Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
4. únor 2011

@nathali a zavolat, ať ti tam někde nechaj receptík?

kamillka100
4. únor 2011

@lucka_0906 lucka ako mozes to kombinovat s clostilom? vsak to sa nesmie, duphaston sa berie az po ovulke, pocula som, ze moze ovulku zastavit,duphaston je na rast sliznice a ked ty ho beries s clostilom , tak ti hned rastia asi aj sliznica a priparvuje sa na materncia na uhniezdenie, ako neviem to na 100%, ale niekde som to citala, tak to urcite nekombinuj, ano brucho boli ako pred mrchou a je to take tupe pichanie, ale kazda sme ina

kamillka100
4. únor 2011

@nathali skoda, ze si nenapisala skor, poslala by som ti to prvou triedou, mam duphaston nazvys jedno balenie 😉

kamillka100
4. únor 2011

@lifinka dakujem 😵 😵 😵 , tesim sa, len nech sa teraz podari, este ma napadlo, od kedy mam brat duphaston, dnes som 12DC a mam 20mm folikul, tak mam ho brat od 15DC alebo az na 16, zabudla som sa dr. opytat

lifinka
4. únor 2011

@kamillka100 Kami tak to nevím, snad poradí holky, co ho berou, já jsem nic nebrala až po kontrole mi dr, napsal untrogestan na udržení...povede se!

lucka_0906
4. únor 2011

@kamillka100 No myslela som tak, ze v jeden mesiac beriem jedno aj druhe. Teda Clostil od 3-7, Duphaston od 15-25 🙂
Inak prvy aj druhy mesiac som brala Clostil od 5-7 a ovulka bola na 17ty den. Duphaston som zacala brat od 15teho.....tak ktovie, mozno to nie je dobre. Tento mesiac mi to vyslo fajn..ako tebe.. na cca 13ty den ...
Na tvojom mieste by som Duphaston brala od 15teho..tak mi vravela lekarka. Keby som ovulku mala neskor, ze vtedy by mi posunula Duphaston. Zmenila sa mi v tretom cykle lekarka, takze som mala trochu "novinky" v uzivani. Verim, ze pozitivne

kamillka100
4. únor 2011

@lifinka ja ho zacnem brat az od 16DC

leeena_4
4. únor 2011

@kamillka100 já beru 16-25, ale nic se nestane, když budeš brát od 15. Budeš mít jen o den kratší cyklus 😉

lifinka
4. únor 2011

@kamillka100 ok, třeba holky ještě poradí..tak jseš natěšená co?

leeena_4
4. únor 2011

@lucka_0906 já měla ovulku 19DC a proveru beru od 16DC a ničemu to nevadí 😉

kamillka100
4. únor 2011

@lucka_0906 aha, tak prepac 😀 , no ja som to pocula, ze vraj duphaston pozastavuje ovulku a folikul sa vstrebe, ale co je na tom pravdy, neviem, no nechajme sa prekvapit a ktory si den DC???

kamillka100
4. únor 2011

@lifinka strasne sa tesim, dnes som isla k dr. stiahnutym zaludkom, ze ci mi dorastol a ked mi oznamil , ze za dva dni mi dorastol 5mm, tak vraj to je super, lebo na 10DC bol len 14,7mm, tak sa strasne tesim

lifinka
4. únor 2011

@kamillka100 znám to je to super pocit, že fungujeme, pregnylů jsem měla požehnaně za svůj život 😅 a i 8DPO poz. těhu test, takže netestuj dříve hlavně....

lucka_0906
4. únor 2011

@leeena_4 dufam, Leni. Tiez som citala o tom "zastaveni" ovulky. Druhy mesiac som mala ovulku ako ty..

lucka_0906
4. únor 2011

@kamillka100 veru, nechame sa prekvapit 🙂 som 18ty den..

leeena_4
4. únor 2011

@lucka_0906 jojo, nakecáno je o tom vše, ale můj doktor řekl, že to je fáma, u mě proběhla ovulka i s proverou a znám dost takových holek 😉

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 to nevadii si zlataaa 🙂 ze si hned na mna myslela 🙂 ale aspon mam dovod ist k dr. aj ked som sa tam sice chystala ale teraz sa tam aspom dokopem 😀

kamillka100
4. únor 2011

@nathali presne tak, chod , aspon sa na teba pozrie i ked tam nic nebude vidiet, ale budes kludna

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 no ved nech aspon vie ze co sa deje nech mi povie ze ako dalej to chce riesit on 🙂 viem ze tam nic nebudete vidiet ale to vobec nevadii 🙂
a kedy ti da pregnyl??

zuzka1.
4. únor 2011

@lifinka v kolkom tt si asi bola chra. hej mam nadcgu, skriabalo ma hrdlo.
pobolieva brusko, uvidime ci bude mrcha alebo nebude

nathali
4. únor 2011

@zuzka1. a este si nachladnuta??snad ta to co najskor prejde presne viem jak ti je 🙄

zuzka1.
4. únor 2011

hej, zacalo to vcera, dnes celkom dobre.

nathali
4. únor 2011

@zuzka1. a aj beries nieco ???
ja som zacala mat bolave hrdlo a potom aj hlava sa k tomu pridala tak som teraz cely tyzden doma a chcem to poriadne vylezat nastastie teploty som nemala a ja som si davala sperj bioparox sice je to hnusne ale zabera

zuzka1.
4. únor 2011

nie, iba paralen na noc a cumlem strepsils.

kamillka100
4. únor 2011

@nathali dnes rano mi to pichol, ale kazal nam skusat az v nedelu a pondelok, no ale vyskusame uz aj zajtra, bojim sa aby sme to nepresvihli 😀 , vsak manzel mal pauzu 3 dni, to by malo stacit 😉

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 to aj ja som sa bala ze folik nestihneme 😅
no tak manzel je oddychnuty tak sup do manzelskych povinnosti 😀

kamillka100
4. únor 2011

@nathali tak,tak 😀 no dufam, ze sa to uz konecne podari 😀 mohlo by

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 folik je nachystany a smermijky si cestu najdu tak preco by nemalo 😉 🙂
co robis??si v praci ci uz doma?

miriamka
4. únor 2011

Ahojte,
uzivam prvy mesiac Clostil...dnes 10DC som bola na sone,ale nemala som ziaden dominantny folik,len kopec malych cca 10mm...kolky DC mavate ovulku,kedy je folik dostatocne velky?

kamillka100
4. únor 2011

@nathali este v praci, ale cakam do 16.00 a idem domov, teraz som aj na marodke, tak musim dodrziavat vychadzky 😀 , len ci tie spermijky si cestu najdu, lebo mam otocenu maternicu, tak ma dr. upozornil, ze to mame zo zadu 😀