa uvidi co dalej ach joo :(

ssassi
25. lis 2010

@nathali já sexovala už ten samý den, kdy mi píchla pregnyl

ssassi
25. lis 2010

@tiburcia určitě!

nathali
25. lis 2010

@ssassi no tak ja znasilnim priatela dnes a aj zajtra snad nam to vijde

tiburcia
25. lis 2010

@nathali přesně tak..dneska i zítra...možná i ještě pozítří 🙂

nathali
25. lis 2010

@tiburcia no ja ho budem znasilnovat snad sa da 😀 a konecne aj k nam prileti statsie
vy sa ako dlho snazite??

tiburcia
25. lis 2010

8 měsíců 🤐 a vy?

nathali
25. lis 2010

@tiburcia rok a pol 😨

tiburcia
25. lis 2010

@nathali a byl tam nějaký problém? já už jsem po 4 operacích... tak snad už to nějak půjde...

nathali
25. lis 2010

@tiburcia len taky ze ja som prestala menstruovat a nemala som ani ovu a kym lekari dosli na to ze co mi davat ake lieky a nic moc som nou nerobili a tak preslo vela casu a teraz mam tretieho lekara ale suproveho a vie co uz ma robit 😉

tiburcia
25. lis 2010

@nathali tak to je dobře.... držím palce, ať to vyjde!!!!

lifinka
26. lis 2010

ssassi, nevíš, jak dlouho se v těle drží HCG z Pregnylu?

brumca
26. lis 2010

ahojte 🙂 aj ja som pisavala do tejto temy a sem tam nakuknem ako sa mate clostilky, drzim vam palceee aby vam clostil pomohol k vasim vytuzenym babatkam ako aj nam pomohol 😵

@lifinka ahoj 🙂 zda sa mi, ze niekde sa pisalo ,ze pregnyl sa drzi v tele 10dni, mne sa vsak drzal drhlsie , ked mi bol raz pichnuty a robil mi falosne tieniky na teste...cize radsej treba dlhsie vydrzat a potom testovat neskor 😉