Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
19. led 2011

@zujka2 ja by som dlhsie ako 3 mesiace clostil nebrala, ale je to na tebe, su to hormony a ja ich znasam velmi zle, kazda zena ich znasa inak, skus mat prestavku a mozno sa podari aj bez nich, ked sa za 3 mesiace nepodari, tak zacnes brat zase 😉

lifinka
19. led 2011

kamillka100, vidíš a já brala clostyl 4 cyklus a vyšlo to 😉

kamillka100
19. led 2011

@lifinka tak potom ozaj neviem, ale niekde som citala, ze ked sa urobi prestavka, ze je vacsia nadej na otehotnenie, ale je to na kazdom dr., mne povedal, ze sa predpisuje len na 3 mesiace a potom prestavka a zase, ale je to aj na kazdej babe ako sa rozhodne 😉

lifinka
19. led 2011

kamillka100 však jestli si pamatuješ, já jsem za ním v prosinci šla o prosík, aby mi ho ještě dal na jeden cyklus!jako bych to cítila, že to vyjde, a on vždyť jsme si řekli, že teď dáme pauzu a já ho poprosila a on napsal receptík, a vyšlo to...jinak by to mělo být po 3 cyklech pauza aspoň měsíc nejméně...

jania023
19. led 2011

@kamillka100 ahoj ja po clostilbegyte ani neviem ze som ho brala ziadna zmena nic neciti ziadne bolesti vo vajcenikoch a tak..tak neviem ci vobec ucinkuje asi nie ale uvidi sa..

kamillka100
19. led 2011

@lifinka velmi sa tesim, ze ti to vyslo, asi si to tusila 😉

lifinka
19. led 2011

kamillka100 nějaká energie tam musela padnout, jinak bych ho tak neprosila 😀 těším se na tvůj testík zítra 😵

kamillka100
19. led 2011

@jania023 no neviem, ale ja mam strasne bolesti, zacnu od 12DC az do ovulky 16DC, potom 2-3 dni pauza a ked zacnem brat duphaston, tak ma zacne boliet brusko az do mrchy, tak mozno len ja to znasam velmi tazko a preto chcem vyskusat este raz a potom pauza

jania023
19. led 2011

@kamillka100 ale keby ti to teraz vyslo tak to stalo za tu bolest 😀

kamillka100
19. led 2011

@jania023 tak to hej, brala by som aj dvojnasobnu 😀 , az teraz som zistila, ze si piseme aj na BTstastna 13 😀

jania023
19. led 2011

@kamillka100 aj ja som prisla nato az teraz 😀

lifinka
20. led 2011

kamillka100 tak co?

vera_j
20. led 2011

@lifinka dobré ráno děvčata 🙂 ... 🙂 ty jsi ale nedočkavá, takhle brzo tady ještě nikdo není...jak se máš těhulko, už jsou nějaké příznaky?

lifinka
20. led 2011

vera_j, to víš v 7h stáváme do školky 😝 už nevyspáváme 😀 , já teď pojedu do Šternberka k obvodnímu lékaři na vásledky z krve, co mi brali v prosinci, tak už mám cestovní nervózu a taky se vrátím až po obědě, takže jsem to už chtěla vědět, tak to budu vědět až poslední 😀 Jinak je mi po ránu špatně, a měla jsem dva dny zimnici, ale jen tak 1,5h, jinak pobolívá stále bříško, ale to je prý normální.odpoledne si budu volat na gyndu kolik mám HCG a dozvím se podle toho další kontrolu.Jinak stále dělám každé ráno test tak mám v koupelně pořádnou řadu 😀

veronicka33
20. led 2011

Dobré ránko dievčatá🙂

veronicka33
20. led 2011

@lifinka tak super že ti to vyšlo🙂ja 2 dni 37 teplota ale na grafe mi nič neukazuje že červený krížik tak neviem či ovu bola vôbec ☹

lifinka
20. led 2011

veronicka33 pak sem vlož graf podívám se jak dojedu, musím frčet, paaa

leeena_4
20. led 2011

ahojky holky, já jsemtaky zvědavá na kamilku!!

@veronicka33 hoď odkaz, mrkneme na to 😉

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 keby som vedela ako sa to robí 😒

leeena_4
20. led 2011

@veronicka33 jo, tak to já ti bohužel taky neporadím, já to taky neumím, mě vytáhla odkaz kamarádka 😀. Musíme počkat na někoho, kdo to umí 😀 😉

leeena_4
20. led 2011

mě to tu ovulaci neukazovalo, protože jsem tam měla nastaveno, že ji určím sama manuálně a né, že ji má detekovat sám program. kamarádka mi to nějak přenastavila a hned ovule vylezla 🙂

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 ahá tak možno ani ja to nemám nastavené,moc sa v tom ešte nevyznám ☹

leeena_4
20. led 2011

@veronicka33 já právě moc taky ne, ale postupně se dovídám nové a nové věci a to už měřím 3 měsíc 😉

leeena_4
20. led 2011

@veronicka33 http://www.merenibt.xf.cz/index2.html tady máš český návod na ff 😉

veronicka33
20. led 2011

@leeena_4 dík tak budem pátrať🙂

leeena_4
20. led 2011

kamilko kde jsi? my jsme zvědavé 😀

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4ahoj
moja nemam sa s cim pochvalit, test mi vysiel negativne, tak som si robila malu nadej, lebo baby mi na BT STASTNA 13 povedali, ze to vyzera nadejne a teplotka dnes klesla, skoda ☹ ☹ ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 ještě může být brzy, jsou holčiny, co mají pozitivní testík až třeba 14DPO a teplotka klesla jen malinko 😉 dokud není mrcha, je naděje 😉

kamillka100
20. led 2011

@leeena_4 joj moja, si velmi zlatucka, chcem ma este podrzat, dakujem ti velmi pekne,ale ako nadej tam stale je, ale ten test hnusny ma odradil, veeeelka skoda ☹ , stale dostavam mrchu na 28DC poobede, tak som zvedava ☹ ☹ , ked ma prist, tak nech pride dnes, lebo zajtra som objednana na krv ku endokrinologovi a mam si ist predpisat clostil ku gyndosovi, ale on mi povedal, ze mam prist vtedy, ked sa poriadne rozkrvaciam, tak neviem co mam robit, lebo chcem ich zacat brat na 3DC a to by mi vychadzalo cez vikend, normalne som z toho nervozna 😠 😠 😠 a este mi kazala priniest manzelove spermie, tak ked ma prist mrcha mrchovska NECH PRIDE DNES 😠 ,prosim

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 to je blbá situace, tak to ať radši dorazí, mrcha jedna. Kdby nedorazila stjně bych k mudrovi šla, už jen s těmi spermiemi 😉. Nebo mu brnkni a poraď se s ním 😉