Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
9. led 2011

Tabulka z 9.1.2011

Snažilky:
nathali...........23r....snž....1,8r....31DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....26DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...25DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....25DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...21DC....(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............17DC.....(PC28dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...13DC.....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž...............12DC......(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......12DC......(PC dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....10DC......(PC40dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......5DC...(PC27dní)

@veronicka33 jeeej aj ja som mala naposledy ms 10.12 😀

kkamca
9. led 2011

@lifinka 2 roky..snaženíčko s klučíkem.
ted už toho mám za sebou víc..dokonce i nezdařené ivf..když tak číhni do alba.. 😉

lifinka
9. led 2011

veronicka33 až budeš mít chvilku přečti si tu stránku, co jsem ti napsala, já se tam stále vracím a upřesňuji si to.No předovulační teloty jsou do 36,5 a pak poslední den naměřené nízké teloty je den Ovu! následné dni ti to ale musí potvrdit tím, že nejméně 2 dny budeš mít skok na 36,7 a více a pak by to už nesmělo klesnout pod 36,6 a to by ti právě udělal graf na fertility a ten ti vyznačí za ty tři dni, že ovu byla(pokud ti tam tepl. neklesne...) pošlu ti můj graf.
http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34

zkus zda se ti graf ukáže

lifinka
9. led 2011

kkamca mrknu, já s prvním dítkem 4 roky, a v úterý už jdu na první konzultaci do CAR

kkamca
9. led 2011

@nathali poslední delka cyklu..na co to máte?smím li vědět..u mě je to nepravidelné až až..ale poslední byl 31. 😉

nathali
9. led 2011

@lifinka aj u teba to vyzera kraasne s tymi teplotami 🙂
no som zvedava ze ktora bude prva hlasit pozitivny tehu test 🙂

nathali
9. led 2011

@kkamca je dobre ked vies ako dlho ti trva cyklus aj u mna to byva nepravidelne ked som bez liekov ale je to take dobre info 🙂

Tabulka z 9.1.2011

Snažilky:
nathali...........23r....snž....1,8r....31DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....26DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...25DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....25DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...21DC....(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............17DC.....(PC28dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...13DC.....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž...............12DC......(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......12DC......(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....10DC......(PC40dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......5DC...(PC27dní)

lifinka
9. led 2011

nathali, no právě potřebuji zjistit, když jsou teploty stále nad 37 a už dolů neklesnou zda se jedná takhle brzy už o těhu, protože ony můžou být takové vysoké a pak stačí jedna nízká a dojde ms.....

veronicka33
9. led 2011

@lifinka ukázal sa mi tvoj graf ale ked ti mám pravdu povedat tak sa vnom nevyznám musím si to celé naštudovat ta angličtina mi robí šarapatu 🙂

kkamca
9. led 2011

@lifinka máš krásnýho chlapečka. 🙂

linka
9. led 2011

@lifinka co mas napsane celych 14 dni? brucho nafuknute mam a problem so zapchou nemavam,spis naopak 😉

veronicka33
9. led 2011

@lifinka no tak to som mala ja takto pred 2 mesiacmi 37,2 až do ms a potom kleslo na 36,9 a bola somv háji ☹

kkamca
9. led 2011

Tak já vám teploty přes 37 závidím..nemám je nikdy.pouze s progesteronem,jinak ne.

linka
9. led 2011

@veronicka33 kolko dni ti klesla pred mrchou?

lifinka
9. led 2011

veronicka33 ovu je vyznačena na 20DC a ten červený kříž mě fertility právě po třech teplotách do toho 23DC vyznačil den Ovulace! dřív ti to nenaznačí, anglicky neumím, právě ta stránka je super a česká.co jsem ti poslala.jen teda nevím proč mám pokles 4DPO na 36,7.Ale byl naštěstí jen ten den, no zatím...

lifinka
9. led 2011

linka tak co jsem studovala grafy vždy to byl pokles jednodenní a další den ms.Je to naprd....

lifinka
9. led 2011

linka, no když jsem otěhotněla s ivoškem psala jsem si do sešitu, co mi je, ale nejhorší to byla, když jsem to ještě nevěděla, že jsem těhu, prostě jsem to vycítils strašně brzy ještě než byl těhutest a právě tam patřily tyto příznaky, pálení prsou, bodání v podbřišku, pak náhlá zácpa až 8dní a já měla břicho jak v 9m., a zle v autě mi bylo.

nathali
9. led 2011

holky vy mate teploty nad 37 alebo 37 ja som mala najvyssiu 36,9 a dnes mam 36,8 takze u mna to tehu asi nebude

linka
9. led 2011

@lifinka kazda tehotna zena,ktora este o tom nevie,tak nejak citi,ze je tehu,to je zvlastne 😅

linka
9. led 2011

baby ja som sa tak fajn najedla,mali sme plnene kuracie rezne,to bola mnamka,este by som si nalozila 😅

nathali
9. led 2011

@linka a ty citis ze si tehu??? 🙂 to by bolo skvele konecne tu mat tehulku 🙂

nathali
9. led 2011

@linka len pekne papaj 🙂
mne teda dnes nejak moc nechuti jest mala som akurat za tanier tej polievky 😀 co sa jej neviem dojest a popijam kafe uz asi hodinu

lifinka
9. led 2011

nathali, víš možné je všechno ať jsou takové, či makové BT 😀 no ať to máme jednodušší 😵
kkamca, no přečetla jsem si tvůj příběh snažení a můžu se zeptat kolik vás IVF stálo a kde jsi byla? jinak teda držím moc palečky, zae si říkám, buďme rádi za to jedno....já mám také hypofunkci štítné žlázy a beru letrox100.

linka
9. led 2011

@nathali nieeee necitim,to som napisala preto,lebo nechapem ako moze zena vycitit ze je tehu 😅 asi mame v sebe materinsky instinkt 🙂

nathali
9. led 2011

@lifinka s tymi teplotami mas asi pravdu ale niekde baby pisali ze kazda zena ich ma inak no a potom sa v tom vyznaj 😅
@linka ja ked som bola 1x tehu tak som to necitila ale len tak som si spravila tehu test lebo mi ms nechodila a cakala som ze bude bielo a ono nebolo 😀 uz sa tesim kedy ten pocit zazijem zas 🙂

kkamca
9. led 2011

@lifinka jezdím nadále do gennetu v liberci.Platily jsme 20 000 kč-nepočítám do toho benzín-i když to byly taky položky,dojíždíme zdaleka poměrně.Jinak personál je tam skvělý,stím jsem byla spokojená. 😎
Já beru ted letrox 75 ..ale čeká mě zase v unoru endokrinolog a počítám,že mi to navýší.Strašně mi to lítá a v car se to mudrovi nelíbí.
Nyní se chystám na IUI..tak uvidíme.

lifinka
9. led 2011

nathali, neboj za nedlouho budou opět // a krásné a pak vítězný konec-bábatko v náručí 😵

lifinka
9. led 2011

kkamca, no tak mi můžem po finanční stránce jen IUI, tak víš co se platí?

nathali
9. led 2011

@kkamca tak si si toho prezila tiez dost a mimi by si uz zasluzila
@lifinka IUI neni drahe u nas na sk stoji 3000 sk a v cz to bolo okolo 2000-2500 myslim par krat som to pozerala
juuuj snad mas pravdu a bude to co najskor 🙂

lifinka
9. led 2011

ptala jsem je jedné holčiny, co se vyznáv BT, tak si přečtite:

tam v podstate nejde ani tak o hodnotu, ci je 37 alebo nie

ide o to, ci sa drzia hore.

tu som ti urobila vycuc z tej stranky o merani BT, fakt kazdej snazilke odporucam prestudovat http://merenibt.xf.cz/index2.html

" Záměrně jsem se vůbec nezmínila o výši teplot během těhotenství.
Několikrát jsem již zdůrazňovala, že každá jsme jiná a co je pro jednu normální, pro druhou může být velice neobvyklé. Takže zatímco jedna je ráda, když se jí po uvulaci teploty vyšplhají až téměř k zázračným 36,6, pro druhou jsou to teploty předovulační a po ovulaci běžně překračují 37. Svoji roli hrají i teploměry - kdo měří rtuťovým v pochvě, pravděpodobně bude mít teploty mnohem vyšší, než kdo měří digitálním v ústech.
To vše tu zmiňuji proto, že jsem se již několikrát setkala se zjednodušeným názorem, že těhotenství automamaticky znamenají teploty přes 37. Jsou ženy, které bez problémů otěhotní i s hodnotami 36,5, a potom i takové, pro které je 37,2 naprosto běžná poovulační teplota. Takže určitě nezoufejte, pokud Vám teploty neukáží vysněnou 37 (a naopak předem nejásejte, až 37 na teploměru objevíte), porovnávejte vždy pouze své křivky se svými. Samozřejmě, že pokud Vaší doposavad nejvyšší naměřenou hodnotou bylo 36,8 a nyní už máte pátým dnem teploty přes 37, pokud nejste nemocná nebo neberete nějaké léky zvyšující teplotu, těhotenství je velice pravděpodobné

Na závěr bych určitě všem doporučila projít galerii křivek a podívat se, jak může vypadat těhotenství. Snažila jsem se tam zahrnout křivky naprosto vzorné, ale i různým způsobem atypické, aby si každý uvědomil, že pokud se pomilujete v jednom z plodných dnů, nic není ztraceno, ať vypadá Vaše křivka jakkoliv
"