Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vera_j
27. led 2011

@leeena_4 já z tebe asi neusnu 😀 😀 😀

jessika
27. led 2011

teda holky, to je ale tabulka. některé z vás se už opravdu snaží dlouho, to já jsem oproti vám cucák 😉 nicméně jsme popohánění tou manželovou léčbou.
zkoušely jste některé umělé oplodnění?

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 Mne ta nespavost zacala az po //... ale je fakt, ze ji muzu mit z obav, aby bylo vse v poradku... ja uz to tu mockrat psala, ale kdo to nezazil, nepochopi.... holka bez predchozich blbych zkusenosti objevi // a je stastna, protoze si nepripousti, ze by se neco mohlo stat.... ja objevim, // a zacnu panikarit, ze se neco stane.

cabalkova
27. led 2011

@jessika jessi.... my byli mockrat na iui a dvakrat na ivf... a nic.

cabalkova
27. led 2011

Ted jsem koukla do tabulky a jsem skoro nejstarsi... kurna, uz bychom si to mimi zaslouzili.... a co erika, nechodi sem? Nebo uz ma //? Uz je davno za delkou posledniho cyklu, ne?

jessika
27. led 2011

@cabalkova A teď to ale vypadá nadějně, že? Tak držím palce, i na nohou 😉

leeena_4
27. led 2011

@vera_j já taky zas neusnu, ale čůrat na to teď nemá smysl 😉
@cabalkova já se ti vůbec nedivím, že jsi nervozní, ale věřím, že tentokrát zbytečně 😉

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 Leni, jak to zbytecne?? Koukala jsem do tabulky a dostat jsi to mela uz vcera, ne?

cabalkova
27. led 2011

@jessika Dekuju, moc.

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova né, ty že se teď strachuješ zbytečně 😉

nathali
27. led 2011

paani holky ale ste sa rozkecali 🙂clovek tu chvilku neni uz nestiham citat 😀
no ja som strasne zvedava na zajtrajsok 🙂

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 A kdy teda budes testikovat?

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova zítra ráno to zkusím 😉

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova dneska jsem už tak vycukaná, že jestli to bude negativní, tak se aspoň vyspím a zítra to s holkama v hospodě zapiju 😀

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 A nechces to zkusit uz dneska vecer? Ze bys mohla dneska klidne spat, az objevis //. 🙂

nathali
27. led 2011

@leeena_4 nebooj nic take sa diat nebude a jedine co budes zapijat je tehulkovanie a to dzusom 🙂

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova já nevím, jestli by už vůbec mohly být vidět, vždyť jsem jen 11DPO, co myslíš?

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 A merila jsi nekdy teplotku?? Jakou mivas obvyklou lutealni fazi? Ja delala testik 13dpo vecer a mela jsem uz moooc peknou carecku, myslim, ze o dva dny driv uz by tam byvala byla taky. 🙂

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova jojo, už jsem měřila. Ovulka podle ff byla 26DC a LF 7 dní jinak jsem ovuli neměla 😉 Jinak mám i vyšší tělesnou teplotu, ale to asi není rozhodující, co? No, jdu teď ke kamárádce a jestli mě ukecá, zkusím ho 😉 😀

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova teploty v tom grafu vypadaly takhle:

lifinka
27. led 2011

@cabalkova tak to jsem měla přesně já! 😀 a čůrání je stále, jen už se zase vyspím. No Leni, tak to bude tutovka, co? Počkej na ráno, máš 10 citlovost?

leeena_4
27. led 2011

@lifinka nemám ještě, půjdu koupit 😉 kdy jsi testovala první test? ráno, nebo večer?

cabalkova
27. led 2011

@lifinka Lifi, ja jsem cvok, uz zase premyslim, ze bych si koupila jeste dalsi testik a pocurala, abych videla, jestli je silnejsi, protoze mi je dneska divny, ze mi nic neni. Jak ti je v tyhle dny, citis neco? Treba tlak v odbrisku, nebo tak neco?? Nemyslim teda prsa...

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 A pak uz jsi to dostal, po osmi dnech?? Anebo je to soucasny grafik?? Ja cetla, ze lutealni faze musi mit aspon 10 dnu, aby to mimi stihlo, a kdyz nema, musi se davat utrogestan, aby se prodlouzila...

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova jestli tě to uklidní, tak si ho kup a počůrej, na tom není nic špatnýho 😉

lifinka
27. led 2011

@leeena_4 😀 😀 😀 no asi nedožijeme ráno, co? jestli testneš dnes tak o to více držím pěsti na //... 😵 ale příznaky by byly...

leeena_4
27. led 2011

@cabalkova pak už jsem to dostala - to je starý graf. A ovule byla divně až po dobrání provery... Až teď jsem jí měla prvně nějak normálně 😉 a jaká byla předtím LF nevím, páč jsem neměla ovulaci 😀

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 No jo, a co kdyz bude carka slabsi?? To se teda totalne sesypu... a muze je zrovna do zitrka na sluzebni ceste. :(

leeena_4
27. led 2011

@lifinka jojo, dneska to bude krušná noc 😀

cabalkova
27. led 2011

@leeena_4 Hele, tak si kup mamatest, tam jsou dva prouzky a kdyby naaaahodou na tom dnesnim nic nebylo, tak mas jeste do foroty na testovani za par dnu ten druhy. 🙂