Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
8. led 2011

ahojte,mne sa chce plakat,oslava dopadla na prd 😢

nathali
8. led 2011

@linka jak to ze sa oslava nevydarila?co sa stalo??

linka
8. led 2011

@nathali skoda,ze nemozes pomoct najblizsej osobe,lebo to nechce,co uz,ale dik 😔 a ty ako sa citis?

veronicka33
8. led 2011

@linka ahoj tak to ma mrzí ☹ ,určite si sa tešila však?človek sa potom cíti tak zle ja to poznám 😒

linka
8. led 2011

@veronicka33ahoj, vies ked niekto blizky ma dost chulostivy problem a niet mu pomoci,lebo ju nechce ☹ a ty ako?

veronicka33
8. led 2011

@linka ja?no už mi pomaly končí ms 🙂 a dúfam že tento mesiac niečo už bude 🙂 neboj to prebolí,a ked nechce pomôct tak aj tak s tým nič nenarobíš 😒

linka
8. led 2011

@veronicka33 jezis a ja som stale na tom,ze este mrcha neprisla,mne uz fakt hrabe 😅

veronicka33
8. led 2011

@linka myslíš akože mne? 🙂 no bola by som strašne šťastná, 🙂 keby neprišla ale vždy ked ju dostanem tak som hrozne smutná až mi je do plaču ☹

eerikaa3
8. led 2011

@nathali dik aj tebe drzim palceky
@veronicka33 ahoj,nie si sama tiez sa vyplacem ked mi pride,ale hlavu hore tento rok je vraj plodny tak dufam ze vsetky tu pritomne snazilky budeme na vianoce uz maminky 😉

linka
8. led 2011

@veronicka33 ano tebe,lebo sledujem tabulku co pridava nathali a si tam 30DC,tak asi preto 😉

veronicka33
8. led 2011

@eerikaa3 dakujem 🙂 tak to je velmi príjemné povzbudenie 🙂 dúfam aj ja že to tak bude a držím silno päste všetkým snažilkám 🙂

veronicka33
8. led 2011

@linka ahá ale bolo by to super uvidíme 🙂 ale rozhodla som sa že už to nebudem nejako riešiť lebo psychika robí strašne vela ☹ a čím viac na to myslíš tým menej sa to darí 😒

eerikaa3
8. led 2011

@veronicka33 neda sa ubranit slzam a z druhej stranky je to tiez urcita formu "ventilu" a je dobre ked napatie ,stres z nas opadne vo forme slz.
@linka ahoj,od ktoreho dna cyklu mas zvysenu teplotu?

linka
8. led 2011

@eerikaa3 ahoj,od 17DC,preco? 🙂

veronicka33
8. led 2011

@eerikaa3 ano máš pravdu,zakaždým ked to nevýde si poviem že už nebudem na to myslieť ale nedá sa to neubránim sa tomu aby som nemyslela a ešte ked má príst ms tak tým je to horšie a som nervozna že čo bude ☹ BT si nemeriam ale asi by som mala aspon budem vediet na čom som však?ale aj tak sa v tom akosi nevyznám kúpila som si ovu testymám aj ten ako rúž ale ten vobec nejako nefunguje nič mi tam neukazuje tak mám ovu na moč a uvidím ako to pojde len neviem ktorý den testovat najskor, ☹

eerikaa3
8. led 2011

@linka ja si neviem pravidelne merat BT ,ale 2 dni som mala moznost a este aj dva nasledujuce,t.j.19 a 20 den som mala 37,2.S BT nemam skusenosti tak preto moja otazka,ale drzim ti palceky pekne postupujes.

lifinka
8. led 2011

linka a dnes jsi měla kolik BT?

nathali
8. led 2011

uz som tu bola som sa okupat dala som si masku a pekne som si oddychla ale vsetky myslienky smerovali na to ze co ak mi ms npride ake to bude uzastne zazit ten pocit zas ze som tehulka a uz mi s toho vaazne zacina hrabat 😅
ale mam velku radost z mojej pleti neviem ci tom ale konecne sa mi zlepsila mala som vela bedarov a aj podkoznych a stale sa mi nejaky zapaloval a nevedela som sa s toho vyhrabat ale teraz konecne zaconam vyzera ako clovek 😀
@linka je tazke ked nemozes pomoct blizske osobe hlavne ked pomoc sama odmieta :( ale snad si to uvedomi a pomoc prijme

lifinka
8. led 2011

holky k večeři jsem měla kyselé okurky 😀 😀 😀 padlo půl zavařovačky, snad mi nebude blbě 😝 měla jsem na ně strašnou chuť 🙂

eerikaa3
8. led 2011

@veronicka33 ten ovu tester mam aj ja a tiez mi to ukazuje vselijak a nikdy este neukazal to papradie uplne,len kde -tu.Orientovala som sa podla toho 8 mesiacov a nic.Presla som na pruzky .Podla dlzky tvojho cyklu by som ja zacala na 11 den,ale mozno prvy krat by som dlhsie testovala ako 5 dni ,ak by bolo treba.

linka
8. led 2011

@eerikaa3 buduci tyzden uz to bude u mna take vselijake,lebo budem vstavat o pol piatej do prace,ale mozno uz ani nebude treba merat,lebo mrcha je za dverami 😒
@veronicka33 na pribalovom letaku pri ovu testoch je napisane od ktoreho dna sa ma zacat testovat podla dlzky cyklu 😉

linka
8. led 2011

@lifinka dnes 37,1 asi to uz bude klesat 😅 a kysele okurky tlacim do seba aj ja,ale len preto,lebo si vyrovnavam hladinu,lebo sladkeho som vela pojedla 😅
@nathali pouzivala si nieco na plet? ja uz neviem co mam robit,od leta mam plet jak pubertiacka,nic nepomaha 😖

nathali
8. led 2011

@linka myslim ze merat nebudes muset ale myslim ze ani ms nepride a ty budes testovat 🙂

eerikaa3
8. led 2011

@linka a mozno ani nie.Ved aspon co som citala tak tie teploty by mohli znamenat tehu a hlavne ak ti tak dlho vydrzali.

nathali
8. led 2011

@linka mam od mami taku plet vodu levandulovu ale tou to asi nebude a inak som nepouzivala nic specialne praveze este na seba nadavam ze co som to za kozmeticku ked sa ani o svoju plet neviem postarat

lifinka
8. led 2011

nathali, linka i já mám pupínky, je to těma hormonama, hladiny jsou všelijaké stále se to mění, tak to k tomu přikládám 🙄
linka a co když neklesnou teplotky, jen počkej, už jsem zvědavá 😕 😵

nathali
8. led 2011

@lifinka po clostile sa mi strasne znicila plet to je pravda ale ze by ta mesacna pauza urobila taketo zazraky 🙂

linka
8. led 2011

@nathali len aby ty si netestovala najblizsie dni a mohla by si uz 😀
@eerikaa3 ked ja viac verim tomu mojmu bruchu,to nikdy nesklame 😒

linka
8. led 2011

@nathali tehotnim zenam sa aj plet lepsi,alebo horsi 😉 a ty asi si 😵

nathali
8. led 2011

@linka u mna je este skoro este pockam lebo nechcem zbytocne testovat a na 35DC by sa mi rozbehla ms to by som to riadne oplakala tak sa este drzim pri zemi ale ty by si testovat mohla aj teploty mas krajsie ako ja a dlho sa ti drzia vysoko 🙂