Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
12. led 2011

@lifinka no dnes som 20DC a cyklus mam 28, ako hodinky aj bez duphastonu

leeena_4
12. led 2011
kamillka100
12. led 2011

@lifinka chcela by som, ale nechapem mu 😀 , skusala som, neislo mi to 😠

lifinka
12. led 2011

nathali, a co ty a //???? a jakou máš dnes BT? jsi tu? nebo máš brigádičku 😉 dnes už je mi lepší, včera jsem pořád plakala 😔

lifinka
12. led 2011

leeena_4 a měříš ve stejnou dobu? No dívám se, že máš ještě před ovu celkem vys. teploty ty 36,8? Měříš první cyklus, nebo už více krát?Třeba po ovulce budeš mít až teploty nad 37 je to možné 🙂 každá jsme jiná.ale dnešní tepl, je dobrá a co testy?tak zítra by mohla vystoupnout a byla by dnes ovu nebo může ještě zítra a ty míváš kdy ovu?

lifinka
12. led 2011

kamillka100 a dělala jsi to podle českého návodu z http://merenibt.xf.cz/index2.html
musí to jít!Zkus to

kamillka100
12. led 2011

@lifinka aha, tak bazalna teplota ma byt pred ovulaciou nizsia do 36,6 a po ovulacii ma byt nad 36,8, dobre som to pochopila, prepac ale v tom som riadna truba 😀

leeena_4
12. led 2011

@lifinka já měřila už cykly před tím a měla jsem teploty tak kolem 36,7, takže mám asi spíš vyšší. Po ovulce, kterou jsem jednou měla ( 😀 ) se mi zvýšily až na 37,2 a celou dobu se pohybovali kolem 36,9 a 37. Takže tak. A tu jedinou ovulku jsem měla 26 DC, to bylo ale ještě bez clostíku.
Jsem ráda, že už je ti líp. Nakonec uvidíš, že je to IVF nejlepší řešení 😉

leeena_4
12. led 2011

@lifinka dnešní teplota mi dělá radost, ale ráno na testu jen duch, i když píše se, že ráno se to nemá, večer udělám další 😉

leeena_4
12. led 2011

@lifinka na ff jsou i podobné grafy, jako mám já, kde mají holčiny teploty kolem 36,8 před ovu 😉

leeena_4
12. led 2011

@lifinka http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/623... je podobná té mé, kéž by to končilo stejně 😀. dokonce je to i s clostíkem

chersi
12. led 2011

@kamillka100 já mám dlouhé cykly, pokud mi nepíchnou vyvolávačku tak i třeba 60 dní -tak třeba je to tím, proto jezdím ted každé 2 dny na ultrazvuk, jak to se mnou vypadá

lifinka
12. led 2011

kamillka100 ano dobře si to pochopila 😉
leeena_4 držím pěsti co další dny udělá BT 🙂 graf je podobný a ty bereš teď clostyl?

chersi
12. led 2011

@leeena_4 Mám cykly různé dlouhé bez vyvolávačky třeba i 60 dní, s duphastonem kolem 33 dní.

lifinka
12. led 2011

chersi, já mám poslední dva cykly s costíkem 34dní 😉 jinak bych nemenstuovala, už 10 let mi to nechodí, takže chodím když potřebuji na agolutin 😝

leeena_4
12. led 2011

@lifinka jojo, beru slostil 5-9 a proveru 16-26. Takže ty tu ovulku 20DC máš taky při clostilu?
@chersi a tu ovuli 17Dc jsi měla v cyklu s duphastonem? a od kdy ho bereš?

lifinka
12. led 2011

leeena_4 clostyl jsem dobrala po sobě 4cykly.tak 1cyklus (9/2010) 2x1clostyl, 13DC UTZ-píchnut pregnyl.cyklus (10/2010) 2x1 clostyl,12DC UTZ nic už nenašel, takže ovu asi na 10DC jsme usoudili, měla jsem bolesti břicha, 3 cyklus (11/2010) 3x1 clostyl, 10DC UTZ a píchnut pregnyl folík (19,2mm),4 cyklus ,3x1 clostyl, 13DC UTZ malý folík (neřekl kolik mm), ale podle sliznice 16,2mm řekl, že ovu už proběhla asi na 11DC a teď babo raď ten poslední cyklus jsem si začla měřit BT a asi ten malý folík za těch 7dní dorostl a podle teplot byla ovu ten 20DC.....je to zajímavé, měla jsem se zeptat kolik ten malý folík má mm!!!!Do teď mě to mrzí, že jsem se neozvala! 🙂

lifinka
12. led 2011

leeena_4 a clostyl od 3-7DC.

chersi
12. led 2011

@leeena_4 To je otázka zda jsem měla ovulaci 🙂 V CAR mi Dr řekl že mi nedozrávají vajíčka. tak jsem pochopila že nemám ovulaci (teda jestli jsem to pochopila správně)

Duphaston už nebetu, měla jsem ho nasazený na 3 měsíce aby mi srovnal MS, ale spíš mi jí ještě vís rozházel :(

leeena_4
12. led 2011

@lifinka děkuju za vyčerpávající informaci 😀. to já se taky vždycky, fakt vždycky zapomenu zeptat na spoustu důležitých věcí. Říkala jsem si, že příště už si to napíšu, protože tam mám vymytý mozek. 😀

@chersi já myslela, že jsi tu psala, kdy jsi měla ovulaci, to jsem se asi spletla. Jinak mě na srovnání cyklu pomohla Provera, teď jsem to dostala krásně po 29 dnech. 😉

lifinka
12. led 2011

leeena_4 17,1 jdu podruhé v životě k léčitelce 🙂

veronicka33
12. led 2011

@kamillka100 ahoj sme na tom rovnako 🙂 ani ja moc tomu nerozumiem,dnes 36,7 a 8den po ms a pichá ma v lavom vaječníku trošku 🙂

lifinka
12. led 2011

holky, teď jsem si přečetla na http://merenibt.xf.cz/index2.html levý sloupek pomůcky-jak být v pohodě, je to hezky napsané, přečtěte si to, snad to bude pro nás lépe snášenlivé.... 😎

leeena_4
12. led 2011

@lifinka tak držím palce a dej vědět, jaké to bylo 😉
@kamillka100 to se nedá říct "má být". Já ji mám taky vyšší a když se koukneš na ff do grafů, tak spoustu holek to tak má, takže nezoufej 😉

kamillka100
12. led 2011

@veronicka33 neboj sa, klesne, ja som tiez mala na 8DC 36,7 a potom klesala, raz klesla a raz stupla, ale nikdy som nemala nad, asi az po ovulacii 36,7 19DC, som v robote a nemam papierik , ale zda sa mi, ze som ti napisala spravne, tak sa neboj a ovulka pride, treba tomu verit ako ja, ja stale verim, ze ovulka bola 😉 a ze 😉 a ze tento mesiac by to mohlo konecne vyjst 😉 , manzel ma 31.1 narodky, to by bol krasny darcek, len neviem ci by som to utajila 😉

kamillka100
12. led 2011

@leeena_4 ako viem, ze kazda jedna zena je ina, kazda zena ma iny organizmus, ale hladam to pozitivne aby som sa nezblaznila a aspon si namyslam, ze ovulka bola, ked sa mi teplota zvysila, na zaciatku cyklus som ju mala vysoku potom sa znizila a ostala nizka, taka striedava a teraz sa zase zvysila,ale meriem si to cely cyklus prvy krat, stale ked som si ju zacala merat, tak som mala na 14DC vysoku nad 37,2 este som nebrala clostil, tak ozaj neviem ale treba tomu dufat, ze ovulka bola a prebehla OK 😉

leeena_4
12. led 2011

@kamillka100 přesně tak, doufej a zkus to neřešit, stejně nic nevymyslíme 😉

lifinka
12. led 2011

holky na něco jsem přišla, asi jsem blázen 😅 😕 na té super stránce o BT jak je levý sloupec a Pomůcky tak jsem si tam dala Výpočty a těhotenství a napsala jsem datum ovulky 4,1,2011 a normálně by to i sedělo s teplotami, 4DPO-vstup do dělohy (mám pokles BT) a pak 7 DPO (poklesBT) a píší sice o den později hnízdění....to je co? 😀 Ale vše beru s rezervou.... 😉

leeena_4
12. led 2011

@lifinka hezky napsané, docela spňuji ty rady, tak jsem ráda

leeena_4
12. led 2011

@lifinka jé, to by bylo krásný 😵