Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka mě kdyby se neudělali vajíčka, tak taky musíme do CARu, ale je ještě IUI, to není tak nákladné 😉
@gabidesign to máš super. Já mám mít zas od 16DC Proveru 10 dní a ta pak blokuje ovulaci, když není do té doby, než to začnu jíst, tak se vnutím někdy 12DC na utz a podle velikosti si tu proveru kdyžtak pošoupnu 😝 . Pane, to je teda věda 😀

marina.o.
26. pro 2010

pri prvom dietati sme to mali s manzelom velmi zlozite.Nebyvali sme spolu,takze ked dr.povedala,ze treba ist ,,na to ",tak som musela ist za manzelom.Bolo to desne sexovat,lebo musime,ale ked to inak neslo...
Ja Vam drzim vsetkym palce 😉

gabidesign
26. pro 2010

@leeena_4 Proveru jsem brala v roce 2009 a po ní se nám podařilo. Bohužel to skončilo zamlklým těhu v 9. týdnu. 😒

leeena_4
26. pro 2010

@gabidesign to je mi líto, ale tentokrát to dopadne dobře 😉 . Tak to děkuju za povzbuzení. Moc lidí už ji dneska nejí, spíš utrogestan a duphaston, ale podle mě je to to samý.

kamillka100
26. pro 2010

ahojte, poradte mi, moze sa pri brani clostilbegytu vypit trochu alkoholu? ide silvester a neviem ci si mozem vypit, dakujem

lifinka
26. pro 2010

leeena_4 tak jsem dala do alba dnešní 2 ovu testy a ze 17h je silnější i mi trošku začlo bolet břicho, ale né moc 😒 .

A nevíte zda clostyl i praskne folik, když dozraje do určité velikosti, jelikož mi dr., píchá vždy ještě ten pregnyl na prasknutí folik., ale nevím, zda to stihnu v úterý jdu až k dr.,

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka koukala jsem na ně a řekla bych, že ovu ještě není. ta testovací musí být stejná, nebo silnějí a to se mi nezdá. Jinak někomu asi praskne folík sám, někomu ne, ale nevím komu jo a komu ne 🙂

lifinka
26. pro 2010

leeena_4. jj vím, že ještě není pozitivní, snad to na úterý vydrží 🙂

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka tak uvidíš, jaký bude zítra a když budou stejně silné, tak šup na to i bez doktora 😉

lifinka
26. pro 2010

leeena_4, to ano 😀 asi se zase nějak pozoruji 😝 😠 😠 😠 😠 😠

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka tomu se nedá ubránit 😉 Já i bez vajíčka několik cyklů měla pocit, že mám citlivé bradavky a roztahuje se mi děloha 😀

lifinka
26. pro 2010

leeena_4, min. cyklus, jsem si byla 100%, že jsem těhu, mm už ze mě nechápal, já lítala na wc, ale vždy jsem myslela, že se pobl..., ale nadavovala jsem se jen naprázdno, na brad., mi nemoh šáhnout a stále jsem brečela a bolelo v podbřišku, no prostě síla a nic z toho 😒

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka člověk si dokáže strašně moc vsugerovat, když si něco přeje, to znám. Raději se nepozorovat a nepouštět myšlenky na špacír, když se má blížit mrcha. Ale ne vždy to jde, to je jasný

gabidesign
27. pro 2010

@lifinka Někomu folík praskne sám někomu ne. Je to asi jak u koho.

nathali
27. pro 2010

baby ja som tak nastvanaaaa :( mne zas ovu neprisla a to som uz 18DC :( vsetky testiky negativne
ale mna teraz napadlo ze mam doma este clostil 5 tabl ale asi by bola riadna somarina zacat ho brat bez vedomia lekara ze???ale ked ja som uz so svojho nefunkcneho tela nestastna

lifinka
27. pro 2010

nathali, je to taková bezmoc, že právě tě napadne, že si ho pak nasadíš sama, co?To jsem měla přesně tento cyklus, jakmile mi došla ms, tak jsem šla za dr., že chci ještě vzít clostyl, i když řekl měsíc pauzu, no ale zeptala jsem se ho, tak nevím, jak to provedeš ty, nebo mu brkni a řekni, že si ho bereš anebo, jak půjdeš na folikom., tak hold už tě veme a mrkne na folíky, dělej blbou 😀. já dnes strašně slabé ovu testy, včera byl nejsilnější, ale si poz. nebyl 😠 a to jsem dnes 12DC.Takže zítra dopol. uvidím na gyndě...

nathali
27. pro 2010

@lifinka ja to uz necham tak aj tak je na clostil uz nskoro jedine dalsi cyklus keby ho berem a to k dr pojdem urco lebo ratam s tym ze mi ani ms nepride ked ovu robi fory ach jaj

lifinka
27. pro 2010

nathali, já myslela až po ms vzít costyl, no já bych musela na agolutin, tak myslíše, že už nebude, jo? A jak máš dlouhé cykly?Já si založila graf na BT.

nathali
27. pro 2010

@lifinka no naposledy ked som bola bez liekov tak aj 40-50DC
ale ked ms nepride tak behnem na gyndu nech mi pichne agolutin na ten som si uz za ten cas zvykla a potom poviem dr.nech mi da nejake lieky ked len duphaston alebo rovno clostil no som zvedava na seba ze jak nakoniec dopadnem
a s ovu neviem ci pride niekedy som uz skepticka a potom najdem clanok od inych bab ze aj ony mali ovu neskor niekedy 19 alebo az 25DC tak to ma este ukludnuje no ved uvidim
aj ja premyslam ze zacnem asi merat BT je to celkom dobre len sa mi nechce vstavat rano 😀

lifinka
28. pro 2010

nathali, tak dr., dnes na folikometrii říkal, že už mám vyšší sliznici na 16,2mm tzn, že ovu už byla, ale nechápu teda kdy, folik žádný...

10andrea12
28. pro 2010

@nathali neboj ja som mala ovulku na 26 DC co som to uz chcela vzdat a este som aj otehotnela netreba sa vzdavat 🙂 drzim prsty

linka
28. pro 2010

ahojte,mam otazku clostil beriem druhy cyklus,vlastne som dobrala druhe balenie,co nasleduje respektive co zvycajne navrhuje lekar,ked clostil nezaberie,dakujem 🙂

lifinka
28. pro 2010

linka, tak clostyl může být 3měsíce v kuse brán, pak by měla být zase pauza 2-3měsíce a pak by ti ho ještě zkusil na 3 měsíce napsát, pak já osobně jsem podstoupila laparoskopii a povedlo se ještě s jedním clostylem 😉

linka
28. pro 2010

@lifinka ked na mna nejak nic nezabera,bola som aj na laparke,aj na prefuk a nic,asi som imunna proti otehotneniu,ale horm.profil mam ok,aj manzel je ok,tak neviem,buduci mesiac ma dr.bude sledovat na utz,tak som zvedava ci clostil nejak zabera... 😉

lifinka
28. pro 2010

linka, když já chodím na utz a dr., najde folikul pěkné velikosti, tak mi ještě píchne pregnyl na 100% ovulaci, zeptej se ho na to, jinak držím pěstičky, když to vypadá, že jste zdraví a co na spermie, nehubíš je???

linka
28. pro 2010

@lifinka spermie nehubim,aspon dufam,ze ked mi robili horm.profil,tak aj na to sa zamerali,musim sa spytat dr. lebo nie som si ista ci sa zmienila o tom 😅 a dakujem za drzanie pästiciek,podobne aj tebe 😉 vlastne vsetkym snazilkam..

miminkad
28. pro 2010

@nathali aj mne vravel dr,ze pravdepodobne mam ovu neskor ako 14.den cyklu a nakoniec ju asi nemam kvoli prolaktinu.v pondelok sa k nemu chystam,som zvedava,co vymyslime.merala som aj bt,ale aj moj dr vravel,ze to nie je smerodajne

kamillka100
29. pro 2010

ahojte, chcela by som sa Vas opytat, napadla ma taka otazocka, ze ovulacia nastava od toho aky mame dlhy cyklus? alebo moze nastat aj pred mchou?
lebo beriem clostil, ale mne sa zda, ze mne lekar zle vypocital ovulku, ze kedy praskne folikul a preto sa nam nepodarilo ☹ , nekazal mi prist na kontrolu ci praskol, ale teraz som zacala brat druhy clostil, tak idem v pondelok, som zvedava a poviem mu, ze pridem aj na kontrolu, ci mi vlastne praskol 😠 , citili ste prasknutie ? alebo to zena neciti, davam take hlupe otazky 😀 , ale velmi ma to zaujima

lifinka
29. pro 2010

kamillka100,ovulka by měla být uprostřed cyklu, tak zaleží na délce cyklu, většinou by měla být kolem 14 DC, ale není to pravidlem.Já jsem dobrala po 4 clostyl a vždy jsem chodila jen na ulz jestli dorostly folikuly a když byly skoro zralé tak kolem 20mm tak mi ještě píchl na 100% ovulaci pregnyl a vím, že jsem cítili bolesti kolem vaječníku, vždy na té straně, kde dozrály 😉 někdy byla ostřejší bolest, někdy méně.Ale na to jestli už ovu byla jsem nikdy na utz nechodila, ani při prvním dítěti.Včera jsem byla 13DC a ovulku už mi dr., řekl, že byla tak přisuzuji to na 11DC, bolelo mě břicho.Ještě je fajn měření baz. teploty 😉 , ale měřím první cyklus a jsem třošku více z toho zmatená, nějak to nechápu.A koli jsi tbl. brala? já už dva poslední cykly 3x1.

nathali
29. pro 2010

ahojky holky 🙂
lifinka to teeda tak ovu uz bola a aj ste to stihli?co ovu testiky tie si spominala ze si mala negativne ze??
ja som bola vcera cely den prec tak som si ano ovu test nestihla kupit ale uz asi kaslem na to a zacnem merat BT
aj ja som citila sem tam bolest v podbrusku ked som mala ovu ale teraz nic