Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
4. únor 2011

@miriamka ahoj , to iste som mala aj ja, na 10dc som mala 11mm a dr. mi povedal, ze vraj tento mesiac nic z toho nebude, tiez som mala vela malych, nazval ich PCO, ale ovulku som predsa mala, neskor ale mala, vysla mi na 16DC, aspon graf mi to potvrdil, hoci sa mi zda, ze to bolo skoro,l ebo folikul rasti 2mm denne a logicky ked som to vypocitala, tak nemohol na 16DC prasknut, tak teraz neviem ci bola alebo nie, ale nezufaj a skusaj aj tak, mas ist este na kontrolu o dva dni? ci uz nie?

timona
4. únor 2011

ja som teraz brala prvy masiac clostyl, vajecniky pekne zareagovali, mala som niekoľko veľkých folikulov, aj ovulka bola, do ktorej sme sa s mm trafili a aj tak nic,manzel ma trochu horsi spermiogram, ale aj tak som dufala ze to vyjde...ja uz neviem co mam este robit...

miriamka
4. únor 2011

Kamilka...bez Clostilu mam ovu na cca 17-19DC,mam aj ovu bolesti a vzdy to BT potvrdi.Len teraz s Clostilom fakt nechapem...asi z toho nic nebude

kamillka100
4. únor 2011

@timona joj, to mi je luto, ale vsak mas este 2x sancu, aspon ja som brala clostil 3 mesiace a dost, asi v tebe problem nebude ale v manzelovi, nepredpisali mu nejake lieky?myslim na podporu

timona
4. únor 2011

@kamillka100 som ochotna brat clostyl este jeden cyklus, lebo uz si nechcem robit stale nadeje a potom vzdy pride sklamanie, neverim ze v dalsom cykle to bude ine, lebo teraz sme spravili vsetko preto aby to vyslo...manzel berie vitaminy...najhorsie je ze sa uz do toho vsetkeho choro zamotavam...

lifinka
4. únor 2011

@zuzka1. myslím 4,5, a něco v 6tt dlouho se mi to drželo, snad to nemělo vliv na plod ☹ a kdy máš mít ms?

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 tak to este v pracii vydrz za chvilku si doma 😉
to som aj ja pocula ale nie v suvislosti s otoc.maternicou ale ze poloha zo zadu je skvela na oteh 😀 ale pocula som aj to jak tu niektora pisala ze nevykladat nohy hore ale otocit sa na brusko ked je maternica otocena tak to vyskusaj za to nic nedas 😉
@miriamka ja som pri clostile mala ovu aj na 16DC a folik velky 20mm a potom sa mi to upravilo a bola 13DC drzim palce aby folik narastol 😉 🙂

kamillka100
4. únor 2011

@timona ja som sa tiez do toho velmi zamotala, prizivam to iste, kazdy mesiac som z toho sklamana a poplacem si, ale kazda jedne z nas to preziva a kto povie, ze si nadeje nerobi, tak je klamar, neverim ani slovo takej osoby, ja som si to tiez nepripustala, ale ked uz skusame rok, tak som si povedala, ze niekde problem je, len treba ten problem najst, ja si robim teraz vysetrenie u endokrinologa, tak uvidim ake budem mat vysledky, som velmi zvedava a ked to teraz uz nevyjde, tak budem mesiac bez clostilu a pojdem do CAR, uz som tam aj volala , tak uvidime, oni mi urcite pomozu, aspon dufam,nebudem ti pisat, ze nemozes na to mysliet, lebo je to somarina, milujem ked mi to niekto napise, viem ze je to pravda, ale proste neda sa na to nemyslie, ked to tak velmi chces

kamillka100
4. únor 2011

@nathali budem to urcite skusat, vsak mi je aj niekedy hlupo, lebo manzel pozera na mna ako na nejaku strelenu, ale je mi to jedno, treba skusat vsetko a aj polohy, to mi poradil dr., no nechajme sa prekvapit, len gaf mam cudny, tak neviem ci mi dobre ukazuje
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

zuzka1.
4. únor 2011

@lifinka dnes som 27Dc, najneskor o 4 dni mylsim.

lifinka
4. únor 2011

@timona tak já otěhotněla 2x s clostylem doma už mám 3 leté dítko a teď 4cykly a jsem těhu, zkus vydžet...já vydržela a dočkala se 😉

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 myslim ze ovulku by ti mohlo vyznacit zajtra ale moc sa do grafov nerozumiem 😅
pocuj my mame s priatelom uz pomaly s toho taky ritual ze po sexiku mi hned podava vankus 😀 (dam pod zadok a vylozim nohy) 😀 ale aspon sa tom zasmejeme a je sranda

gabriellka
4. únor 2011

timona...psychycky som na tom asi dosť podobne ako ty. ak dostanem budúci týždeň ms, tak to bude ešte horšie. mám pocit, že okolo mňa je toľko tehotných žien ako nikdy pred tým, ale zrejme som si to začala len viac všímať...ale hlavu hore raz sa to podarí 🙂 , nepochybujem o tom 😵

kamillka100
4. únor 2011

@nathali myslis, ze zajtra? dufam, ze ked to vyskusame vecer, tak to stihnem, ze mi nepraskne dnes, dnes ma ani vajecnik neboli, nic necitim ☹

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 prosiim ta mojimi rada sa neriad !! ja sa v grafoch moc nevyznam ale zalezi aku budes mat teplotu zajtra ale mala si aj pregnyl tak neviem
mate na to cely vikend a dr.ti vravel ze aj pondelok tak sanca je tam velkaaaaaa 🙂 tak bud v klude ano a spermijky si cestu najdu neboj 😉

linka
4. únor 2011

ahojte,tak krv potvrdila,ze mam zvyseny hormon prolaktin,dnes mali byt dalsie vysledky,zajtra sa dozviem a aj co bude dalej 😒 moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/331836

timona
4. únor 2011

@gabriellka mne to uz negativne ovplyvnuje aj pracovne, rodinne vztahy aj vztah s manzelom...aj mojom okoli je strasne vela tehotnych zien, ja im zavidim natolko, ze sa dostavam postupne do uplnej izolacie...niekedy mam pocit, ze mne sa otehotniet nepodari asi nikdy...

gabriellka
4. únor 2011

timona a ako dlho sa snažíte?

kamillka100
4. únor 2011

@linka super, ze aspon viete kde je problem, da ti na to nejake lieky? graf vyzera pekne, nevyznam sa velmi ale nadej tam je, ale ty mas stale ukazkove grafy 😉

linka
4. únor 2011

@kamillka100 ved prave,pekne grafy a vyzera to,ze su na nic,lebo ten prolaktin sa chova tak,ze telo si mysli,ze je tehotne a preto nemozem otehotniet,maju ho iba tehotne zeny zvyseny ..neviem aky bude dalsi postup,ale tak dufam,ze nejake lieky mi na to da..

kamillka100
4. únor 2011

@linka aha, tam je problem, no som zvedava ake budem mat vysledky ja, tiez mi robia testy, bola som na 2DC a teraz na 22DC, no uvidime

nathali
4. únor 2011

@linka ahojky 🙂
ahaa tak to preto tak krasne grafy?? ale je dobre ze uz vies ze co je zlee a urco sa to bude liecit 😉

linka
4. únor 2011

@kamillka100 a z 2DC nemas este vysledky? tiez som bola na 18DC a na 20DC...
@nathali som aj rada,ze viem aspon to,ale aj tak sa citim blbo,taka neschopna 😖

timona
4. únor 2011

@gabriellka skoro rok a pol, viem ze je tu kopec báb, ktore sa snazia ovela dlhsie,lenze v mojom okoli sa to kazdemu podarilo ani nevedeli ako..ja fakt nikoho osobne nepoznam co by s tym mal problem...a mam 29 rokov, takze nie som uplne najmladsia

nathali
4. únor 2011

@linka nie si neschopna!!!! tak nehovor proste mas problem ale je dobre ze lekari vedia aky a ze to mozu odstranit a mimcu uz nic nebude branit v ceste 😉

linka
4. únor 2011

@nathali dufam,ze dr.nasadi spravne lieky,lebo pchat do seba zbytocne to co mozno nezaberie,tak to bude sila 😒

lifinka
4. únor 2011

@kamillka100 zkus napsat lauritke grafy BT zda neví, jak ten pregnyl působí?

lifinka
4. únor 2011

linka, vyřeší se to neboj, jsi statečná!

nathali
4. únor 2011

@linka ak mas dobreho lekara tak myslim ze sa na neho spolahnut mozes 😉 nebooj mimi tu bude raz dva 😉 🙂

lifinka
4. únor 2011

@kamillka100 mě vždy řekl dr, jak píchnul pregnyl, že večer ten den se máme snažit a tak to bylo celé 3dny snažení 😅